Abby je ambiciózní producentka ranní televizní talk show, která je hrdá na to, že dokáže během chvilky vyřešit jakýkoliv problém. Tedy kromě toho, že je stále svobodná. Když jejímu pořadu začne klesat sledovanost, je nucena přijmout do týmu Mika Chadwaye, šovinistickou, drzou televizní hvězdu. Jeho pořad "Chceš mě, chci tě" by měl diváky seznamovat s tím, jak muži doopravdy fungují. Producentka jeho styl nesnáší, ale pořad se pochopitelně okamžitě stane hitem. Pak se Abby potká s Colinem, svým sousedem, který je svobodný a pracuje jako lékař. Je přesně takový, jaký Mike není - šarmantní a zdvořilý. Protože to Abby tentokrát nechce pokazit, požádá Mika o radu. A čeká ji velké překvapení, jeho metody fungují. Může ale vydržet vztah založený na přetvářce, nebo ji čeká další zklamání? (TV Nova)

david666

Mezi ústřední dvojicí to tady funguje a to je základ úspěchu romantických komedií obecně. Butler předvádí skvělé představení a na Katherine se dobře dívá. Pokud si odmyslíte závěrečných cca 10 min, budete se nadprůměrně bavit. Navíc má film spád a jednotlivé scény se rychle mění, takže nuda z nějakých dlouhých romantických pohledů do očí nehrozí. ()

djcremo

Príjemná pohodová komédia, ktorá určite neurazí. Garardovi a Katherine to vo filme sadlo a celkom im to sluší. Ja som sa pri tom celkom bavil a nenudilo to. ()

vilusinska

Gerard Butler coby moderátor pořadu který uštěpačnými fórkami o ženy dosáhl nejvyšší sledovanosti. Ale osud tomu chtěl a dostal se do jedné televizní stanice, která potřebuje jeho pomoc a zvýšit sledovanost,jeho šéfkou se stane Katherine Heigl,krásná žena která bohužel muže moc nezná a mužský šovinismus se jí přímo příčí.A vtipná zápletka je nasvětě. ()

saillor

Mám ráda osvědčené schéma, jak se dva hádají tak dlouho, dokud jim nedojde, že jeden druhého miluje. Dost mě bavily i Butlerovy výstupy v show Nepříjemná pravda, chemie mezi oběma protagonisty fungovala, slovní přestřelky jim šly stejně pěkně jako žhavý tanec, co chtít od romanické komedie víc. ()

Rampa Mc Kvak

Vím, vím, jsem divnej. Spolu s animáky jsou romantické komedie mojí úchylkou, i když na obranu musím říct, že do mojí top ten se stěží někdy nějaká dostane (na rozdíl od animáku). PS : Mike Chadway (aka spartský král Leonidas) je můj nový guru.. ()

vecneZivec

Docela me prekvapuje nic moc hodnoceni tohoto filmu. Moc originalnejsich komedii neznam a tadle patri k nejlepsim sveho druhu! Pripada mi, ze si tu kazdej hraje na rezisera, protoze nechapu, jak tomudle pocinu muze dat nekdo jednu hvezdicku... ()

kelet

Spolu s Návrhom jeden z najlepších romantických komédií, ktoré som videl. Naozaj som bol sám prekvapený, že ma to až tak zaujalo. Príbeh kedy sa dvaja ľudia, ktorí sa nemusia ani cítiť dajú dokopy, nie je nič nové, ale spraviť to takým štýlom, že na Butlerovi sa bavím hádam každú chvíľku ma potešilo. Hodnotenie: 90% ()

kolly13

Měl jsem a priori despekt k tomuto filmu, nakonec to nebylo zas tak špatné. Sice mi k sobě Katka s Gerem nejdou, ale dalo se na to dívat. Přesto stále průměr, i když lepší. ()

kolodej1

to je film, kdy člověk už od začátku ví, jak to skončí. To je ve většině filmech dost zásadní chyba, ale pokud se jedná o dobrou komedii, tak to není na závadu. A to se v tomto případě povedlo, je to dost vtipný a přesto, že vývoj příběhu byl v podstatě jasný, tak jsem se vůbec nenudil, ale dobře bavil. ()

MiniRecenze

Táááákže,opět je tu film na tip,když jsem viděl žánr,začala mě jímat hrůza,protože v tak krátkém čase ,další romantika.Ale můžu říct,že se spíše jedná o tu komedii,romantika je tady jak jinak,než na konci a to už tolik nevadí.Bavil jsem se a to poměrně dost.Výskyt vtipných hlášek a situací je šikovně rozházen do celé délky filmu.Je pravda,že si budete muset chvíli zvykat na hl.představitelé,ale o to víc je budete mít "raději".Přes pomalejší začátek ,kdy máte pocit,že se jedná o další přecitlivělou sra*ku,Vás snímek opravdu odmění.Upozorňuji,že s feministkami na to nekoukejte,ty by si podle mě raději vypíchli oči,než by se na to dívali.A pánové budou naopak překvapení. PŘEKVAPENÍ!!! ()

Honba za remakem

Honba za remakem

29.08.2011

Co mají společného Hráči se smrtí a Honba za diamantem? Ano, oba snímky už dnes patří k filmové klasice... a dočkají se předělávky. Nová verze Zemeckisova romantického dobrodružství se chystá už… (více)

Honba za předělávkami

Honba za předělávkami