Kick-Ass

Svět potřebuje nové hrdiny! A proto přichází Kick-Ass se svými komplici!  Teenager Dave Lizewski (Aaron Johnson) nevyniká žádnými zvláštními schopnostmi. Jediné, co ho baví, jsou komiksy. Ty ho taky inspirují natolik, že se rozhodne stát se superhrdinou! Bohužel mu k tomu ale chybí to nejdůležitější - nadpřirozené schopnosti… To ho ale nemůže odradit a jako každý správný superhrdina si vybírá přezdívku, Kick-Ass. Dave ale není jediným superhrdinou v tomto prostoru. Nebojácné a dobře secvičené duo otce s dcerou Big Daddy (Nicolas Cage) a Hit Girl (Chloe Grace Moretz) také bojuje s kriminálními živly a postupně se jim i daří omezovat „království“ místního padoucha Franka D´Amica. (oficiální text distributora)

gu-staff

Jsou to čtyři s odřenejma ušima. Tak jak mě někde ta trapnost hlavního hrdiny rozesmála k pochcání, tak mne jinde příšerně srala. Cage má tentokrát dost často masku, takže se nemusim dívat na jeho pitomej účes. Malá holka byla prima. ()

Rampa Mc Kvak

5 hvězd bez kompromisu. Když jsem loni viděl v kině Avatara,byl jsem smutný, že se na pořádné kino dlouho nepodívám. Ale co je Avatar ? Jen vizuální orgie a když jsem měl výhrady k jiným komentářům ve stejném duchu, vyčítal jsem dotyčným, že asi byli na jiném filmu. Matthew Vaughn je bůh - jen prosím nechci dvojku. Pokračováním to můžeš Matthew jen podělat. A dej si práci a nespěchej - rád si počkám na tvůj další film. PS : pořád jsem jen kroutil hlavou nad hodnocením jiných filmů ostatními - jaká byla skvělá hudba - ten a ten je génius - přiznám se bez mučení - Kick Ass je prvním filmem, který by nebyl tam kde je bez hudby a prvním filmem, kde jsem si hudebního doprovodu vlastně všiml a maximálně užíval. ()

Mkoren

No, čekal jsem sice trošku více komedii, než takové nervy drásající drama, ale rozhodně mě tento film příjemně překvapil, především sympatickou hlavní (super)hrdinkou :D "Jen" čtyři hvězdičky jsou za pomalý rozjezd, z počátku se mi film jevil trošku nudný, ale závěr určitě stál za to :) ()

E.T.Martin

Po druhém shlédnutí musím zvednout na pět hvězdiček. Tenhle film na první pohled vypadá jako mix teenagerských komedií alá Superbad a drsně hláškařských akčních komiksových filmů, ale má něco navíc: srdce. Několik emociálně silných scén tomu prostě dává nový rozměr a staví Kick-Ass nad běžnou popkulturn zábavu. A nesmíme zapomenout na Hit-girl, což je prostě filmová postava desetiletí. ()

májovec13

Tak tohle je masakr vážení přátelé. Žádné zbytečné psychobláboly, parádní soundtrack, ve kterém se kloubí roztomilost, vtip a důslednost s čirou energií. Právě hudební mix může sloužit jako paralela pro hodnocení celého filmu, komedie a akce jsou dokonale vyvážené, jak jsem viděl naposledy snad v akčních hitech přelomu 80. a 90.let. ()

Mezonito

Nemam slov - na zaklade traileru jsem cekal vtipnou oddechovku a dostal sem neco, proti cemu je Kamikaze Tequila piti pro kojence... WOW - Netusim, jak to Matthew Vaughn dela, ale po snove uzasnem Stardustu me opet dostal na kolena - i kdyz uplne jinym zpusobem... Za cely film jsem skoro mel problem stihnout se nadechnout... Hodnoceni doplnim az se na to podivam znova, ted to asi musim nechat dobehnout v hlave :-) Nicmene ano, je to naprosta pecka! ()

Rosssss

Komixům neholduju, ani efektní mlátičky neprůstřelných hrdinů mě nijak neberou, ale tohle, tohle je mazec jízda a hlavně neskutečná zábava, která si dělá srandu snad ze všeho, co k superhrdinům (a nejen k nim) patří...po filmařské stránce šlape taky vše na výbornou, takže jednoznačně plný počet...navíc posledních asi 15 minut je prostě bomba, takový Tarantinův mokrý sen (a to včetně hudby):) ()

pcarogers

Tak tohle byla brutálně krvavá parodující komedie se skvělými akčními scénami, originálním nápadem, výbornými herci, scénářem a hudbou. Mooooc jsem se bavil. ()

Charlie.Harper

Toto som ešte nežral! Nevkusný suchý humor prekrývaný scénami pripomínajúcimi 300 a jedno decko odpornejšie než druhé. Prejde par minút pozerám, pozerám “nejaká komédia“ vravím si ( i keď tam toho moc na zasmiatie nebolo ). Prejde polka zrazu masaker.. kontrasty ktoré sa k sebe tak nehodili že to sprznilo cely film. A pri “veľkolepom“ konci som si myslel že sa pôjdem opláchnuť. Ešteže máme filmy typu Predator a Terminator 2 inak by som tuto prasárnu nerozdýchal. KISS-ASS!!! ()

Zeddi

Chvílemi jsem nevěděl jestli to opravdu není strašná kravina, ale v celkovém výsledku to je celkem dobrá podívaná na film o super hrdinech. Myšlenka puberťáka, který chce být ten hodný a chce jít zachránit svět, ruku na srdcde většina z nás aspoň jednou chtěla mít červenou pláštěnku ;-) na druhou stranu onen zmiňovaný to dotáhl od snu ke skutečnosti a má aspoň jednou v životě tak říkajíc koule. To je v pořádku. Ovšem Cage v roli batman/supermana? po boku své malé dcerunky, ktérá napráská zadek nejednomu zloduchovi je na mě už opravdu hodně. ()

Danielitto

Kick-ass, Big Daddy, Hit Girl a Red Mist. Ani jeden z nich není opravdový "super"hrdina, ale všichni dohromady by nakopali i Supermana. ()

Naiki

Byt hrdinou neni dobre pro vase zdravi, a vas sen nakonec skonci s vymlacenymi zuby a zprelamanymi kostmi v ohni a nesnesitelnych bolestech ... Sakra, ja stejne chci byt superhrdina. ()

Co Matthew Vaughn plánuje s Kick-Ass a Kingsmany?

Co Matthew Vaughn plánuje s Kick-Ass a Kingsmany?

25.01.2024

Další Kingsmani a reboot Kick-Ass jsou na cestě