poster

Prison Break: The Road to Freedom (TV film)

Akční / Drama / Krátkometrážní

USA, 2007, 22 min

Komentáře uživatelů k TV filmu (13)

 • H34D
  ***

  Drobná rekapitulace první poloviny druhé série se snaží prezentovat dosavadní děj tím nejatraktivnějším způsobem, jednotlivé scény jsou prokládány krátkými "výkřiky" herců a v závěru se dočkáme i pár minizáběrů z (tehdejších) budoucích epizod. Ovšem pro stálé diváky se stále jedná o postradatelný materiál, lepší uplatnění vidím v možnosti zpětného ohlednutí za seriálem po nějakém časovém odstupu. Nyní po trošku zmrvené 4. sérii můžeme aspoň nostalgicky zavzpomínat na povedenou druhou, neřkuli geniální první... 6/10(29.5.2009)

 • viperblade
  ****

  RTF je dokument, který se natáčel v půlce druhé série Prison Breaku. Rekapituluje to, co se stalo od prvního dílu PB do té, již zmíněné, půlky druhé série. Jako u každého podobného dokumentu je zde hodně pohledů do zákulisí, rozhovory s hlavními hrdiny a taky přísliby, co uvidíte v dalších dílech. Určitě se vyplatí mrknut, pokud jste fanda PB. Myslím, že nudit se nebudete.(9.11.2008)

 • swamp
  **

  Rekapitulace zásadních zvratů první půlky druhé řady seriálu - docela nuda, navíc jen pár komentářů samotných herců.(15.12.2013)

 • Ai.ma
  odpad!

  Rekapitulace sračky musí být sračka na entou.(5.2.2009)

 • SaNcHeZ_cz
  **

  Jednoduchý, ničím moc zajímavý dokument líčící začátky seriálu.(4.2.2011)

 • Makky
  *****

  V The Road To Freedom sa nedozvieme nič nové. Je to len rekapitulácia konca prvej série a prvej polovice druhej série. Ale momentálne, keď sledujem už 4.sériu Prison Breaku, to bolo príjemné obzretie sa za tým, čo bolo a aké to bolo perfektné. Našťastie je celá táto 22 minútová upútavka na koniec druhej série nakrútená veľmi atraktívne... Pre mňa, ako fanúšika PB, jednoznačných 5* :)(14.12.2008)

 • KajusaK
  *****

  Perfektní krátkometrážní shrnutí seriálu. Vše skvělé , bez kritiky.(6.4.2013)

 • FIBO
  ***

  Tenhle dokumentární minifilm má jednu velkou nevýhodu - byl natočen FOXem pouze ve smyslu rekapitulace toho, co se ve větší části druhé sezóny odehrává. Jediné jeho plus spočívá v tom, že místy herci popisují své akce, ale jinak se v podstatě divák nic nového nedozví. Drtivá většina dokumentu se dá spíš zhodnotit jako rychlé proplutí a sestříhání nejklíčovějších momentů, které se do první poloviny druhé řady odehrají. Původní úmysl byl divákům zrekapitulovat děj (+ něco navíc) v době, kdy ještě druhá řada nebyla celá odvysílána, což z dokumentu jako takového činí spíš jen promo charakter a navnazení toho, co bude pokračovat. Pro skalní fanoušky dokument nepřínáší v podstatě vůbec nic nového a svým způsobem dneska už trochu ztrácí smysl, pokud si vyloženě nechcete v rychlosti připomenout, co se ve druhé řadě dělo. Těžko hodnotit, ono ani není co. Bonusový přínos je téměř minimální. Škoda, jako DVD extra spíš zklamání.(5.11.2008)

 • Martin_W
  ****

  Rekapitulace první a hlavně druhé série, kde občas někdo z herců prohodí nějaké to slovo..(26.5.2012)

 • H4ku11
  ***

  Keď si to človek pozrie až po tom, čo videl prvú a druhú sériu moc mu to nedá, keďže je to len rekapitulácia s nejakým slovkom od herca sem tam.(25.4.2015)

 • prochy95
  *****

  Rekapitulace důležitých scén druhé série. Každá scéna byla pojmenována velmi výstižným titulkem. Celé proloženo komentáři všech jednotlivých herců, kteří dokázali co říci jak k ději tak ke svým postavám. Prostě to můžu shrnout pouze tak, že to mělo všechny atributy, které může člověk od takového krátkého filmu očekávat.(15.1.2014)

 • Ariella
  **

  Co me nezabije to me posili - v tomto pripade neplati. Shlednuti tohoto filmu me nezabilo (nudou), ale rozhodne neposililo. Vlastne jen kvuli tomu FBI typkovi jsem se na to divala.(23.9.2017)

 • Gennaro@po
  **

  Upoutaka... nic vic(31.1.2009)