Sandy (Catherine Zeta-Jones) je šťastně vdaná, má dvě děti a myslí, že už jí v životě nic nechybí. Jednoho dne náhodou odhalí nevěru svého manžela. Rozhodne se k radikální- mu kroku: opustí ho a přestěhuje se i s dětmi do New Yorku, najde si práci, přátele a začíná nový život. Brzy po příjezdu Sandy nečekaně vstoupí do života sympatický mladíček Aram (Justin Bartha), který pracuje v kavárně pod jejím bytem. Aram Sandy občas hlídá děti, které jeho společnost a zábavné hry přímo zbožňují. Také Sandy začíná nechtěně podléhat jeho neodolatelnému klukovskému šarmu... (oficiální text distributora)

giovanni3

Obstojná romantika v čele s krásnou Catherine Zeta-Jones a celkově uvěřitelnými hereckými výkony (až na rodiče Arama). Přkvapilo, že i dětští herci zvládli své role velmi dobře. Koncovka filmu mne moc nebavila, protože byla až v děsném kvapíku. Celkově 3z5. ()

made1

Víte, jak existují takové ty filmy, při kterých jste rozpačití a víte, že jen konec může rozhodnout? Tohle je jeden z nich. Celou dobu, co jsem pozorovala ty dva, jak spolu nejsou a zase jsou a pořád dokola, říkala jsem si, jak tohle režisér pohřbí. A... Nestalo se. Konec i ta část, která konci předcházela, je naprosto nádherná. Jedno z nejlepších zakončení filmů, jaké jsem kdy viděla a přestože si podle mě film víc jak tři nezaslouží, kvůli posledním minutám musí dostat jednu hvězdičku navíc jako bonus. PS. Trochu jsem při sledování myslela na film Prime, který opravdu nemusím, takže jsem možná i tím ovlivněna. ()

LuciusWlk

Takový lehký romantický snímek, na který se podíváte a zapomenete. To možná neplatí pro někoho, kdo se s filmem a příběhem ztotožní, nicméně to něco postrádá. Catherine Zeta-Jones je prostě kus a táhne celý snímek. Justin Bartha mi po jejím boku nějak nesedl. Tak to ale chodí i v životě. ()

skinny

Původně jsem chtěla napsat, že to bylo o ničem ale ještě že jsem si počkala na konec. Cathrine je sexy, to se musí nechat a Justin byl věrohodný pětadvacetiletý výrostek (i přes svůj skutečný věk, který se zas tak moc nelišil :) ) I děti mi tentorkát nevadily, a to ve většině filmech bývají nechutně otravné. Závěrečný sestřh pěti let z pohledu těch dvou to zachránil ()

harapag

Scénář mizerný a časy, kdy při pohledu na Zetu, by si jeden s prominutím vošukal ruku jsou, už taky dávno pryč. Sorry, ale tohle nemá s komedií nic společného. ()

sedm.1

Základním problémem této romance je, že ústřední zápletka by se se zavřenýma očima vešla zhruba tak do 15 minut, což u tohoto typu filmu není sice žádná neobvyklost, nicméně tvůrci tentokrát nedokázali na to hlavní dění ,,nabalit" tu správnou okolní funkční omáčku, která pak svého diváka dokáže uchránit před následující zívačkou a nudou. V souvislosti s dějovou poloprázdnotou je pak spjato i celkově dost pozvolné tempo snímku, navíc zbaveno jakýhkoliv výraznějších, zábavnějších, či jinak zajímavějších scén, vyjma tedy zhruba poslední deseti minut, kdy zápletka nabere poměrně nevšednější a poutavější směr, ale z výsledného mdlého dojmu už to film nevytáhlo. A v neposlední řadě mi tu chybělo vlastně i nějaké to působivé a funkční romantično, hřejivo. Když se ještě zaměřím na herecké obsazení, to musím tedy přihodit na stranu pozitiv, Zeta-Jones jako sexyčtyřicítka splňuje svou úlohu na 100% a Bartha působí jako neokoukaný, sympatický týpek, navíc to tomuto páru docela slušelo, takže po této stránce žádný problém. Ještě bych jen tak naokraj trochu změnil žánrové zařazení a spíš než za komedie / romantický bych Sexy 40 označil za drama / romantický, neboť těch vážných a dramatických momentů se tu vyskytuje skutečně dost a naopak, z těch komických chvilek jsem tu vlastně nezaznamenal ani jedinou. Nicméně, i přes můj poměrně kritický komentář si nemyslím, že jde o vyloženě slabý snímek, jen by si to celé prostě zasloužilo rozhodně košatější zápletku a více silnějších momentů. ()

Lenka_J

Pustila jsem si Rebound bez toho, aniž bych cokoli očekávala. Neočekávala jsem žádný extra příběh, ani herecké výkony. A už při prvních minutách jsem byla překvapená, že se jedná o hrozně milý film, který má příběh a kde se hlavní protagonisté zhostili svých rolí tak, že jsem jim vše uvěřila. ()

casioa....

Ou je :) moja obľúbená téma: staršia partnerka, heh. Zo začiatku to vyzeralo na tú klasiku, že "milf hunter" :D dostane na frak....tak ako som už niekoľkokrát dostal aj ja (tie samé vety typu "si skvelý, ale nemá to budúcnosť")....ale potom, zvrat-grown up....syn :) a zrazu..it might be :) zrejme, to takto bude aj u mňa. Takže, idem si adoptovať syna...a život sa snáď postará o zmenu v kolonke "vek".....Inak, milý a nevtieravý....taký minimalistický OST, taký.....že nemám neodkladnú potrebu si ho stiahnuť, ale ak si ho stiahnem a budem ho počúvať....prežijem fajn hoďku pri PC ;-) ()

DavidS.

Film, který vznikl hlavně proto, aby dokázal, že Catherine je pořád sexy. A ona opravdu je! Navíc byla v této roli více než doma...Přidejte prostořeký, hláškující dorost, sympaticky křehkého zajíčka, poměrně civilní nádech i realistické vyústění a máte nadprůměrnou romantickou komedii... ()

velkyvezir

Roztomilý snímek, kterému bych dal pět hvězd, kdyby bývali autoři zapracovali na scénáři a namísto balancování mezi komedií a romantickým filmem zvolili romantickou notu s větším rozpracováním vztahu obou protagonistů. Například scéna s rande, na němž zaběhne chlapík do kadibudky, byl velmi laciný pokus o vtip, který ve filmu neměl co dělat. Naopak závěr (Aramovo cestování a následné setkání v restauraci) skvěle vystihlo Aramovo nabytí životních zkušeností a onen romantický moment náhodného setkání, kde se oba hrdinové dají znovu dohromady. Přes jistou nevyváženost dávám právě za závěr čtyři *. ()

Wally

Hezká, příjemná romantická komedie pro nedělní večer. C. Zeta-Jones je stále kus a hrát umí a J. Bartha konečně ukázal, že je schopný zahrát víc než jen nějakou epizodní roličku. Je to prostě hezký :-) ()

Pavlík

23. 10. 2011 (328.); je dobře, že Aram trochu zestárl a vrátil se k Sandy, jeho adoptivní syn je bezprostřední ()

odie

Na romantickou komedii celkem fekální.:D Nesmyslný příběh imho ouplně mimo realitu, ale nekouká se na to špatně. ()

Hanys_

Catherine je pořád kočka a ikdyž už to není ten sex symbol jako na přelomu tisíciletí je opravdu radost na ni koukat :) Boužel, Reboud je jen taková průměrná jednohubka, která nabízí hodně předvídatelný příběh a dost malou porci humoru (ty nejvtipnější momenty jsou kupodivu hlavně díky dětským představitelům)...5.5/10 ()

Rssa

Překvapivě hodně dobrý film, trošku méně komedie (taková ta na blbé usmívání po celý film), trošku toho drama (ale zase nepřehánět) a je tu vztahovka, která určitě má co říct. Catherine Zeta Jones tu vypadá po celý film jako vyplašená, ale krásná laňka, koulí očima, ale k té postavě to docela sedí, Bartha má zvláštní smysl pro humor, ale jeho ironie, kterou ve svých filmech často používá jen tak mezi řečí, mi docela sedí. Konec filmu byl za 5 hvězd, opravdu se povedl a měl jsem z toho hodně dobrý pocit. Jedna hvězda dolů za pomalý rozjezd. 80 % ()

thorewi

Po dlouhé době velmi přijemná romantická komedie (tedy žánr, který v americkém podání moc nemusím), jež mě mile překvapila. Sexy Catherine Zeta - Jones v jedné ze svých lepších rolích a vycházející hvězda (možná už vyšlá) Hollywoodu Justin Bartha to sehrali více než dobře. Škoda jen pro mě trochu pokaženého konce, kde už to i na můj vkus bylo příliš. ()