poster

Barbie a kouzelné Vánoce

 • USA

  Barbie in a Christmas Carol

 • Slovensko

  Barbie a kúzelné Vianoce

Animovaný / Rodinný

USA, 2008, 76 min

Režie:

William Lau

Předloha:

Charles Dickens (kniha)

Scénář:

Elise Allen

Hudba:

Eric Colvin

Střih:

Sylvain Blais
(další profese)
 • NinadeL
  *****

  (2x) Barbie verze klasické Vánoční koledy Charlese Dickense. Pro nejmenší jsou tu samozřejmě zvířátka jako kocour s charakterem Chuzzlewit. Pro ostatní jde o výtečný příklad dobré úrovně celé série filmů s Barbie v hlavní roli. A ona sama tu hraje dokonce zápornou roli. Viktoriánské dobrodružství s rámcovým vyprávění, to je moje.(3.2.2009)

 • Terva
  ****

  Mattel Intertaiment opět nezklamal své nejmladší konzumenty. Hlavně dívky. Příběh podle originálního námětu, který vytvořil Eric Colvin opět oživuje Barbi a její přátele. Hudbu k příběhu má na svědomí The Czech Philharmonic chamber Orchestra. Tak si prožijte Kouzelné vánoce a sledujte počínání ducha vánoc minulých.(25.3.2012)

 • Pukancek
  ****

  je krasne z casu na cas sa vratit k rozpravkam ;) Barbie rozpravky su celkovo vsetky vniecom poucne, kedze su rozpravane malej slecne ;) Rozpravka sa mi pacila :) Bola obycajna ako mnoho inych zorpravok ale napriek tomu som si ju pozrela lebo ma zaujimal koniec :) Ak ma nieco priputa k TV ma to u mna + :))) 4*(12.12.2010)

 • lareinna
  *****

  Krásna rozprávka s čarovným príbehom, plná farieb, trblietok a snehových vločiek a navyše s pekným príbehom. Neviem, čo iritovalo tých, ktorí tejto rozprávke dali také kruté hodnotenia, ale odporúčam len odmyslieť si meno Barbie, pre mňa za mňa nahradiť ho iným a pozerať sa na to trochu aj detskými očami a srdcom..(11.11.2011)

 • Alenka513131
  *****

  Jeden z mých nejoblíbenějších Barbie filmů vůbec! Jenom už ta změna, že hlavní hrdinka je zlá! A ne ta dokonalá perfektní, hodná, milá, krásná,... Barbie jako vždy, to se mi fakt líbí! A ještě je to na motivy mé oblíbené Vánoční koledy! Prostě nádhera! Právě tenhle příběh je důkazem, že se filmy nemusí dělit podle věku! Příběh sám o sobě je úžasný.:) Krása!(1.6.2015)

 • - Hudbu k příběhu vytvořil The Czech Philharmonic Chamber Orchestra. (Terva)