The ABCs of Death 2

Povídkový / Horor / Thriller / Komedie / Fantasy / Animovaný / Drama
USA / Nový Zéland / Kanada / Izrael / Japonsko, 2014, 122 min

XXXXXXXX

Kolega LIVINGDEAD už tohle dílo výstižně popsal. Já čekal něco v duchu geniální Podstaty a ono houbeles. Film jsem vypnul někde v 50. minutě, protože se to prostě nedalo. Palec nahoru za písmena A, F, G, I, J, S a V ostatek je vykrystalizovaný ODPAD. Mé hodnocení se proto vztahuje čistě na těchto 7 povídek. Že bych si po tomto pokusu někdy pustil jedničku, nehrozí. ()

Richie4422

Ono je to také nevďačné. Nápad hodiť písmenka režisérom a podľa slovíčok im dať vytvoriť krátke filmíky je skvelý, ale za nápad sa 5 hviezdičiek nedáva. Úprimne poviem, pri tomto filme som sa jednoducho nudil, dokonca som si dal 2 prestávky, aby som sa odreagoval. Ale poďme na samotné poviedočky. Najviac ma zaujali tieto : (podľa akosti, nie abecedne) Knell, Zygote, Deloused, Split, Amateur, Vacation, Youth, Jesus, Ochlocracy. Neskutočne hrozné počiny( odpadový materiál)- Badger, Equlibrium, Grandad, Legacy, Masticate, P-P-P-P Scary, Torture porn, Utopia, Wish. Zvyšok bol priemerný. Ono veľká škoda je to, že knížka obsahovala veľmi veľa vďačných slovíčok z ktorých sa dalo vycucať veľmi, veľmi veľa a zvrzali to. Iní sa na to totálne vykašlali. Škoda. ()

dalver

Ani na druhýkrát nie. Tých kvalitatívne horších filmíkov je tu stále väčšina, no napokon celkom slabý dojem zachraňuje záver, kde sa nájde pár slušných vecí a najmä výborné Z. ()

contreras

Ještě slabší než první díl, na můj vkus málo tvůrčí a málo perverzní. Už nikdy to nechci vidět, je to o ničem... ()

tXtX

O chlp lepšie než hrozná jednotka no stále tupé, nudné a nezaujímavé. Bavili ma možno 3-4 poviedky, ostatok je čistý brak.. Koho nebavila prvá časť, ruky preč, je to škoda času. ()

Dalajlada

Pěkná sbírka, ale... Některé povídky jsou výborné, některé dobré a některé jsem buĎ nepochopil nebo byly o ničem. Hned ta první byl naprosto úžasná. ()