Dostaň ho tam

• USA Get Him to the Greek (více)
Komedie / Hudební
USA, 2010, 105 min

Scénář:

Nicholas Stoller

Hudba:

Lyle Workman

Jonah Hill, Russell Brand, Rose Byrne, Colm Meaney, Lino Facioli, Sean 'Diddy' Combs, Dee Snider, Meghan, vévodkyně ze Sussexu, Robert Seay, Elisabeth Moss (více)

Aldous Snow, britská rocková hvězda, vydává nové album, které je absolutní propadák. Následkem zdrcujícího rozchodu a potápějící se kariéry to s ním jde z kopce. Kvůli drogám a alkoholu má zakázaný styk se svým synem. O pár měsíců později, v Los Angeles, Aaron Green, mladý pracovník hudebního nakladatelství Pinnacle Records, přijde s nápadem uspořádat výroční koncert kdysi slavného rockera Aldouse Snowa, který v Greek Theatre vystoupil v roce 1999. Sergio Roma, šéf nakladatelství, je nápadem nadšen a tak tři dny před vystoupením pověří Aarona, aby osobně dopravil zhýralého zpěváka z Londýna do Los Angeles a dostal ho v použitelném stavu na pódium amfiteátru Greek Theater. (TV Nova)

losmachos

Par vtipnejch momentů, jinak je to neuvěřitelná slátanina. Jedna hvězda za pár dobrejch hlášek a Jefryho a druhá hvězda za soundtrack, kterej si jede v oldschool rocku a dokonce jsem zaslechl i pár mejch oblíbenejch punkačů. ()

foxocs

Film ktorý je nabitý hláškami ťažkého kalibru pri ktorý sa nezasmeje len málokto. Zobrazuje príbeh Arona Greena (Jonah Hill) ktorý vedie nudný život až dokiaľ ho v práci nevyšle jeho šéf Sergio (P. Diddy), majiteľ hudobnej produkčnej spoločnosti ktorá potrebuje súrne navýšiť zisky aby do L.A. dopravil z Londýna známeho rockera Aldousa Snowa (Russell Brand) na koncert ktorý má spoločnosti priviesť veľké peniaze. Zdá sa to byť jednoduchá úloha ale ... Vo filme je veľa vtipných pasáží medzi ktorými sú však hluché miesta (pri ktorých pravdepodobne čakáte na dalšie hlášky pri ktorých Vás bude bolieť brucho). Je to teda celkom nevyrovnané čo sa zábavnosti týka buď sa smejete moc alebo sa nudíte. Niekoho to preto nebude baviť ale vačšina z Vás si to bude chcieť už len kvôli tým vtipným momentom pustiť znova. Herci svoje role zvládli bravúrne vlastne čo iné sa od tohto hereckého dua dalo čakať ako kopa humoru... Keby som mal dejovú líniu napísať v skratke do bodky by ju vystihovali slová Sex, Drugs and Rock´n roll. Rozpočet $40 mil | Tržby USA $ 60,974,475 | Tržby celosvetovo $ 91,261,479 ()

Sao Saoi

Rád by som dal aj štyri, ale postupom času ten film strácal "grády". Výborne rozbehnutý, skeče, humor, vtip, sarkazmus, ktoré ale ku koncu už stratili dych. Ale ako celok veľmi pozerateľné a hlavne počúvateľné. Priznávam, že pár kráat som sa na niektorých situáciach celkom zaspmial, ale ku koncu som už nemal na čom. Škoda že nevydržali až do zaverečných titulkov a namiesto toho ma nakonci čakalo niečo ako záver Lasky nebeskej.. Celkové skóre: 55% ()

andaAanda odpad!

do filmu jsem se pustila namlsaná komedií forgetting sarah marshall. je k neuvěření, že stejní lidé dokážou vyrobit něco, co působí tak svěže a chytře a potom takovou lacinou, vulgární sračku. zřejmě je s kartónem redbullu a automatem na sladkosti zavřeli v místnosti bez oken a pustili až když měli hotovo. ()

yrik

Musím vyvážit 5 hvězdama podprůměrné hodnocení, neb jsem se fakt zasmál a nečekal bych, že je to americká komedie... Chlupatá zeď boží... ()

phoenix9

Námet je dobrý , ale v celkovom výsledku je vidieť , že scenár už stráca a pritom to malo dobrý rozbeh . Takmer všetky americké komédie hodnotím 3 * , niektoré su slabšie , iné silnejšie 3 * . Sú to filmy na 1-2 pozretia. Chcelo by to pozrieť nejakú talianskú či francuzkú komédiu, tie majú väčšie grády. 57 % ()

Ferguson

Rocker Aldus byl překvapivě normální. Až na zjev a komerční projev byla postava vykreslena normálně a více méně sympaticky. Obvykle Apatowovi komedie nadhodnocuji na 3 nebo 4 hvězdy (mám pro ně slabost). Zde si myslím, že ani nemusím nadhodnocovat. ()

Kelinej

Několikrát jsem trapností zavřel oči, ale několikrát jsem se také smál, až jsem se za břicho popadal. V rámci žánru to je docela povedený film se svižným dějem a sympatickými herci. ()

Další černá vlajka na obzoru

Další černá vlajka na obzoru