Dobroty

Jiří Adamec

Scénář:

Petr Novotný

Účinkují:

Petr Novotný, Petra Černocká, Yvetta Blanarovičová, Marián Labuda st., Kateřina Brožová, Petr Kotvald, Ilona Csáková, Janek Ledecký, Jan Kalousek (více)

DOBROTY z produkce TV Nova navazují na starší zábavný pořad NOVOTY Petra Novotného. I zde se moderátor objevuje v řadě komických převleků a k účinkování v humorných scénkách si zve řadu herců, především Yvettu Blanarovičovou, Václava Vydru nebo Janu Bouškovou. Nepostradatelnou součástí pořadu jsou samozřejmě také vystoupení pěveckých hvězd. (L_O_U_S)

waits odpad!

Neplanovane prepnuti po skonceni filmu si vyzadalo svou dan. Na obrazovce se objevila desiva scenka s Novotnym, Blanarovicovou, Davidem a Cernockou a me se znovu vybavilo nekolik hruzostrasnych veceru pred lety u stryce, kde byly tJle taskarice tak nejak automaticky soucasti kulturniho vyziti. Trapnost, nuda a zoufala provincnost uz tenkrat z televize cisela v nebycale mire, letme pripomenuti dojem jen umocnilo. Tudy ne, pratele.. ()

FireTight odpad!

Tak tohle už nebylo ono, myslet si, že se změnou názvu něco změní, byla kardinální kravina... Změna názvu naopak ještě víc uškodila úrovni pořadu, vše se zabořilo do ještě větší trapnosti. ()

milwaukee odpad!

Mlsoty od Izera přesně ukazují "kvalitu" Novotného. Při Izerovi se aspoň pobavím, tady to fakt byla šílená tortura. ()

brzozin odpad!

Někdejší tvář zábavy TV NOVA na milión způsobů. Většina pořadů s Petrem Novotným má podobný průběh. Na scéně se objeví vyžraný upocený čuník, který nechutně pištivým a uřvaným hlasem deklamuje miliónkrát omleté vtipy a rádobyvtipné historky ze svého jinak naprosto nezajímavého života, pak se jim začně sám smát (většinou ještě před tím, než je dokončí) a odkráčí. Po několika dílech televize zjistí, že se na takovou sračku nikdo nekouká a stáhne jí. A daného pána někam na čas uklidí, než se objeví zase v jiném podobně stupidním pořadu. Tohle není bavič, to je materiál ke studiu. ()

infernet odpad!

V době, kdy tento výtvor běžel v televizi, mi bylo 16 let a při vzpomínce na něj, se mi i po těch letech vybavuje myšlenka, která mě napadla pokaždé, když jsem pana Novotného třeba i jen zahlédl: "Proč se ten potící se vepř furt kymácí ze strany na stranu a slintá jako bernardýn?!?" A že by to bylo nějak zábavné? No to ani náhodou! ()

Danulinda odpad!

Spíše by se tento pořad měl jmenovat Hnusoty, Trapoty či Sračkoty stejně jako jejich autor by se měl jmenovat spíše Petr Sračkotný, Slizotný či Ubohotný. To by přesně vyjadřovalo úroveň všech jeho pořadů, u kterých zvracet je málo. ()

Raskoslav

Naopak palec nahoru za věčně zpoceného Petra Novotného! V tomto případě teda jen jednu hvězdičku (pobavení nad komentářem uživatele Scrytcher). ()

tetraedr

Nejvtipnější bohužel bylo, jak se Novotnej sám mastil na svejvh džoucích, ještě než je dořekl, přitom byl tak rudej, že sem jenom čekal, kdy tam vlítne sanita. ()

Mark1983

Abych pravdu řekl tak jsem se jako dítě u toho pořadu jako u většiny zábavných pořadů bavil,takže mě nezajímá tak nízké hodnocení,což pro mě je zase odpad Partička. ()

jozindodulik

Kdyby jste to vy idioti nehodnotili takhle už z principu, tak dneska tady máme různé estrády, když se zapne TV..namísto toho tam máme jenom nekonečné seriály o ničem..škoda, že dneska není v TV už žádná sranda, byť plytká..ale ať nikdo z těch, jež dali ODPAD neříká, že se nikdy nezasmál. ()