Všichni jsme to tušili, všichni jsme tomu věřili, ale až u závěrečných titulků se nám ulevilo, že to vážně je takový nářez, jaký být měl. Když jsem se po trailerech bál, že Kick-Ass přinese fajn akci s nedostatkem emocí, nemohl jsem se mýlit víc. Jestli filmu něco nechybí, jsou to právě vnitřní procesy hlavních hrdinů. Dave Lizewski je postavou, která se teenagerovskému anonymnímu archetypu blíží doslova absolutně a každý jeho průběžný úspěch či neúspěch si s ním prožijete do poslední kapky. A může za to kdo? Může za to Matthew Vaughn, který cituje, upgraduje nebo převypravuje všechno, na co si vzpomenete, ale zároveň dělá z celého příběhu podívanou překvapivě velkolepou. Ve chvílích, kdy si uvědomíte, že film je dělaný v daleko skromnějších podmínkách než obvyklé velkofilmy a zároveň z něj cítíte opojnost, kterou přináší snad jen největší blockbustery, je vám jasné, že s touhle partou přišlo něco velkého. U mě napoprvé velmi silných 85% a nutnost další projekce. Těsně po skončení je toho tolik, že to chce dodatečnou vychutnávku. P.S.: Obrovská podívaná se opakuje a skáče na nejvyšší zážitek. Nejlepší kinozážitek za dlouhou dobu. A čistá stovka.(10.5.2010)

Můj milovaný tatínku, víš že jsi nejdůležitější chlap v mém životě a že jsem nikdy neměla výhrady k tvé výchově, ale po zhlédnutí Kick – ass začínám pochybovat, zda mi tvá výchova byla k něčemu platná. Ano, umím chodit, mluvit a díky tvému posílání mě do školy jsem se naučila i číst a psát. Jenže když mě někdo přepadne na ulici, neubráním se. Ledaže bych ho umluvila k smrti. Proč jsi mě neučil bojovým uměním? Proč jsem od tebe nedostala nůž? Proč jsem nikdy nedržela v ruce zbraň? Proč nemám fialovou paruku a superhrdinský kostým? Udělal jsi ze mě obyčejnou holku :o( Nevadí, mám tě stejně ráda a fialová paruka by mi neslušela :o) Ale dost smutnění, začíná chválení. Pan Vaughn mě úplně odrovnal sladěním akce a hudby. Každá akční scéna mi pořádně zpomalovala dech, vymámila úsměv na rtech a přivodila orgasmus (několikrát). Co víc si mám tedy přát? :o) Kick – ass je rozhodně klenot mezi svými kolegy, který překypuje nejen pořádnou akcí ale i "inteligentním" vtipem, dramatickými scénami a znamenitými hereckými výkony :o)(17.5.2010)

První půlhodina mě moc nebavila, ale potom, sakra, jestli začínají být v módě Kick-Ass Lolitky, hell, proč ne, tady je skvělá :-D Mindy rullezzzz! Koukám, že to má zaděláno na pokračování, a myslím, že zhlédnout ho nebude vůbec problém. Film na nedělní odpoledne, kdy nechcete ronit slzičky, ale spíš rozdávat rány :-)(2.5.2010)

Absolutní hype. Nadsazený příběh o tom, jak jedenáctiletá holčička bez superschopností vyvraždila newyorskou mafii aneb variace na prepubertálního Kill Billa... Konkurečnímu Defendorovi nesahá tenhle vyhypovaný ,,nářez" ani po kolena... Podobné filmy: Defendor, Scott Pilgrim proti zbytku světa(15.5.2010)

[imdb: 8.4/10] | me: Toto je žánrová špecialitka ako z veľkej knihy. Ja ani neviem čo som videl, ale stálo to za to. Každý kus tohoto filmu je iný ale dotiahnutý do konca. Je to vtipné, je to tvrdé, je to drzé. Film s deťmi o deťoch, nie však pre deti :). Je to komédia, akčný thriller a paródia zároveň.... a hlavne je to iné, nezvyčajné a dobré. Očakávania sú zbytočné ... treba si to pozrieť. "... I'm just fucking with you Daddy... I'd love a Benchmade model 42 butterfly knife!..."(3.5.2010)

• - Nicolas Cage založil svůj hlasový projev na původním Batmanovi – Adamu Westovi. (HellFire)

• - Práva na filmové spracovanie komiksu boli odkúpené ešte pred vydaním prvého čísla. (Greenpeacak)

• - Mafiánský boss, který je předhozen policii kvůli zviditelnění Red Mista, se jmenuje Tony Romita. Jméno kreslíře komiksu, který je předlohou filmu, je John Romita Jr. Tento muž je také autorem komiksové montáže, která ve filmu odhaluje minulost Damona Macreadyho alias Big Daddyho. (Farerer)