Mladík Ian konečně dostal příležitost zbavit se panictví. Vydává se na dlouhou cestu za svou internetovou známostí, která mu slibuje zasvěcení do všech tajů sexu. Společnost mu dělá kamarád Lance, pro kterého naopak není nejmenší problém sbalit holku, a nejlepší kamarádka Felicia, která se Ianovi velmi líbí. Jenže Felicia si hledí jen Lance. A tak začíná bláznivá výprava plná pikantních dobrodružství a nehorázně vtipných situací... (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

cskomando

Sympatická herečka coby hlavní hrdinkou, no potkat jí v realitě tak asi váhat nebudu. Pravdou je, že je možná dalších 10 podobných filmů ale zatím mě z těch slečen oslovila jen Amanda Crew. Správně úchylná necenzurovaná verze, plná amerických vtipů co víc si přát ? ()

Jaroslaf odpad!

prosím přestaňte dávat do "komedií" tohoto typu odhalená chlupatá varlata :( a ještě k tomu sem viděl nějakou special edici, kde téměř v každém záběru pochodovaly nebo postávaly pro nic za nic, nahé ženy a dívky. Jaký to má smysl, dyž to smysl nedává??? Bezúčelné. Bezobsažné. Nesmyslné. Odpad. ()

jiri.twist

Americká blbina, u které se někdy člověk i zasměje, si na nic nehraje. Možná někdo tento film ocení více, ale mě to stačilo. Jednou a dost ... 5545 ()

Rocket

Očakávate od Sex drive klasickú teenagerskú road komédiu? Čo však nakoniec dostanete? No predsa klasickú teenagerskú road komédiu...avšak...s menším upgrade-om. Unrated verzia (myslím že väčšina z nás natrafila práve na túto) obsahuje nemalý počet komických vychytávok, ktoré názov filmu ešte niekoľkokrát podčiarkujú. Avšak ani základná dejová línia nezostane bez povšimnutia a verím, že keď sa zbavíte prvotného pocitu "vykrádania", príjemne sa zabavíte. PS: Niekoho potešil Seth Green, niekoho James Marsden, u mňa na plnej čiare zabodovala malá cameo rolička nesmrteľného Davida Koechnera. Chlapík dokáže tak kvalitne zahrať hnusákov všetkých druhov, že by si za to zaslúžil Oscara...alebo skôr Glóbus? :) ()

Indian88

Dobrá úleťárna na styl Eurotripu mě i s ohraným příběhem dokázala v některých momentech hodně rozesmát. Škoda ale nudné prostřední části filmu. Už u začatku "necenzurované" verze jsem se slušně nasmál a dobře se tak naladil na zbytek filmu. ()

ivonca

Zásadnou chybou je urobiť tupú a občas vtipnú (budem fér) teenagerskú komédiu na 130 minút!! Bolo by aj viac vtipu aj menej tuposti. ()

Rehooo

Ale tak jo... Nakonec se z toho vyklubala jedna z těch lepších teenagerovských komedií. Hned na začátku mě zaujalo to ztvárnění těch online chatovacích scén. To se jim opravdu povedlo na jedničku. Děj se mi taky líbil a nějaká ta scéna dokázala i překvapit. Pro mě to je nadprůměrná komedie, která stála za skouknutí. ()

TheTrox

Tak tato komedie mne dost nadchla , nečekal jsem ,že se tak dobře pobavím ..... leč musím podotknout : od začátku je jasný jak celý příběh skončí, přesto nechápu u této komedie tak nízké hodnocení osobně uděluji 5 * - od začátku vás to vtáhne a do konce nepustí k tomu všemu skvělé hlášky a vtipné situace ...Celkové hodnocení: 85% ()

KOZEL84

Tohle můžou natočit jenom Američani.Marsden a Green výborní,hlavní moula je úplně nesympatický hn'up a na začátku už sem myslel,že se na to vyseru a vypnu to.Nakonec to taková hrůza nebyla,ale smíchy sem rozhodně neumíral.Většina vtípků byla dost trapná,ale na to,že to trvalo 2 hodiny sem se nijak zvlášt' nenudil.A oblečená Amanda Crew se mi líbila víc než nahá Capri Cavalli.Přesný koment Lateef. ()

Blackhawks

Parádní komedie.. podle mě jedná z nejlepších za dloué roky.. nemůžu si pomoct,ale od 90.let komedie hodně upadají nebo to jsou pouhé vykradačky. Sex Drive jsem viděl již několikrát a vždy mě pobaví a doufám že se nikdy neokouká... ()

SpeedyCZ

Možná předvídatelná, nic nového nenabízející komedie, přesto jsem se po celou stopáž skvěle bavil. Jak vidno, teenagerská komedie nemusí nutně překypovat nahotou a oplzlými vtipy, aby dokázala bavit. Některé vtipy a hlášky(Ty posraná jalovice!) si budu pamatovat ještě hodně dlouho. /Klasická rated verze/ ()

vojo

V rámci teen komédií nič nové, ale celkom fajn sa pri to spomína na prvý American pie, keď som bol určenej vekovej kategórii o "trochu" bližšie:) ()

merigieren

Komedie s velikým C. Strom ověšený páry bot čekajících na svůj protějšek, což je jasné již od začátku, ale přes to hezké. A pak je tu cesta za babičkou, která je na rozdíl od jiných komedií i vtipná. "THE END :-)" ()