Mr. GS je zábavná talk show, pořadem provází známá moderátorská dvojice Michal Suchánek a Richard Genzer. Moderátoři se nebudou snažit vyřešit spolu s hostem nějaké předem dané téma. Talk show má za cíl pouze pobavit diváky. Jako třetí vystupuje Václav Kopta, který natačí spolu se Suchánkem i druhý díl komedie Sneženky a machři. Václav Kopta nebude pouze zastupovat v Mr.GS kapelu, ale bude moci vstupovat do pořadu a hovořit s hosty. Talk show, kde hovoří dva moderátoři s hostem je v České Republice unikátní, ale Geňa se Suchošem k sobě patří a jeden bez druhého by bez sebe neudělali ani ránu. (oficiální text distributora)

AllShallFall odpad!

No blbost akorát do rámečku. Nova musí napodobovat úplně vše co je na jiných kanálech. A Genzer a Suchánek, nejsou vůbec vtipný. spíš pěkně trapný. ()

Fingon

"Zábavná talk show? Proboha, kdo píše ty oficiální texty distributora? ---- Po dlouhé době jsem viděl jeden díl s Květou Fialovou. Tahle dáma se nezdá, ale převálcovala s přehledem všechny tři hostitele, a to hlavně svými téměř nepřerušielnými, určitě trhlými, ale tak nějak milými monology. ()

CaptainNor odpad!

On prosím pěkně někde někdo oficiálně prohlásil, že to má být ekvivalent a konkurence Uvolněte se, prosím? Pokud ano, dal bych hvězdičku za statečnost. Pokud ne, nechám to tak…:-)) ()

WANDRWALL

Totální úpadek kultury. A do studia na to chodili lidi, co byli stejně ubozí jako oba protagonisté. A přece to budilo dojem, že taková je většina národa! No, děkuji pěkně. Nejvíce se mi líbila Květa Fialová, která řekla své, čněla nad těmihle osobami jako Himaláje nad petrželí, abych užil příměru SAŠI BERKOVĚ. ()

Chrustyn

ČT 1 má Krause, tak proč bychom nemohli mít něco podobného, řekli si hlavouni z TV Nova a tak se stalo. Ale ani Genzer ani Suchánek nesahají mistru Krausovi ani po kotníky. Ubohost dokazující, že TV Nova, prostě nemůže mít zábavné pořady. ()

triatlet odpad!

Tož takhle vypadá lidová novácká zábava. Nic, při čem bych se smál. Asi bych se měl dívat častěji a pozorněji. Ale to by chtělo změnit moderátorskou dvojici i formát... ()

heyda odpad!

Tak tady to kluci hodně přepískli!!! Nuda, nuda a ještě jednou nuda. Vtip se vytratil, co slovo to trapas nebo sprosťárna, jednoduše blbost. Doporučoval bych to Nově ihned stáhnout z televize!!! ()

Pejpr

Suchánek s Geňou nemají dohromady ani setinu charismatu, ironie, sarkasmu a cyničnosti, co má šikovnej synek paní Krausový.. ()

SOLOM.

Duo Suchánek a Genzer svého času patřilo k mým oblíbencům, především díky začátkům Tele Tele. Jejich poněkud „zvláštní druh humoru“ jsem měl docela rád a dodnes na některé „hlody“ rád vzpomínám. Jenže když se osamostatnili, začala „kvalita“ jejich zábavy postupně upadat a mnohdy byli dost trapní. Tento pořád jsem jednu dobu sledoval (ne sice pravidelně, ale viděl jsem dost dílů) ale hlavně kvůli hostům, kteří se tu objevili. Občas byla prdel, ale většinou nuda a opět trapnost. ()

duklak2

Tohle že je mistr Genzer a Suchánek? Proboha, vždyť to jsou baviči už dávno za zenitem. Kde jsou ty doby, kdy mě bavily v pořadu Tele-Tele. I když jsem viděl jen pár dílů Mr. GS, tak v paměti mě utkvěl akorát ten, jak tam byli hosté Květa Fialová a Martin Kocián z Luneticu. Tento pořad by měli zrušit, nebo se zapomene, že Geňa a Suchoš byli před lety dobrými baviči. ()

Beastmaster4

Talk-show v které dva komedianti jasně ukazovali, že s docházejícím dechem a nápady to nejde. V nejlepším je dobré přestat, jenže ta touha se za každou cenu někde upíchnout tady válcuje všechno od dobrých začátků dvojice Genzer a Suchánek, až po fiasko, jako je MR. GS a další jejich šaráda PARTIČKA do kterých se nacpali a který pro ně kdosi stvořil. Tahle vyšumělá dvojka je nudná a trapná. Komická byla v době TELE TELE a i tak jen v jeho začátcích. Ty dvě hvězdy je aspoň za díl s Františkem Ringo Čechem, ten byl hodně dobrej. :-) ()

Earl_23

Ta kritika mě docela překvapuje. Jasně, není to tak dobré jako jiné talk-show, humor je hodně bláznivý, ale některé díly byly opravdu skvělé. 3 a půl *. ()

prome

Na Krause se nedívám a v rádiu ho nemusím, ale tohle je trapas. Jedna hvězdička je za občasné zasmání, ale zaleží hodně na hostech. ()

Kimon odpad!

Eh, darmo ztrácet čas hodnocením. Tohle určitě není pro inteligentního a vzdělaného diváka. Nebo že by český národ tak hluboko klesl v kulturním chápání a ty šaškárny dvou maníků z bilboardů tak hltal? Chce se mi věřit, že ne. ()

Handle

Ten pořad prostě není tak vtipný, jako jsem předpokládal... Od tvůrců Tele Tele jsem čekal trochu víc... I když musím říct, že někdy se přesto zasměju! ()

BoPo

Bral som to ako kópiu Uvolněte se prosím, no dal som tomu po čase šancu a musím uznať, že zábavné to miestami je. Zatiaľ top dielom je pre mňa Sábliková a jej tréner. ()