Netvor

Kráska a zviera

Beastly

Fantasy / Drama / Romantický

USA, 2011, 86 min

Príšerne dementný začiatok kde som mal 100 chutí to vypnúť, lenže ako plynul dej ďalej a atmosféra sa stávala čoraz viac temnejšia a romantickejšia sa môj dojem zo začiatku filmu rýchlo zmenil na viac než prijateľný......................... Soundtrack Marcelo Zarvos: 1. On the Radio - Regina Spektor [3:21] ,2. Vanity - Hanover Swain [2:57] ,3. Garden of Exile - Toby Martin [4:12] ,4. Get Free - the Vines [2:04] ,5. Boys and Girls - Raney Shockne/Jessie Mann [3:07] ,6. Crashing - Gersey [5:09] ,7. Transatlanticism - Wenzel Templeton/Robert Pegg [7:51] ,8. Today Is the Day - Tim Myers [4:29] ,9. The Long Goodbye - Army Navy [4:35] ,10. Breathe In, Breathe Out - Mat Kearney [3:42] ,11. Heaven - the Fire Theft [4:12] ,12. Broken Arrow - Raney Shockne/Jessie Mann [3:42] ,13. Be Mine - Kristina/The Dolls [3:00],(28.6.2011)

Úplně mě dostalo, jak relativně známí herci se díky role stanou jen letmě připomínající. Přesně ten typ Mary Kate Olsen nebo Vanessy A. Hudgens, kterou jsem si strašně dlouho nemohl zařadit až jsem si vzpomněl na její nahou fotku, která prolétla internetem jak dělová koule po tom jejím mega třesku v Hight school musical :) Njn ten mozek je zvláštní...jo zpět k filmu, co to tu vlastně rozebírám, kde jsme to byli, jo Netvor se celkem vydařil, taková příjemná průměrná oddechovka. V paměti nezůstane, ale na klidný večer potěší. Ono taky musí, když si představíte, že taková holka musí říct někomu, kdo vypadá, jak kdyby si ho do ruky vzal Fredie a zkřízil ho s prdelí opice, ty dvě kouzelná slůvka vyjadřující nekonečnou lásku :) 3*(5.3.2014)

• Zeck

Trailer roztahaný do 80 minut, nic víc tento film není. Hudgens s pověstí pipinky z High School Musical tento film kazí jak jen může, po jejím výkonu film docení skutečně jen ta cílová skupina dívky 10-13 let. Film zklamává na všech frontách a jednoduše nikoho nedostane. No jediný klad, který tento film přinesl, je fakt, že alespoň jedna z Olsenovic našla postavu, která k ní pasuje... čarodějnice jedna. 40%(5.6.2011)

• castor

Další utrápený vystylovaný hrdina chycený do pasti osudu. Krásný navenek, škaredý uvnitř. Cílová skupina dívky do čtrnácti let, žádná přidaná hodnota, umělé vyprávění. Je to laděné přesně tak, aby se to zamlouvalo teenagerům, na ostatní diváctvo se nemyslí, na to, které rádo při sledování filmů používá hlavu, už vůbec ne.(25.12.2014)

• dee-key

No tak tohle byl velký přešlap. Já chápu, že pro holky v osmé třídě to může být přijatelná náhrada za klasickou krásku a zvíře, ale nedá se to. Udělat netvora tak, aby v podstatě nevypadal tak strašně... Hlavní herec vůbec neobsáhl osobnost té postavy, nehledě na ty strašně kýčovité a rádobyromantické scény. Tohle vážně doporučit nikomu nemůžu.(14.8.2013)

• - Mary-Kate Olsen byla do role Kendry obsazena 12 dní před natáčením. (Zdroj: ČSFD.cz)

• - Práva na knihu Alexy Flinnové koupila CBS již v prosinci 2007, vydání filmu bylo naplánováno na rok 2008, ale kvůli stávce WGA byla výroba pozastavena. (Dlee)

• - V českém znění v roli Robove asistentky (Julie Dretzin) slyšíme Moniku Absolonovou, která se zde poprvé setkala s dabingem. (funhouse)