UniqueNett

Moc se mi to líbilo. Ale přiznám se, že jsem se v kině občas trošku ztrácela v ději, takže jsem se na to musela podívat ještě jednou. Příběh více než silný. 98% ()

Luczynkaaa

Šíleně krásný a hrozně dojemný. A i přesto, že jsem některý scény vůbec nepochopila, "Zakletý v čase" hodnotím jako jeden z nejlepších filmů. Ať už kvůli ději, hereckému obsazení(Rachel McAdams byla opět okouzlující), ale i kvůli hudbě. 4* ()

Whitebeard

Zakletý v čase, romantické drama s příměsí sci-fi. Příběh člověka, který díky genům skáče časem stále ke stejným osobám nebo událostem. Logičnost filmu nakonec na hodně vysoké úrovni a nenašel jsem zádrhel, který by mě usvědčil v tom, že tenhle film si nezaslouží minimálně 4*. Smutný příběh, který nemůže nechat nejedno oko suché. Dojemné, skvěle natočené a výborný Eric Bana a ještě lepší Rachel McAdams. Do 5* chybělo málo, jedna nudnější pasáž mě odradila, jinak fajnovůstka. ()

ex.it

Po dvaceti minutách jsem s nechápavým výrazem chtěla film vypnout, ale nakonec jsem se rozhodla dát mu ještě šanci. Bohužel ani po celé hodině mě vůbec nic nepřesvědčilo, abych tuto blbost dokoukala. Je to nefouklá přeslazená telenovela, která postrádá i sebemenší stopu logiky. Oblíbený komentář: verbal ()

darkreider

Henry cestuje časom a keď sa vráti prehodí tri slová a znovu cestuje časom, v medzičase cestuje časom embryo. Citujem verbala: " Do prdele s logikou, hlavně tam musí být láska!" ()

fraktal

Mělo to své (logicko-dějové) chybky, trochu mi chyběly základní principy (i způsob vůbec života mladého cestovatele - zkuste si párkrát se "vypařit" ze školy/práce)... Ale ústřední dvojice, zejm. McAdams je úžasná. Navíc naprostá civilnost a minimálnost akce je velice příjemná. Poslední hvězda je možná trošku navíc - ale co! ()

Kissak

Drama? Ani ne. Sci-fi? Cestování v čase známe z mnoha filmů a v lepším zpracování, ale romantika vítězí na celé čáře ... prostě je to tam. A tak to má být. ()

tranquill

Romantická sci-fi se zajímavým námětem a melodramatickým zpracováním. Tím smutným nádechem mi připomenula Město andělů. ()

MissSimm

Romantika? Ano. Dojemné? Rozhodně. Střelené? Na 100%. Rachel se na tenhle typ filmu prostě hodí, ta byla skvělá. Holky u toho budou brečet. Kluci u toho usnou nebo budou nadávat jaká to je slátanina. Jak již za mě řekli ostatní, je to jako kdyby se někdo mermomocí snažil vymyslet příběh a snaží se ho stavět na cestování v čase. Každopádně já jsem holka, tak tomu prostě musím dát alespoň tři hvězdičky :D ()

chrispe

Tak tento film na mou romantickou strunu tak nějak nezabrnkal - slza neukápla (a to mě rozbrečí kde co). Mohla bych se tu rozepsat o tom, co všechno se mi nelíbilo, ale bylo by to k něčemu? Hodně věcí mi přišlo dost podivných a nelogických, k postavě Rachel McAdams jsem s postupujícím dějem cítila větší a větší nesympatie. Celkově byl ten film fajn, pěkně natočený, celkem odsípal, víckrát ho rozhodně vidět nemusím a asi by mě nenapadlo ho někomu doporučit. ()

Kingjiri

O dost víc romantičtější a o poznání míň napínavější verze The Butterfly Effect. Ale zápletka s cestovánim v čase byla přece jenom vítanym oživenim romantickýho žánru. V romantický rovině se tvůrci snažili ždímat emoce jak jen to šlo, nicméně jsem postrádal aspoň nějakou vyobrazenou snahu hlavního hrdiny změnit nějaký důležitý události z minulosti (pouze bylo suše konstatováno, že to nejde) a nějaký silný dramatický scény na tomhle stavějící. Zkrátka by se dal děj ještě výrazně oživit většim využití sci-fi zápletky. Třetí hvězda za velice sympatickou dvojici Rachel McAdams - Eric Bana, do jistý míry nehollywoodskej závěr a vcelku vkusnou romantiku. ()

Razzor_82

"Je těžké tomu porozumět ale časem to pochopíš." Na začátku nás Schwentke drze hodí do rozjetého příběhu a diváku trap se. Přišlo mi to nějaké nedomyšlené a místy nelogické. Eric Bana a Rachel McAdams to herecky zachraňují hezkou romantickou linkou. Závěr filmu u mě zachránil tři hvězdy. Tenhle žánr mám rád a dal se vytěžit ještě lépe. 6/10 ()

Tyna31

Řeknu Vám to takhle - naposledy jsem byla takto vyplácaná z romantického filmu v roce 2003, když jsem viděla Návrat do Cold mountain. Jak už tady někdo zmiňoval, vždy, když si myslím, že všechno už bylo natočené, všechna témata vyčerpána, objeví se něco jako Zakletý v čase a dokáže mě naprosto vtáhnout do děje a jsem celá napjatá, protože netuším, jak to bude pokračovat nebo jak to skončí. Ještě než šel tenhle film do kin, pořád jsem se dívala na trailer, u kterého mi málem ukápla slza (to se mi vážně nestává). Proto jsem byla celá očekávání a těšila se, co se z toho vyklube a bála jsem se, že budu zklamaná. Nebyla jsem ani náhodou. Zakletý v čase je nádherný, originální a dojemný romantický film, za který jsem strašně ráda a chci ho vidět znovu, užívat si ho a nechat se unést do téhle romantické říše a kochat se pohledem na Erica Banu. Film má hodně silné momenty jako svatba (ta mě dostala nejvíc) nebo závěrečná scéna na louce. Po druhém shlédnutí jsem Zklatý v čase musela přidat do mého TOP. Jestli tam zůstane, to prokáže čas:) P.S.: Na nelogičnosti děje kašlu! Kolikrát jsou hovadiny v nějakejch terminátorech či v čem. Tak toho nechte, hnidopiši:) P.S.2: Kdyby náhodou někdo věděl, kde se berou chlapi jako Henry, dejte mi, prosím, vědět! ()

AbelXavier

Sila pribehu a herecke vykony zatlacuji drobne nelogicnosti do pozadi. Mazel Rachel McAdams je proste skvela a pro tyhle typy filmu/pribehu jako stvorena, jak uz to ukazala drive v Notebooku. Hraje prirozene a je jako vzdy krasna a tak nevinna, ze bych ji odpustil i kdyby prerizla moji mati brzdove gumicky a nechala ji sjet z utesu. ()

CliffLee

Rozhodně skvělý film, který ale mohl být ještě o kus lepší, Eric Bana a Rachel McAdams se k sobě opravdu hodí a téměř celý film táhnou. Henry (Bana) má genetickou vadu, díky které se může kdykoliv objevit kdekoliv v jiném čase, ale bohužel to nedokáže ovládat. Díky tomu ho potká Claire, která jej už dlouhá léta miluje a zná, avšak on jí teprve začne poznávat a jeho genetická vada jim mnohdy změní život... Cením velmi originální námět a dobrý výběr herců. Knihu jsem nečetl, ale film jako taková romantická fantasy jednohubka opravdu funguje... 7/10 ()