Abby je ambiciózní producentka ranní televizní talk show, která je hrdá na to, že dokáže během chvilky vyřešit jakýkoliv problém. Tedy kromě toho, že je stále svobodná. Když jejímu pořadu začne klesat sledovanost, je nucena přijmout do týmu Mika Chadwaye, šovinistickou, drzou televizní hvězdu. Jeho pořad "Chceš mě, chci tě" by měl diváky seznamovat s tím, jak muži doopravdy fungují. Producentka jeho styl nesnáší, ale pořad se pochopitelně okamžitě stane hitem. Pak se Abby potká s Colinem, svým sousedem, který je svobodný a pracuje jako lékař. Je přesně takový, jaký Mike není - šarmantní a zdvořilý. Protože to Abby tentokrát nechce pokazit, požádá Mika o radu. A čeká ji velké překvapení, jeho metody fungují. Může ale vydržet vztah založený na přetvářce, nebo ji čeká další zklamání? (TV Nova)

carnacv

Zkráceně "p*****a, dál netřeba číst. Prvopočáteční tah na branku velmi záhy ztratil na glancu a zbyla snůška nesmyslů s čitelným a nudným dějem. Teda, ne že bych se místy nezasmál, ale narovinu každá lepší teen komedie nabídne více, než tohle. Vlastně jsem se tak při sledování musel pořád zamýšlet, komu že má být tento snímek určen. Starým panám nebo snad teeňákům? No, jen, že mi to ani na jednu kategorii nesedělo. Myslím, že existuje mnoho lepších romanťaků, u nichž lze zabíjet čas, tak lepší ruku přeji :). ()

Mistr119

Až teďkom z ČFSD se vlastně dovídám, že "Chceš mě, chci tě" se měl jmenovat Mikeův pořad "Ugly truth"... O_o Vážně už mi začíná unikat význam českého měnění názvů, když to pak ani nevyzní v kontextu. :-/ Nicméně film u mne kolísal na hranici 3-4*, protože návod na chlapy tady ženy mají téměř dokonalý, nicméně pak se to trošku svezlo ke kýči a dopadlo to přesně, jak bývá zvykem, že spolu skončí dva, co se na začátku nenáviděli... :-/ ()

Eseter

Ani nevím, esli tenhle film hodnotit, protože jsem radši předstírala, že se na něj ani nedívám. Někdy mi fakt z té trapnosti bylo... no trapně. Takové jako že doufáte, že se hlavní hrdinka nezamiluje do misogynního chlapa, ale ve skutečnosti víte, že je to nevyhnutelné. Jako ne že bych to nikdy v romantické komedii neviděla, ale tady to bylo až moc přehnané a do očí bijící a navíc je to film z roku 2009 jako! ()

antoinetta0 odpad!

Romantická komedie, u který fakt nechápu tak kladný hodnocení, protože to, co se během těch 96 minut odehrává, je čirý zoufalství a to jsem už viděla hodně romantickejch komedií, z kterejch bylo i hodně špatnejch. Katherine Heigl se celou dobu chová jako afektovaná blbka a Gerard Butler a jeho otřesný hraní je vážně too much. Docela se divím, že jsem to dokoukala, ale asi ráda trpím.. ()

draxxi

Jedna z tech lepsich, i kdyz nijak originalnich, romantickych komedii. Dobre obsazeni a svizne tempo tomu dost napomaha. 18/9/2021 72% ()

Feacher

A zase jsem zapomněl, že na tyhle depresivní filmy nemám koukat. No co už, stalo se. Taková typická romantická komedie 21. století, která ničím moc nepřekvapí, ale ani neurazí... Čistá, průměrná oddechovka... 4*! ()

Peddro

Bavilo mě to, byla to celkem sranda, ale doufám, že takový exot, jak Mike neexistuje :-D. Já jsem asi ten typ, o kterém tvrdí, že neexistuje, protože naopak mě nezajímá, jestli starostu chytí se ,,třemi štětkami". Zajímá mě, jaké má názory a myšlenky. Na pořad, který Mike vysílá, bych nekoukal, ani minutu. Ale nakonec se Mike zamiloval a dokázal, že kázal bludy, takže to mělo i uspokojivý konec. ()

Thalin

Ona je upjatá a zásadová romantička bez smyslu pro humor. On je nevycválaný šovinista a prase, co myslí pérem, jeho smysl pro humor je těžce pubertální a mohl by být ukázkovým vzorem pro ubožáky vyznávající Streetgame. V jakým vesmíru by tohle mohlo fungovat? Jedna hvězda za těch pár vtipných momentů, které náhodou nebyly oplzlé a trapné. Ale že je jich tam fakt málo. Nebo jsem možná jen konzerva, ale na celém konceptu filmu "ženská je dobrá jen na š*ukání" mi nepřijde nic moc vtipného, natož romantického, jako spíš trapného. ()

lumi1

geniálna komédia, ešte sa ani nezačala a už hudba tam bola pecková. Celkovo film ako taký nemal žiaden hlboký význam ale ako komédia spĺňala všetky kritéria. V určitých častiach, vlastne väčšinou, sa celé kino smialo. Mne samej občas až vyhŕkli slzy od toľkého smiechu. No proste čo dodať. Pobaví, zlepší náladu...odporúčam pozrieť si to a určite nebudete sklamaní. A čo sa týka hereckých výkonov tak boli 100% :) ()

ondrab

Vcelku prumerna komedie s par dobrymy momenty. Gerard Butler v prvni polovine predvadi velice sympaticky vykon, nicmene ve druhe sklouzl k romantickemu patosu a ze sprosteho chlipnika se z nej stal hodny a laskyplny muz, o kterem vykladal, ze neexistuje. Prumer. ()

Tuvy

Kdyby tam nebyly ty hloupé několikaminutové vložky s nějakou hlasitou písničkou, kde se vlastně nic neděje (například spolu oba protagonisté tančí), tak by to i přes svou naprostou neoriginalitu mohlo dosáhnout ke *** jako typický nudný romanťák (Jak by řekl Mike "Něco na zkouknutí předtím než kočku položíte na lopatky"). Takhle to je ale tak nudné, že u toho dřív usnete a dotyčná to dokouká už sama. ()

Moco

V televizním seriálu Ally McBealová, se Greg Germann v roli Alberta Fishe pokouší o vyzdvihování největších problémů a absurdností, které se objevují na poli vztahů a společenských „her“ mezi mužem a ženou. Jakoby netečně a bez emocí si pohrává s vysokými podpatky, které ničí ženám nohy, obarvenými vlasy, krátkými mini-sukněmi a iluzí lásky. Ale ani on, samozřejmě i když si myslí, že se na věc dívá z hora jako nezávislí pozorovatel, není úplně ze hry a nakonec ho může něco nečekaně zasáhnout. Podobně je tomu i u následujícího snímku, jehož název čeští producenti přeložili trochu nešťastně. Z původního Ugly Truth, tedy nepříjemná pravda, ho stylizovali do nic neříkajícího Chceš mě, chci tě – s laciným sexuálním podtextem. Původní název totiž naznačoval, že se ve filmu bude probírat poněkud nepříjemná pravda o vztahu muže a ženy. I na reklamním plakátu drží představitelka hlavní ženské role Katherine Heiglová srdíčko, znamení lásky, na úrovni hlavy, zatímco Gerard Butler ho drží v rozkroku. Zkušený analytik si tedy ji může domyslet, že film bude plný narážek na současné hodnoty mužů a žen na poli vztahů a romantické lásky. Mimochodem podobně drsná "pravda o současné společnosti" se hraje v divadle v Celetné - Don Juan v Soho. Stejně jako Chceš mě chcitě - na můj vkus trochu oplzlé a vulgární, ale zároveň poměrně důkladně trefné. ()

Petronie

Americká romantická komedie. K nim tedy nemám moc dobrý vztah, většinou jsou totiž všechny na jedno brdo. Tady tomu sice není nijak jinak, jde tady o jakýsi méně tradiční milostný trojúhelník, ale je okořeněn notnou dávkou pro mě dobrého humoru. Několikrát jsem se v kině přistihla, že se u scén směji docela hodně nahlas a dobře se bavím. Myslím, že tenhle film je dobrá oddechovka a díky skvělým výkonům Heiglové a Butlera (kteří se mi k sobě zatraceně hodí) dávám 4 hvězdičky :) ()

pirats

Slíbil jsem přítelkyni, že s ní půjdu na film do Cinema,vybrala si" Chceš mě, chci tě ".Za 130Kč jsem se výborně prospal,to byla ale blbost. Zjevně se to, ale přítelkyni líbilo i ostatní slečny i paní odcházely spokojené. Je to film asi více. pro druhé pohlaví. ()

maart

V spleti podobných filmov ľahký nadpriemer. Chémia ústrednej dvojice funguje. A celé v podstate funguje, i keď je to 100x obohrátá šablóna, na túto sa dobre pozerá. ()

vasu12

Musím se přiznat, že pro mě pozitivní překvapení, protože na tehle žánr filmů nejsem příliš stavěný, nicméně jsem se bavil a příjemně odreagoval... ()

Honba za remakem

Honba za remakem

29.08.2011

Co mají společného Hráči se smrtí a Honba za diamantem? Ano, oba snímky už dnes patří k filmové klasice... a dočkají se předělávky. Nová verze Zemeckisova romantického dobrodružství se chystá už… (více)

Honba za předělávkami

Honba za předělávkami