• REBARB0RKA

MO kategorie 3 - Mozek Ohrožující se středně těžkými škodami, pokud budete přemýšlet nad chováním postav. 240 minut neuvěřitelně stupidních dějových zvratů, lobotomických dialogů a srandovně se chovajících postav, které zastupují doktorka s IQ tykve, prokletá vědkyně, jejíž přítomnost zabíjí staré vědce (kde se tam sakra vzal Emmett Brown?!) a policisty, a jediná snesitelná postava policisty, kterého chce dostat nesnesitelný magor. Za takovým maglajs by se slušelo, aby ten asteroid planetu zničil. Jen pro hardcore fanoušky!(30.12.2011)

• sarfian

Ti vole, už ma išlo jebnúť po dvoch hodinách, ale chcel som to dopozerať do konca. Logika musí ísť bokom, lebo by to človek ani nedopozeral. Skôr ako katastrofický film to bolo ako dva filmy spojené do jedného, krimi a scifi. Moc dlhé na tak plytký dej a moc amatérske herecké výkony na to aby dokázali zaujať. Jednoducho katastrofa. VIDENÉ 1x(17.1.2012)

• Kejdyna

Až brutálně nelogický film s naprosto nelogickými zvraty, příběhy a hrdiny. Hlavní hrdinka- asistentka profesora, jejíž cesta z Mexika připomíná grotesku, je ta nejhoupější postava, jakou jsem kdy viděla a těsně na paty jí šlape doktorka (SPOILER!), která přeskládá půlku spadlé nemocnice, jen tak rozbije trubkou zeď, zapálí omylem matračku, na kterou ještě přiloží svůj plášť, aby to hezky hořelo, ještě přitom otravně heká a teprve pak si všimne, že má nad hlavou šachtu, kterou proleze do pokoje vedle. Scénář neuvěřitelně hloupý: "Nedojela auto se zásobami léků." "Tak co jet do lékárny?" "Jsi génius." a podobně. Jinak se nic moc neděje, rozpočet na benzín už nebyl, tak nečekejte nějaké exploze, na obloze občas jen tak mimoděk proletí pár meteoritů, jejichž dopad nikdo neřeší. Grandiózní finále, na které jsem skoro 4 hodiny čekala, jsem nakonec zaspala. Jedna hvězdička za to, že bohužel existují i větší hovadiny, než tohle.(30.12.2011)

• st.verka

Po té spoustě negativních komentářů jsem se rozhodla vydržet až do konce. Povedlo se. Musím přiznat, jsou pravdivé. Všechny hrůzy světa v jednom filmu. Všechny nelogičnosti už jsou vyjmenovány. Ničemu z toho člověk neuvěří. Ovšem morální kredit pro hrdé Američany jako Mont Everest. Kupodivu mi nedělalo problém film dodívat. Pokud to pojmeme jako komedii, můžeme očekávat, jakou absurditou nás ještě pobaví. Noriaki to napsal skvěle.(16.1.2012)

• noriaki

Nenechte se zmýlit. Spíš než katastrofický film je Asteroid Kassandra céčková kriminálka, která se jen shodou náhod odehrává během dopadu obřího meteoritu. Je tam z vraždy obviněný detektiv, bojující o život své dcery unesené jeho ex-parťákem. Potom maloměstský šerif, který se snaží udržet pod kontrolou svůj okrsek. A nakonec profesor a jeho asistentka, kteří putují ze své observatoře do antimeteoristické centrály, aby předali data, potřebné na odvrácení katastrofy. I když tato poslední linie slibuje být přímou a k věci, opak je pravdou. Sličná asistentka při rutinním přesunu z bodu A do bodu B zažije automobilovou nehodu při níž zemře profesor, únos místní narkomafií, vraždu policistů, ubrání se znásilnění a přitom hasičákem ubije jednoho a zastřelí druhého zločince, přežije havárii se zdivočelou zapálenou cisternou, při níž zemře další spřátelený policista (tohle jenom tak nevymyslíš), zažije další vraždu a útěk z místa činu, a potom si ještě zarabuje s pistolí. Být jí, tak hodím ten drahocenný laptop s údaji do kukuřičného pole a nechám hřešící lidstvo vyhynout. Leč scenárista jí nedopřeje oddechu, a ta chudinka musí pokračovat přes mrtvoly dál a dál ke svému cíli. Za celou dobu jsem napočítal přes 25 násilných smrtí. Mám dojem, že kdyby film trval další hodinu, tak počet vražd převýší počet obětí dopadu asteroidu. Roztahaná zápletka a stupidní dialogy spolehlivě způsobily, že se napětí rozplizlo do kolosální nudy. Nejděsivější na celém filmu byl nápis "to be continued", který mi mrazivě připomněl, že jsem teprve v půlce. Nebýt úsměvu přenádherné Marly Skoloff, tak jsem si tu druhou část snad ani nezapnul. O nic bych nepřišel, děj se zvolna šinul dopředu za pomocí další várky kravin a nelogičností. Kdyby režisérovi nedošly peníze, tak nejspíš točí dodnes.(30.12.2011)