Reklama

Reklama

Barbie a kouzelné Vánoce

  • USA Barbie in a Christmas Carol (více)

Obsahy(1)

Barbie a Kouzelné Vánoce – to je hřejivá adaptace klasického příběhu Charlese Dickense plná oblíbených vánočních koled, úžasných módních výstřelků a spousty smíchu! Hlavní hrdinkou filmového příběhu je Barbie jako Eden Starling - krásná, ale sobecká zpěvačka z divadla ve viktoriánském Londýně. A právě Eden se společně se svou namyšlenou kočkou rozhodla, že všichni účinkující zůstanou v divadle i na Štědrý den a budou zkoušet! Dokonce ani její návrhářka kostýmů a kamarádka z dětství Catherine nedokázala Eden vymluvit její hloupý nápad. Nezbývá nic jiného, než aby ji tři velmi nezvyklí vánoční duchové odnesli na fantastickou prázdninovou cestu, na které Eden podlehne kouzlu Vánoc a konečně pochopí, že rozdávat dárky přináší radost. Barbie a Kouzelné Vánoce je oblíbený rodinný film, který si užijete o jakýchkoliv prázdninách! (Magic Box)

(více)

Recenze (19)

Pukancek 

všechny recenze uživatele

je krasne z casu na cas sa vratit k rozpravkam ;) Barbie rozpravky su celkovo vsetky vniecom poucne, kedze su rozpravane malej slecne ;) Rozpravka sa mi pacila :) Bola obycajna ako mnoho inych zorpravok ale napriek tomu som si ju pozrela lebo ma zaujimal koniec :) Ak ma nieco priputa k TV ma to u mna + :))) 4* ()

NinadeL 

všechny recenze uživatele

(2x) Barbie verze klasické Vánoční koledy Charlese Dickense. Pro nejmenší jsou tu samozřejmě zvířátka jako kocour s charakterem Chuzzlewit. Pro ostatní jde o výtečný příklad dobré úrovně celé série filmů s Barbie v hlavní roli. A ona sama tu hraje dokonce zápornou roli. Viktoriánské dobrodružství s rámcovým vyprávění, to je moje. ()

Reklama

Terva 

všechny recenze uživatele

Mattel Intertaiment opět nezklamal své nejmladší konzumenty. Hlavně dívky. Příběh podle originálního námětu, který vytvořil Eric Colvin opět oživuje Barbi a její přátele. Hudbu k příběhu má na svědomí The Czech Philharmonic chamber Orchestra. Tak si prožijte Kouzelné vánoce a sledujte počínání ducha vánoc minulých. ()

Yalka 

všechny recenze uživatele

Pokud bych měla doporučit jeden barbie film, tak by to byl rozhodně tento. Dodneška si ho doma každý rok o Vánocích pouštíme (update 2021: Always!). Klasické anglické vánoční písně Deck the Halls a Joy to the World se díky němu staly součástí našich rodinných Vánoc (ještě taky song Jolly Old Saint Nicholas je tam moc hezky aranžován). Ve filmu je spousta zajímavých (a docela slušně prokreslených) postav, důraz na sociální téma, no jasně, Dickens. Zkrátka, když Barbie zabrousí do literární nebo baletní klasiky, tak to většinou funguje velmi dobře (s výjimkou pitomých Mušketýrek). Je zajímavé, že dcera tenhle film mezi nejoblíbenějšími jako malá neměla, vysvětlila mi, že jí vadilo, že Barbie tu "nehraje" právě kladnou postavu. (Pozor neplést si tento film s filmem "Barbie a dokonalé Vánoce", ten bych označila naopak za extrémně nepovedený). ()

blondboss 

všechny recenze uživatele

Tak toto je naozaj nádherne spravená rozprávka. Nie ani tak animáciami, ktoré mi opäť vadili, ale hlavne tou kúzelnou atmosférou, ktorá musí na každom vyčariť jednoducho lepšiu náladu. A pre deti je toto jednoducho vianočný darček ako vyšitý. Navyše tá poloha Barbie ako zlej hlavnej postavy, je niečo nové. Mne sa to fakt páčilo, preto pridávam ešte hviezdu navyše. 70 % ()

Galerie (7)

Zajímavosti (1)

  • Hudbu k příběhu vytvořil The Czech Philharmonic Chamber Orchestra. (Terva)

Reklama

Reklama