Soundtrack Ilan Eshkeri, John Murphy a Henry Jackman: 1. Walk to Rasul's 2. Stand Up 3. Can't Go Back 4. There's a Pot Brewing 5. The Barber of Seville Overture 6. Omen 7. Bongo Song 8. (Banana Splits) Tra La La Song 9. Chi Mai Del Mio Provò Piacer Piu Dolce! (Act 2) Idomeneo 10. Starry Eyed(14.6.2011)

Brada dolů, palce nahoru. Matthew Vaughn je mi sympatický už jenom svým přístupem k filmování, samotným výsledkem sympatie však vysoce převyšuje. Kick-Ass má všechno, co správné popkulturní filmové dítko své doby má obsahovat – losery, internet, komiksy, střelený humor, absurdní násilí a vrchovatou porci nadhledu. Vtěstnat tohle do jednoho mixu, vypulírovat vizuál a do playlistu naházet přesně padnoucí muziku, nešlápnete vedle. Pochybuju, že letos v kině narazím na hudebně a střihově našlapanější scénu, než je FPS přestřelka ve skladišti. Jinak, Nicolas Cage zase ve formě a Chloe Moretz je nejroztomilejší zlatíčko. Edit: Film roku nakonec ne (Social Network je přeci jenom trošku jiný kalibr), ale nejstylovější pecka rozhodně.(11.5.2010)

V určité životní etapě jsme všichni toužili být SUPERHRDINOU..... Pohled do života týpka, který měl kostým a ideály, ale stejně mu chvíli trvalo, než se z pošahanýho kreténa v neoprenu stal hrdinou...je... SUPER!! Salvy smíchu při krvavých scénách za doprovodu vážné hudby, sedím, koukám a perfektně se bavím. Ten film má všechno. Napětí, akci, drama a humor (– byť svůj). Taková kombinace toho dobrého z Tarantina, komiksů a komedií pro náctileté. Několik důvodů, proč má smysl film vidět: 1.) Jsem obyčejnej člověk a chci bojovat proti zlu. 2.) Chci se stát hvězdou na YouTube. 3.) Chci vidět v normální roli N.Cage. 4.) Neznám vycházející hvězdu Chloë Grace Moretz. 5.) Zajímá mě, proč všichni chtějí vidět tenhle film víckrát. PŘÍBĚH **** HUMOR *** AKCE **** NAPĚTÍ **(10.5.2010)

Myslim, ze ja mam jasno o tom, co sa stane filmom roka v mojej vlastnej sukromnej kategorii "Ostatne filmy, ktore sa vymykaju z kategorie mojich milovanych dram", cize vsetko cez horory, komedie, akcnaky. Pochybujem, ze Kick-Ass este niektory z tohtorocnych filmov prekona a dufam, ze kazdy, kto videl tento film to pochopi a uvedomi si, co vlastne videl, pretoze z tohto filmu sa stane klasika. Zaciatok je uplne famozny, prskala som smiechom, rozplyvala som sa nad hlaskami a nad pohodovostou, akou je to natocene. Stredu filmu chybal trosku drive a ubral nohu z plynu, ale to bolo len falosne ucicikanie divaka, aby to nakoniec poslednu pol hodinu rozprudil tak, ze vas zdvihne zo sedacky. Ja sa teda v akcnych filmoch nevyznam, ani v komiksoch, ani vo filmoch typu Superbad a podobne, ale akcna scena v tme, v ktorej hra hlavnu ulohu HitGirl je podla mna to najlepsie, co sa v tom zanri dalo za posledne roky vidiet. Pre mna neuveritelne predstavenie, zopakujem si to nie raz, ale aj dvakrat. /// "Pussypatrol Phones, money!" :D(19.4.2010)

Brutální nářez s akčními scénami, které svou nápaditostí a výtvarným řešení nakopávají prdel většině "vážně míněné" konkurence. Jenže on i Kick-Ass je svým způsobem vážný film, který možná mnohdy nasedá na tarantinovského plnokrevníka čiré brutality a pulpových orgií, ale v jádru má taková hezky čisté srdce plné odvahy a civilnosti. Našel bych pár věcí, které se mi nezdály úplně košér, ale odmítám si kazit radost z té ryzí filmařské hostiny, kterou Matthew Vaughn navařil. Kick-Ass má koule jak Jirka Lábus a díky některým scénám (stroboskopová přestřelka, Big Daddyho čistka, Kick-Assova bolestná iniciace) řadím tuhle divokou jízdu mezi nejlepéší komiksové adaptace všech dob. I proto, že se do toho tvůrcům podařilo dostat královskou porci komiksové svobody a hravosti. Kdo to letos překoná? OK, cunts, let´s see what you can do now!(5.5.2010)

• - Pro roli Big Daddyho byl zvažován Daniel Craig či Mark Wahlberg. (Kulmon)

• - Spoiler: Ve scéně, kde se video s Kick-Ass (Aaron Johnson) objeví na YouTube.com, se hned na začátku objeví odkazy na související videa, mezi kterými je i video, kde Big Daddy (Nicolas Cage) likviduje mafiány ve skladu. To je ale událost, která ve filmu ještě nenastala. (Mr.Hudson)

• - Scéna s bazukou, ve které zazní věta "Say hello to my little friend!", je odkazem na film Zjizvená tvář (1983), kde stejnou větu pronáší postava Al Pacina. (Witta)