Když se maloměstská dívka jménem June na letišti seznámí s tajemným cizincem, má pocit, že našla muže svých snů. Roy je ale tajný agent, který na sebe vzal nelehký úkol chránit geniálního vynálezce Simonse, jenž vyrobil baterii, která se nemusí dobíjet. Proto je Simons cílem obchodníků se zbraněmi. A Roy jim stojí v cestě. Hned na začátku spadne letadlo s Royem a June a oni jediní pád přežijí. A pak už se rozjíždí nekonečná honička, kdy June zjistí, že je pro lásku schopná dělat neuvěřitelné věci, a Roy jí v tom výborně sekunduje. Rozjíždí se superakční podívaná, kdy se tento pár vyhýbá kulkám v Bostonu, skáče po střechách v Rakousku a na motorce ujíždí před býky v Seville. Nepřátel je ale daleko víc, a tak se June se Simonsem octnou v zajetí obchodníků se zbraněmi a je jen na Royovi, aby je zachránil. Akce se ale úplně nezdaří a Roy skončí postřelen v hluboké řece. Na hladinu se už nevynoří... (TV Nova)

Mikecat

Slusna oddychova akcna komedia o jednej baterke a velkom zhone okolo nej,zbrane, vybuchy, krasna Cameron a sikovny Tom, krasna spanielska priroda,byci marato,chyba trochu vacsia iskra medzi Diaz a Cruisom.ws ()

dudo24

Svieže, vtipné, akčné, napínavé. Absurdná hlavná postava v podobe dokonalého agenta ktorý neustále niečo hláškoval. Super oddychový film. Bavil som sa. Ohodnotím zatiaľ silnými troma hviezdami. Uvidíme či si to po ďalšom pozretí nerozmyslím a nezvýšim na štyri. edit (13.8.2019): Veľmi som mal chuť, pozrieť si to druhý krát. Ku koncu to trochu stráca, ale aj napriek tomu je to veľmi dobré. Naozaj je to niečo k čomu sa asi budem vracať, keď budem mať náladu na takúto odviazanú trochu romantickú akciu. ()

CrazymanM

V pohodě,slušný film na nudné odpoledne,dobré akční scény,obsazeno taky dobře,jen si na jej za půl roku nejspíš ani nevybavím! ()

JuveIt

Super byly akorát akční scény, které naplno využívaly Cruisových schopností dělat vše bez kaskadérů. Nicméně o hodně další akce je divák okraden, protože příběh sledujeme z perspektivy postavy Cameron Diaz, která je v krizových situacích omámená. Jakmile film přešel z akčních sekvencí do jiných poloh, nedalo se na to dívat. ()

Teachman

Námět a zápletka: 5/10 ... Vizuální stránka: 6/10 ... Soundtrack: 5/10 ... Didaktický potenciál: 4/10 ... Celkový dojem: 5/10. ()

skaann

Nejlepší akční film - nejspíš proto, že je spíš parodií na akční filmy. Super oddechová komedie s krásným Tomem Cruisem a Cameron Diaz v hlavní roly. ()

cubiczech

Naprostá tuctovka s otravnou Cameron Diaz, akčních scén je kupodivu docela málo, respektive ne dost, aby to kompenzovali jinak nudné pasáže. Nic co by jste museli vidět, protože jste to stejně někde už viděli. ()

MarryW

Já teda nevím, co je na tomhle filmu tak úžasného. Děj je tak předvídatelný, až to není možné. Ano, Cruise je pořád v dobré kondici, ale otázkou je co všechno jsou originální scény a co ne. Moc tomu nevěřím, přece jenom už není žádný mladíček. Ještěže měl ale po boku fešnou krasavici ( Diaz ), která se o něho postarala, když už šlo doopravdy do tuhého, a která nakonec i zjistila, že umí střílet. Díky bohu, že tam byla. Možná se dokonce dostane i do muzikálu, když přišla na to, že umí tak báječně křičet. ()

The_God

Tenhle film se mi líbil a moc. Sice Cruise nemusim, ale tady je, ve spojení s povedeným scénářem, skvělej. Jeho slušnost a bláznovství v krajních a krizových situacích působí vtipnějš, než sebelepší hláška a stejně tak "přirozené" reakce Cameron Diaz. Příběh je lehce zamotanější, ale ne moc, takže člověk "neztratí nit". Sice mě to, jak říkám, nezvedlo ze židle, resp. neusadilo na pr*el, ale 4* jsou zasloužené. ()

da.rk

Svěží, zábavné, fungující chemie mezi Crusem a Diazovou, pěkné honičky, prostě jsem se v kině nenudil. ()

meatball

Cruisovi s Diazovou to překvapivě šlape skvěle, úvodní dialog v letadle je brilantní. Film se snaží maximálně se vyvarovat klišé a sází jak na jednotlivé gagy tak i vtipné konstrukty po kterých se posunuje děj. Suma sumárum, takhle jsem se u parodie nebavil leta. ()

sebuLba

Tom si nejspíše řekl, že je čas se do toho zase pořádně jednou vlítnout pěkně po hlavě a s nikým se nepárat. Ano záměr to byl pěkný, ale kapánek nedotažený. Mangold už má něco za sebou a tak to dokáže bez větších problému udržet hodně solidní tempo filmu po celou jeho stopáž. Tenhle typ zábavy mi tak trošku chyběl, akční komedie, která by byla od začátku do konce narvaná solidní akcí, každou chvílí odehrávající se na jiném místě s neskutečne sexy Diaozovou, která po hodně dlouhé době se ukázala zase v něčem koukatelnějším než je retardovaná rádoby komedie s Ashtonem Kutcherem, ( ja toho kluka fakt nesnáším ). Skrz naskrz příjemné překvapení, které prostě neurazí. ()

Tolf

Vynikajúci film po akčnej i komediálnej stránke. Nenudil som sa ani chvíľu, akčných a vtipných scén bolo rovnako vyvážene počas celého filmu, pri ktorom ani netrebalo veľa rozmýšľať. Ak by niekto pri takýchto filmoch hľadal dokonalosť, tak sa asi nedočká. Treba sa tešiť aj z maličkostí.. :D ()

Vozataj

Cameron je roztomilá a Tom se chová v některých scénách dost ujetě, ale ve výsledku to dohromady působí nezvykle odvázaně. ()

rigby

Velmi oddychová akční komedie s neprůstřelným Cruisem a nepříjemně hysterickou Cameron. Možná si u tohoto filmu odpočinete, ale víc od toho opravdu nečekejte. 3- ()

Pistolníci nevymřeli

Pistolníci nevymřeli

23.12.2010

James Mangold to už s westernem jednou zkusil, když natočil remake klasiky 3:10 Vlak do Yumy. Letos se vrátil do současnosti a zkusil akci v rozpačitě přijatém Zatím spolu, zatím živi. Teď tyhle dva… (více)

Les Grossman – Tom Cruise – celovečerák

Les Grossman – Tom Cruise – celovečerák

12.06.2010

Postava plešatého, chlupatého a tančícího „tlustého parchanta“ Lese Grossmana byla pravděpodobně to nejvtipnější, co nabídla Tropická bouře. Tom Cruise vklouzl do masky fu**ujícího producenta i pro… (více)

Woo, Cruise a válečný velkofilm?

Woo, Cruise a válečný velkofilm?

28.10.2009

John Woo sice kvůli problémům s rozpočtem nenatočil svůj epos z dob čínské revoluce 1949, zřejmě se ale vrátí do podobného období s válečným velkofilmem Flying Tigers. Ten by měl vyprávět skutečný… (více)

Cruise v Hobitíně? Cože?

Cruise v Hobitíně? Cože?

30.08.2009

Nejdřív seriózní informace: následujícím filmem Toma Cruise bude prozatím nepojmenovaný špionážní thriller, předtím známý pod názvem Wichita. Tom si v něm zahraje agenta, který se prostřednictvím… (více)