Nature (TV seriál)

Dokumentární

USA, 1982, 320 x 60 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (6)

Hodnotím pouze díl Violent Hawaii / Odvrácená tvář Havaje. Havaj jsem asi jako každý druhý vnímal jako jeden z rájů na Zemi, kde je teplo a relax, ale i tam se musí občas potýkat s krutými živly.(5.2.2013)

Podařená záležitost, které bych netipoval, že vznikla na začátku 80. let. V tomto ohledu je to téměř neuvěřitelné a jen to dokazuje, že na dokument se dá dívat i s takovým odstupem a na kvalitě mu to nic neubere.... pochopitelně, když je dobrý.(6.6.2013)

Hodnotím po zhliadnutí dvoch častí 26. série - Silence of the Bees a In the Valley of the Wolves. Plnohodnotný prírodopisný seriál, ktorý ide aj do detailov, ale snaží sa, aby témy boli zrozumiteľné a príťažlivé i pre laikov. Teším sa na ďalšie diely.(12.4.2011)

Moje hodnocení v tomhle případě je asi mírně neobjektivní jelikož ho nelze provést komplexně. Proto jsem hodnotil každý viděný díl zvlášť a pak jsem průměroval. Land of the Falling Lakes - Plitvická jezera 5* Queen of trees - Africké stromy 5* Voyage of lonely turtle - 4*(29.6.2010)

• nessbeal

Jeden z nejdéle vysílaných seriálů v televizní historii. V každém díle má divák možnost nahlédnout pod roušku tajemství života v divočině, jak fungují různé ekosystémy a podobně. Jsou mu odkrývána tajemství, která nám připravuje sám život.(13.9.2012)

• rbrandt183

Zatial bez hodnotenia, ale potencial je velky. Dopozerane: The Panda Baby S19E14 5*;(14.8.2017)