Jon se skupinou uvízne za zdí a volá Daenerys o pomoc. Arya se Sansou jsou v rozporu. (KajusaK)

sodomex

Nejlepší díĺ seriálu. Už dlouho jsem z něčeho nebyl takhle unešenej. Souhlasim, že tam bylo spoustu nelogickych scen a děr ve scénáři, ale vůbec mi to nevadí. Je to fantasy, kdo by to čekal. Kritice se jen směju. Už jsem si zvykl, ze lidská povaha je jen čekat na jakoukoliv chybu, aby se na tom povozil. Kdo chce psa bíti, hůl si vždy najde. ()

PaTeXx

I když byla LOTR výprava za zeď výborná, tak mě na druhou stranu zklamal časový skok a doufal jsem v nějaký smutnější konec. Ale je pravda, že svým způsobem to nahradil drak. Hodnocení - chvalitebné. ()

CarLoSiiin

Tento dil si zaslouzi komentar. V hlave mi vrta toto: Pred zacatkem sedme rady byl rozhovor s Kitem Haringtonem. V tomto rozhovoru se resilo mnoho veci, avsak nic duleziteho jsme se nedozvedeli. Kit vsak prozradil, ze bylo natoceno nekolik "fake" scen, aby se zabranilo fotospoilerum pred samotnym uvedenim na televizni obrazovky. Prijde mi proto zvlastni, ze jiz unikly 2 dily za jednu serii, kdyz se tohle v historii GoT tak casto nedelo a navic specialne ted ma HBO udajne obrovska opatreni. Co se tyce tohoto dilu, tak kvalitou je pravdepodobne nejlepsim dilem sedme serie, presto hluboce pod prumerem predchozich serii. Tezke psat neco vic, abych tu nevyzradil hlavni zapletky, avsak nektere situace mi prijdou doslova pres caru, natoz pak ty presuny postav v case a hlavne v mistech samotneho deni. Nemluve o tom, ze tolik romantiky, co jsem videl dnes, jsem nevidel za posledni roky ve vsech natocenych filmech. ()

paddy35

Jestli předchozí díl, dělal z diváků blbce, tenhle z nich dělá retardované idioty. Tolik nelogických kravin pohromadě jsem neviděl ani v Kobře 11 a jestli tohle schválil G. R. R. Martin, tak musel být víc ožralý než Thoros z Myru. Nehledě na to, že už šest dílů se opakují pořád dokola ty samé problémy jako třeba věrnost Lordů na Severu nebo chování Dany, bez toho, aniž by se to někam hnulo, pořád se o tom tlachá znovu a znovu, aby náhodou člověk nezapomněl to, o čem se mu po nocích už i zdá. Tohle je vážně propadák a pevně vkládám své naděje do osmé série The Walking Dead a doufám, že nebudu zklamaný. ()

Brodequin

Tento a předchozí díl úplná paráda. Jsem nadšený víc než kdy jindy a nějak nechápu, co se tu komu nelíbí. Ale je to jejich věc. Uvažovat nad nějakým časem a tak dále... jako jo, uznávám, že čas byl trochu pokroucený a všechno i s havranem šlo hodně rychle, ale v tu chvíli mi to bylo fakt jedno. Dostal jsem super fantasy hodinku a nemůžu se dočkat dalších dílů. Tak přestaňte rejpat. Zajímavé je, že létající drak vám nevadí. Jestli nechápete fantasy žánr, tak se na to prostě nedívejte. ()

detrew

Nebyla to nejhorší epizoda, bohužel to na pět hvězdiček nestačilo. Být tohle epizoda starší série, tak neváhám dát plný počet, ale poslední dobou jsem si na ty výborné epizody tak zvykl, že mě tohle nijak neohromilo. Rozhodně je v sedmé sérii kvůli pouhým sedmi epizodám znatelně rychlejší sled událostí, což je rozhodně plus. Moje nejoblíbenější postavy, které doteď vedly svoje vlastní příběhové linky, se najednou setkají a pochudují spolu na život a na smrt za zeď. Člověk by čekal, že po tomhle bude plný emocí a vzrušení, bohužel nic takového se nestalo. K mému zklamání to na mě působilo jako normální epizoda, se slušnějším scénářem. Vždycky se snažím hodnotit né podle odvíjení příběhu, ale spíše provedení a věřím, že smrt jednoho z draků je jenom nutnou předehrou k něčemu epickému, co nás čeká v osmé závěrečné sérii. PS: Už jsem si začínal myslet, že jsou ti draci nesmrtelní :) ()

kacer4

Sľubovali, že tento diel už bude naozaj dobrý. Že je tu riadna bitka a super scény. Za prvú pol hodinu som si všimol len nikam-nevedúce rozhovory a nelogické konanie Sansy a Aryi (myslím, že autori mohli kľudne upustiť od trápnych intríg menom Littlefinger). V druhej pol hodine trošku vzrástlo napätie a chvílami sa mi rozbušilo srdce. To sa však opäť ukľudnilo, keď som si spomenul. že v GoT už vlastne hlavné postavy nezomierajú. V tom momente mi odľahlo s tým, že všetky postavy sú vlastne v bezpečí. Bitka na jazere dobrá, ale logika asi opäť zostala niekde pri nástrele scenára. Gendry asi trénoval maratón pri kováčskych prácach, lebo za pár chvíl prebehne to, čo kráčali tipujem dva dni. Partia narazí na jazero, ktoré by malo byť zamrnuté stovky rokov, ale práve teraz, keď winter is here (dokonca aj na južnom severe), začne praskať. Havranovi a drakom sa asi otvorila červia diera, keďže to dali fakt rýchlo. Neskoršie čakanie na Jona si vysvetlujem tým, že si to chcel rozdať s Vladom. Ak nie, asi je už úplne bez rozumu. No a perla nelogiskosti je príchod strýka Bena, ktorý slúži ako perfektný pomôcka pre scenáristov, pretože sa zjaví vždy, keď je treba (typujem, že sa ešte objaví). Pri všetkej úcte ku všetkým fanúšikom a divákom, to vážne ste prekvapený tým mŕtvym drakom? Už asi pred rokom boli plagáty k seriálu, kde Night King sedel na drakovi, ktorý (pravdepodobne) chŕlil ľad. Na poslednú časť sa trochu teším, ale len preto, že budem mať túto sériu konečne za sebou. Tú sériu, ktorá sa zatiaľ nikam výrazne neposunula. ()

Ironhead

Myslel sem, ze si na styl tehle serie privyknu a zacal k tomu byt toleranti, ale tenhle dil mne presvedcil o opaku... Natocene je to porad nadherne, ale ten scenar normalne boli, jak straslive je najednou hloupy az tupy *au* Tohle si GoT jako takovy nezaslouzilo. Tech nesmyslu v dejovy lince a chovani postav plus ruznejch deus ex machinas zasahujicich do deje v ten spravny okamzik a odnikud je tam uz tolik, ze se to neda... Komentar od Eratis pobavil, ale v podstate souhlas :D ()

ynot

:-( Těch logických přešlapů a nesmyslného jednání postav je čím dál víc a tady to vyvrcholilo. Spoiler: To je druhá epizoda po sobě, co někdo vydržel pod vodou mnoho minut načež vyplaval v brnění/kožichu. Bílý chodec neumí udělat led na vodě. Deus ex machina řádí - v bezvýchodné situaci přijede strejda nebo přiletí za pár hodin draci a to jen kvůli jednomu havranovi, za pár hodin přes celý kontinent, ačkoli podle všeho mělo být tou dobou už dávno po všem. Oslovení "Deny" tomu nasadilo korunu. ()

martin1m2

… Strašné, strašné, strašné … a vonku je aj 7ma epizóda … a celé to skončilo tak, že ma roztrhne od nervov … a ešte náhodou čakať možno 2 roky? Ach … súhlasím, že konanie postáv je strašne nelogické a debilné a tým to u mňa serú … Som zvedavý ako to napíše Martin, len nech už konečne driti vydá tie Vichry zimy … lebo … -.- A podľa mňa možno sa aj preto v seriály tak ponáhľajú, lebo vlastne nie sú k dispozícii knihy od Martina na doplnenie medzier … Ach jo … aj keď som zhruba od 3. dielu čakal, že táto séria nakoniec skončí tak ako skončila … aj tak som nasratý … -.- P.S.: Psychor --- GENIÁLNY názor !!! Úplne si to vystihol ;) Ja som nikdy nebol z GoT pokakaný a to ako všetci dávajú celé roky premrštené hodnotenia a opojné epické komentáre je smiešne až z toho brucho bolí ;) ()

Tumbik

To cestování časem je hrozně nereálný, ale bez toho by se celý děj neuvěřitelně natahoval. Takže když pominu tohle, tak tenhle díl nemá chybu :). Všechny moje pocity shrnul ve svém komentáři Yesqward. Sedmá série je pro diváka neskutečně rozporuplná, buď musíte dát odpad (až 1 *) nebo pět (4) hvězd, žádná střední cesta neexistuje. Jelikož je to FANTASY seriál, se*u na logiku a užívám si to jako fanda, tedy volím druhou možnost. ()

Mach666

Pro mě jeden z nejlepších dílu z celých GoT. Čekal jsem až na oficiální vydání na HBO GO a do shlédnutí jsem nepřečetl ani jeden komentář ani nepatřím mezi hnidopichy a proto jsem si chyb v tomto díle ani nevšiml. A upravte prosim někdo stopáž tohoto dílu je to 67minut ()