Filmová série těžící z našich nejhlouběji ukrytých strachů přidává novou, podivuhodnou kapitolu, která přináší to, co očekáváte – ovšem velmi napínavým a neočekávaným způsobem! Podivná předtucha donutí partu přátel, aby odešli z automobilových závodů krátce před tím, než děsivá hromadná srážka vozů rozmetá auta až mezi přihlížející diváky a rozpoutá ohnivé peklo. Podvedli Smrt, ale Smrt se teprve rozjíždí.... Režisér Hadů v letadle přichází s děsivým a vynalézavým příběhem zoufalého boje, který přátelé svádí, aby oni i ostatní zůstali naživu. (Magic Box)

Johny M.

Po originální jedničce a o něco lepší dvojce přišel jen lehce nadprůměrnej třetí díl a u toho asi mělo zůstat. Čtyřka je sice ještě solidní zábava, ale to je tak asi vše. Úvodní nehoda slabá, následující úmrtí vesměs praštěný, triky nic moc, absence Tonyho Todda... Vše je očividně dělaný jen kvůli blbýmu 3D a díky ukončení série SAW se určitě dočkáme ještě několika dalších Osudů :-/ ()

PEZ

Tak toto bol teda riadny hnoj. Este ze to malo len 78 minut. Ani jedna vec tu nefungovala - same klise, nic originalne, strasny scenar, slabi herci a este aj nechutne digitalne triky, vsetky smrte doslova samoucelne. Uz trojka bola slaba, ale toto bolo tak zbytocne! Uff! ()

VerenaLord

Jednička prosím, dvojka slabší, trojka již nepřinesla nic nového a čtyřku považuji za jasný propadák. Série tolika filmů s jedním a tím samým námětem a sledem tak nereálných smrtí už nemůže ukojit ani největšího fanouška. ()

Hovado

Po nesnesitelný trojce bylo tohle příjemné překvapení. Stopáž je akorát, úvodní katastrofa ok, vcelku sympatický cast a jako večerní oddychovka u které vážně nemusíte přemýšlet to funguje na 100%. ()

Kadas97

Tak a tu klesla séria na úplné "dno", pretože horšie to už nemohlo byť. Tie predtuchy stáli za milú p...ukaňu. Po výbornom začiatku v podobe havárky na závodnom okruhu sa film prehupol do teenagerskej koniny. Človek sa po nie moc vydarenej trojke teší ako malé decko na pokračovanie a dostane toto. Pozitíva tu nejaké sú, ale negatíva ich prevyšujú preto 4 z 10. ()

bubblebobble odpad!

Kto videl predošlé tri diely a napriek tomu za to dokázal vyhodiť peniaze na lístky do kina je podľa mňa dement. Inak si neviem vysvetliť ako môže mať niečo takéto 100 x prevarené úspech. Hnus, grc a nechutne vykalkulované. Asi najhorší film čo som tento rok videl (v TV). Btw. v žiadnom z predošlých dielov nebola smrť tak trápna ako teraz. Vždy to bolo aspoň zakamuflované akože náhodou. Teraz už je to totál trapné posúvanie sa vecí samých od seba. ()

sarkareifova

Další díl série o nevyhnutelném. Nevím proč, ale moc se mi to nelíbilo. Prakticky šlo už jen o krev. S předchozíma dílama to nemá prakticky nic společného. V prvních dílech si za to jak umřely mohly sami ať už svojí nepozorností nebo vinou druhých. Tady se jim to stávalo samo od sebe. Šroub se sám vyšrouboval, voda se vylila na kabely nebo jí zabil kámen do hlavy. A hrozně dlouho jim trvalo, než jim došlo, že budou umírat. Zkrátka už to není Nezvratný osud co býval. ()

Mayers

Osud s lidma sice furt pěkně vyjebává, jenže scény působí spíše směšně (bazén), trapně (myčka) nebo obojí (eskalátor). Oproti třetímu dílu slabota. Čtvrtý Final Destination nepřichází s ničím originálním a s hororem nemá nic moc společného. To už bych se víc bál nechat si vyvěštit osud u cigánky. 30% ()

Razzor_82

"Jestli umřu, tak ať to aspoň stojí za to." Originalita nulová a hororová atmosféra už je taky fuč. Osudu už pomalu dochází dech. 4/10 ()

Bart16

Vybavuju si,jak kvalitní a originální byla jednička,dvojka sice jela přes kopírák,ale přesto to mělo spád a nějaký děj a smysl,trojka už byla poněkud zbytečná,i když pár zajímavých momentů se tam našlo(například scéna v soláriu).Ovšem čtyřka byla opravdu docela zoufalá,jelikož nepřichází s ničím novým,ale pouze jen kopíruje zaběhlý postup:,,Někdo má vizi,zachrání sebe a pár dalších a nakonec všichni postupně umřou.,, Nejnovější,nikoli však poslední díl(vzhledem k tomu,že náklady byly 40milionů a jen v USA vydělal skoro 100mil.) sází především na 3D efekt,takže na vás každou chvíli něco lítá z plátna,což je sice fajn,ale za ty peníze to nestojí.Už,aby přišel král Cameron se svým Avatarem... ()

Alexandre

Přestože má čtvrté pokračování více záporných vlastností než kladných, tak jsem si ho poměrně užil. Tahle série patří mezi mé oblíbené a čtverku jsem navštívil v kině jako můj první 3D film. Efekty byly na úrovni, ale ten děj už byla jenom slátanina všech možných nehod a na rozdíl od předchozích dílů tady nehrál hlavní roli samotný příběh a atmosféra, které by měly být pro tenhle film základem, ale běžela tady jedna nehoda za druhou a při jejich sledování jsem zpozoroval narážky na nehody z předchozích dílů a bylo už vidět, že tvůrcům dochází fantazie. Ale musím vyzdvihnout vynikající hudbu (díky níž jsem poznal skupinu Shinedown) a mně docela sympatické postavy. Na páté pokračování se hodně těším a doufám, že si s ním tvůrci o trochu víc pohrají a výsledek bude lepší než u čtverky. U mě za 60%. ()

Forty- odpad!

Po tom, ako som si po 3. diely povedal ze tato seria je definitivne odpisana som neveril, ze autori vydali dalsi diel. Jedine lakadlo ktore ma prinutilo ist do kina bolo 3D. A dojmy? - po filme som mal chut si pytat naspat peniaze priamo od tvorcov! Hrozny odpad s najlacnejsim dejom, citatelnym od zaciatku do konca, velmi ubohymi zrecyklovanymi scenami a nulovou davkou inovativnosti. Logicke suvislosti si radsej ani nevsimajte, pokial nemate ozaj pevne nervy. Odporucam sa vyhnut tejto hruze za kazdu cenu. ()

Adrushka

U nezvratného osudu se opravdu nedá čekat nějaký jiná zápletky. Viděla jsem všechny díly a myslím, že patří mezi ty lepší. V kině jsem byla na 3D což udělalo taky hodně. Hlavní hrdinové byly sympatičtí, pojetí úvodu a konce zajímavé. Plus dávám za jezdící schody. Jen ten konec jsem trochu nepochopila:-) ()

Luckyman

Celkom ma to bavilo, ale je to zase o niečom inom a niečo tomu chýba, taký zvláštny náboj. Pekne na pozeranie a rozhodne som sa 80 minút nenudil, ale už to nebolo ono. Celkom pekné a dôstojné zakončenie celej série. ()

Joža

Pořad dokola jen jine nehody,človek už tuší co se stane.Prostě,mělo to skončit prvním dilem max. druhym. ()

R4D0

Tak a práve som sa vrátil s kina v ktorom na plátne bežal "Nezvratný Osud 4". Myslím že som bol po skontrolovaný filmu tu na csfd prekvapený hodnoteniami ktoré si zaslúžil film od mnohých uživateľ-ov ktorý dávali obvzálšť malé hodnotenia ja dávam dosť veľké aj napriek tomu že druhé časti boli na vlas rovnaké. Bojíte sa duchov? Nepozerajte Kruh, Chcete vidieť dokonalé pasce? Pozrite si SAW, Chcete vidieť dokonale premyslené vraždy? Pozrite si Nezvratný osud. Ano myslím že Nezvratný osud založil dá sa povedať že fenomén ktorý je dokonalý film mal dokonalý čistý priebeh prekvapil som sa titulkom ktoré boli neuveriteľne nádherne spracované a taktiež jedenástim vraždám ktoré boli tak brutálne dokonca tak nechutné že som sa nemohol pozerať na (ne)jednu pasáž v ktorej figurovala nechutnosť. Ako som už povedal mnohý dali nízke hodnotenia pretože predchádzajúce časti boli rovnako spracované. Ja aj napriek tomu dávam masívne hodnotenie kľudne by som dal plný počet ale aj mne trošku prekážali kliše o ktorých bol vlastne celý film ale takto aspoň silné 4. ()

BLADER

Po slabšej trojke som sa veru potešil štvorke, v ktorej sa vrátil na scénu David R. Ellis a ukázal, kto to má pevne v rukách. Keby to bol býval prvý diel, dám jednoznačne 5*, ale keďže ide o recykláciu pôvodného nápadu, zostanem na veľmi pekných štyroch hviezdičkách. ()

E lan

Totálně vytěžený originální námět z jedničky a částečně dvojky této série nahrazuje opravdu brutální podání smrti jednotlivých přeživších postav v podání méně známých a kvalitních herců. Pryč od tohoto a hlavně už žádný další Nezvratný osud, tedy alespoň to nebude se mnou... ()

Osud znovu udeří, Freddy a Jason ne

Osud znovu udeří, Freddy a Jason ne

02.02.2011

Pokračování úspěšných hororů je téma, které z nás dostane jen nešťastný povzdech. Když jsme se konečně zbavili Saw (na jak dlouho?), je tu Paranormal Activity – na podzim očekávejte trojku. Nezvratný… (více)

Raimi a horory pro celou rodinu

Raimi a horory pro celou rodinu