alambert

Obecně nesnáším filmy o cestování časem, vadí mi nesmyslnost tohoto motivu. Někdy to skousnu, pokud je to pravdu dobře propracované (třeba http://www.csfd.cz/film/45608-osudovy-dotek/ ), ale v tomhle případě mě to otravovalo. O nějakém propracování tady nemůže být řeč. A myslím, že kdyby v tomto filmu nehrála Rachel McAdams, pohyboval by se v úplně jiných číslech. Tři hvězdy dávám trochu kvůli Rachel, ale taky kvůli poměrně slušné atmosféře. ()

BOURQUE

Po dvadsiatich minútach som si povedal, že to u mňa nedopadne dobre. Na druhej strane, ako sa film blížil ku konci, tak som dúfal, že to nikdy neskončí. Ja neviem prečo, ale ten film ma nejako dostal. Možno je to kvôli hereckým výkonom (E. Bana, R. McAdams) alebo kvôli príbehu (čo vôbec nie je zložitý, ale na druhej strane podľa teórii relativity by to nemohlo fungovať :) ). A viete čo, ja sa na tento film ešte raz určite podívam (asi v nedeľu, keď vonku bude pršať). Osobné hodnotenie: 78% (***) ()

dagmarecka

Kdybych nečetla knížku, tak bych s filmu byla ale hodně zmatená...nesouvislý a zmatený děj, téměř nic nevysvětleno, chaoss... ()

BeranSon

Pěkné zakletí, tedy. Zaujala mě překrásná Rachel a potom už jenom nějaké ty scény, ale v celku to vypadá obstůjně. 5/10 ()

IGNI

O něco lepší Lásky čas, cestování časem tady, stejně jako ve zmíněném filmu, tvoří jen doplněk, ne že by tam vůbec být nemuselo, to zase ne, ale prostě ten motiv je základ, na který je nabalený sladký romantický příěh, který není až tak slaďoučký jako v Lásky čas, proto ta hvězda navíc. ()

Olík

"Henry trpí zvláštní chorobou, díky níž dokáže cestovat časem.....jeho život se ale mění v okamžiku, kdy potká krásnou Clare". A nebo jsem také někde četl: "Film o lásce, která přesahuje hranice času". Nezlobte se na mne, ale už tyhle popisky smrdí. Dokážu si představit, že ze stránek knihy může netradiční lovestory působit atraktivně, ale převod literárními cenami ověnčené beletrie Audrey Niffenegger na prkna, která znamenají dolárky nepůsobí dojmem snímku, který dokázal naplnit svůj potenciál. Bezradné klubíčko genetických anomálií, romantiky, posunů napříč letopočty, nevýrazných hereckých výkonů, dějových zmatečností a odzbrojujícího úsměvu Rachel McAdams.......marně přemýšlím co jsem si odnesl?!?! Nesedl jsem na lep ani romantické lince, ani té fantastické a celkové zápletce už vůbec ne........originálnost určitě, ale z výsledku mám pocit jako hlavní hrdina po svém prvním nedobrovolném skoku časem. ()

Voj.ta

Do půlky filmu je to takový zmatený a trochu nudný, ale pak se to zlepšuje a nakonec je to celkem doják. Z hlediska scifi je to dost nedotažený, ale myšlenka tam je. Jako romantickej film parádní (Rachel tomu dost přidává). ...Jelikož je to cestování časem spíš takový vedlejší, tak nakonec 4 hvězdy. ()

MickeyStuma

Příběh o lásce, která přesahuje hranice času? Ale ano. I tak by se dal jednoduše tento netypický snímek popsat. Máme tu chlapíka trpícího nadpřirozenou genetickou poruchou, která způsobuje nekontrolovatelné cestování v čase bez ohledu na to, jestli chce a nebo nechce. Prostě najednou zmizí a objeví se v jiné době. V budoucnosti anebo v minulosti. Skutečně zvláštní život. Ale pozor, je vůbec možné, aby se do takového člověka vůbec zamilovalo děvče a dokonce s ním trávilo život? Ale ano a dokonce spolu budou mít dítě, které.... No nic. Jedná se o příběh neskonalé lásky Claire a Henryho, kde platí, že všechno souvisí se vším a že nic není žádná náhoda. Henry si svůj život vlastně řídí sám i když zcela na náhodných situacích. Život plný štěstí i překážek. Vlivem střídání dob by se dalo v ději krapet ztratit, ale při pozorném sledování děje a zachytávání romantické atmosféry se dá celý příběh pojmout dobře a kupodivu i po citové stránce. Koncept snímku je tedy vcelku přitažlivý a funguje dobře. Fantasii se meze nekladou, tak proč nezavršit romantický večer s takovým romantickým filmovým sci-fi příběhem. ()

Rathalos

Zvlastna smutna romanticka drama s prvkami fantasy,ale so zaujimavym nametom,zo zaciatku sa mi to zdalo chaoticke,ale postupom casu to davalo zmysel a musim povedat,ze sa mi to pacilo a aj sympaticka hlavna dvojka...:-) ()

foundation

moja oblubena tema..cestovanie v case..casove paradoxy..taketo filmy zvyknem pozerat totalne pripraveny so 100 percentnou koncentraciu aby som pochopil vsetko hned na prvy krat. Samozrejme vacsina filmov z takouto temou neni prezentovanych ako nejaky romanticky film alebo drama..vacsinou su to zanre ako scifi/horror/thriller. Toto je jeden z tych pripadov kedy som od filmu dostal nieco uplne ine ako som cakal. Proste je to film kde sa hodinu a pol prakticky nic nedeje. Nie je to ani scifi ani drama ani ziadna romantika. Keby tam v pozadi rozpraval hlas morgana freemana dalo by sa povedat ze to je nejaky diel z polodokumentarneho serialu. Je to skoda bol to jeden z filmov ktory som mal vyhliadnuty dlho a Eric Bana a Rachel McAdams su velmi sympaticki a dobri herci.Nakoniec ma to teda obislo oblukom. Scenar tradicne hrozny. Sustredil som sa na to ale aj tak som v tom filme niektore sceny resp motivaciu jednotlivych postav absolutne nepochopil. Totalna absencia logiky v urcitych klucovych scenach ubera na hodnoteni. Cakal som aspon nejaky dostojny koniec ale ani toho sme sa nedockali. Urcite si to najde aj fanusikov ale pre mna osobne dost velka nuda. ak by som to mal hodnotit v percentach je to niekde medzi 50-60 ()

Mimo83

Zážitok z tohto filmíku je u mňa čerstvý a vychutnal som si ho v kine... Na začiatok vyjadrujem "zdesenie" nad POMO-vým hodnotením... Jeho názory a hodnotenia si vážim už od čias Blokbasteru, ale tu s jeho dvomi hviezdičkami nesúhlasím... Dal som plných 5 a tento film si to plne zaslúži... Už dávno sa mi v strede filmu netlačili slzy do očí a málo chýbalo a na konci by aj vyšli... Nevyšli... nevadí... odchádzal som však s veľmi dobrým pocitom a o tom sú predsa veľmi dobré filmy... Knižnú predlohu som nečítal, ale po zážitku z filmu, by som ju aj napriek nedostatku času, rád prešiel. Ústredná dvojica bola vybraná na mieru... Obával som sa výkonu Erica Banu, ale našťastie to zvládol veľmi dobre - aj keď nepatrí k mojim obľúbeným hercom. O Rachel som sa nebál vôbec a rovno som sa tešil na jej výkon, keďže jej herectvo môžem a vždy ma dokáže opantať... či už ako blondýna alebo tmavovláska .o))) Tu jej to náramne seklo. Chémia medzi nimi fungovala a myslím, že inú dvojicu by som si nevedel na stvárnenie predstaviť. Hudobná stránka ma potešila tiež a bola vybraná veľmi dobre. Tento film by si zaslúžil viacej pozornosti, ale mňa si získal... Blu-ray disk mám rezervovaný =D Takže, kto nevidel, nech si pozrie a zacestuje si s Henrym a Albou v čase. ()

muskcz

Trochu mě mrzí, že děj celého filmu se táhl v tom samém (nijakém) duchu a v tom také nakonec skončil. Propracovat trochu víc to sci-fi cestování v čase by scénáři neuškodilo, i když tady asi nebylo moc na výběr, protože se jedná o knihu. Na druhou stranu jakožto čistě romantický film u mě The Time Traveler's Wife vítězí na celé čáře. Rachel McAdams je skvělá. ()

Skleni

Bohužiaľ som nečítal knihu tak neviem povedať či príbeh v pôvodnom znení mal také neduhy a nedokonalosti ako toto filmové spracovanie. Nelogičnosť s akou cestoval v čase, jeho závery a celkové poňatie časovej roviny je aj na romantiku moc blbé. Po romantickej stránke.. no čakal som slzy a dostal som nudu. Film nepodáva výpoveď muža utrápeného osudom a jeho ženu osamotenú po večeroch ako by si to pýtalo. Nie.. My ho necháme na konci SPOILER! zomrieť a potom dáme trápny záver na lúčke. Ostuda!.. Z tohto by sa dalo vytrieskať aj tristo litrov sĺz. Som sklamaný. 38% ()

nurielka

Rozhodne je tento film niečo na čo som dlho čakala, niekto tu napísal, že je to také pohladenie duše a áno presne to vystihol. Dokázal ma natoľko odzbrojiť ako už dávno žiaden film. Možno, že mal chyby, to nepopieram, ale som ním priam fascinovaná. Nikdy som o knižnej predlohe nepočula, ale človek predsa nemôže vedieť o všetkom. PS- škoda, že som na to nebola v kine (aj chcela som na to ísť), ale to viete, prehlasovaná, môj názor nie je asi dostačujúci. A možno niekomu škodí veľa romantiky. Nebudem menovať. :D Zakliaty v čase, no krásaaa:) ()

pepa3rd

Mám rád alespoň trochu inteligentní romantické filmy a miluju filmy o cestování v čase, takže tohle by měla být moje krevní skupina, alespoň podle toho co jsem si o filmu přečetl. Můj index očekávání byl tedy velmi vysoký a možná přispěl k tomu, že realita se trošku minula s očekáváním. Nicméně nic není ztraceno. Jak jsem psal, filmy o cestování časem miluju a tak není vyloučeno, že se na tenhle film podívám znovu a zvednu hodnocení na čtyři hvězdy, protože nevím, jestli jsem to už říkal, ale filmy o cestování časem prostě miluju :). Podruhé už to je na 4 hvězdy a 75 %. ()

Ondriss

Kýčovitý a jednduchý. Ale když jsem se do toho zakoukal, tak bylo hodně snadný to přehlídnout a nechat se unášet dějem. A pokud vám u konce dochází pivo, tak se nebojte otevřít ještě jedno, ono se to pak trochu táhne. Řekl bych že povedený plod středního proudu. ()

cogi

Hodně jsem váhala, jak mám hodnotit tohle dílko. Nato že je zápletka je zajímavá - cestování v čase, tak zpracování mi přišlo mírně nudné. Zato se musí nechat režisérovi, že kdyby to natočil jinak, tak by se divák v ději ztrácel. ()

cerbygerby

Řekl bych až příliš zamotaný film, člověk nevěděl kde je, natož pak chudák ženská... ženich zmizí před svatbou, pak se zase objeví, ale o něco starší.. no mě to moc nezaujalo. ()

landsman

Nechci Vás připravit o samotný děj, který stojí za to objevovat. Prvních pár minut jsem přemýšlel s čím srovnávat. S dalšími minutami mě došlo, že srovnávání není na místě. Velice zajímavé téma, kde z počátku vidíte hlavně onu sci-fi zápletku a romantický začátek. Po shlédnutí poloviny filmu se děj mění v drama a přemýšlíte, zda-li do dobře dopadne. Film se nese v duchu Erikova mizení. Stejně pozvolné, nenásilné a přitom zajímavé... ()