Clannad

Japonsko, (2007–2009), 18 h 20 min (Minutáž: 25 min)

Scénář:

Fumihiko Šimo

Júiči Nakamura, Mai Nakahara, Ai Nonaka, Hóko Kuwašima, Mamiko Noto, Takeši Aono, Nobuhiko Okamoto, Lesley Pedersen, Šinnosuke Tačibana, Akiko Jadžima (více)

Série(2) / Epizody(44)

Tomoya Otozaki je typický stredoškolský chlapec, ktorý nenávidí školu aj svoj život. O matku prišiel ešte keď bol malý chlapec a staral sa o neho len jeho otec, ktorý podľahol alkoholu. Aj kvôli tomu Tomoya nemohol uskutočniť svoje sny. Jeho život sa ale zmení, keď stretne ju... (TomX2)

Recenze uživatele TomX2 k tomuto seriálu (2)

Clannad (2007)

Celkový dojem: Veľmi nadpriemerné anime s veľmi krásnym príbehom, animáciou a sympatickými postavami, ktoré si nie je možné neobľubiť. Niektoré diely sú srandovné a šťastné, iné zase dojemné alebo smutné a v tomto prípade mi to úplne sedí. Na plný počet to nie je, pretože niektoré diely sú očosi slabšie, ale inak vravím áno, určite si to pozrite (aspoň ako prípravu na to, čo nás čaká v DRUHEJ SÉRIÍ) Moje hodnotenie: 79% ()

After Story (2008) (S02)

Slabší (no rozhodne nie zlý) začiatok, neuspokojivý (a zlý) koniec. Ale všetko medzi tým je jedna obrovská emocionálna jazda, ktorá pohladí po duši, zamrazí, dojme a rozplače. Nemám veľmi rád citové vydieranie, ale v tomto prípade to dokážem odpustiť. Najdojemnejší seriál, ktorý som kedy videl. ()