Cirque du Freak je kočovná společnost, jejíž členové pocházejí z těch nejtmavších koutů noci... Šestnáctiletý Darren žije svůj nudný, předměstský život a toulá se ulicemi. To se však změní toho dne, kdy se jako divák dostaví na groteskní představení roztodivných a nepředstavitelných stvoření. Darren je očarován světem tak odlišným od toho, ve kterém vyrostl. Dochází k rozhodnutí a nechává se zasvětit jako učedník upíra Lartena Crepsleyho. S jeho nově nabytými schopnostmi se ovšem stává středobodem souboje mezi dvěma znepřátelenými klany nemrtvých. Je pouze na Darrenovi, aby se v prostředí plném sváru utkal ještě se svou temnou podstatou… (oficiální text distributora)

AppleCore odpad!

Je to jakoby jste naroubovali jabloň s hrušní a vylez vám z toho knedlík. Těhlech debilit tady bylo zatraceně dost a už je na čase pochopit, že to zkrátka nebude fungovat pokud nevznikne nějakej zajímavej scénář, kterej bude obsahovat maso a krev v nejbrutálnější podobě (když už je to bráno jako horor) a zároveň nám nabídne strhující příběh (když už to nějakej chce mít), kterej chytne a nepustí. Je toho prostě moc (milion dílů s Potterem, Zlatej kompas, novej Percy Jackson nebo novinka Poslední vládce větru, která jde letos do kin, Letopisy Narnie, Inkoustové srdce atd.). Horší je to o to, že film nemá absolutně čím zaujmout. Příběh debilní, herci debilní (dokonce i John C. Reilly), hudba debilní, kamera debilní (v akčních sekvencích hodně debilní) a fakt, že se ve filmu neobjeví ani kapka krve (dost smutný, když se jedná o upířinu) posouvá film na zrůdnej odpad. Hrůza! ()

teutates

Zaujímavé, potenciálne sľubné, ale v danom prevedení len priemerné... vadil mi adolescentný štýl, povrchnosť, jednotvárnosť, herecké obsadenie mladšieho osadenstva... vôbec ma to nenadchlo, síce som sa nenudil a film ubehol pomerne svižne, avšak okaté rozdelenie dobra a zla a v tom vyšší záujem, ktorý zostal "utajený"... uúu jsem z toho cely vedle... 5/10 strašne nesympatický Josh Hutcherson a nevýrazný Chris Massoglia. ()

Ant

Na to jak provařený a znásilňovaný je v posledních letech upírský žánr, bylo tohle příjemné překvapení. Hlavní představitel má správně ujetý výraz a John C. Reilly je parádní. Jen je škoda, že v momentě, kdy se film pořádně rozjede, začne děj postupně infantilnět a pubertální konec pak taky zrovna neoslní. Přesto je to paradoxně nejlepší upířina za poslední dobu. 70% ()

predators

Geniální John C. Reilly je jednoznačnou ikonou tohoto monstrózního guláše potvůrek z Hellboye dvojky a příšerek ze StarTreku. Najdou se tu i bráchové Yody ze Star Wars a hlavně upíři, jejichž rychlost by jim i ti z Twiligt záviděli. Vypadá to na slušný rozjezd k seriálu, ke kterému si najde cestu spíše menší publikum. 60% ()

Eawy

Že bude dvojka? Prosím, prosím, prosím, prosím. Ohromne sa mi to páčilo. Konečne niečo, čo naplnilo moje jednoročné čakanie dokonale. Nenudila som sa ani sekundičku. Knihu som nečítala ale veľmi rada by som tak v najbližšej dobe spravila, lebo ma to ohromne ťahá. Nevadilo mi vôbec nič. Herci boli v poriadku, scenár bol skvelý, triky tiež veľmi dobré(aj ja chcem Flipovať). Hudba bola veľmi pekná nuž inak ako 100% nedávam.Chcem aj dvoječku! ()

iamek

Příjemná jednohubka jak pro děti tak dospělé. První díl beru spíše jako rozjezd na díl druhý, který snad bude trošku tajemnější a napínavější. ()

SeBig

Slátanina s nesympatickým obsazením a otřesnou kvalitou obrazu. Nevim v jakým rastru to točily, ale to je něco strašnýho. Působí to levně a zdechle. Jedna za hudbu a druhá za troufalost s tim vůbec vyjít ven. Nebejt známých držek, leč jsou nesympatické je to tu určitě i hůře hodnocené. ()

Stanislaus

Celkem milá americká oddychovka na bázi hororové komedie, fantasy a akce, která nenadchne, ale ani neurazí. Jak už to u podobných filmů bývá, tak divák od začátku ví, jak to všechno skončí - a tady tomu není jinak. Dobře vybraní herci, slušné vizuální efekty společně s prostřihy - no jelikož jsem se nenudil, tak tomu ty 3* dám. Zkrátka klišé na entou, ale i tak zajímavé. ()

rollman1

Docela zklamání. Být zde více akce, je to super fantasy snímek, který sice nemá s hororem nic společného, ale nenudí, je zábavný a uteče jak voda. Bohužél, chybí větší náznak akčních pasáží, což ale úplně nevadí, protože film je zábavný i tak. Pěkný průměr. ()

Karamanlis

Miestami celkom zábavná light hororová upírina, štýlovo nie nepodobná osemdesiatkam typu Fright Night 1,2 či Monster Squad... Na ďalší filmový vývoj tejto rysujúcej sa série som však každopádne zvedavý... ()

ARI50

Další upíři šance na skvěly film ale bohužel se tak nekonalo, protože tenhle velký stan kočovnické nudy nepotěšil, ne že by byla nuda celou dobu ale málo film nabídne. ()

Morholt

Další z řady teen fantasy, mající oproti podobně laděným filmům lepší herecké obsazení. Jinak se ale jedná o další z provařených příběhů typu hodní upíři vs. zlí upíři. Jen ta omáčka okolo je taková barevnější a vtipnější. Určitě to dokáže pobavit a na další díl se s chutí podívám, ale silně pochybuji, že bych se k tomu ještě někdy v budoucnu vrátil. 50% ()

Sprite

Příjemná oddychovka u které je už od začátku znát, že to není žádný Béčkový film, ale díky průměrnému scénáři jen na 3*. ()

Martinibaby

Spíš tak 3,7* protože to chvílema bylo strašně z-amerikanizovaný a krapet klišoidní, ale jinak jsem se hodně bavila a líbil se mi výběr herců. ()

bouncer

Svět, který má obrovský potenciál (také je podle série úspěšných knížek) společně se skvělou partou herců. Co se může pokazit? To by bylo na dlouho... potenciál je bohužel prakticky nevyužitý. Místo krás světa nadpřirozených postav a cirkusu zrůd se příběh soustředí na dětinskou story o rozdělení teenagerského přátelství. Asi je to módní vlna, či co. Velká škoda... ()

Terva

Jméno Salma Hayek bylo na začátku filmu " vytetováno " na záda smrtícího pavouka. CITÁT : Použij sílu, Derreku !!! ()

jh666

Tak tohle se vážně nepovedlo. Knihy o Darrenu Shanovi mám rád, ale tohle si vzalo tak jména postav a cirkus. Zrůdy ušly, ale to je tak všechno. Kdyby to neměla být adaptace těch knih, možná bych dal alespoň tři hvězdy, ale takhle s odřenýma ušima za 2. Ještě, že další díly točit nebudou. 30 % ()

moviesfan

Teda že se mi to bude až tak líbit, to jsem netušil. Tenhle mix různých žánrů má dobrý děj a musím říct, že je i celkem zábavný. Nenašel jsem jediné místo, které by ve mně vzbudilo pocit, že tenhle film není záživný. Pro mě skvělá oddychovka. ()

Vousatá Salma Hayek?

Vousatá Salma Hayek?