Pan Bone (Michael Jai White) dodržuje dané sliby, a aby mohl splnit ten, co dal ve vězení svému teď už mrtvému příteli, musí se zúčastnit několika pouličních zápasů. To ho vynese výše, tam kam potřeboval, aby se seznámil se správnými lidmi. Dodrží své slovo či nikoliv? (c.tucker)

Unterschleif

Trochu mi to pripomína Undisputed II. Že je Michael borec to už všetci vieme a opäť nám to dokazuje v tomto priemernom bitkárskom filme, v ktorom sa ale nájde zopár veľmi pekných choreografií. Scenár je samozrejme písaný strojom podľa osnovy... ()

Nowasek22

Je pravda, že příběh nestál ani za starou belu, ale když někdo tento film sleduje s tím, že chce vidět pár pořádných rvaček, tak se spokojí i s tím. Určitě se ze scénáře dalo vyždímat více, hlavně u toho konečného souboje, který byl dost zvláštní, ale i tak tento film stojí za shlédnutí. ()

Domas88

Béčko jako hrom, ale úžasné, něco jako Van Damme jen bez něj a mnohem lépe udělané, bez keců se vrhnou na akci a musím uznat, že bojové scény mně naprosto ohromily :) Krása... ()

Flamik

Chodící Chuck Norris naklonovaný s Robinem Hoodem který pomáhá slabým a bezradným. U toho nezapomene nakopat několik tlustejch ošklivejch, a je z něho šampión. ()

Lukys26

Po doporučení od Jizni Tlapy, jsem tento film shlédl... Od začátku do konce jsem hltal a hltal akční scény a povedenou hudbu, která tomu dávala správný ráz. Doporučuji, dávám zasloužilých 100% ()

Ghostcz

Tady nečekejte nějakou krutou zápletku, nebo psychologický scénář, kde vám přesně mířené věty mají zamotat hlavu :) Tady je to jen a pouze brutální řežba ve stylu Neporazitelného :) :) Jsem rád, že se ještě točí tyhle mlátičky, kde se dá bez problémů vypnout mozek a jen se kochat :) Přichází Bone!!!!!! Říká si tak, protože ......... ho tak pojmenovali rodiče :D :D ()

awastrman

o co horší scénář, o to lepší akční scény... aneb první film který se vyrovnal kvalitou soubujů sérii Undisputed i proto 75% ()

Easykill

"Já jsem trest boží, kdybys neměl velké hříchy, bůh by mně na tebe neseslal jako trest. " Mnooo, čekal jsem hodně nebo alespoň o dost víc, ale takovou béčkovou exhibition jsem dlouho neviděl 😅 Neříkám, že Michael jai white není frajer, ale toto? Ty bitky jsou fakt otřesný, v devadesátých by to snad fungovalo... Norris si taky udělal jméno na kopačkách z otočky. Takže moc nechápu ty procenta, když to ani není nijak dobře zahraný. Ale úplně to nezatracuji, na jedno shlédnutí dobrý, nijak to nenudí. Prostě klasické, evidentně hodně levné televizní béčko. R.I.P Kimbo 💪 ()

Neel

Ach jo, zase ta pomsta. Pořád čekám, že budou tvůrci trochu nápaditější, což asi nemůžu čekat od Amíků. Když nevíme co by, nasadíme tam černýho drsnýho dvoumetrovýho obra, kterej má předvádět to nejdrsnější bojové umění. To vše bez jediného škrábance. Vždycky jsem si myslela, že hora svalů může tak maximálně předvést něco z boxu, ale tohle? Tady bylo vidět, jak je s těma nohama pořádně ani neumí zacházet... Ne, tohle prosím do filmu už nedávejte... ()

SONYAGENT

Moc pěkný akční snímek plný pouličních bitek a skvělého bojového umění. Jai White je především konečně herec, který ohromí jak mužskou, tak i ženskou část publika. Film má pěkný a jednoduchý děj a hlavní hrdina všechny řeže hlava nehlava. Snímek mě nadchl víc, než ong-bak, i když ten má zase jiné přednosti.. :) všichni fandové víme, jaké.. ()

Jackmesrine

Pred rokom tu bolo 50 percent,a teraz 71,verte tento akčnak je bombovy,hlane kvoli jaiovi a finalnel bitke jednoznačne 5 hviezdičiek. ()

Nortizop

Choreografie rvaček byla skvělá, pěkná dynamika a propracovanost, jen děj a pointa nic moc. Taková bojová oddychovka ()

blatouchm

Michael Jai White je v první řadě brutální korba, jakou jsem ve filmu snad ještě neviděl. Bojové scény jsou špičkové, ale to je asi tak všechno. Příběh v podstatě 0 a zřejmě by bylo lepší, kdyby tam ani žádný nebyl. ()

soukyd33

Další skvělý bojový film, který má ještě skrytý význam. 👍 Bojové scény TOP. Herecké obsazení TOP. Herecké výkony velmi dobré. Soundtrack super. Příběh dobrý. Atmosféra dobrá. Poznámka: Konečně shlédnuto i českém znění. Hvězdiček 4 ()