Připojte se k akční jízdě/seznamte se s komandem tří nejkrásnějších žen, jaké jste kdy ve filmu viděli! Hel, Trixie a Camero jsou opravdové sexbomby, které vedle svých vnadných křivek ovládají také všechny typy zbraní a pěstní souboje. Společně hledají v poušti diamanty v hodnotě 200 milionů dolarů, aby mohly začít své životy od začátku. Jednoduchý plán se ale zkomplikuje, když se proti nim postaví největší lotři místního podsvětí. Nenechte si ujít tuto atraktivní podívanou plnou skvělých comicsových triků a zběsile nádherných žen! (oficiální text distributora)

Shit

Objektivně? Tak 1-2 hvězdy, víc ne, protože to je děsná sračka bez příběhu, s neskutečně stupidníma dialogama a o zvratech ani nemluvě, navíc hudba celkem děsná a herecký výkony vesměs neexistujou a tohle hodnocení platí, i když vezmu, že to je celý natočený s velkou nadsázkou a vlastně bych i řek, že to je takhle sračkoidně natočený schválně, jenže ta stupidita vlastně začne pořádně bavit až někdy ke konci, což je docela pozdě. Jenomže, jak já mám dát špatný hodnocení filmu, kde se sešli a reinkarnovali seriálový legendy Herkul jako tajnej agent, Iolaus, jako starej prasák s tygříma spodkama a Xena a ta její pomocnice s tyčí jako jeptišky a to i přesto, že tu jsou více méně asi jen 40 vteřin každej, až na Iolaa? A jak já si to můžu dovolit špatně hodnotit, když je tu víc záběrů na kozy a perfektní těla hlavní trojky žen než na obličeje? To prostě nejde, bych pak nemohl s čistým svědomím vylézt na veřejnost a podívat se Ricku Jacobsonovi do očí. ()

choze

Stylově zfilmovaný hanbatý kalendář z autodílny s přidanou hodnotou gejzírů krve a objemným přívažkem nudného žvanění. Akční? Trochu. Dějové a vtipné? Vůbec. Sexy a i přes komiksovou nadsazenost nepříjemně úchylné? Hodně. Dvě hvězdy hlavně za famózní psychotickou děvku Americu Olivo. ()

Tuxedo

Snad kdyby měl film o půl hodinu své takřka dvouhodinové délky méně, ubral z předimenzovaného dějového chaosu i zbytečné flashbackové struktury a slevil ze své ultralaciné stylizace, která má nahradit nepřítomnost vypointovaného humoru, hlášek a zábavného násilí (i tady však povětšinou shází nápady a využití), napařil bych tomu o * víc. Minimálně za to horkokrevné snímání těl tria pohledných hereček-přehrávaček v dějových přestávkách (nelze se ubránit srovnání s "pauzami" v pornopřepisech filmových děl) by si ji Jacobson a spol. zasloužil. P.S. pro jistou fanouškovskou základnu: Kevin Sorbo má prostor dvě minuty, Lucy Lawless/Reneé O´Connor minutu, Zoe Bell dvě vteřiny. ()

Hal_Moore

Kozy, zadky, sténání, Herkules, Iolaos, Xena, Gabriela, prstění, lízání, kousání... To si pro příště pustím raději opravdové porno (a klidně bez Herkula a spol.). Bitch Slap je tak neuvěřitelně braková záležitost, že opravdu připomíná pornofilmy s "příběhem", které si můžou dovolit trošičku vyšší rozpočet na nějaké ty "efekty". Tohle se dalo dodívat jen díky postavě Trixie. Nevidím důvod film proklamovat jako testosteronovou jízdu, když odhalený dekolt je vidět jen jednou jedinkrát a lesbická scéna je s oblečenýma děvkama. Až mi příště někdo řekne, že zrovna viděl Bitch Slap, tak odvětím, že já koukal zrovna na porno, a užil jsem si neskonale více zábavy. ()

genetique

Je pravda, že aj niektoré trojminútové kraťasy majú vyššiu scenáristickú hodnotu ako tento výplod, je ale aj pravda, že v žiadnom z nich sa mi ešte nedostalo toľko povrchného potešenia. Je jasné ktorej časti populácie je film venovaný. Odkrvené mozgy dávajú štyri a viac, ženy a opačne orientovaní dve a menej. Ja som normal, akurát píšem film s pár-dňovým odstupom a krv sa mi vrátila späť do hlavy, takže som aspoň o trochu objektívnejší. 55%. ()

viperblade

Nekompromisní jízda od začátku až do konce. Ale začněme od začátku. Když jsem asi před 4 měsíci náhodou viděl trailer, tak jsem se nemohl přestat smát a zároveň mi bylo jasné, že tohle musím vidět. Protože takhle šílený, přeplácaný a drsně špatný trailer jsem už hodně dlouho neviděl. Hned mi bylo jasné, že tohle nebude jen tak nějaký film. Dnešní projekce mi to potvrdila. Bitch Slap je ultimátní Guilty Pleasure v celé své polo nahotě… _____ Je zvláštní, jak někteří uživatelé zde hodnotí tento snímek. Vždy mě pobaví, když Tarantina prohlásí za Boha jen proto, že vzdává hold béčkovým filmům. Potom někdo natočí ultimátní béčko, které si navíc ze sebe umí dělat prdel (viz. hláška "Před 3.17 měsíci :-)) a tady mu je vyčteno, že to je jen béčko?! No ať se na mě nikdo nezlobí, ale tohle je stejná blbost, jako prohlásit o Zelené míli, že je to moc drama a proto se mi to nelíbí. Když jdu do filmu s názvem Bitch Slap a ještě k tomu jsem předtím viděl trailer na něj, tak jak mu můžu vyčítat hloupost?! Mimochodem, když jsem zmínil Tarantina, tak mi nikdo nevymluví, že kdyby tohle natočil ON, tak by to pět minut potom, co by to dokončil, bylo prohlášeno za kult a film by tu měl tak 75 %… Nic, kašlu na negativně hodnotící jedince, já si tuhle šílenou jízdu užil. Navíc cameo Lucy "už nejsem Xena" Lawless a Reneé "už nejsem Xenina přítelkyně Gabriela" O'Connor mě fakt pobavilo. Objektivně za tři, neobjektivně za deset. Jak říkám, tohle je ultimátní GP. P. S. Chlapovi, který tomuhle dá méně, než 3 hvězdy, nevěřím ani "dobrý den". ()

castor

Už filmový plakát dává tušit, že tahle záležitost si říká o velkou obrazovku. Když ale po pár minutách pohled na luxusní silikonová těla přestane účinkovat, musí nastoupit nějaký příběh nebo alespoň něco, čeho by se měl divák chytit. V luxusních kostýmcích napěchovaná prsa totiž vystřídají rádoby chytré podrazy na druhou, všichni se začnou mlátit, kolem to bouchá a ten úvodní sexy náboj je v tu ránu pryč. Ruku na srdce, mít Bitch Slap třicet minut, tak ty permanentní záběry na prsa, dlouhé nody a zadky ještě můžou bavit, ale takhle? ()

MMR

Na začátku se to začalo jevit, že to bude pouhá přehlídka těl bez náznaku děje. Ovšem velmi brzy po tomto dojmu na mě vlítnul jiný dojem. Samotné skoky v čase měly logiku, nepostrádaly vtipnost ani svižnost. Akce zde bylo víc než dost. Takže tomu odpusťme nelogický děj. Zbavovalo mě smyslu, jak "kopaly" lopatou a kroutily se u toho, nakrucovaly :-D Přitom nic nevykopaly :-D Ale my jim odpustíme i toto, když pro nás připravily svá krásná a dokonalá těla, na které se moc krásně dívalo. ()

Wacoslav1

Ultra laciná šílená ptákovina která, ale prostě chtě nechtě pobaví. Jasný no divák hledající něco serióznějšího nebo prostě jenom standartní úlet tomu může v klidu napálit hvězdu nebo odpad. Dá se to pochopit. Tohle je totiž extra super úlet a cílovou kategorií jsou v tomto případě trash fanatici pro který to bylo natočeno. Tohle opravdu nesedne jenom tak každýmu, takže opatrně s tím. Já se místy bavil fakt dobře, místy to bylo trochu trapný. No žádnej velehit, ale obstojná bezmozková zábava to zase jo.55% ()

Davies182

We´re all bitches in the end! Dvacet výstřihů za minutu, ale soft porno to není. Kozy. Extravagantní punkáč se mlátí pěstí do rozkroku aby nedostal erekci, ale Judd Apatow to taky není. Kozy. Hraje tam Kevin Sorbo a Lucy Lawless se svými seriálovými pobočníky, ale Xena ani Herkules to také není. Kozy. Efekty hrozné, akce rozhodně nejšílenější za rok 2009, ale Uwe Boll to netočil. Kozy. Jo, a zmínil jsem se o trojici nadržených sexy kun*iček, které se tu mlátí hlava nehlava, nadávají si do vylí*aných pi*ek, o*oustaných pr*elí, a polévají se vodou ala miss mokré tričko? Ale pozor, ani nový díl věhlasného porna Island Fever to není! Tak co je to? Jmenuje se to Bitch Slap, jsou tam samé kozy, Tarantino s Rodriguezem to musí milovat, a rozhodně je to nejvíce ujetá akce roku!!! Poctivá řezničina ala gore 80´s. Škoda, že mi podobný žánr moc neříká, a "jen" jsem se průměrně bavil. BTW to kompletní osazenstvo slavného dua fantasy seriálů o princezně bojovnici a synovi vládce bohů ale vážně potěšilo :-). ()

petero odpad!

Jedna lesbická scéna (len bozkávacia) a oblievanie vodou nestačia. Kozy ostali ukryté!? Tomu sa povie zahodený potenciál rovno do kanála. 50 % deja sú retrospektívy točené pred zeleným pozadím (výrazne rušivo) a ostatok sa odohráva prevažne na púšti. Oproti tomuto je Dead or Alive vysokoadrenalínovou záležitosťou a Death Proof nedosiahnuteľnou métou. ()

Xmilden

Chtělo by se říct že podobný typ filmu tady dlouho chyběl ... bohužel myslím že ani nechyběl, film je hrozná capina. Musím ale uznat že po počátečním rozčarování, kdy jsem opravdu to chtěl několikrát vypnout a jen silou vůle jsem odolával, sem nakonec na filmu zpozoroval několik celkem povedených scén. PS: Nedá mi to spát, Bitch Slap je tak strašně blbé, až je to celkem dobré. Čert to vem, přidávám hvězdu. ()

FlyBoy

Tuzemský názov konečne priamoúmerne zodpovedá obsahu. "Kurevská nakládačka" fakt kurevsky naložená je a predložím k tomu aj pár pováženia hodných argumentov._______1. Tri ehm sympatické slečinky-lesbičky, ktorých proporcie rozkývu aj obete frigidity a ich spomalené štúdie patria zatiaľ medzi tie najviac nadržané. Týmto dámam na vstup do chlapského teritória netreba bazén s bahnom, stačí im fľak kalifornského prašanu, rozbitá hubu plná vulgarizmov a buď metodika silových chvatov alebo "stokilové" kanóny. Scéna oblievania sa s kýblami vody je naozaj famóznou provokáciou a podvratným ťahom zároveň, uživateľ JFL to vo svojom komentári trefne približuje._______2. Zdánlivo krehké ženy tu preberajú tzv. "nutkanie boja" od odjakživa tvrdo sa tváriacich mužov. Tým, ako "nežne" i naivne substitujú zlozvyky pohlavia male pridávajú k svojmu bezpredmetnému preťahovaniu sa o diamanty aj antifeministický rozmer. Slovom, význačný posun prejavu female osobnosti so sebareflektívnym usmernením._______3. Chutné camea (Sorbo-Herkules, Lawless-Xena, O'Connor-Gabriella) a priliehavé titulkové exhibície._______4. Na rozdiel od iných pokusov priblížiť staré vykopávky (napr. až moc parodizujúci "Black Dynamite") sa Jacobsonovi cez svojbytnú pastiš celkom darí poukázať na onu prostoduchosť/ráznosť tak typickú pre tieto úfrky (zdroj: "Faster Pussycat Kill! KIll!"). Škoda tých papundeklových vracačiek, pominutelných point či už vyprahnutých rozdelovačiek, mohol to byť zároveň aj plnokrvný girlsploitation. Neva, ako príspevok do subžánru girls with the gun je to jedna veľká paráda. ()

darkrobyk

Dlouhý rockový klip, který zřejmě sponzoroval Playboy... Naprosto zbytečné je hledat nějaký příběh či souvislosti (byť to tam nakonec je), když hlavním cílem je předvést tři šťabajzny, co nakopávaj chlapům prdel a pak si ji nakopou navzájem. Kdyby film zůstal jen u polévání vodou a vrtěním zbrojními pasy, pak by stačily hvězdy dvě. Za nadsázku, vtip a gore musím ale přihodit dvě další. Tenhle snímek dotahuje scény tak, jak o nich mnohdy přemýšlím. Postava namíří na druhou zbraň a pak si to rozmyslí...říkám si, tak to zmáčkni...nic...no, a tady se onoho zmáčknutí dočkám. A nejlepší je, že i když se děvenky tváří smrtelně vážně, cítíte, že si v určitých chvílích dělají legraci samy ze sebe. Nevím, kdo si natáčení užíval více, zda ti před, nebo za kamerou. Něco mi však říká, že to pro všechny na place byla jedna obrovská bžunda! Pokud na tuhle hru přistoupíte, budete se bavit, jinak...jinak si to raději vůbec nepouštějte. ()

Fiftis

Tri sexy milfky sa vydávajú do púšte s úmyslom okradnúť presláveného vládcu podsvetia. Ich precízne pripravený plán sa však pokazí. Keď sa tri drsné mačičky snažia v púšti ukradnúť 200 miliónov dolárov, na ktorých sedí jeden zo šéfov podsvetia, veci sa vymknú z pod kontroly. A začína prehliadka plná zvratov, odbočiek, a flashbackov, ktorá je naplnená hlavne odhalenými telami a ranami, ktoré rozdáva trojica sexy femmes fatales. Snímka čiastočne využíva podobný štýl ako macherské snímky Sin City - Mesto hriechu (2005), 300: Bitka pri Termopylách (2006) a Spirit (2008), ktoré nesú autorský odtlačok komiksového sexistického fantasy Franka Millera, optika kurevskej nakladačky je úplne opačná. Namiesto slastného fetišizmu ženského tela po vzore Playmate videí či mastubačných intermezzov v Pobrežnej hliadke, tunajšie natriasanie dekoltov a spomalené zábery vodných hrátok stavia ženy do pozície aktívnych postáv, ktoré mužov aj publikum smerujú do úlohy pasívnych pozorovateľov. ()

sheen

Tyhle tři štětky prostě válí, chytnou Vás za koule a již nepustí, na plátně rozjedou totální orgie pro mužské oko. Záběry na dokonalá ženská polonahá těla, bitky, nulový scénář a ujetá akce (a plno herců z Xeny a Herkula xD). ()

Bigrambo

Když jsem tento film sháněl, těšil jsem se na něco ve stylu Faster, Pussycat! Kill! Kill!. A úvodní titulky mě v tom ještě víc utvrdily. O to větší bylo mé zklamání, že film nedosahoval zábavnosti svých předloh a místy připomínal spíš trapnou parodii. Na druhou stranu (jako chlap) musím ocenit přednosti (i zadnosti) hlavních hrdinek, kterým byla věnována značná část normálních a všech zpomalených záběrů. Takže na závěr bych to shrnul: pokud máte rádi pěkné nadržené lesbičky, velké výstřihy a jejich polívání vodou, pěstní souboje mezi ženami (které mají i po dlouhých rvačkách výbornou kondici i vzhled), chcete vidět ve vedlejších rolích herce ze seriálů Xena a Herkules a nevadí Vám laciné filmové triky, tak přesuňte své zásoby krve z hlavy do střední části těla a směle do toho! ()

HAL

V postGrindhouseovské záplavě nových laciných béčech snažících se vypadat jako stará laciná béčka patří Bitch Slap jasně k tomu nejzábavnějímu (a také nejpřímočařejšímu, nejujetějšímu, nejnadrženějšímu atd.). Na rozdíl od ostatních totiž jeho autoři pochopili, že dát si za cíl natočit ujetou krávovinu a pak se při její tvorbě zastavit na stavidlech dobrého vkusu a mainstreamové přízemnosti není úplně ideální cesta, a tak se absolutně urvali ze řetězu a chrlí na plátno nejen záplavu standartních (tedy standartně prezentovaných, nikoli standartně velkých) prsou a sem tam šplíchance krve, ale dělají si z filmů srandu hlavně co do stylu narace (vyprávění ve flashbacích jasně evokuje Občana Kanea), samotného příběhu (gangsterská Bondovka zkombinované s pornem, to celé na LSD), cameo roličkami a narážkami (agent Herkules, jeptiška Xena) i šílenostmi které se ve filmu dějí (pro změnu vykrádající anime a hentai filmy... jen ty chapadlovité monstra tu chybí). A k tomu samozřejmě, v hlavních rolích dokonale lascivní KOZY a ZADKY, v ideálním případě v mokrém/miniaturním/roztrhaném oblečení. Testosteron stříká na všechny strany, hardcore feministkám implodují lebky a všichni s nadhledem a lehce švihlým smyslem pro humor se skvěle baví. 7/10 ()