Bozvav

Když jsem zase jednou chytla záchvat masochismu, pustila jsem si tuto ptákovinu, jenž je sice děsně romantická, ale také ukrutně utahaná, nudná a zoufale o ničem. ()

koniklecka

Knihu jsem nečetla, takže jsem nevěděla, co od toho čekat. Film u mě balancoval na hraně úplná ptákovina/celkem zdařilé drama o tom, jak se žije rodině s teoreticky postiženým člověkem. Začátek byl celkem rozpačitý, ale postupem času, když jsem si trochu zvykla na nereálné a divně graficky zpracované mizení Erica, tak jsem se do filmu zakoukala. (Nemyslím zamilovala:) A opravdu jsem občas viděla povedené dramatické scény. Příjemné zjištění bylo pro mě také to, že Eric Bana je sympatický a hezký chlapík. Do té doby jsem ho moc neznala. A Rachel McAdams je zejména v první části filmu andělsky krásná. Závist! :) Tři hvězdičky férově. Nicméně myslím, že až film ohodnotí více uživatelů, zmodrá nám. ()

Karala

I když kniha je v tomto případě naprosto úžasná, film mě zase tolik nezklamal (jak to ovšem často bývá). Scénář se drží hlavní linie, casting (až na "soudruha" Gomeze a blond Albu) perfektní, Rachel a Eric jsou pár demonstrující to, jak je na plátně nezbytná chemie (bezva!), hudba od začátku do konce strhující....ale....ale. Vím, že do filmu se 500 stránek narvat nedá, ale také vím, že stačí málo, malinko a celkový snímek by to udělalo hlubším, uvěřitelnějším, neboť příběh těch dvou je naprosto vyčerpávající, fatální a bez příkras. Notně mi chyběl ucelenější počátek vývoje jejich vztahu, který by jeho pozdější dopad dovedl do osudového konce....Přesto přese všechno, přála bych si více takto vyvedených filmových adaptací...vzalo mě to, jojojo. Někoho dojímají Transformers, mě hold povětšinu času nahý Bana ;-) ()

BathoryMan

Mnou nahodený plný počet hviezdičiek je síce trochu nadhodnotený ale na druhej strane téma cestovania v čase je mojej filmovej duši velmi blízka!A chémia medzi dvojicou Bana - McAdams fungovala v tejto netypickej a velmi príjemnej romantike tiež perfektne!A že som nakonci slzil tiež nahráva len plným piatym hviezdičkám pre tento filmík!Krásne!!! ()

Mary19

Zajímavý a na pohled moc hezký... Chyběla mi ale větší hloubka a zážitek mi nezlepšila ani ostatními tolik vychvalovaná hudba... Btw Eric Bana byl jako vždy fajn... 60% ()

KuZd

jedinej film za tenhle rok, u ktereho jsem uronila slzu!! Uz jsem si myslela, ze jsem bezcitna:) Me se absolutne strefil do vkusu. A Eric Bana - muj favorit, v tomhle snimku vypadal jak jinaj nez krasne :) ()

Axident

Opravdu nevím, co si s tímhle zvláštním filmem počít. Rozhodně mě nenudil, ba zaujal, ta drzost - cestování v čase, tak lákavé a tak profláklé téma má i v názvu, ale o něj primárně vůbec nejde, ač hraje ve vztahu hrdinů hlavní roli. Je to prostě "jen" netypická lovestory, ba co víc, velmi komorní a něžná, vymezená časovými skoky a smyčkami, nad nimiž není radno vědecky dumat. Klobouk dolů před investorem, který do toho šel... U mě palec nahoru. ()

Wargoo

Wow, tak to ma milo prekvapilo !!! Veľmi pekný, romantický slzotlač, ktorý na mňa zafungoval vo všetkých pozitívnych smeroch (áno, kútiky očí som mal vlhšie ako inokedy), ale vôbec sa za to nehanbím. Čo sa ústrednej dvojice týka, už dlho som nevidel tak presvedčivú chémiu medzi dvoma hercami, ich láska z nich sršala naokolo a tak nebol problém obľúbiť si ich... Zaujímavý scenár, kde sa mi sem tam stalo, že som bol mimo (stačí pauznúť film, a poriadne sa nad tým zamyslieť, v kine máte smolu :-P), no a potom plynulo pokračovať do dojemného konca. Neviem, prečo by som nemal dať plných 5*****, veď tomu filmu sa podarilo rozplakať ma !!! 91,407 ()

hazaba

Velice zajímavý námět, který se podařilo umně převést na plátno i zásluhou obou hlavních představitelů, kamerou, režií a hlavně hudbou, která hraje bezesporu důležitou roli a posouvá film o úroveň výš. ()

xavierr13

Sci-fi romantika jako blázon, vložená do výborného príbehu života človeka, ktorý sa narodil s genetickou poruchou...vie cestovať časom. Bohužial vždy nečakane a netuší kam sa dostane. Veľmi pohodový a zaujímavý film. ()

*Colorado

Příliš jsem si s tímto snímkem nepotykal. Přišlo mi to nevýrazné a tak divně pomotané. Film jsem stahoval kvůli Rachel McAdams, které to opět sluší, ale tentokrát mi dojem z filmu nezlepšila natolik, abych byl v hodnocení shovívavější. ()

Deratizer

Dojemná a zajímavá scifi romance, která diváka nabádá k zasnění se a zamyšlení se nad životem jako takovým a samozřejmě v člověku vzbuzuje silný emoce. Film pro všechny, co se rádi nechají citově unést. ()

Rokle

Nuda. K postavám si není možné najít cestu. Bana stále prolétává časem, příběh je tím naprosto rozmělněn. Pokud si to porovnám s nějakým "podobným" filmem s cestováním v čase, tak vřele doporučím Frekvenci a i Dům u jezera byl mnohem záživnější. Tam alespoň hlavní dvojice, i přes jejich scény kdy nemohli být společně, fungovala. Dokáže mě rozčílit, když dva mí oblíbení herci (Bana a McAdams) dostanou role, kde to prostě nejde líp zahrát. ()

NGP

Krásně sentimentální snímek, který nenechá diváka mít suché tváře. Má to být osud, nebo to má být něco pozemského (např. cestovatel v čase) co spojil tak báječný manželský pár – to jsem se snažila pochopit. Moc dojemná podívaná, hodí se pro celou rodinu a nikdo neodejde s prázdnou – 8/10 ()

nikolafojtu

Viacero užívateľov tu spomína nelogickosť deja, je to tak, aj ja som sa občas zamyslel, že ako to čo to prečo to.. Viac-menej mi to ale vôbec nevadilo, keďže tento film som mal zaškatulkovaný ako romatickú drámu a tam niekde sa to aj trafilo. Bol to príjemne strávený čas, na Rachel sa díva viac než príjemne a tak môžem len doporúčať. ()

gogoroxy

Nalákalo mě téma cestování časem. I když se mi zdálo, že film mírně tlačil na pilu a snažil se diváka emocionálně vydírat romantickým příběhem, který neměl skončit šťastně, zapůsobilo to na mě kladně. Mluvím však jen o části romantického příběhu, který mě nutil po celou dobu sledování mít slzy v očích. Bohužel co se týče části, kde hlavní hrdina mizí a objevuje se nahý na různých místech, a v různých dobách, jsem celkem nespokojena, jelikož se mi celý děj zdál nesmyslný a spíše mi ve filmu překážel. Slaďárna výborná. Sci-Fi? Nemyslím si.. ()

Luk Skywalker

Celkem příjemný film. Ono, když jde o cestování časem, tak to většinou zajímavé je, tady je to bráno z civilního pohledu. Nejdřív jsem myslel, že to bude hodně romantika, ale nakonec z toho vyšel příběh muže, který cestoval v čase a v tomto filmu je zachycen celý jeho život. ()