Parádní akční a vtipná jízda od začátku až do konce, která je okořeněna výbornou hudbou. Černý humor, ironie, drsné fórky a hustá akce. Děj který tu byl už mnohokrát, ale v podání teenage hrdinů dostává novou šťávu a Nicholas Cage jako Velký Taťka neměl prostě chybu. Kick-Ass je takovým dobře okořeněným špízem na kterém jsou napíchnuty jen ty nejlepší scény z filmů jako Pulp Fiction, Kill Bill, Batman a spousty dalších : . Film ve kterém se míchá tolik žánrů, že divák neví na co se vlastně koukal, ale zároveň mu to je jedno, protože ho film už nazačátku vy-FUCK-kuje a to nejen jednou a je natočen tak, aby si k němu každý divák našel svoji cestičku a výborně se bavil. Výborná hudba, perfektní herecké výkony a výborná akce. žánr: COOL Action Comedy 90%(8.6.2010)

Kdyby mi ještě včera někdo řekl, jak sexy jsou jedenáctileté holčičky, napráším ho za pedofílii. Teď tady zlomeně sedím a přemýšlím o kastraci nebo ústavní léčbě. Od nynějška po setmění toužebně hledím k obloze, kdy už na ní starostova kancelář zase rozsvítí speciální symbol ve tvaru obrovského čuráka. PS: Přesně takhle by to vypadalo, kdyby Quentin natočil Watchmeny...(8.5.2010)

Pohádka o tom, že McLovin zůstane navěky McLovinem a z Aarona Johnsona vyroste brzy nový Michael Cera. Jinak v podstatě to, co se čekalo - velmi zábavná, vtipná a barevná podívaná, které přesně vyplňuje šablonu moderního entertainmentu. Osobně mi šmakuje a moc. Neumím se ale zbavit pocitu, že to mohlo být ještě o velký kus chytřejší, stylizovanější a "přesahovější", přestože i tak je to chytré a stylizované až na půdu. Tak možné v tom druhém díle - ostatně ani Spider-Man nebyl napoprvé stoprocentní. 80-90%.(8.4.2010)

Kiss Fanboy´s Ass. Nedomrlé potácení mezi poctou hrdinským komiksům a jejich zlehčováním, nedomyšlené přepínání mezi realitou a surrealitou, násilí pro generaci online, kterou už nepřekvapí ani mučení a popravy v přímém přenosu. Tam, kde Iron Man boduje ironií, Zombieland hravou dekadencí a Watchmeni přemýšlivým filozofickým přesahem a podvratnými otázkami, se Kick-Ass paradoxně bere vážně a z hry comicsový geek civilním superhrdinou se stává maškarní bez nadsázky. Tak proč tak vysoko? Dvě slova. Chloe Moretz. Něžná dívenka s kolty za pasem, před kterou by couvl i prezident NRA. A sakra rychle.(8.5.2010)

Scénář: Jane Goldman, Matthew Vaughn .. Počkejte, až zjistí, co ve mně je. ___ Wanted 1.5 _ ♥! Nářez! Kick ass! Tady nemohu rozhodně nijak, než jen chrlit ódu. Jinak mi dá Velký taťka i s úchvatnou dcerkou na prdel... Veselé, hravé, drzé, efektivní, cool, současné. Papírová předloha se za svůj filmový přepis vůbec nemusí stydět, ba co víc, podařilo se z látky vytřískat maximum a ještě mnohé přidat. Matthew Vaughn jen potvrzuje svoji tvůrčí extra třídu, chrlí nápady, drží si nadhled a k ruce mu výborně jdou i hrátky s vizuálem (Kryptonit), stylem a vyprávěním, které doplňují lahodné hudební kousky (Sunshine vždycky:-*). Nicolas Cage si konečně (a hodně dobře) zahrál v pořádném comics movie, za velkou pozornost stojí také démonický padouch Mark Strong, ale i tak jsou zcela převálcováni mladším hereckým ansámblem, kterému famózně kraluje hvězdička Chloe Moretz.. Resumé: Absolutní guilty pleasure comics orgie. Nejlepší filmový počin jarní sezóny a pravděpodobně i roku! Další kino projekce jsou vyloženě povinnost.. 100%. _ BlackBox projekce + pár dalších..;-) ___ ☼ FILM ROKU(2.5.2010)

• - Po prvním setkání Kick-Asse a Hit-Girl vidíme Big Daddyho stát před billboardem Claudie Schiffer, manželky režiséra Matthew Vaughna. (Kulmon)

• - Scény ze střední školy se natáčely na Sir Winston Churchill Secondary School v Hamiltonu v Kanadě. (Bajsf)

• - Matthew Vaughn měl kvůli nezvyklé drsnosti svého snímku (vzhledem k nízkému věku hlavních hrdinů) dlouhou dobu problémy s nalezením distributora. (Taninaca)