Čarodějův učeň

• USA The Sorcerer's Apprentice (více)

Příběh začíná v roce 1250, kdy Morgana spolu s bývalým Merlinovým učedníkem Maximem získala nejtemnější kouzlo, s kterým může ovládnout svět. Nedlouho poté je Morgana uvězněna do magického vězení. Merlin svěří Balthazarovi úkol najít vyvoleného, který může Morganu a její stoupence jednou provždy zlikvidovat a zachránit lidstvo před armádou mrtvých. Mladý Dave netuší, že je mu souzeno, aby se stal velkým čarodějem. Je tak trochu podivín, má fantazii a geniální talent pro fyziku. Po setkání s kouzelníkem Balthazarem v zapadlém krámku se mu do života začne čím dál víc vkrádat magie. Balthazar mu začne předávat všechno svoje kouzelnické umění, přitom ho ale musí zachraňovat z průšvihů. Podaří se čarodějovi naučit Davea kouzlit? A jak všechno zamotá fakt, že se Dave zamiluje do své spolužačky Becky? (TV Nova)

daleba

Je to jako kdyby to od půlky dodělal někdo jinej... Škoda, začátek byl slibnej. Jo a trochu mimo: ta TV NOVA ať už jde do hajzlu! K filmu patří i titulky!!!! A zde tedy nejspíš i potitulková scéna, kterou jsem díky idiotům neviděl. ()

PTuranyi

Slabým tento film nerobia ani tak herecké výkony ako hlúpy príbeh plný skratiek a plochých charakterov. Rádoby vtipné hlášky uprostred vážnych scén. ()

martinexa

Od tohoto filmu jsem očekávala mnohem mnohem více. Příběh nezachránil ani Nicolas Cage jako čarodějnický učeň. Příběh se mi zdá moc ohraný. Z kluka se najednou stane hrdina, na kterým závisí budoucnost celého lidstva. Jak poetické, ale pro mě ohrané. Tři hvězdičky a to jen za pěkné efekty a herecký výkon Nicolase Cage. ()

gunko

Slabo prepracovaný príbeh s toľkými obohranými frázami, že by kľudne to mohli byť len audio prestrihy z iných filmov. Avšak stále pozerateľný film, ktorý aspoň na úroveň 60% tlačí Cage. ()

Tom94

Je to průměrný fantasy film, jelikož nenabízí nic moc velkého do čeho bych se tak ponořil. Co se mi dost líbilo byli kouzla, takže ty efekty. ()

Rastamania

Jelikož jsem fanda tématu a vizuální stránka se mi taky líbila, 4*, ale ... Holt americkej škvár, co si budem povídat :) ()

le poulet

Mně se to líbilo. Alfreda mám od přírody ráda, Nicolasovi to tady sluší, Jay je skvěle komická figurka a Monica tu vůbec nemusela být, ale budiž. Efekty parádní, soundtrack nádhernej, pár docela dobře načasovaných vtipných momentů, kýbl popcornu a velká cola a nic mi nechybí .Nemám ráda filmy, které vyšumí hned po prvním shlédnutí (většinou jsou to ty, u nichž se musí přemýšlet, ehm...). A jsem si jistá, že na tohle se ještě někdy určitě podívám. Škoda, že nemáme doma kinosál, na velkým plátně to mělo fakt grády, všechny ty plazmový bomby nebo co... ()

supo

Příjemná oddechovka, která neurazí. Lehce předvídatelná, ale to pohádky jsou a vlastně to od nich i čekáte. ()

Trumpetista

Musím říct, že konečně jsem opět viděl film s Nicolasem Cagem, který se mi fakt líbil. Nechybělo tomu skoro nic. Malou výtku bych měl. Příšernej hlas Jaye Baruchela.... Jeho intonace mě občas hodně bila do uší. Ale nic to nemění na tom, že fim byl superovej. ()

shinlove

Prostě sranda! :) Nicolas je k sežrání přesvědčivej, mladej čaroděj zase ošklivej až běda (myslím herce samotného, ne jeho postavu). Zase to kompenzuje jeho holka, která byla sympatická a relativně dobře svou vedlejší roli zvládla. Příběh samotný mi ale nepřijde ničím nový, nic mě v něm nepřekvapilo ani nenadchlo, takže jen průměrné hodnocení. 3* ()

kacudzde

Dokud se čaruje, je to paráda. Nicolas Cage jako ošuntělý dobrý čaroděj je fajn, Alfred Molina jako záporák taky. Otravovala mě akorát ta přeslazená limonáda mezi Davem a Becky. Viděno v kině 9.9.2010. ()

kondomxxl

A takato blbost stala 150 milionov. Strasne mrhanie penazi, stacilo tak malo, a to poriadna zmena scenara. Efekty su sice pekne, ale tuto to film nezachrani. Mozno nabuduce. P.S. Baruchel je talent a tuto jeho vykon(vlastne vykony vsetkych nakolko ide o hviezdny cast) obmedzuje scenar. ()

Fazulina

Nenáročná fantasy pohodovka, příjemně mě překvapila. Nečekala jsem nic moc a dostala jsem příjemnou pohádku na dobrou noc. Pravda, mělo to pár much, jako ne moc propracovaný příběh, ale líbily se mi hlášky, záporňák s černě namalovanými nehty a v neposlední řadě hlavní hrdina, jehož představitel mě příjemně pobavil. Bodík za Nicolase Cage, kterýmu to děsně seklo. A to ho nemám ráda. ()

Hledá se Deppův pistolnický parťák

Hledá se Deppův pistolnický parťák

29.04.2011

Adaptaci nadpřirozeného westernu The Lone Ranger (kdysi dávno rozhlasový seriál, později komiks, pak televize) chtěl Jerry Bruckheimer původně uvést už letos v květnu. Studio Disney si ale duplo a… (více)

Andy Serkis opět opičákem

Andy Serkis opět opičákem

02.07.2010

Cage potřetí na lovu pokladů

Cage potřetí na lovu pokladů

23.05.2010

Pokračování úspěšné série, která mixuje lekce z americké historie s honem za poklady a Cageovými psími pohledy, měl Jerry Bruckheimer v plánu už dlouho. Režisér Jon Turteltaub a jeho hlavní hvězda si… (více)

Fantasy na všechny způsoby

Fantasy na všechny způsoby

05.03.2009

Od dětské přes teenagerskou až po tu naditou sexem a násilím, tedy nejlákavější ;-). Chris Columbus se podobně jako filmového Harryho Pottera pokusí nastartovat i sérii o Percy Jacksonovi podle… (více)