• Necrotongue
  ***

  Vzhledem k tomu, že absolutně nesnáším náboženské fanatiky jakékoliv víry, neviděl jsem nikdy Jonathana Pryce v odpornější roli. Dornské dobrodružství se stalo podle mého očekávání šlápnutím do ... prázdna a situaci v Meereenu jsem jaksi nepobral. Kdože jsou to Neposkvrnění? Nejlepší vojáci? Fakt? V tom případě šlo asi o nějakou parodii, kterou jsem nepochopil.(14.12.2017)

 • Kaka
  ****

  V podstatě "Mereenovská" epizoda, která když už se přímo neodehrává ve městě, tak alespoň v jedné dějové linii kolem Daenerys (rukojmí Tyrion, Jorah atd.). Jediná významější sekvence mimo je ta kde dělá galapředstavení Melisandra v Castle Black. V Mereenu jako takovém to však neskutečně vře a v páté sérii překvapivě hodně promlouvá náboženství, resp. náboženské sekty. Někomu tohle ozvláštnění může vyhovovat, někdo raději pragmatismus. Famózní závěrečná bitka, první velká akční scéna v "pětce" stála za to.(31.5.2017)

 • 0verseer
  *****

  "Víš, jak dlouho potrvá vykopat tolik děr?" "S jednou rukou nemůžu dobře kopat. Vlastně vůbec..." Podarená epizódka, ktorá mi vynahradila vlažnejší úvod. Jaime a Bronn je veľmi zaujímavá dvojica a je radosť sa nich pozerať. Situácia sa začína vyhrocovať v Meereene aj v Kráľovom prístavisku. Som zvedavý, čo bude nasledovať...(3.8.2016)

 • Luk Skywalker
  ****

  Pokračuje se s Vrabčáky, nejspíš to má znamenat to co u nás v Evropě španělská inkvizice (Martin čerpá z reálných dějin viz propracované rody atd.) aneb dej chudákům moc a uvidíš jak budou nemilosrdní. Jaime s Bronnem mě baví, fakt zábavná dvojice. Závěrečný boj vcelku reálný, zase někdo významnější umře.(18.8.2018)

 • DrobekSKS
  *****

  Třetí epizoda byla spíše vykecávací, zde naopak akce střídá akci. Vrabčáci začali umravňovat Královo přístaviště. Jaime se poprvé od svého zmrzačení účastnil pravého boje. Jon se snaží nepodlehnout Stannisovi a hlavně Melisandře. Na konci se dočkáme výborné rubačky v Meereenu a bohužel smrti jedné z mých oblíbených postav.(27.2.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace