Je to šest let, co se Kumar s Haroldem přestali přátelit. Z Harolda se stal úspěšný podnikatel, přestal kouřit trávu a oženil se s přítelkyní Marií. Kumar pořád žije ve svém zanedbaném bytě a jeho těhotná přítelkyně Vanessa ho opustila. Maria a Harold mezitím chystají vánoční oslavy a dozvědí se, že Mariin otec Perez i s dalšími příbuznými zůstanou na celé svátky. Pan Perez nemá Harolda rád, přináší i přes jeho protesty vánoční stromek a začne mu vyprávět, jak ho osm let pěstoval. Rodina odchází do kostela poté, co Harold slíbí, že stromek nazdobí. Mezitím ale přináší pošťák do Kumarova bytu balíček, jehož adresátem je Harold. A tak se Kumar rozhodne balíček doručit. (TV Nova)

RasputincZ

Mě to bavilo. Dostal jsem v zásadě přesně to, kvůli čemu mám tuhle prohulenou dvojku rád, akorát všudypřítomná 3D onanie a "wannabe cool" 3D efekty dost otravují. Opět bude na poli spousta šílených vedlejších postav, opět se tu mihne Neil Patrick Harris a jednu speciální hvězdu filmu daruji pro Dannyho Trejo, který filmu dodal ten tolik toužený třetí rozměr :) Trojka neurazí, ale ten příjemný nádech jedničky už to trochu postrádá. ()

Paxxx.cz

Pro mě jen hloupá a po většinu stopáže trapná komedie, která mě stejně jako předešlé díly moc neohromila. Párkrát jsem se sice zasmál, ale tenhle jednoduchý druh humoru není můj šálek čaje a 3D mi tu přišlo docela zbytečné...4/10. ()

Lamiczka

Hrozná ptákovina, ale to dělá asi příběhy Harolda a Kumara tím ojedinělým a Neal Patrick Harris v roli sám sebe je nejbožejší! :) ()

JJ.Gibson

Sérii Zahulíme uvidíme mám rád! První díl byl fajn, když se hoši vydali hledat White Castle. Druhý díl začínající Guantanamem mám možná ještě radši! Takže jsem se těšil na jejich třetí dobrodružství, které s nimy prožiji. A bylo to děsný!!! Vnitřně bojuji s tím, že bych tomu měl dát odpad, protože, přiznejme si to objektivně - není to vtipný, odporné 3D, když na to koukáte ve 2D působí vážně obludně, jak Cho tak Penn mi přišli dost vyhořelý, cameo NPH bylo taky nepovedený a scénář byl prostě nezajímavý. Proto z úcty k předchozím dílům dávám jednu *. Ale teda doopravdy tady Shit happens!!!!! PS. Trejo ve vánočních svetrech a sestřelení Santa Clause brokovnicí, se jen tak nevidí... ()

kaylin

První dva díly mě docela bavily, ale tohle už je jenom otravné. Nebyla tu jediná scéna, která by mě skutečně dostala, postavy jsou svým chováním naprosto otravné. Postavy se nikam neposouvají, i když tvůrci chtějí, aby to vypadalo jinak. Škoda, ale tohle už ani není v duchu předchozí série, jen ty postavy jsou stejné a jejich dobrodružství blbá. ()

radomiil

Kokainově sjetá holčička s nadpozemskou silou i bezva lady-kněžskou sprchovací báchorkou a tati)on si Ho nechává vyhonit od mých andělů... ()

Eldrick

Chabý děj a větší kvantum hluchých míst než vtipů, zbytečný 3D efekty, který stejně nikoho neohromí a stály zbytečný prachy. Málo Neila Patricka Harrise, ale jeho výstup popírající jeho orientaci je samozřejmě legen... počkej si... dární a boží jako vždy. Z nostalgie a díky vánoční atmosféře za 3*. ()

Fíla

Trochu švihlá moderní komedie s představiteli Kumara a Harolda. V předchozích dílech byly vtipnější hlášky než situace a tady je to opačně. Není ani moc co dodávat, snad jen že Haroldovi Kumar nalil horkou kávu na penis přimrzlý ke sloupu. Dají Tihle chlápci Vánoce opět dohromady? ()

M.i.k.e

slabší než první díl,ale zase o fous lepší než dvojka.Suma sumárum stále dobrá titulní dvojice,boží EnPíEjdž a spousta více čí méně ujetých situací.Ve 3D by to mohla být poměrně sranda...60% ()

shyster

Je to tak mezi 2 a 3, ale protože Kumar a Harold mi vždycky byli sympaticti, tak to dam nahoru. Kvalita oproti jednicce a dvojce je horsi, ale porad je tu par dobrych foru. Jen by se tak nemuselo tlacit na pilu v pripade toho 3D. ()

campix

Zklamání je možná daleko větší díky tomu, že první dva díly jsou pro mě opravdu kultovní záležitostí a hlavně nekompromisní kanonádou snadno zapamatovatelných a kultovních hlášek. Very Harold and Kumar Christmas jsou jen opravdu slabým odvarem. Jen pár opravdu vtipných momentů a daleko více těch trapných a nechutných. Celou dobu jsem si říkal proč vlastně tohle dělali. Pro mě zprznění mé teenagerské kultovky. ()

Pajky3

Harold a Kumar pořád fungujou. Občas jsou vtípky sice moc přehnaný, ale co bysme chtěli od filmu kde Danny Trejo hraje tatíka co pěstuje stromky? A některý scénky jsou fakt povedený, jako vždy nezklamal hlavně NPH. Jeho vyhození z nebe je dokonalý. Další rozhodně povedená součást je Wafflebot. takže to rozhodně stojí za podívání, ale nečekejte od toho nějaký velký ambice. ()

Matrinx odpad!

Nelíbí se mi, že to nezůstalo jenom u trávy. Tráva ok, ale to bombárdování malé holky kokainem, extází a vlastně v jejím případě závadnou trávou je přestřelené a neetické... a ta scéna s přilepeným penisem? WTF? To už níž klesnout nemohli? ()