Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Dragoni
  *****

  Parádní akční a vtipná jízda od začátku až do konce, která je okořeněna výbornou hudbou. Černý humor, ironie, drsné fórky a hustá akce. Děj který tu byl už mnohokrát, ale v podání teenage hrdinů dostává novou šťávu a Nicholas Cage jako Velký Taťka neměl prostě chybu. Kick-Ass je takovým dobře okořeněným špízem na kterém jsou napíchnuty jen ty nejlepší scény z filmů jako Pulp Fiction, Kill Bill, Batman a spousty dalších : . Film ve kterém se míchá tolik žánrů, že divák neví na co se vlastně koukal, ale zároveň mu to je jedno, protože ho film už nazačátku vy-FUCK-kuje a to nejen jednou a je natočen tak, aby si k němu každý divák našel svoji cestičku a výborně se bavil. Výborná hudba, perfektní herecké výkony a výborná akce. žánr: COOL Action Comedy 90%(8.6.2010)

 • Marigold
  *****

  Brutální nářez s akčními scénami, které svou nápaditostí a výtvarným řešení nakopávají prdel většině "vážně míněné" konkurence. Jenže on i Kick-Ass je svým způsobem vážný film, který možná mnohdy nasedá na tarantinovského plnokrevníka čiré brutality a pulpových orgií, ale v jádru má taková hezky čisté srdce plné odvahy a civilnosti. Našel bych pár věcí, které se mi nezdály úplně košér, ale odmítám si kazit radost z té ryzí filmařské hostiny, kterou Matthew Vaughn navařil. Kick-Ass má koule jak Jirka Lábus a díky některým scénám (stroboskopová přestřelka, Big Daddyho čistka, Kick-Assova bolestná iniciace) řadím tuhle divokou jízdu mezi nejlepéší komiksové adaptace všech dob. I proto, že se do toho tvůrcům podařilo dostat královskou porci komiksové svobody a hravosti. Kdo to letos překoná? OK, cunts, let´s see what you can do now!(5.5.2010)

 • Hal_Moore
  ****

  Všeobecné nadšení asi nesdílím, i když mě Kick-Ass nemálo bavil. Snaží se stavit veškeré komiksové postupy na hlavu a celkově jde o "tak trochu jiný komiks". Daří se mu to přibližně do dvou třetin, poté se jede podle zavedených pravidel a divák sleduje další maskované hrdiny, kterak si to vyřizují s celým podsvětím. To mi vůbec nevadí, ani přes fakt, jaký film doprovázel obrovský hype s příslibem něčeho trošku odlišného. Nicolas Cage (můj oblíbenec) s největší pravděpodobností hlásí návrat do vyšších lig. Big Daddy je jeho nejlepší postavou za hodně dlouhou dobu, Hit Girl v podání Chloe Moretz se stala mou nejoblíbenější postavou v celém Kick-Ass světě a s očekáváním začínám vyhlížet každý nový projekt této nadějné herečky. Aaron Johnson se mi pod kůži tak moc nedostal, ale nemůžu na jeho adresu říci žádné křivé slovo, no a Mark Strong se nejspíš snaží vystřídat Gary Oldmana v největším počtu zapamatováníhodných záporných rolí. Ve druhém dílu tak jen prosím tvůrce o jednoznačný směr vyprávění, buď se film bude snažit tvářit se jako jiný komiks nebo jen jako komiks, ale dohromady to moc nefunguje.(29.12.2010)

 • CheGuevara
  ****

  Kick-Ass je přesně tím, čím chtěl ve skutečnosti být - superhrdinským eposem podle všech kategorií a myšlitelných měřítek. To, že přitom vykradl kde co, je sice na pováženou, ale zážitek to kazit nemusí. Achilovou patou filmu je však skutečnost, že Kick-Ass sice naťukává hromadu zajímavých motivů (ať už ty rodinné, nebo témata ohledně dospívání a zodpovědnosti), ale valnou většinou nechává bez pozornějšího povšimnutí. Možná kdyby vynechal ty okázale krvavé exhibice, tak by Vaugnovi zbyl i nejaký ten čas na rozvinutí toho, čím je Kick-Ass opravdu zajímavý. Useknuté končetiny to opravdu nejsou. Ale jinak zábava k popukání, to bezesporu.(8.7.2010)

 • TeeAge
  ****

  || Scenár: Matthew Vaughn, Jane Goldman | Hudba: John Murphy, Henry Pryce Jackman, Marius de Vries, Ilan Eshkeri, Danny Elfman | Produkcia: Matthew Vaughn, Brad Pitt, Kris Thykier, Adam Bohling, Tarquin Pack, David Reid | Distribúcia: Universal Pictures, Lionsgate | Štúdio: Marv Films, Plan B Entertainment | Rozpočet: 28 miliónov $ | Tržby: 96,130,462 $ || Keby mal Kick-Ass 20000 kamarátov na MySpace za jeden deň, nestihol by ich ani odsúhlasiť, niet to sa ešte vybrať na samovražednú akciu proti dealerom. - Asi v tomto duchu fičí nezmyselnosť celého filmu, ktorý však opúšťa bežné kolaje žánru, a tým pádom baví svojím novátorstvom a blbosťou bez hraníc.(1.10.2010)

 • - Natáčení probíhalo v Torontu a Hamiltonu v Kanadě. Dále také v Cinespace Film Studios v Torontu v Kanadě a Elstree Studios a Pinewood Studios ve Velké Británii. (Cheeker)

 • - Počet mrtvých ve filmu dosáhl čísla 59. (Cheeker)

 • - Pro stvoření Mistmobilu použil tvůrci fimlu Ford Mustang Shelby GT500. Auto mělo hodnotu 240 000 USD včetně všech úprav. Všechny části včetně GPS navigace či zadní kamery jsou opravdu funkční. Představitel Red Mista Christopher Mintz se musel naučit řídit automobil během deseti dnů před natáčením, protože Mustang měl manuální převodovku, kterou on neuměl ovládat. (Ruuzha)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace