Reklama

Reklama

Kick-Ass

Trailer 4

Svět potřebuje nové hrdiny! A proto přichází Kick-Ass se svými komplici!  Teenager Dave Lizewski (Aaron Johnson) nevyniká žádnými zvláštními schopnostmi. Jediné, co ho baví, jsou komiksy. Ty ho taky inspirují natolik, že se rozhodne stát se superhrdinou! Bohužel mu k tomu ale chybí to nejdůležitější - nadpřirozené schopnosti… To ho ale nemůže odradit a jako každý správný superhrdina si vybírá přezdívku, Kick-Ass. Dave ale není jediným superhrdinou v tomto prostoru. Nebojácné a dobře secvičené duo otce s dcerou Big Daddy (Nicolas Cage) a Hit Girl (Chloe Grace Moretz) také bojuje s kriminálními živly a postupně se jim i daří omezovat „království“ místního padoucha Franka D´Amica. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (5)

Trailer 4

Recenze (2 437)

T2 

všechny recenze uživatele

Rozpočet $30miliónovTržby USA $48,071,303Tržby Celosvetovo $97,527,535Tržby za predaj Blu-ray v USA $14,408,936 //počet predaných kusov 847,222Tržby za predaj DVD v USA $24,266,569 //počet predaných kusov 1,196,143║ __SUPER-SUPER-SUPER NÁREZ!!!__ Roztomilo drsný superhrdinský úlet. Matthew Vaughn je fakt macher. /100%/ ()

Shit 

všechny recenze uživatele

eeeeee co? Komentář? Kam? Co? jo aha. eeeee kamže to bylo? Bože mam dost, takovej neuvěřitelnej mega vostrej závěr jsem teda nečekal, i když už v průběhu filmu jsem pochopil, že když Vaugn chce a vypustí do akce Cage s dcerou, tak se vyplatí otveřít si obchod s pytlema na mrtvoly, protože bude pořádná porcovačka, která rozhodně neni nějak trapně přizpůsobená dětskýmu publiku, takže tu lze vidět i jak malá 11ti letá holka usekává nohu a porcuje vrahouny po desítkách, navíc ani Cage se nenechá zahanbit a i on si pár desítek zářezů připíše na účet, jenomže to co se děje na konci tohle všechno ještě překonává a když se tam vytasí Aaron Johnson v trapným superhrdinským oblečku, ale za to s tajnou superzbraní, kterou pokosí vše co má ve výhledu, tak neni o čem a navíc akce dosahuje naprostýho vrcholu ve chvíli, kdy se ještě rozehraje perfektní svižnej soundtrack, kterej nejenže pozvedne akci, ale ještě je úžasně zábavnej. Škoda jen, že film neni mimo akci vždy tak vtipnej a svižnej, jak by mohl být, ale těch posledních 20 minut mě tak dostalo, že musim na 5*, i když jsem během filmu uvažoval spíš o 4*. ()

Reklama

Dever 

všechny recenze uživatele

Soundtrack Ilan Eshkeri, John Murphy a Henry Jackman: 1. Walk to Rasul's 2. Stand Up 3. Can't Go Back 4. There's a Pot Brewing 5. The Barber of Seville Overture 6. Omen 7. Bongo Song 8. (Banana Splits) Tra La La Song 9. Chi Mai Del Mio Provò Piacer Piu Dolce! (Act 2) Idomeneo 10. Starry Eyed ()

Mr.Apache 

všechny recenze uživatele

Film s výbušným potenciálem TNT. Nebýt občasného, zato úplně zbytečného "prcičkaření", bylo by to na jasných pět hvězd. I tak velká spokojenost. A mimochodem, takhle se má (imho) točit akce! Roztřesená kamera, zběsilý střih a nepřehlednost tu nemají žádné místo. Jeden z nejlepších superhrdinských snímků všech dob. ()

Zeck 

všechny recenze uživatele

Hned od začátku na nás vlitne tisíce vtipných scének, které ocení zvláště teenageři, nebo lidi, co si období dospívání čerstvě pamatují (můj případ). Bohužel, po 45 minutách tento unikát přestává fungovat, ačkoliv momentálně nemá jinou filmovo-komediální konkurenci. Zapojení Hot Girl do akce mi nejprve nevadilo, později unavovalo a ke konci iritovalo, jak moc jsem si přál, aby tu malou pičku někdo sejmul. Kick-Ass hudebně, to je jedna velká vykrádačka za druhou, použít profláklé melodie z jiných filmů rozhodně nebylo to nejlepší rozhodnutí a pokud někdo stvořil hudbu čistě pro tento film, pak byla velmi neoriginální. Celkově je Kick-Ass obstojnou komedií, která přinesla skvělé a vtipné scény, překvapivě i originální a nečekané, na druhé straně je tuctovým filmem, zřejmě pro mládež, která slibovala loosery v převleku a nakonec představila ještě větší losery, kteří vyvraždí celou mafii. 60% 05.07.2010 ()

Galerie (159)

Zajímavosti (63)

  • V pôvodnej verzii mal byť Big Daddy (Nicolas Cage) účtovník milujúci komiksy s túžbou uniknúť zo svojho života, a nie ex-policajt. (Greenpeacak)
  • Na rentgenových snímcích Davea (Aaron Taylor-Johnson) jsou vidět po celém těle kovové implantáty. Na jeho těle nejsou ale žádné jizvy. (Cheeker)

Související novinky

Co Matthew Vaughn plánuje s Kick-Ass a Kingsmany?

Co Matthew Vaughn plánuje s Kick-Ass a Kingsmany?

25.01.2024

Zanedlouho přistane v kinech akční jednohubka od Matthew Vaughna s názvem Argylle: Tajný agent. Jakmile pak má režisér na kontě nějaké oblíbené franšízy, je nasnadě, že na ně budou padat dotazy při… (více)

Další Kingsmani a reboot Kick-Ass jsou na cestě

Další Kingsmani a reboot Kick-Ass jsou na cestě

17.10.2023

Režisér Matthew Vaughn (Hvězdný prach, X-Men: První třída) se čerstvě zúčastnil newyorského Comic-Conu, kde mimo jiné propagoval svůj nadcházející špiónský film pro Apple Argylle s Henrym Cavillem a… (více)

Vaughn by stále rád natočil Supermana

Vaughn by stále rád natočil Supermana

22.12.2021

Režisér Matthew Vaughn (X-Men: První třída) v posledních dnech dělá press tour ke svému nejnovějšímu snímku Kingsman: První mise, a během nedávných rozhovorů tak již stihl potvrdit celou řadu věcí.… (více)

Kick-Ass se dočká velkého rebootu

Kick-Ass se dočká velkého rebootu

17.12.2021

Režisér Matthew Vaughn momentálně promuje svůj nový snímek Kingsman: První mise a vedle toho, že už před pár dny potvrdil chystání klasického sequelu ke Kingsmanům s Taronem Egertonem, vyjádřil se… (více)

Reklama

Reklama