Netvor

Beastly

Fantasy / Drama / Romantický

USA, 2011, 86 min

• F.man

Fujky, to jsem zase kýčovitostí jednou málem zvracel. Přitom si docela dobře dovedu nějakou moderní variaci na Krásku a zvíře představit. Ale trochu vážně míněnou, ne tímhle Twilight stylem. Ono, ani by mi možná nakonec ty emo momenty nevadily, kdyby z toho všeho nebyla cítit vypočítavost dostat DVD do kalhotek vlkých patnáctek. Na jinou, nedej-bože snad mužkou, cílovku tak prostě Beastly nemůže fungovat. A docela se divím Neilovi Patrickovi Harrisovi, že vzal tuhletu roli. Jedna hvězda za film, půlka za erekci nad krásou Vanessy Anne Hudgens a druhá půlka za ošklivou čarodějku Olsenovou. What can I say, I'm substance over style. (26.6.2011)

• Ant

Ups, tak tohle je teda průser s velkým P. Tak prvoplánový a vyloženě stupidní film jsem už dlouho neviděla. Celý příběh mi připadal jako šitý horkou jehlou - scénář je plný logických děr a chování postav je jako z říše pohádek. Hlavu si ale lámu nad tím, odkud se vzal Pettyfer, který nějakým způsobem získal v tomto roce hned dvě hlavní role, ale jeho herectví odpovídá zombie s faceliftem. Akorát že v tomhle filmu ani tu hezkou tvářičku nemohl prodat.(10.5.2011)

• Morien

Nacházím se na pokrajích dilematu. Je to film, ve kterém se nachází čarodějnice, skleník na střeše, fešák, který je ve formě netvora opravdu fešák (a kdybych já se zamilovala do takového fešáka a pak mi najednou přišel sladký blonďák, tak to se mnou asi trochu zamává) a Neil Patrick Harris v červených slunečních brýlích, což jsou v podstatě samá pozitiva, ale přece jen je ten film skrz naskrz hloupý a pro dospívající publikum, kterému se teprve formuje pohled na svět, nejspíš i závadný.(31.12.2012)

Moderní romantika, ne úplně nudná, ale rozhodně ani ne žádná velká bomba. Olsenka má opravdu hroznou roli, Barney je tady dost ztlumenej, takže to vyznívá zvláštně. A ústřední dvojice je přesně tak sladká a sympatická, jak to tyhle filmy požadují. Alex se mi líbil víc v číslu 4. Dívat se na to dá, průměrná romantika.(3.7.2011)

• tibenskym

No, úprimne, som sklamaný, čakal som od toho viac. Ako to dopadne (a približne ako to bude prebiehať) je samozrejme jasné od samého začiatku, ale práve ten priebeh tvorila len kopa zle do seba zapadajúcich scénok, ktoré boli poprepájané pomalými pesničkami, a z ktorých väčšina sa snažila byť silno romantická, ale všetky pôsobili umelo, nepravdepodobne a hnusne účelovo. Vedľajšie postavy, okrem toho, že preniesli pár (väčšinou opäť silno účelových) viet, boli v podstate úplne zbytočné.(2.8.2011)