Do Krtkoměstečka vpadnou nečekaní návštěvníci. Lord Baelish je podroben výslechu. Ramsay se pokusí dokázat otci, že je hoden jeho přízně. O Tyrionově osudu je rozhodnuto. (HBO Europe)

Kimkong

Krvavý útok divokých. Šmírovačka eunucha. Další Boltonskej podraz a masakr. Sansa vyrostla a hraje vlastní hru. Chudák Jorah dostal padáka, ale mohl skončit i hůř. Nejlepší však nakonec. Výsměch Aryi. A velkopelé a jako vždy nečekané a překvapivé finále. ()

Wulz

Oberyn a Hora....Úžasný souboj... (v knize Hora setne hlavu člověku z davu, to mohly nechat). Škoda emočních potíží díky kterým Oberyn, Horu tak úplně nesundal.... Závěr byl pro mě tak drsný, jako málo u čeho....Proč?? Oberyn byl super a bude mi chybět.... ()

Salvator

Daenerys od sebe vyhání Sera Joraha a na severu kosí Divocí bezbranné vesničany. Ramsay se opět připomene zvrhlými choutkami a Sansa zachrání Petyra. Hra o Tyrionův život jde do finále. ()

david141474

Ty vole, čtvrtá řada je samé překvapení. Já jsem tušil, že to bude, ale v životě bych netušil, že to bude až tak dobrý. Každá linka je v tomhle díle skvělá. Ať je to linka s Ramseym Boltonem a Theonem Greyjoyem, také známým jako Smraďoch, nebo linka s Ohařem a Aryou. Pak je tu ještě opravdu skvělá linka s Khaleesi a Jorahem Mormontem, kterýho jsem si během seriálu celkem oblíbil a tohle byla opravdu silná linka. Opravdu mě zajímá jak to v téhle lince bude pokračovat, tuhle věc mezi Khaleesi a Jorahem Mormontem považuju za tu nejsilnější ze čtvrté série. No a pak je tady třešnička na dortu a tím je souboj, kterej začne opravdu dobře, no a pak přijde velký překvapení. Je to opravdu kvalitní díl! 20/10 zajímá mě jak bude pokračovat linka Khaleesi/Mormont. ()

Dusty56

Ten závěr, to byl úplně jiný level, snad až moc jiný level. Tyrion znovu ukázal, kdo je nejlepší postava a stačila mu k tomu pouhá povídka o broucích. Dostala mě i Aryina reakce v údolí, Jaimiho obličej počas souboje a asi poprvý v seriálu mě potěšila i Sansa, konečně něco zahrála. Zbylé tři linie (Greyjoy, Sever a Daenerys) zase o ničem. ()