Já vám nevím, zas tak dokonalé mi to nepřišlo. Ano, ta holčička je vážně skvělá a natočené je to opravdu svižně a jeden čas jsem to všem doporučoval, ale teď s odstupem času mi to už tak skvělé zasejc nepřijde. Nevím, možná je to momentální náladou. A proto, že se na to chci podívat ještě jednou, dávám tedy nakonec lepší 4.(23.4.2011)

Brutální nářez s akčními scénami, které svou nápaditostí a výtvarným řešení nakopávají prdel většině "vážně míněné" konkurence. Jenže on i Kick-Ass je svým způsobem vážný film, který možná mnohdy nasedá na tarantinovského plnokrevníka čiré brutality a pulpových orgií, ale v jádru má taková hezky čisté srdce plné odvahy a civilnosti. Našel bych pár věcí, které se mi nezdály úplně košér, ale odmítám si kazit radost z té ryzí filmařské hostiny, kterou Matthew Vaughn navařil. Kick-Ass má koule jak Jirka Lábus a díky některým scénám (stroboskopová přestřelka, Big Daddyho čistka, Kick-Assova bolestná iniciace) řadím tuhle divokou jízdu mezi nejlepéší komiksové adaptace všech dob. I proto, že se do toho tvůrcům podařilo dostat královskou porci komiksové svobody a hravosti. Kdo to letos překoná? OK, cunts, let´s see what you can do now!(5.5.2010)

Hned od začátku na nás vlitne tisíce vtipných scének, které ocení zvláště teenageři, nebo lidi, co si období dospívání čerstvě pamatují (můj případ). Bohužel, po 45 minutách tento unikát přestává fungovat, ačkoliv momentálně nemá jinou filmovo-komediální konkurenci. Zapojení Hot Girl do akce mi nejprve nevadilo, později unavovalo a ke konci iritovalo, jak moc jsem si přál, aby tu malou pičku někdo sejmul. Kick-Ass hudebně, to je jedna velká vykrádačka za druhou, použít profláklé melodie z jiných filmů rozhodně nebylo to nejlepší rozhodnutí a pokud někdo stvořil hudbu čistě pro tento film, pak byla velmi neoriginální. Celkově je Kick-Ass obstojnou komedií, která přinesla skvělé a vtipné scény, překvapivě i originální a nečekané, na druhé straně je tuctovým filmem, zřejmě pro mládež, která slibovala loosery v převleku a nakonec představila ještě větší losery, kteří vyvraždí celou mafii. 60% 05.07.2010(5.7.2010)

Až do vyzbrojovačky pred záverečným masakrom veľmi príjemných 8/10 (v podstate je to perfektná adaptácia, pretože je to dejovo a vlastne i celkovým vyznením úplne inde ako predloha, ale zároveň je to stále "ten Kick-Ass"). Potom začal hrať Ennio (Ennio funguje vždy) a z Kick-Ass sa stal film s najlepšie vygradovaným akčným vyvrcholením od Vitajte v džungli.(25.4.2010)

Je to nářez, to každopádně. Něco do sebe to mělo nejen po akční stránce, to každopádně. Ale na víc jak 70% to prostě nevidím, to pardon. Jak tady v podstatě píše hirnlego, i já mám určitou mez u dětských rolí, co je ještě OK a co je už za čarou, no a ta malá holka sice hrála skvěle, ale na mě to bylo moc - působila až děsivě (což asi mělo částečně svůj smysl) a děsivost podle mě k dětem prostě nepatří. Asi jsem staromódní... Ale když se oprostím od té holky a budu se zaobírat jen dějem, je to určitě slušná akčňárna s několika zajímavými momenty, která si řadu svých fandů (jak vidno zde podle komentářů) najde.(17.3.2013)

• - Jméno postavy Red Mist (Christopher Mintz-Plasse) je inspirováno britským termínem "seeing the red mist" nebo "red mist descends on you", což znamená, že člověk ztratí dobrou náladu. (Ruuzha)

• - Spoiler: V části, kdy Taťulda (Nicolas Cage) vystřelí do Mindy (Chloe Moretz), vyletí z její bundy peří. Ale potom, co se Mindy zvedne, není vidět, že by její bunda byla prostřelena. (Mr.Hudson)

• - Pro roli Big Daddyho byl zvažován Daniel Craig či Mark Wahlberg. (Kulmon)