Kletba promění pohledného arogantního mladíka ve stvoření, které představuje vše, co předtím nenáviděl. Vychutnejte si moderní převyprávění klasické pohádky Kráska a zvíře. Sedmnáctiletý Kyle (Alex Pettyfer) je rozmazlený, absolutně povrchní a nevídaně populární a s přehledem vládne svému středoškolskému království. Kyle je přesvědčen o naprosté dokonalosti svého fyzického vzhledu. Za svou poslední oběť si zvolil Kendru (Mary-Kate Olsen) a nepříjemně ji přede všemi ponížil. Dívku však jeho kruté chování nijak nevyvedlo z míry, naopak, rozhodne se, že mu udělí lekci – promění ho v cosi, co je tak ošklivé zvenku, jako je on zevnitř. Kyle má přesně jeden rok, aby našel někoho, kdo ho bude milovat takového, jaký teď je, anebo se se svým novým já musí smířit už navždy. Jeho jedinou nadějí je tichá spolužačka Lindy (Vanessa Hudgens), které si nikdy předtím nevšiml… Dokáže Lindy, že láska nikdy není ošklivá? (HBO Europe)

Elleannie

"Can you imagine that love?" Krásné, milé, svým způsobem takové nevinné, navíc doplněné kapkou humoru - Neil Patrick Harris prostě nikdy nezklame, dodal tomuhle fantasy dramatu vtip. Ironií je, že "znetvořený" Kyle mi nepřišel ani tak znetvořený, jako spíše uchvacující, a díky tomu mi tohle zpracování přijde více realistické než pohádkové, možná až uvěřitelné.. to už se sice trochu ztrácím ve své fantazii a v nadpřirozených jevech, ale proč ne? Když ve mě film vyvolá takové myšlenky, je to znamení, že byl skvělý. "Do you think love can change you?" ()

Evandulik

Niekedy ma prepadne pocit hanby. Hanbím sa za umelú dobu v ktorej žijem. Tento film je jej presným odrazom. Cukríková Vanessa s nulovým hereckým talentom a krásny ksichtík Alex v podobe ,netvora,. Už ani netvor nie je to čo býval. Stal sa z neho pokerkovaný krasoň s maľbami a jazvami tvaru ornamentov. Celé mi to príde silené, ale na druhú stranu som sa nenudila ani nerozčúlila. P.S. mám silný pocit, že miesto nad zverovým ľavým obočím nám chce niečo zdeliť! Zdá sa mi to alebo je tam fakt slovo suck?! :D ()

Guzo

Ačkoliv bych asi nenašel nějaký podobný film vyšlý za poslední roky (tudíž jistá originalita by se našla), zpracování a hlavně jednotlivé dialogy nejsou nic světoborného. Jizvy na těle jsou ale vyvedené vcelku dobře.. ()

Lenulinka

Je vám v rozmezí 12-16 let, sníte o opravdové a věrné lásce, kterou nic nerozdělí, a dobru, které zvítězí nad zlem? Pak je to film pro vás. Pro mě už ne. ()

jefff

Naprosto jednoduchý příběh s romantickým nádechem a kapkou fantasična. I přes občasný podivný střih a dialogy (hlavně na začátku) je Beastly svou roztomilou lehkostí a triviálností neodolatelný. Plus Neil Patrick Harris to vše vyzdvihuje na další úroveň svým charismatem, i přes malý prostor. Mě se film líbil moc. ()

LondonGirl

Zlý, zlý, zlý český dabing. Ale inak dobrý nápad, ktorý sa v spracovaní tak trochu pokazil. Výborný Neil Patrick Harris, škoda, že nemal viac priestoru. Slabý priemer, a to len vďaka hercom ( Neil Patrick Harris, Alex Pettyfer ), ktorí ho v priemere horko-ťažko držia. Mary-Kate Olsen by som ako zlú čarodejnicu nikdy nezvolila, ale prekvapivo mi vôbec neprekážala, dokonca sa tam celkom hodila. Ale strhla by som všetky body za trápnu scénu, v ktorej si Kyle, ako keby doňho udrel blesk, začal uvedomovať, čo robil zle, a začal sa zaujímať o ostatných. 30 minút navyše a prepracovať ten vývoj jeho pocitov, film by bol na lepšej úrovni. ()

TonySad

Opět klasický chick flick pro malé děti či šílené puberťačky co milují Alexe. Já ani nevím, proč jsem se na to vlastně podíval... ()

ZkuKol

Upřímně, čekal jsem tuhle high-school variaci na krásku a netvora mnohem horší. Branz slušně vypráví, drží tempo a v nouzi zachraňuje Harrisem. Překvapivě není nijak vyrazný po vizuální stránce a ani nápaditost není příliš silnou stránkou filmu. Jestli je to vina právě Branze, scénáristy, či producenta nevím, ale různě postavěná klišé, dialogy a polečenské/seznamovací rituály jsou absolutně mimo. Alex taky zvládá spíš drsnější a akčnější polohy, narozdíl od Vanessy, která je na středoškolské slušňačky zvyklá :-) Pro 12leté slečny nad průmě a zbytek se u toho nepozvrací... Byk krásný navenek a ošklivý uvnitř, kouzlem se stal i ošklivým z vnějšku a tak musí zkrášlit alespoň své vnitřní já;-)... 30% ()

toffy

Moderna Kraska a Zviera :)) ...aj ked po prvych 15 minutach som mal chut to vzdat! Ale ono to je celkom pekne :) ()

skinny

I přesto že miluju námět Krásky a zvířete (netvora) tohle si bohužel přes všechny mé síly původně zamýšlené 3* nezískalo. Je to celé takové hloupoučké, naivní, sladké, ubrečené, takové ťuťuňuňu. Vanessa je roztomiloučká, Alex je sladkej kunďáček pro puberťačky a Mary-Kate Olsen vypadala jako čarodějka s tetováním líp než bez něj, ale to je tak všechno...a jak už tu bylo řečeno, kdybych se zamilovala do Netvora, tak po blonďáčkovi bych ani nevzdechla...njn ne vždy se to může povést, že jo...doufám, že kniha bude lepší ()

The Viper odpad!

Jestli maskérům trvalo 6 hodin počmárat našeho hrdinu fixou, tak to by mohl maskéra zfleku dělat každý.....měli mi zavolat, udělal bych to daleko rychleji a levněji. :) ()

Ivusha

Opravdu netuším, jaké pohnutí smyslů mě dohnalo ke sledování tohohle (a vlastně i dokoukání). Aha, prvotně to byla účast Neil Patricka Harrise... a ne, ani on to nepozvedl. Přesto mu dávám hvězdičku, protože je i tak jediným světlým místem... bohužel, protože ten námět by se určitě dal zpracovat kvalitně. ()

Spike23 odpad!

Při traileru jsem si říkal, to by nemuselo bejt vůbec špatný, přece jenom I Am Number 4 se celkem vydařilo. Tak jsem hold udělal to nejhorší, co jsem mohl a pustil jsem si to. To byla tak neskutečně přehnaná demence, že mi totálně docházejí slova, co bych k tomu použil, abych se vyhnul nadávkám. Vůbec mi nejde do hlavy, jak u natáčení někdo mohl vydržet, jestli to brali vážně, nebo z toho dostávali záchvaty smíchu při představě, co si o tom lidi budou myslet. Absolutně mi to zkazilo náladu. Jedna hvězda za luxusní hlavní herečku a za voodoo zombie vzhled Alexe Pettyfera, jako stvořený do nějakého akčňáku nebo hororu ( což jsem si taky původně myslel, že Beastly bude ) by byla na místě, ale to vzhledem ke všemu ostatnímu si to ani tu jednu nezaslouží. No, prostě konec tohle, nemůžu si pomoct, v životě bych si nepředstavil, že to někdy řeknu, ale ať žije Twilight... ()

YoZo8

Kráska a zviera je slabá, podpriemerná romantika. Námet so začarovaním a následným odkliatím pomocou čistej lásky tu už bol dávno, takže nič nové. Hlavní herci síce sú veľmi sympatickí. Keby ich herecký výkon bol taký ako ich výzor, to by bola už iná káva. Taktiež vytknem chladnosť medzi hlavnými aktérmi. Neiskrilo to láskou, tak ako sa na romantický film patrí. Dej filmu je kostrbatý a nudný. Myšlienka filmu:„Vnútorná krása človeka je viac ako tá vonkajšia,“ je síce ušľachtilá, no to je všetko, čo je na tomto filme pekné. ()

Joann

No tak jako na ten jeden večer...2,5-3*. Ale popravdě matlat na něj nějaký stříbrný srágory zrovna nemuseli, je to spíš směšný ...Z nápadu se dalo určitě vytřískat o dost víc. ()

iXtr3m3

Nemastné, neslané, ale určite nie zlé. Alex je sympaťák, na ktorého Hollywod zabúda a už svoje šance vystúpať na vrchol, prepásol, Harris potešil a zbytok je do počtu. Moderná variácia na Krásku a zviera nenadchne ani neurazí. ()

HArna odpad!

Nedávno jsem viděl krásku a zvíře (2014) , které mě moc nechytlo. Netvor je desetkrát horší. Je to celý tupý a naivní příběh pro nadržené teenagery. Koukáním do zdi, bych udělal líp! ()

Del Toro vs. Gans: Kráska a zvíře

Del Toro vs. Gans: Kráska a zvíře

15.02.2012

Twilightovitá Saoirse Ronan?

Twilightovitá Saoirse Ronan?

05.05.2011

Jeff Bridges jako lovec démonů?

Jeff Bridges jako lovec démonů?

03.02.2011

Hrál ve dvou úspěšných filmech vánoční sezóny a za ten lepší je nominovaný na Oscara. Kdo by se divil, že se na něj nabídky jen sypou? Jednu z nich dostal od studia Warner Bros., které ve spolupráci… (více)