Reklama

Reklama

VOD (1)

Super akční film v režii Sylvestra Stallone, který také hraje hlavní postavu. Ani chvilka nudy, totální napětí až do konečného rozuzlení. Skupina profesionálních zabijáků dorazí na ostrov Vilena s úkolem zlikvidovat nebezpečného diktátora. Akce se začíná komplikovat. Kolem nich probíhá něco nekalého a někdo ničí všechny jejich plány. Protivník i vnitřní nepřítel se snaží rozložit soudržnost a kamarádství. Když je obětována místní spojka Sandra, vedoucí skupiny se rozhodne manipulacím vzdorovat a vrátí se do Vileny, aby osvobodili rukojmí, dokončili svou práci a také zachránili svou integritu... Postradatelní jsou totiž muži, kteří mohou být obětováni ve prospěch vojenské operace... (Film+)

(více)

Diskuze

DaliX

DaliX (hodnocení, recenze)

No ak budú aspoň také ako v Rambo 4 a to určite budú tak to bude super:)

hirnlego

hirnlego (hodnocení, recenze)

Triky byly hrozný, ale tipla bych si, že to byl zčásti záměr (možná né z tak velký části..).

Arbiter

Arbiter (hodnocení, recenze)

A to mě na dnešní době nejvíc sere. Člověk si chce koupit trochu C4 jen tak aby byla na párty zábava a nejenom že je neskytečnej problém to sehnat. Oni z tebe pak ještě cenou sedřou kůži..

Co se týče efektů tak viditelně renderovaná byla krev, zbytky těla po tom maxi dělu, padající budova i Austin. Ale že by to na mě působilo nějak rušivě se říct teda nedá... Pravda ale je, že v Atlasu nám to promítali dost tmavý, takže se to asi ztrácelo

Melo4three

Melo4three (hodnocení, recenze)

jedina vec z triku co mi vadila byl horici Austin, jinak vsechno v pohode, digitalni krev bych ani nijak zvlast nepostrehl, kdybych o ni nevedel..... bohuzel, ceny vybusnin sou dneska jinde nez kdysi.. :)

Veseldaa.!

Veseldaa.! (hodnocení, recenze)

A ten odstřel a následná demolice budovy vám přišel v pořádku? Ty triky byly příšerně laciný.

HUMOOOO

HUMOOOO (hodnocení, recenze)

čo je také hrozné na digitálnych plameňoch a krvi?mne vôbec nevadila,ani som ju nejak neregistroval.vám podľa mňa vadí to,že sa povie že je digitálna.keby ste túto informáciu nevedeli dopredu,ani by ste to nezistili.

Marshall Law

Marshall Law (hodnocení, recenze)

podivejte se na fotky 31-40, predposledni fotka, byla tam ta scena nebo ne ? ja si na nu totiz nepamatuju

Trustme

Trustme (hodnocení, recenze)

Přece tá kostelní scéna..myslíte že Arnold, Stallone a Willis by se sešli v jednom filmu? :-) ..Ale ted vážně .. nechci spoilerovat ,, ale jsou tam digitální úpravy a scény..

Satan

Satan (hodnocení, recenze)

Mě akorát vadily plameny u Austina, jinak ta krev se dá přežít...

Trustme

Trustme (hodnocení, recenze)

RelaxMan: Zklamu tě - digitálních triků je tam víc než dost... ;-)

RelaxMan

RelaxMan (hodnocení, recenze)

Sly je prostě borec ! Opět dokázal , že nepatří do starého železa . Je to profi rejža v akčním žánru . Sice jsem čekal od filmu , že to bude megabomba na 5 hvězd , což se nestalo , ale to , už je jedno . Možná natočí i dvojku a dotáhne jí k dokonalosti . Hodnocení : + D. Lundgren ( jeho první výstup stojí opravdu za to ) , M. Rourke ( čím je starší , tím umí víc hrát ) , J. Statham ( on prostě umí bojovat ) , E. Roberts ( ten ty záporáky prostě umí zahrát ) , B. Willis a A. Schwarzenegger ( oba mají malou roli , ale za to jejich dialog je nejlepší z celého filmu ) / + dialogy ( dlouho jsem se takhle nezasmál / + bojové scény / + žádné digitální triky / + je to maso - raso ( což je dobře ) / + soundtrack / - Někteří herci mohli dostat větší prostor / - Stallone mohl být větší drsňák ( nemusel vyměknout kvůli ženský , kterou ani nezná ) / - mohl být lepší konec ( návrat Lundgrena byl zbytečný )

dzelen

dzelen (hodnocení, recenze)

za prvI - film sem jeste nevidel , ale o te zbesile kameře vsichni mluvili i u A-teamu a podle me to bylo natočeno velice dobre...a zbesile sceny s kamerou sem tam nasel snad jen 3 , a uz ted si myslim ze to same to bude i zde ....... a za druhe sem nevedel ze se natacej parodie i na Stmivani ..kazdopadne to musim zkouknout..urcite to bude lepsi podivana nez original :)

HUMOOOO

HUMOOOO (hodnocení, recenze)

to je jasné-každý si rád pozrie paródiu na tú prihriatu "upírsku" ságu

Vesman

Vesman (hodnocení, recenze)

já sám sem žádnou výjimečně řehnící se holku vůbec nepostřehl...

Rob Roy

Rob Roy (hodnocení, recenze)

Postradatelní se moc na 1. míste v tržbách neohřáli --- Wednesday Box Office 1. Vampires Suck $4,016,858 2. -- The Expendables $3,029,09

Wysch

Wysch (hodnocení, recenze)

vBaker: Seděla kdesi vpředu a dvakrát jsem ji slyšel jasněji než kolegu vedle mě, který se též smál poměrně širokým hlasem :)

predator.1

predator.1 (hodnocení, recenze)

Takže proč dávám 2 hvězdy? To je jednoduché, 4 jsou za film, -2 za strašnou kameru. To samé jako poslední ONG BAK 3. Dobrý film, hrozně natočeno. Ong bak = proč tolik zpomalených záběrů? Expendales = kdo koho bije? kdo na koho střílí? Chaotická a zběsile rychlá kamera, hrůůůůůůůůůůza, jinak film OK.

hits4eva

hits4eva (hodnocení, recenze)

The Expendables je přesně to, co jsem od Stalloneho očekával a doufal že bude. Díky bohu, nebo spíše díky Stallonovi. Bavil jsem se mnohem více než u "trháku" Inception. 6 hvězd pro Postradatelné.

yoshua87

yoshua87 (hodnocení, recenze)

Jako jednoznačně 5* ...film už od začátku hned po přestřelce a prvníh hláškách jasně ukazuje kam jde a člověk muže vzpomínat na nejlepší filmy akčního žánru... vše je vyvrcholeno srazem v kostele mezi Brucem, Slyem a Arniem...a finální hláška "Co má za problém?" (Willis)..."Chce být prezidentem"(Stallone) opravdu stojí za to... následuje plejáda old school scén a dialogů až se hoši prostřílí do velkého finále, kdy cestou nám ukážou krásnej souboj Lundgren vs. Li (Li by se určitě teď ozval že by ho nakonec porazil a my mu odpovíme - Samozřejmě) a vyvrcholí to soubojem mezi akčními hvězdami (líbilo se mi jak Sly přiznal že dostal právě na ) a jak tam naběhnul Crews se svou kočandou jak terminátor a rozstřílel celou tu chodbu... závěrečná přestřelka venku s vojáky už jen vykresluje v rychlém tempu schopnosti naších bojovníku a taky Crewsovu milou co umí udělat sakra velký randál. Závěrečná scéna v garáži zpátky s Lundgrenem člověka natolik dostane že slintá blahem a už doufá ve dvojku kde by se mohlo více dostat na velkou trojku a na ty kteří zde nehráli (JCVD)

DaliX

DaliX (hodnocení, recenze)

Tiež si myslím, ale twilight je Blockbuster a ten zarába prachy, hlavne keď sa to týka fanúšikov...

HUMOOOO

HUMOOOO (hodnocení, recenze)

To skôr,ked mohol byť "Twingling" tak zákonite by mali byť Expendables

DaliX

DaliX (hodnocení, recenze)

To sa mi nechce veriť, že to u nás nebude, prečo vlastne? Keď mohol byť Rambo4...

Melo4three

Melo4three (hodnocení, recenze)

prave sem dorazil z premiery a neeeeeeeeeeskutecny narez, po te posledni akcni scene nezbyl kamen na kameni a pod stromecek chci rozhodne AA-12 - to byla reeeezbaaaa!!!!

Slasher

Slasher (hodnocení, recenze)

Pamatuju, že jednou se tam nějaká holka zatlemila vyloženě do ticha, a tak se sál smál spíš jí než tomu původnímu podnětu. A kostelní scéna nebyla přes ten smích a jásot skoro vůbec slyšet..

Související novinky

Čtvrtí Postradatelní mají zelenou

Čtvrtí Postradatelní mají zelenou

31.08.2021

Studio Lionsgate oficiálně oznámilo čtvrtý díl v akční sérii Postradatelní pod produkčním dohledem Millennium Media a Sylvestera Stalloneho. Vedle toho pak máme i první střípky obsazení. Kromě… (více)

Jak to vypadá se čtyřkou Expendables?

Jak to vypadá se čtyřkou Expendables?

08.07.2019

Sylvester Stallone (Rambo V: Last Blood) má momentálně plné ruce práce s posledním Rambem, předtím zase dokončoval práce na dvojce Creeda, a do toho má oznámených ještě několik dalších projektů.… (více)

Wonder Woman vzkřísila Rudou Sonju

Wonder Woman vzkřísila Rudou Sonju

06.11.2017

Už řadu měsíců je jasné, že úspěch amazonské princezny přižene do kin další superhrdinky. V Sony chystají týmovku s Black Cat a Silver Sable, v 20th Century Fox řeší spin-off Logana s X-23, a jak… (více)

Creeda 2 natočí Stallone

Creeda 2 natočí Stallone

10.10.2017

Boxerská sága o Rockym se před dvěma lety dočkala spin-offu se synem Apolla Creeda. Film za 35 milionů dolarů vydělal 173 milionů a dovedl Stalloneho ke Zlatému glóbu a nominaci na Oscara, takže není… (více)

Reklama

Reklama