Barbie a kouzelné Vánoce

Předloha:

Charles Dickens (kniha)

Elise Allen

Eric Colvin

(2x) Pro předškolní diváky příliš náročné, ale v jejich očích vždycky budou kralovat tací jako nevšední kocour s charakterem Chuzzlewit. Pro ostatní jde o výtečný příklad dobré úrovně celé série filmů s Barbie v hlavní roli. Tentokrát pro ni dokázali adaptovat i tak náročného autora, jakým je Charles Dickens. Dokonce s tím rizikem, že si zahraje ne zcela kladnou roli... A po prvních třech filmech a Diamantovém zámku se dokonce vrátilo mé oblíbené rámcové vyprávění ze současnosti, poprvé také ve variantě s prostřihy v polovině děje. Vivat, viktoriánská Barbie! :)(3.2.2009)

Tato adaptace Dickensovy Koledy je opravdu milá, částmi i docela kouzelná. Přesto dám raději na klasiku a myslím, že i děti by měly poznat správného pana Scrooge a jeho vrtochy. No ale chápu, že holčičky mají raději krásnou Barbie, roztomilého kocoura a příběh o přátelství. A tohle není špatný příběh.(29.12.2009)

Tak toto je naozaj nádherne spravená rozprávka. Nie ani tak animáciami, ktoré mi opäť vadili, ale hlavne tou kúzelnou atmosférou, ktorá musí na každom vyčariť jednoducho lepšiu náladu. A pre deti je toto jednoducho vianočný darček ako vyšitý. Navyše tá poloha Barbie ako zlej hlavnej postavy, je niečo nové. Mne sa to fakt páčilo, preto pridávam ešte hviezdu navyše. 70 %(11.2.2017)

Jeden z mých nejoblíbenějších Barbie filmů vůbec! Jenom už ta změna, že hlavní hrdinka je zlá! A ne ta dokonalá perfektní, hodná, milá, krásná,... Barbie jako vždy, to se mi fakt líbí! A ještě je to na motivy mé oblíbené Vánoční koledy! Prostě nádhera! Právě tenhle příběh je důkazem, že se filmy nemusí dělit podle věku! Příběh sám o sobě je úžasný.:) Krása!(1.6.2015)

Mattel Intertaiment opět nezklamal své nejmladší konzumenty. Hlavně dívky. Příběh podle originálního námětu, který vytvořil Eric Colvin opět oživuje Barbi a její přátele. Hudbu k příběhu má na svědomí The Czech Philharmonic chamber Orchestra. Tak si prožijte Kouzelné vánoce a sledujte počínání ducha vánoc minulých.(25.3.2012)

• - Hudbu k příběhu vytvořil The Czech Philharmonic Chamber Orchestra. (Terva)