Na to, že mě tenhle film byl doporučován ze všech stran jsem čekal větší šlágr. Co byl neskutečnej šoking, byla ta malá holka, och tak film ze mě ještě udělá pedofiláka nebo co, ale ona prostě byla naprosto k sežrání, hned ta první akční scéna s ní byla bezchybná. Jedenáctiletá holčinka se to napochoduje do gangsterskýho doupěte s fialovou parukou, probodne jejího šéfa a po zuby vyzbrojená s klidem anglána zahlásí "tak co vy kundy", no v tu chvíli jsem se zamiloval. Dětská herečka Chloe Moretz zahrála svoji holčičku takovým způsobem, že i blištivější jména jejich dospělejších kolegů proti ní vypadali jako prodavači zmrzlin co se zrovna připletli na natáčení filmu. Jo a ta holčička mě děsně připomínala uživatelku Faidra, takhle nějak si tuhle zdejší skvělou uživatelku představuju, samozřejmě včetně škrabošky přes kukadla a fialový paruky. Ostatní postavy byli proti "faidře" jak auto bez oleje a dost nudily, navíc hlavní hrdina byl sympatickej asi jako čerstvě popíchanej včelař. Obsahově to nebylo špatný, akční scény taky skvělý a hudba ještě skvělejší, jen je škoda že se v druhé částí stavila na kávičku tetička nuda a vysosávala z filmu tu lahodnou ostrou příchuť.(27.5.2010)

[imdb: 8.4/10] | me: Toto je žánrová špecialitka ako z veľkej knihy. Ja ani neviem čo som videl, ale stálo to za to. Každý kus tohoto filmu je iný ale dotiahnutý do konca. Je to vtipné, je to tvrdé, je to drzé. Film s deťmi o deťoch, nie však pre deti :). Je to komédia, akčný thriller a paródia zároveň.... a hlavne je to iné, nezvyčajné a dobré. Očakávania sú zbytočné ... treba si to pozrieť. "... I'm just fucking with you Daddy... I'd love a Benchmade model 42 butterfly knife!..."(3.5.2010)

• Morien

Jediná dobrá věc: hudba Johna Murphyho, ačkoliv to je silná vykrádačka jeho práce pro 28 dní poté a Sunshine, jestli to není ovšem přesně totéž. A když tak nad tím přemýšlím, on byl asi celý ost ze sekáče. Asi stárnu, ale opět mi vadil způsob, jakým bylo ve filmu zobrazováno násilí. Čím to je, že když Uma Thurman rozseká na kusy osdesát osm krasavců v kvádrech, slintám u toho blahem, a tady mi stačí SPOILER zkopání a zastřelení jednoho impersonátora /SPOILER a už vím, že tohle není film pro mě? Asi to bude tím, že tohle násilí není kůl násilí, není to ani metafora k ničemu jinému, je to prostě násilí a je běžné a působí běžně a dovedu si představit, jak to v mozečcích dětiček co na to koukají hluboce klíčí.(5.2.2011)

Kick-Ass je přesně tím, čím chtěl ve skutečnosti být - superhrdinským eposem podle všech kategorií a myšlitelných měřítek. To, že přitom vykradl kde co, je sice na pováženou, ale zážitek to kazit nemusí. Achilovou patou filmu je však skutečnost, že Kick-Ass sice naťukává hromadu zajímavých motivů (ať už ty rodinné, nebo témata ohledně dospívání a zodpovědnosti), ale valnou většinou nechává bez pozornějšího povšimnutí. Možná kdyby vynechal ty okázale krvavé exhibice, tak by Vaugnovi zbyl i nejaký ten čas na rozvinutí toho, čím je Kick-Ass opravdu zajímavý. Useknuté končetiny to opravdu nejsou. Ale jinak zábava k popukání, to bezesporu.(8.7.2010)

|| Scenár: Matthew Vaughn, Jane Goldman | Hudba: John Murphy, Henry Pryce Jackman, Marius de Vries, Ilan Eshkeri, Danny Elfman | Produkcia: Matthew Vaughn, Brad Pitt, Kris Thykier, Adam Bohling, Tarquin Pack, David Reid | Distribúcia: Universal Pictures, Lionsgate | Štúdio: Marv Films, Plan B Entertainment | Rozpočet: 28 miliónov $ | Tržby: 96,130,462 $ || Keby mal Kick-Ass 20000 kamarátov na MySpace za jeden deň, nestihol by ich ani odsúhlasiť, niet to sa ešte vybrať na samovražednú akciu proti dealerom. - Asi v tomto duchu fičí nezmyselnosť celého filmu, ktorý však opúšťa bežné kolaje žánru, a tým pádom baví svojím novátorstvom a blbosťou bez hraníc.(1.10.2010)

• - Christopher Mintz-Plasse byl původně zvažován jako Kick-Ass. (Kulmon)

• - Spoiler: V komiksovej verzii je Big Daddy (Nicolas Cage) zastrelený pištoľou a to tak, že mu guľka vychádza ľavým okom. (Greenpeacak)

• - Spoiler: V části, kdy Taťulda (Nicolas Cage) vystřelí do Mindy (Chloe Moretz), vyletí z její bundy peří. Ale potom, co se Mindy zvedne, není vidět, že by její bunda byla prostřelena. (Mr.Hudson)