Za skvělou zábavu a výbornou akci, která vás vtáhne a nepustí. Kick-Ass je malý zázrak, na který se čekalo. Je to přesně ten závan čerstvého vzduchu, který jsme potřebovali. Pořád to jde o něco líp a doufám, že v druhém dílu se to dotáhne k naprosté dokonalosti. Zatím "jen" perfektní film, kterému sluší přepálené hodnocení.(18.4.2010)

Hernajs, to byl ale Film (velké F píši záměrně:-))! Nářez - super ocas, který snášel nakládačku o něco lépe než ostatní, člověka opravdu pobavil. Jeho holka - fakt kočka! Taťulda v podání Nicolase Cage opravdu sedl a malá Mindy?? OMG! Může být něco rozkošnějšího?! Takové charizma! Absolutní špička roku 2010.(7.2.2011)

No, akce neni tak kulervouci jak jsem cekal, hlasky taky ne a brutalita a sprostarny rovnez ne, ale stejne to je paradni narez. Ono je to proste takovej desnej mix zanru, kterej si na jednu stranu dela prdel ze superhrdinskejch filmu, jenze na druhou stranu, vetsinou se to zmuze jen na zesmesnovani Spider-mana a stejne film spoustu typicky superhrdinskejch scen vyuziva. Neni to bohuzel ani nejaka ultimatni akcni jizda, akce by mohlo bejt vic, to zaprve, za druhe ji vetsinu obstara asi tak osmileta holka, coz by nevadilo, masakruje fajnove, horsi uz je, ze nema zadnyho poradnyho protivnika, vsichni jsou jen takova anonymni banda. Navic pan hlavni zaporak taky neni buhvijakej. A i kdyz tu kazdej zasah do tela udela krvavej cakanec, za nejakou brutalitu bych to neoznacil, to plati i o sprostejch hlaskach, nejakejch zapamatovani hodnejch hlasek tu moc neni a film se spokoji s nakym tim fuck. No a co se tyce triku, ty obcas neprijemne zaskripou. Ted to vypada, ze sem to desne sprcal, ale to neni pravda, i pres tohle vsechno to je skvela jizda s jen par hluchejma momentama (vetsinou porady zaporaku), navic herci jsou vcelku fajn, Cage sice v civilu vypada jak desnej chcipacek, ale jednu akcicku si precejen uzije a Mintz-Plasse je sice opet typickej McLovin, ale tentokrat i trochu hajzl a jeho postava nakonec byla docela zajimava. No a navic zaver je fakt skvela jizda, i kdyz by mohlo bejt mrtvol vic. No ale to sem porad nezminil jednu zasadni vec, bez ktery by byl film polovicni, ne neni to rezijni um Vaughna, i kdyz i tady ukazuje, ze to je skvelej reziser, mam na mysli hudbu. Ta je totiz absolutne genialni, pohybuje se od hrdinsky, pres akcni a drsnackou az po infantilni, ale ke scenam vzdy skvele sedne a dela dobrou pulku zazitku z filmu. No takze proste jsem se ty dve hodinky fajnove bavil a to, ze to lehce prcam, znamena pouze to, ze pokud skutecne bude druhej dil, je tu jeste prostor, aby byl o kus lepsi.(11.5.2010)

Je to nářez, to každopádně. Něco do sebe to mělo nejen po akční stránce, to každopádně. Ale na víc jak 70% to prostě nevidím, to pardon. Jak tady v podstatě píše hirnlego, i já mám určitou mez u dětských rolí, co je ještě OK a co je už za čarou, no a ta malá holka sice hrála skvěle, ale na mě to bylo moc - působila až děsivě (což asi mělo částečně svůj smysl) a děsivost podle mě k dětem prostě nepatří. Asi jsem staromódní... Ale když se oprostím od té holky a budu se zaobírat jen dějem, je to určitě slušná akčňárna s několika zajímavými momenty, která si řadu svých fandů (jak vidno zde podle komentářů) najde.(17.3.2013)

• Morien

Jediná dobrá věc: hudba Johna Murphyho, ačkoliv to je silná vykrádačka jeho práce pro 28 dní poté a Sunshine, jestli to není ovšem přesně totéž. A když tak nad tím přemýšlím, on byl asi celý ost ze sekáče. Asi stárnu, ale opět mi vadil způsob, jakým bylo ve filmu zobrazováno násilí. Čím to je, že když Uma Thurman rozseká na kusy osdesát osm krasavců v kvádrech, slintám u toho blahem, a tady mi stačí SPOILER zkopání a zastřelení jednoho impersonátora /SPOILER a už vím, že tohle není film pro mě? Asi to bude tím, že tohle násilí není kůl násilí, není to ani metafora k ničemu jinému, je to prostě násilí a je běžné a působí běžně a dovedu si představit, jak to v mozečcích dětiček co na to koukají hluboce klíčí.(5.2.2011)

• - Spoiler: V části, kdy Taťulda (Nicolas Cage) vystřelí do Mindy (Chloe Moretz), vyletí z její bundy peří. Ale potom, co se Mindy zvedne, není vidět, že by její bunda byla prostřelena. (Mr.Hudson)

• - Po prvním setkání Kick-Asse a Hit-Girl vidíme Big Daddyho stát před billboardem Claudie Schiffer, manželky režiséra Matthew Vaughna. (Kulmon)

• - Ve scéně, kdy Taťulda (Nicolas Cage) vystřelí do Mindy (Chloe Moretz) a ta odlétne na zem, rozepne Mindy bundu a z vesty vytáhne kulku. Ve skutečnosti by to však představovalo problém, protože kulka by byla moc horká. (Mandalorian)