Kletba promění pohledného arogantního mladíka ve stvoření, které představuje vše, co předtím nenáviděl. Vychutnejte si moderní převyprávění klasické pohádky Kráska a zvíře. Sedmnáctiletý Kyle (Alex Pettyfer) je rozmazlený, absolutně povrchní a nevídaně populární a s přehledem vládne svému středoškolskému království. Kyle je přesvědčen o naprosté dokonalosti svého fyzického vzhledu. Za svou poslední oběť si zvolil Kendru (Mary-Kate Olsen) a nepříjemně ji přede všemi ponížil. Dívku však jeho kruté chování nijak nevyvedlo z míry, naopak, rozhodne se, že mu udělí lekci – promění ho v cosi, co je tak ošklivé zvenku, jako je on zevnitř. Kyle má přesně jeden rok, aby našel někoho, kdo ho bude milovat takového, jaký teď je, anebo se se svým novým já musí smířit už navždy. Jeho jedinou nadějí je tichá spolužačka Lindy (Vanessa Hudgens), které si nikdy předtím nevšiml… Dokáže Lindy, že láska nikdy není ošklivá? (HBO Europe)

Trailer 2

sssssycak

WTF ? Co to jako sakra mělo být ? Absolutní nuda ! Některé obraty neobraty v ději jsou tak trapné a neuvěřitelné, že člověk sedí s otevřenou hubou a říká si to co sakra jako má být... "Netvor" je teda vážně funny, pár jizviček a nějaký tetování, no určité skupiny lidi vyznávající různé extremismy takhle vypadají normálně :D no a Vanesska, tak ta hraje opět plasticky bezchybnou krávu... a konec děje ? Namyšlený rádoby poučený hezounek skončí s naprosto dokonalou né div misskou... úžasné ! PS: UŽ SE VŠICHNI SMIŘME S TÍM, ŽE KRASAVICE PROSTĚ KONČÍ S HEZOUNKAMA A PŘESTAŇME TOČIT FILMY RÁDOBY O OPAKU !!! ()

JohnCZ

V pohádkách, které většinou nebývají zasazené do moderní doby, nejsou různé nelogičnosti tolik do očí bijící, ale takhle ten, vlastně docela klasický příběh čisté lásky, působí místy fakt děsně pitomě a zkratovitě. Na druhou stranu jako nenáročná teenage romance to především v jednotlivých scénách funguje na výbornou. Vanessa Hudgens je tu přímo kouzelná. ()

F.man

Fujky, to jsem zase kýčovitostí jednou málem zvracel. Přitom si docela dobře dovedu nějakou moderní variaci na Krásku a zvíře představit. Ale trochu vážně míněnou, ne tímhle Twilight stylem. Ono, ani by mi možná nakonec ty emo momenty nevadily, kdyby z toho všeho nebyla cítit vypočítavost dostat DVD do kalhotek vlkých patnáctek. Na jinou, nedej-bože snad mužkou, cílovku tak prostě Beastly nemůže fungovat. A docela se divím Neilovi Patrickovi Harrisovi, že vzal tuhletu roli. Jedna hvězda za film, půlka za erekci nad krásou Vanessy Anne Hudgens a druhá půlka za ošklivou čarodějku Olsenovou. What can I say, I'm substance over style. ()

MartinNDL

Ideologicky přijatelnější Twilight, kde (asi nejen) mě překvapilo, že největší plus filmu je ta holčina z Muzikálu ze střední, kterou jsem měl spojenou jenom s nějakými pěknými fotkami, co na mě vyskočily na super.cz. Důvody k doporučení se hledají těžko, ale kdo si chce třeba ověřit, že ta hrající Olsenovic ségra se vlastně hrát ještě nenaučila a už ani není roztomilá nebo kdo odebírá pravidelně Bravo girl a pak i těm gaynostalgikům, kteří vzpomínají na starý dobrý antický časy a hladí se při sledování Pasoliniho filmů, říkám proč ne. ()

maddy

Najväčšia hovädina akú som mal tento rok možnosť vidieť .. primitívné v každom a jednom ohľade, či už je to otrasný scénar alebo nelogické chovanie postáv, otrepaný príbeh, ktorý sa v podstate nehne veľmi z miesta, navyše sto krát videné klišé na variáciu Kráska a zviera bez štipky inovácie (pritom z toho išlo vytrieskať oveľa viac, nápady sa priam ponúkali!). Prúser roka 2011 = 1* za výborné masky a triezvu stopáž (cca. 80 min), ale keď Vám je viac ako desať, tak ruky preč! ()

• Práva na knihu Alexy Flinnové koupila CBS již v prosinci 2007, vydání filmu bylo naplánováno na rok 2008, ale kvůli stávce WGA byla výroba pozastavena. (Dlee)
  • V českém znění v roli Robove asistentky (Julie Dretzin) slyšíme Moniku Absolonovou, která se zde poprvé setkala s dabingem. (funhouse)
  • Film Beastly má i svůj vlastní parfé s bílých růží. (Nikolal919)

Související novinky

Del Toro vs. Gans: Kráska a zvíře

Del Toro vs. Gans: Kráska a zvíře

15.02.2012

Včera jsme se divili nad soubojem tří různých Sněhurek. Inu, je tady další pohádka na roztrhání. Tentokrát Kráska a zvíře. Loni jsme viděli (nebo spíš neviděli) zmodernizovanou verzi Beastly, nedávno… (více)

Twilightovitá Saoirse Ronan?

Twilightovitá Saoirse Ronan?

05.05.2011

Twilight sága spěje k závěru a je načase něčím navázat. Pokusy typu Červená Karkulka a Beastly pohořely, možná ale pomůže jméno samotné „matky“ Stmívání Stephenie Meyerové. I její román The Host je… (více)

Jeff Bridges jako lovec démonů?

Jeff Bridges jako lovec démonů?

03.02.2011

Hrál ve dvou úspěšných filmech vánoční sezóny a za ten lepší je nominovaný na Oscara. Kdo by se divil, že se na něj nabídky jen sypou? Jednu z nich dostal od studia Warner Bros., které ve spolupráci… (více)