Dostaň ho tam

• USA Get Him to the Greek (více)
Komedie / Hudební
USA, 2010, 105 min

Scénář:

Nicholas Stoller

Hudba:

Lyle Workman

Jonah Hill, Russell Brand, Rose Byrne, Colm Meaney, Lino Facioli, Sean 'Diddy' Combs, Dee Snider, Meghan, vévodkyně ze Sussexu, Robert Seay, Elisabeth Moss (více)

Aldous Snow, britská rocková hvězda, vydává nové album, které je absolutní propadák. Následkem zdrcujícího rozchodu a potápějící se kariéry to s ním jde z kopce. Kvůli drogám a alkoholu má zakázaný styk se svým synem. O pár měsíců později, v Los Angeles, Aaron Green, mladý pracovník hudebního nakladatelství Pinnacle Records, přijde s nápadem uspořádat výroční koncert kdysi slavného rockera Aldouse Snowa, který v Greek Theatre vystoupil v roce 1999. Sergio Roma, šéf nakladatelství, je nápadem nadšen a tak tři dny před vystoupením pověří Aarona, aby osobně dopravil zhýralého zpěváka z Londýna do Los Angeles a dostal ho v použitelném stavu na pódium amfiteátru Greek Theater. (TV Nova)

Olík

„Apatowkám“ bohužel začíná docházet šťáva. Ačkoliv jsme opět svědky několika geniálních počinů, jakými jsou například excesy opilého Hilla, hulení Jeffreyho, cameo Larse Ulricha, chlupatá zeď, narážka na Kubricka nebo samotný nápad postavit děj na postavě Alduse Snowa z pro mne legendárních Kopaček, nemohu se zbavit pocitu, že pánové Stoller a Segel udělali krok (možná dva) směrem dozadu – rokenrol to byl, ale tak trochu od Michala Davida. ()

Hermez

Russel Brand je naprosto uvěřitelnou šílenou rockstar a celý film je přesně takovou jízdou, jaká k pravé rockstar patří. Po druhém shlédnutí povyšuji na 5* - celý život se pohybuji v muzice...a tvůrci to jednoduše dokonale vystihli. To co vám připadá přitažený za vlasy, NENÍ! ()

danek22

Opravdu jsem se bavil, ale postupně se to začalo zadrhávat a ke konci se to zadrhlo úplně. Ten hrůzostrašnej konec si fakt mohli odpustit ( švédská trojka, koncert, las vegas ) ()

merigieren

průměrná komedie s hezkejma písničkama, jedním potrhlým černochem a samozřejmě, tlouštík co se stará o fetující hvězdu a přitom řeší problémy se svojí holkou. hlazení stěny mě rozesmálo :-) ()

Smidak

Po tom, co jsem úspěšně připravil kompletní osvětlování pro slavnostní premiéru v Sydney a viděl všechny herce naživo, jsem si tenhle film nemohl nechat ujít. Ale co si budeme povídat, tenhle film bych si nenechal ujít ani tak! Ale teď vážně, film je obrovským útokem na vaši bránici a žaludek, protože má v sobě tolik vtipných hlášek a momentů, že vás prostě nenechá pořádně vydechnout. Určitě bych vyzdvihnul Russella Branda, což je freak nejvyššího kalibru, ale jeho ujetost a šílenej anglickej přízvuk si prostě musíte zamilovat. A i když Johan Hill zase přibral pár kilo, shodil kudrlinky, nechal se zarůst a rázem ten "roztomilej tlustej kluk" ze Superbad zmizel, neskutečně jim to klape a pořád čekáte, co se stane příště. Z ostatních "herců" bych ještě zmínil P. Diddyho, který byl příjemným zpestřením a naprosto "cool" šéfem nahrávací společnosti a v neposlední řadě Rose Byrne, která tu je tak neskutečně sexy, že ženský budou blednout závistí a chlapi slintat do popcornu! Ač je to konci naladěný na trošku vážnější/psycho notu, suma sumárum je to jedna z nejbláznivějších komedií, co jsem viděl - 95%. P.S.: Johan Hill na již zmíněné premiéře opravdu ukázal, jakej je správnej amík - kvádro jak do opery a k tomu zářivě bílý NIKE tenisky :) ()

n3uro

Čekal sem průměrnou komedii o bůh ví čem, ale nakonec se mi to ukázalo blíž než sem čekal. Ke konci se z toho stává spíše poučná knížka než komedie, ale stále to stojí za to. ()

Petyas

Dlouho jsem premyslel nad hodnocenim, nakonec davam 3*. Scenar byl dobry, u filmu jsem se vetsinou bavil. Dost ale ztraci tempo, je tam dost nudnych pasazi, vtipnych momentu mohlo byt vice a na rockera jsou ty pisnicky hodne slaby. Jinak herecky to docela ujde, ()

salamandrr

Nepochopil jsem to, tak sem si našel během filmu lepší zábavu. Chvílemi je to vtipné(scéna kdy je Aaron na pařbě s Aldousm), chvílemi naprosto trapné (viz začítek filmu a narození afrického dítěte?!) ()

Skleni

Zhrnuté: grcanie, sex, grcanie, beh, grcanie, sex, grcanie nuda, grcanie, nuda, grcanie, sex, nuda, grcanie.................... 39% ()

Jeand´Boa

První polovina zřejmě šlape lépe než ta druhá, nicméně dojem z filmu to nekazí...mnohé humorné scény jsou opravdu silné a soundtrack je věru parádní...kolem Apatowa se holt točí povedené snímky...chvála bláznovství... ()

Filmárik

Nebol som si úplne istý do čoho idem keď som sa na Get him to Greek vybral do kina nakoľko som nevidel predošlé Stollerove počiny. Komédia to nakoniec bola celkom vydarená za čo treba ďakovať hlavne perfektnému Russellovi Brandovi stvárňujúceho bohéma Aldousa okolo ktorého sa celý film točí. Celkovému dojmu aj veľmi pomohlo množstvo cameí kde medzi najlepšie bolo nepochybne od Larsa Ulricha a Toma Feltona. Jednoducho film ktorý nenudí ale rýchlo vyšumí. ()

Torgal

Štandardná apatowovská zábava zložená z klasických ingrediencii vulgárneho humoru a sexu v kombinácii s vyznávaním tradičných hodnôt lásky a priateľstva. Tentokrát je tento koncept obohatený o lahôdkového P. Diddiho a niekoľko chlpatých stien. Vo výsledku je to príjemná zábava na jedno pozretie, ale bez pridanej hodnoty. 6+/10 ()

guri

Prva polovica, kedy sa Aaron snazi dostat Aldousa do Greeku, no ten iba strieda jeden divoky vecierok za druhym, je zabavna. Druha, v ktorej dochadza ku konecnemu uvedomeniu sa, zial, je aspon o triedu horsia. Suma sumarum - prijemne nekorektny priemer. ()

jauzdu

Pokud se aspoň trošku vyznáte v hudebním průmyslu doporučuji! Některé narážky na hudební průmysl jsou opravdu vyvedené. Minimálně o jednu hvězdičku má proto tenhle film navíc. Jinak musím pochválit Russella Branda, který do role skvěle zapadá a má to díky němu pořádnou šťávu. ()

Dimo

Fajnová hudebně - drogová, nenudící a jako důležitý bonus - vtipná jízdá. Slabší 4 hvězdy, slabší za neustále zvracejícího a vyžraného Jonaha Hilla. Přísahám, že ještě jedna další grcka a hodnocení srazím na tři bodky. ()

ganjoman

Nechápu proč to má takové malé hodnocení. Rozhodoval jsem se mezi 4-5...bohužel 5 dávám jen filmům, které mi vyrvou oči z důlků...u tohoto filmu jsem se jen skvěle bavil. --> po pár dnech přehodnocuju na 5 hvězdiček...tu hudbu nemůžu dostat z hlavy. ()

Další černá vlajka na obzoru

Další černá vlajka na obzoru