Abby je ambiciózní producentka ranní televizní talk show, která je hrdá na to, že dokáže během chvilky vyřešit jakýkoliv problém. Tedy kromě toho, že je stále svobodná. Když jejímu pořadu začne klesat sledovanost, je nucena přijmout do týmu Mika Chadwaye, šovinistickou, drzou televizní hvězdu. Jeho pořad "Chceš mě, chci tě" by měl diváky seznamovat s tím, jak muži doopravdy fungují. Producentka jeho styl nesnáší, ale pořad se pochopitelně okamžitě stane hitem. Pak se Abby potká s Colinem, svým sousedem, který je svobodný a pracuje jako lékař. Je přesně takový, jaký Mike není - šarmantní a zdvořilý. Protože to Abby tentokrát nechce pokazit, požádá Mika o radu. A čeká ji velké překvapení, jeho metody fungují. Může ale vydržet vztah založený na přetvářce, nebo ji čeká další zklamání? (TV Nova)

stuj

Romantická pohádka o sblížení dvou protipólů. On rádoby drsný a rebelující, ona rádoby uhlazená a žijící normální život. Pár vtipných momentů se tam myslím našlo, ale byly natolik vtipné, že už jsem je zapomněl. ()

Slypp

Další z řady filmu, u kterých jsem se nenudil, ale v celku dost dobře pobavil. Děj se mi líbil a byl dobře propracovaný. Komedie s romantikou plus řada dalších věcí. Klidně ho můžu doporučit ke zkouknutí. 4* si podle mě zaslouží. Obsazení herců je taky dobré. :) ()

Deadly2810

Nečekal jsem nic (tedy romantickou komedii místo které přišla komedie bez přívlastků) a byl jsem naprosto nadšený. Přes množství jednoduchých narážek a sexuálních poznámek jsem se královsky bavil. S odstupem .. za tři. "Nikdy nemluv o svých problémech. Muži neposlouchají a ani je to nezajímá." "Některé to zajímá." "Ne, někteří předstírají, že je to zajímá." ()

Freiheit

Hodně nevyrovnaný a slabší 3 hvězdy. Prvních 30 minut je ta komedie hodně nesympatická a řekněme i oplzlá. Po první půl hodince se to změní a chvílemi to působí opravdu romanticky a "opravdově" ... když tu náhle přijde něco, co to trochu (nebo i trochu víc) zkazí a dodá tomu nádech opětovné neromantické oplzlosti. Škoda. Jinak zajímavý záběry krajiny při vyjížďce bavorákem a pěkně barevný balony na závěr ... ()

Pavliable

nemám ráda Katherine Heigl, ale tenhle film se trefil, už proto, že je opravdu plný oné ugly truth. Plus to se dobře dívá na Gerarda Butlera, který to filmu dost vylepšil. Já bych to hned neškatulkovala do průměru jako někteří, protože je třeba srovnávat spíš s tím, co je ve stejném žánru, vždyť ono kolikrát ani není s čím srovnávat, proto se nestydím dát vysoké hodnocení :) ()

ladymarmelad

Chceš mě chci tě. Ten film mě vážně dostal. Je to úžasný film. Obsazení je vážně dobré a ten nápad je taky dobrý. Nejdřív sem myslela co to je ale když se to rozjelo tak to byla paráda. Sice mě trošku zarazilo že hlavní postava Gerard Butler nebyl oholený, protože když sem viděla Erica Wintra tak Butler měl konkurenci. Ale jinak je to vážně dobrý film a všem bych ho doporučila. ()

MikeyKik

Mě se tato komedie velice líbila,bylo to spontánní,upřímné,velmi se mi líbil MIKE,který mě naprosto dostával svým upřímným přístupem k lidem a hlavně k ŽENÁM.Velmi mě to pobavilo a podívám se na to klidně znovu ! ()

23ch

Klasická romantická komedie, kde nakonec všechno dobře dopadne podle očekávání. Ovšem provázená milými, vtipnými scénami. Skvělý herecký výkon v obou hlavních rolích. ()

effulka_kebulka

Osvědčený recept na romantickou komedii. Smíchej blonďatou herečku s relativně pohledným chlapem, okořeň to sem tam vtipným, někdy až vulgárními dialogy a máte výbornou záležitost třeba na dlouhou cestu vlakem, kde nevadí, že se chvílemi díváte z okna. Ono vám v podstatě nic neuteče. ()

BenNat

Zoufalá snaha nebýt klasickou romantickou komedií film celou dobu potápí, vyjímku tvoří jen několik vtipných scén, které ale oscilují nad bohapustým příběhem narýsovaným od první minuty. Navíc jsem z hlavní dvojice cítila nesoulad jako nikde jinde, Katherine s Gerardem si jednoduše nesedí a je to až příliš znát. A český dabing filmu také nijak zvlášt nepomohl. ()

jayjay11

Klasická romantická komédia s jasným koncom, ale do kina by som na to rozhodne nešiel- čas sa dá tráviť oveľa zmysluplnejšie. Gerard Butler bol jedným z pozitív. 55% ()

Elle18

Tvůrci filmu se snaží poukázat na rozdíly mezi mužem a ženou a rozhodně se jim to povedlo. Film překypuje humorem, obzvláště v některých scénách. Herci se perfektně hodí na své role, nikde není vidět rozchod role a pravé povahy herce, což je jistě velkým plus. Navíc závěr rozhodně stojí za to, aneb kdo se směje naposledy, ten se směje nejvíc. Rozhodně tento film doporučuji jak pro ženy, tak i pro muže, protože i oni se mají čemu učit. ()

BellaRagazza

Jedna hvězdička za Gerarda Butlera, druhá za neznámého sexy představitele Colina a třetí za božský oddych, který vás při sledování toho počinu nemine. :-) ()

Lonelybiker

Předvídatelná zápletka, ale když do toho jdete s vědomím oddechového filmu, nebudete zklamáni. Asi na té Butlerově pravdě o chlapech něco bude, tak ze 70%. ()

CarlaBrunn

Pohodove, vtipne, light, osviezujuce? To rozhodne, do okamihu, kym sa na scenu nedovalil SEXvtipalek Butter, ktoremu sa brilantne podarilo hmlu romantiky rozduchat do ciernych mrakov. Takeko typy chlapov nemusim v zivote, nie este vo filme. Pan, ktory ma v otazkach lasky odpoved na vsetko dost zaposobil, to ano, ale v tom horsom vyzname. Hned v zaciatkoch je jasne, ze Abby s Butterom budu tvorit par, no aspon pod jej vplyvom sa zacal spravat primerane, kedy sa film stava pozeratelnejsim. Humoru bolo nadostac, ale len s tymto hodnotenim sa uspokojim. ()

karmenka

Milujem tento film, pozeravam ho stale dokola a nikdy ma nebude nudit. Gerard nikdy nevyzeral lepsie, beznadejne som sa donho zalubila a odvtedy je moj velky idol :) Katherine mu skvelo sekunduje, iskry lietaju a ja sa neskutocne bavim! Pre mna jedna z mojich kultoviek, nemozem si pomoct. ()

plsek45

Celkem originální a zasmál jsem se . Spojení burana a sňatkem posedlou krásnou blonckou už samo o sobě předpovídá plno zvratů a legrace a přesně toho jsem se i dočkal . I když už od začátku je dost jasné jak to vlastně všechno dopadne , jak už bývá u romantických komedií zvykem , nudit se nebudete ;) ()

Honba za remakem

Honba za remakem

29.08.2011

Co mají společného Hráči se smrtí a Honba za diamantem? Ano, oba snímky už dnes patří k filmové klasice... a dočkají se předělávky. Nová verze Zemeckisova romantického dobrodružství se chystá už… (více)

Honba za předělávkami

Honba za předělávkami