Dokonalý svět

• Slovensko Dokonalý svet

Epizody(16)

Děj seriálu Dokonalý svět se odehrává v redakci módního časopisu Grace. Jeho hrdinky a hrdinové žijí život stejně nablýskaný, jako jsou obálky časopisu, pro který pracují.
Tak jako se různí jejich věk a postavení, liší se i problémy, které je trápí. Ambiciózní a sebevědomá módní ředitelka časopisu Michelle (Jitka Čvančarová) se v soukromí mění v oddanou milenku, která nikdy nepřestává doufat, že bude jednou povýšena na post manželky. “Moje postava profesionální módní redaktorky nebude v tom seriálu úplně kladná. Popravdě řečeno, bude to nepříjemná ženská na první dobrou. Nakonec se ale snad ukáže, že má dobrý lidský charakter,“ sdělila Jitka Čvančarová. “Netajíme se tím, že Dokonalý svět bude tak trochu Ďábel nosí Pradu po česku, nebo možná tak trošku Sex ve městě”.
Šéfredaktorka Andrea (Tereza Brodská) se naopak všemožně snaží skloubit manžela, děti a zaměstnání.
Zralá redaktorka Alžběta (Jana Hlaváčová), pro kterou je Grace vším, se snaží všemožně zachránit starý svět před novými pořádky.
Ředitel časopisu David v podání Saši Rašilova je snob, který má přehled, rád se poslouchá a moc dobře ví, že se líbí ženám.
V módní redakci nemůže rozhodně chybět talentovaný stylista Oscar, v jehož mužském těle sídlí ženská duše – citlivá a zranitelná. (TV Nova)

camomilla

Kdyz se na Dokonaly svet budete divat trosku s nadhledem s jakym byl zamerne natocen (tedy alespon doufam!), tak si pri nem prijemne odpocinete. Myslim, ze tenhle mix Zoufalek a Sexu ve meste "po cesku" je porad lepsi, nez ruzne Ordinace a Pouta. Co mi ale opravdu moc na serialu vadilo, byly okate kulisy. ()

Linsang

Dokonalý svět opravdu není dokonalý seriál. Ale na druhou stranu znám i horší české produkty. Žádná přehnaná očekávání jsem neměla. K televizi jsem sedala s tím, že mi bude předložena televizní adorace světa módy. V tomto ohledu mě ale seriál dost zklamal. Víc jsem se drahýma oblečkama pokochala u Sexu ve městě. Když už mi tedy nedopřáli šik modýlky, tak jsem se soustředila na příběh. No, jak bych to řekla... Jitka Čvančarová je levnou kopií Meryl Streep z Ďábel nosí Prada, Sašu Rašilova mám dost ráda, ale tady se asi sám divil, do čeho to vlezl. A vrcholem všeho byla naivní holčina ze Slovenska, která se nechá zaměstnat v drsném prostředí módního průmyslu, ale celou dobu sní o velké lásce a venkovském domečku s muškáty. No co to jako má být??? A Vojtu Dyka jako bílého ducha ve skříni už ani nekomentuju... ()

Madeira

Mně se to líbilo, ať si píše kdo chce, co chce. Báječně jsem se u toho bavila, občas i smutnila. Tento seriál musí brát člověk s nadhledem, do určité míry jako parodii. Čvančarová byla báječná, stejně tak Stryková. Drbny byly také nepřekonatelné. Akorát ta Máňa se mi moc nelíbila. Unylá, bez života. ()

Europa_1957

Náhodou je to moc povedený seriál. Aspoň to hodnotím z pohledu člověka,který na seriály nekouká a nemá na ně čas. Ale tenhle mi za ten čas opravdu stál. Můžu na něj koukat znovu a znovu,a bavíme víc a víc. 5 hvězdiček hlavně proto,že u mě film má vše,co jsem tu hledala. Zábavu,skvělé herce,napětí,příběh který je tu od začátku a jeho pravdu se dozvíme až na konci a samozřejmě STYL. Nejvíce jsem si oblíbila postavu "Míšy" - i když se jí tak nesmí říkat. ()

Lucka07

Kdyby nebylo Čvančarové, nebylo by vlastně na co se koukat. Ale že tam hraje suverénku Michelle, dá se to celkem v pohodě snést. ()

Stupet

Tento seriál se mi moc líbil, už jen pro svoji nadlehčenost a vtip. Jeho závěr mě ale zaskočil. Zklamaná jsem rozhodně nebyla. Ale očekávala jsem happy end. Jenže pohádka o Popelce skončila rozchodem. Co mě dostalo ale úplně nejvíc, to bylo objasnění smrti stylisty Oskara. Když se vysvětlilo jak to vlastně bylo, a že šlo o nešťastnou náhodu, brečela jsem u toho. Celkový dojem ze seriálu je ale velmi kladný a dost nechápu, proč neměl diváckou úspěšnost. ()

jarynzlesa

Dobře vystavěný a promyšlený příběh seriálu protkaný elegantním jemným humorem zasazený do přitažlivého prostředí s pěknými lidmi. Dobře natočeno výborně zahráno. Nutno pochválit casting. Mrs. Čvančarová je prostě super. ()

R.E.M.

No, no... Ale jo. Dobrá karikatura, zábavně absurdní postavy. Jitka Čvančarová si mohla svoji roli bezvadně užít. Děj nic moc. Vadila mi nevyváženost stylu, 2/3 děje se seriál tváří jako pravý sitcom a pak se objeví nesourodé pasáže, patřící spíš do filmu nebo hořké komedie (nenapadá mě lepší výraz, tak ho použiji, přestože hořká komedie je podle mě protimluv). ()

julie_mie

Dám tři za Jitku Čvančarovou a její vydařené a vtipné hlášky. "Mišel" válí. A další hvězda za zbytek. Docela mě mrzí, že se nekoná pokračování. Je to veselá taškařice. ()

sparrow1

Az ted po par letech od natoceni jsem se dostal k tomuto serialu. A opravdu prijemne prekvapeni. Oproti bezne Nocacke serialove produkci vysoky nadprumer.Za me tedy hodne dobry. ()

psycholog

Abych se přiznal, čekal jsem, že by to mohlo být zajímavé, ale zase hovno. Očekávám, že se nadále pojede stejně a žádné výrazné změny se nedočkáme. Asi těch ordinací,ulicí,..... je holt málo, tak kropí další a další tak jak se jim zlíbí. Příběh je poutavý asi jako Topolánkův proslov, neskutečně bídný scénář, a tomu všemu dominuje skupina herců/neherců, kteří mají asi pořád chuť HRÁT SRDCEM!!!! Čekal jsem víc, ale to od Novy přece nemohu chtít, že? Leda že by někdo je pořádně nakopal do zadku, nebo je někde pořádně nechal prohnat, nejlépe aby za nimi běželi zuřivý psi, kteří týden nedostali najíst. Nejsem nějaký sadista, ale tohle by prostě potřebovali, aby se jim rozsvítilo v palicích. 1* dávám z milosti za vcelku pár vtipných scének....celkově tak 20% ()

kritička

Nechápu, za co ten film hodnotíte tak špatně. Špatný to nebylo, ale po prvním díle se zmůžu na tři *. Uvidíme co dál ... Update: Zvyšuji na čtyři hvězdičky. Neptejte se, proč. Jsem holka, mají tam pro mě zajímavý obsah a vůbec ... prostě za 4 a tečka. :) ()

Killy odpad!

Tak jsem to i přes příšerný první díl dneska zase zapnula a to jenom kvůli Dykovi..a bohužel ho scénáristé zabili. Právě jsem to pohřbila úplně. Prosím, Novo, netrap nás takhle v hlavním vysílacím čase! ()

pupidup

tleskám! Výkony herců jsou skvělé, na nervy mi leze pouze Zuza Norisová, která se vážně chová jako po lobotomii...:O( Navíc, dá se říci, že seriál není povrchní a spousta věcí je ze života...viz pátý díl - jak šla Michel do divadla s manželkou svého milence...to je mi dost povědomé...:o)zažila jsem cosi podobného. Jen tak dál.....na seriál to vypadá dost dobře! ()

kandyska odpad!

Něco tak příšerného může vyprodukovat snad jen Nova.Myslela jsem, že hruzy jako Ulice, nebo Ordinace už nic napodobit nemůže, ale tohle je zdárná konkurence.Kdo viděl Ďábel nosí Pradu, tak se musí hystericky smát,co se z toho pokusili umělci na Nově udělat.Výkony herců ani nekomentuji.Možná snad bodík pro Hlaváčovou a Dyka,ale toho nechejí pro jistotu hned umřít.Jestli tam měli poradce z módní branže, tak nevím jakého, protože jsou úplně mimo. ()

shagisson odpad!

Trapná parodie na příjemné pokoukáníčko Ďábel nosí Pradu, kde byl svět módy fakt ukázaný v pravém světle, ale tohle, jestli vypovídá o pravém světle našeho showmodebusinessu, tak to na mě pojď z boku...Je mi hlavně trošku líto mladého Rašilova, že se zaprodává do těhle "počinů", protože má určitě navíc, takže prosím už neprodukujte něco takového. ()