Reklama

Reklama

Kick-Ass

Trailer 2

Svět potřebuje nové hrdiny! A proto přichází Kick-Ass se svými komplici!  Teenager Dave Lizewski (Aaron Johnson) nevyniká žádnými zvláštními schopnostmi. Jediné, co ho baví, jsou komiksy. Ty ho taky inspirují natolik, že se rozhodne stát se superhrdinou! Bohužel mu k tomu ale chybí to nejdůležitější - nadpřirozené schopnosti… To ho ale nemůže odradit a jako každý správný superhrdina si vybírá přezdívku, Kick-Ass. Dave ale není jediným superhrdinou v tomto prostoru. Nebojácné a dobře secvičené duo otce s dcerou Big Daddy (Nicolas Cage) a Hit Girl (Chloe Grace Moretz) také bojuje s kriminálními živly a postupně se jim i daří omezovat „království“ místního padoucha Franka D´Amica. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (5)

Trailer 2

Recenze (2 436)

M.a.t.t. 

všechny recenze uživatele

Neskutočne vizuálne našľapaná, správne heroická, nekompromisne drsná a pritom zábavná superhrdinská komiksová adaptácia, ktorá definítvne odhalila celému svetu talent Matthewa Vaughna. Pretože z tak ťažkej látky, bez výraznejších hereckých lákadiel a s ani nie tretinovými prostriedkami, ktoré majú k dispozícii iné komiksové hity, vvytvoriť tak komplexný film fungujúci po všetkých stránkach a neazostávajúci za nimi vyložene v ničom, to už chce riadku dávku umenia. Kvôli filmom ako Kick-Ass sa oplatí milovať tento žáner. ()

kOCOUR 

všechny recenze uživatele

Pohádka o tom, že McLovin zůstane navěky McLovinem a z Aarona Johnsona vyroste brzy nový Michael Cera. Jinak v podstatě to, co se čekalo - velmi zábavná, vtipná a barevná podívaná, které přesně vyplňuje šablonu moderního entertainmentu. Osobně mi šmakuje a moc. Neumím se ale zbavit pocitu, že to mohlo být ještě o velký kus chytřejší, stylizovanější a "přesahovější", přestože i tak je to chytré a stylizované až na půdu. Tak možné v tom druhém díle - ostatně ani Spider-Man nebyl napoprvé stoprocentní. 80-90%. ()

Reklama

Galadriel 

všechny recenze uživatele

Snad největší překvapení loňského roku, skvěle stíravé a ironické, naprosto střelené, ale i pohodové a neskutečně vtipné. Na druhou stranu je to přesně ten typ filmu, ze kterého budete buď nadšeni, nebo ho po půl hodině vypnete se slovy, že větší hovadinu už jste dlouho neviděli. Navíc Nicolas Cage si tu zahrál nejlepší roli za posledních minimálně 10 let.... ()

Viktooorka 

všechny recenze uživatele

Můj milovaný tatínku, víš že jsi nejdůležitější chlap v mém životě a že jsem nikdy neměla výhrady k tvé výchově, ale po zhlédnutí Kick – ass začínám pochybovat, zda mi tvá výchova byla k něčemu platná. Ano, umím chodit, mluvit a díky tvému posílání mě do školy jsem se naučila i číst a psát. Jenže když mě někdo přepadne na ulici, neubráním se. Ledaže bych ho umluvila k smrti. Proč jsi mě neučil bojovým uměním? Proč jsem od tebe nedostala nůž? Proč jsem nikdy nedržela v ruce zbraň? Proč nemám fialovou paruku a superhrdinský kostým? Udělal jsi ze mě obyčejnou holku :o( Nevadí, mám tě stejně ráda a fialová paruka by mi neslušela :o) Ale dost smutnění, začíná chválení. Pan Vaughn mě úplně odrovnal sladěním akce a hudby. Každá akční scéna mi pořádně zpomalovala dech, vymámila úsměv na rtech a přivodila orgasmus (několikrát). Co víc si mám tedy přát? :o) Kick – ass je rozhodně klenot mezi svými kolegy, který překypuje nejen pořádnou akcí ale i "inteligentním" vtipem, dramatickými scénami a znamenitými hereckými výkony :o) ()

Zeck 

všechny recenze uživatele

Hned od začátku na nás vlitne tisíce vtipných scének, které ocení zvláště teenageři, nebo lidi, co si období dospívání čerstvě pamatují (můj případ). Bohužel, po 45 minutách tento unikát přestává fungovat, ačkoliv momentálně nemá jinou filmovo-komediální konkurenci. Zapojení Hot Girl do akce mi nejprve nevadilo, později unavovalo a ke konci iritovalo, jak moc jsem si přál, aby tu malou pičku někdo sejmul. Kick-Ass hudebně, to je jedna velká vykrádačka za druhou, použít profláklé melodie z jiných filmů rozhodně nebylo to nejlepší rozhodnutí a pokud někdo stvořil hudbu čistě pro tento film, pak byla velmi neoriginální. Celkově je Kick-Ass obstojnou komedií, která přinesla skvělé a vtipné scény, překvapivě i originální a nečekané, na druhé straně je tuctovým filmem, zřejmě pro mládež, která slibovala loosery v převleku a nakonec představila ještě větší losery, kteří vyvraždí celou mafii. 60% 05.07.2010 ()

Galerie (159)

Zajímavosti (63)

  • Na rentgenových snímcích Davea (Aaron Taylor-Johnson) jsou vidět po celém těle kovové implantáty. Na jeho těle nejsou ale žádné jizvy. (Cheeker)
  • Pro stvoření Mistmobilu použil tvůrci fimlu Ford Mustang Shelby GT500. Auto mělo hodnotu 240 000 USD včetně všech úprav. Všechny části včetně GPS navigace či zadní kamery jsou opravdu funkční. Představitel Zuřivce Christopher Mintz-Plasse se musel naučit řídit automobil během deseti dnů před natáčením, protože Mustang měl manuální převodovku, kterou on neuměl ovládat. (Ruuzha)
  • Ve scéně v čase 0:38:59 žena rozbije láhev. V čase 0:39:10 je však láhev rozbitá jinak. (dc125)

Související novinky

Co Matthew Vaughn plánuje s Kick-Ass a Kingsmany?

Co Matthew Vaughn plánuje s Kick-Ass a Kingsmany?

25.01.2024

Zanedlouho přistane v kinech akční jednohubka od Matthew Vaughna s názvem Argylle: Tajný agent. Jakmile pak má režisér na kontě nějaké oblíbené franšízy, je nasnadě, že na ně budou padat dotazy při… (více)

Další Kingsmani a reboot Kick-Ass jsou na cestě

Další Kingsmani a reboot Kick-Ass jsou na cestě

17.10.2023

Režisér Matthew Vaughn (Hvězdný prach, X-Men: První třída) se čerstvě zúčastnil newyorského Comic-Conu, kde mimo jiné propagoval svůj nadcházející špiónský film pro Apple Argylle s Henrym Cavillem a… (více)

Vaughn by stále rád natočil Supermana

Vaughn by stále rád natočil Supermana

22.12.2021

Režisér Matthew Vaughn (X-Men: První třída) v posledních dnech dělá press tour ke svému nejnovějšímu snímku Kingsman: První mise, a během nedávných rozhovorů tak již stihl potvrdit celou řadu věcí.… (více)

Kick-Ass se dočká velkého rebootu

Kick-Ass se dočká velkého rebootu

17.12.2021

Režisér Matthew Vaughn momentálně promuje svůj nový snímek Kingsman: První mise a vedle toho, že už před pár dny potvrdil chystání klasického sequelu ke Kingsmanům s Taronem Egertonem, vyjádřil se… (více)

Reklama

Reklama