Pařba v Bangkoku

• USA The Hangover Part II (více)

Od Dougovy bláznivé rozlučky se svobodou uplynuly už dva roky. Nyní je na řadě Stu. Jeho nastávající ženou se má stát imigrantka Lauren z Thajska a celá svatba má proběhnout v Bangkoku. Stu si uvědomuje, jaké problémy by při jeho rozlučce mohly nastat, a tak nesouhlasí s účastí divokého Alana. S tím ale nesouhlasí Doug a Phil, a tak tedy na svatbu vyráží celá partička společně. Už při předsvatební večeři dochází k potížím, otec nevěsty řekne Stuovi, že je příliš povrchní a nevýrazný, že takového muže si pro svou dceru opravdu nepředstavoval. Aby zaplašil špatné myšlenky, tak Stu vyrazí s kamarády na pláž k táboráku, což se jeví jako nevinná zábava. Ráno se ale Phil, Stu a Alan probudí ve špinavém hotelovém pokoji v Bangkoku, aniž by si pamatovali jedinou věc z předchozího večera. Jediným z celé party, kdo zůstal, je Doug, který má za úkol krýt kamarády do doby, než se vrátí na svatbu. Stu má na obličeji stejné tetování jako Mike Tyson a Alanova hlava je pro změnu oholená až na kůži. To nejhorší ale teprve přijde. (TV Nova)

joehot

Bangkokové pařbě nemůžeme upřít jedno - rozhodně je to zábava. Akorát trochu moc v kolejích svého předchůdce. Všechno je tu proto trochu velkolepější, dražší a drzejší. Přesto jsem se nemohl zbavit pocitu, že nepiju kávu, ale lógr, který někdo zalil horkou vodou. ()

corpsy

Určite je to vlastne o tom istom, ako predchádzajúca časť, ale opäť kvalitne šľahnuto a vtipne. V ďalšej predpokladanej časti by sa náš obľúbený "wolf pack" už nemal od scenáristov tak týrať a malo by to byť pre nich tak trochu príjemnejšie. A preto si ich zrejme naposledy užime tak ako ich máme najradšej a to plnými dúškami. Ale nikdy nehovor nikdy, možno budeme mať ´´opicu´´ aj po štvrtýkrát. ()

villon17

Podstatně horší než Vegas, tam sem měla fakt na mále, abych neumřela smíchy, tady mi o život rozhodně nešlo, ale pořád tam bylo tolik povedenejch kousků, že si tuhle komedii kdykoli ráda pustim znova. ()

zablaga

hmm čistá nuda a zvrátenosť, bez premyslenej myšlienky či zhody s realitou aneb jednotka v inom prostredí. Ukončené americkým happyendom, tak toto nie, ďakujem. ()

Marek1991

Od prvého dielu sa to okrem miesta a príhod nelíšilo. Dokonca aj tie boli podobné a Mikea Tysona tiež vytiahli. Zvláštne, že ten chalan sa smial, keď nemal prst a neriešil ho, či že ten chalan sa zobudil vo výťahovej šachte, po takmer dvoch dňoch, práve vo chvíli, keď tam prišli jeho kamaráti. Opäť je tu veľa nezmyslov a vševediacich Američanov s dávkou humoru a o téme alkoholových večierkoch, ktoré sú v dnešnej dobe populárne. Tentokrát, to však už nebolo ani tak vtipné a ani originálne. ()

El Pistolero

6/10. Nechtěl jsem dát na zdejší trend tříhvězdičkových hodnocení, ale nakonec nemůžu jinak. „Pařbu ve Vegas“ řadím mezi nejlepší komedie vůbec, a to díky tomu, jak je originální, neotřelá a zábavná. Její bangkokské dvojče však není ničím jiným než do thajské metropole přesunutou kopií bez špetky invence. Škoda, tohle trio mělo větší potenciál. ()

Ajinka126

Chápu, že plno mužů si přálo, prožít s touto partou znovu tu jejich první rozlučku se svobodou, ale to ZNOVU asi někdo špatně pochopil.. Škoda, protože jednička byla fakt dobrá, ale tohle je zklamání a velký průměr.. Navíc trapnost v podobě nelogického chování 16 letého Toda, kdy přijde o prst - tím přijde o kariéru chirurga a asi už nezahraje ani na čelo - mi pila krev! ()

Marsik

Palace Cinemas Liberec - V podstatě bych mohl komentář zkopírovat z prvního dílu. Bylo to sice téměř na chlup stejný, ale sranda to byla pořád, a to veliká !! Dávám o 2% více kvůli atmosféře v kině. 82% (with J.) ()

F.man

Je to sice úplně stejné jako první díl, ale co na tom vlastně měnit když to funguje. Alespoň na mě teda určitě. Kokainová opice, Chow v ledovači, dementní Zach ... to jsou prostě věci, které budou směšné snad pořád. Klíčové ale je koukat na Hangover s někým vedle sebe, nejlépe ve větším počtu. Párty film jako vyšitý! All I wanted was a bachelor brunch. ()

PauloZ

Naprosto zbytečné pokračování s naprosto stejným scénářem z jedničky, jenom jsme změnili lokace a vymysleli mnohem méně zábavné situace než v prvním díle. Nevím, proč ze Zacha udělali totálního idiota s trapnýma proslovama, ale opravdu mě nebavil a je velká škoda, že do téhle jízdy nezapojili i Dougha, který je v podstatě mimo hru stejně, jako v jedničce, a nevymysleli ten koncept alespoň trošku jiný. Tohle je fakt vykrádačka sama sebe a nečekal jsem, že to bude tak slabé. Jediné co se podařilo překonat jsou ty finálové fotky, to je totální hard a trošku větší odvaz než v jedničce. No a zpívající Tyson, to je pecička :-)) ()

Kryton

Jako přes kopírák se opět trojice chlápku probere po akci někde ve měste a snaží se přijít co se stalo. Dvojka je horší na vtipy a defacto jen kopíruje totožné situace. Snad jen Galifianakis je zde ještě větší kretén než minule. Ano dalo se to zkouknout, ale tak něják ten hype kolem HANGOVERu nechápu. Z absolutně skvělý pařby se opět ukazují jen fotky na konci. No aspoň za kouřící opici dám hvězdu navíc. ()

mis-ko

Jednotka mala výhodu v tom, že bola prvá a tým pádom originálna a prekvapujúca pri odhaleniach udalostí prechádzajúcej noci. A pre mňa osobne aj prostredím a partiou s ktorou som ju videl. Dvojka je postavená na rovnakom koncepte a preto som čakal že viac pritlačí na pílu, aby kompenzovala svoju "neoriginalitu". V istých momentoch sa tak stalo (Stu a jeho ďalšia eskapáda s prostitútkou), mohlo to byť však aj drsnejšie. Aj tak však veľmi dobré. ()

baribal

jednička byla prostě super, úžasná, svěží, nová, atd atd.. dvojka je v podstatě stejná, příběh má stejnou strukturu, stejné rozuzlení, ale už se jedná o průměrnou komedii. Na pět hvězdiček už to rozhodně není a oblíbenosti jako dosáhla pařba ve vegas nedosáhne. ()

JimWayne

Hangover Part ll nesklamal ale ani neprekvapil ničím novým.Tá istá situácia len s kozmetickými zmenami a zmenou mesta a štátu v ktorom sa to všetko odohráva.Priaznivcov dobrej zábavy určite nesklame práve naopak veľmi poteší avšak od tretieho dielu očakávam viac a to asi mnohý. ()

VojinRyan

Niektoré scény ma prekvapili, iné my zhnusili chuť pri jedle a niekdy to na mňa pôsobilo trochu násilne ale boli tam aj svetlé momenty a humor. 65% - 3* ()

Krt.Ek

Opět mě film zaujal a v některých scénách velmi rozesmál, ale Vegas se mi líbilo o dost více. Je totiž pravda, že Bangkok je předchozímu Hangover filmu neskutečně podobný, takže se punc originality poněkud ztrácí (berte ale v potaz, že mezi zhlédnutím obou filmu je jen 3-denní mezera). 65% ()

SaNcHeZ_cz

Todd Phillips se rozhodl neriskovat a stejně jako všechno ostatní, co se týče zpracování je vše při starém. Stejně videoklipově nasnímané scény, ve kterých sice přibylo akce ale ubylo neonových světel. Doufat v nějakou změnu by bylo asi naivní. Stejně tak v soundtracku, který však tentokráte působí poněkud méně vyváženěji než posledně. Srovnávat to neustále s jedničkou je sice klišé, nicméně je to negativní náhled na všechny druhé díly. Některé překonají své předchůdce, některé se krčí v jejich stínu. Druhá pařba se bohužel přesunuje do té druhé kategorie. Prostě všechno při starém a přesto trochu jinak. Ono dvakrát vařit ze stejné vody nejde a když přidáte trochu jiné ingredience, nemusí být vše tak ok, jak jsou diváci zvyklí. Druhá pařba tak nabízí nadstavbu nad první, značně vydařenější snímek. Působí tak více jako přídavek než rovnocený následovatel. Pro fanoušky jedničky jasná volba, neboť je vše při starém. Pro ostatní, radši prvně jedničku. ()

Hannibal92

Bez fotek nakonec by to prostě nebylo ono. Je to vlastně úplně stjený jako jednička, jen jinde a........ sakra drsnější. Bohužel ta drsnost do Hangoveru ne úplně sedí a na jedničku nemá. Nevim jestli byl úplně nejlepší nápad opakovat tolik věci z jedničky. Ono to podruhé prostě už tolik nefunguje. Ale i tak jsem se bavil a určitě si ještě někdy dám oba 2 díly znova. ()

Pařba pokračuje v Evropě

Pařba pokračuje v Evropě

02.06.2011

Todd Phillips se ještě před premiérou Pařby v Bangkoku nechal slyšet, že uvažuje o trilogii. Studio Warner Bros. mu to bezpochyby rádo umožní, hlavně poté, co druhá kocovina sesbírala ze světových… (více)

2011 - vyhlídky, poděkování a přání

2011 - vyhlídky, poděkování a přání

31.12.2010

Tak co dál, Shyi?

Tak co dál, Shyi?

05.07.2010

Kauza Poslední vládce větru už se k vám zřejmě donesla. Celovečerní hraná adaptace populárního anime seriálu sbírá za oceánem extrémně špatné recenze. Kritici se předhánějí ve vymýšlení vtipných… (více)

Pařba bez Vegas

Pařba bez Vegas

02.12.2009

O tom, že jeden z nejvýdělečnějších letošních filmů se dočká dvojky, jsme už psali. Pravda, ani jsme nemuseli – když nějaký snímek stojí 35 milionů a vydělá jen v kinech 460 milionů dolarů, je… (více)