Netvor

Mandy Walker

Susan Cartsonis

Scénografie:

Rusty Smith

Přestože je to velice čitelné a naprosto nereálné, tak to oceňuji. Můj oblíbenec Neil měl velice zvláštní roli, stejně jako Mary-Kate. Nic dalšího k tomu nemám.(25.10.2012)

• Pontius

Námět slušnej, ale zpracování otřesný. Neskutečně předvídavý příběh, spousta nelogických scén a demence.(17.6.2011)

• Ded@M@tes

Jsem dost znechucen tím jakým způsobem bylo pojato znetvoření Alexe Pettyfera. Zachraňovala to maximálně Vanessa Hudgens svoji krásou a trochu i Neil Patrick Harris, který jen tak někde neomrzí. ( Hodnocení: 2/10 )(19.1.2015)

• pepo

neuveriteľná sračka, neverím, že niekto pustil takto debilný scenár do výroby. druhý twillight (ktorému som dal tiež odpad)je oproti tomuto skvost.(11.8.2013)

• spaceboyCZ

Radoby moderni variace na Krasku a zvire, ktera ale zaujme maximalne tak teenage girls, ktere se budou rozplyvat nad hlavnim hrdinou. Z podprumeru ji nevytahne ani ucast N.P. Harrise v roli slepeho ucitele (velmi malo prostoru pro seberealizaci). Koneckoncu, dobra je v souctu akorat tak hudba...(20.6.2011)

• - Do role Kylea byl zvažován Robert Pattinson. (Zdroj: ČSFD.cz)

• - V českém znění v roli Robove asistentky (Julie Dretzin) slyšíme Moniku Absolonovou, která se zde poprvé setkala s dabingem. (funhouse)

• - Spoiler: Oproti knižní předloze lze zaznamenat několik rozdílů. Například ve filmu má postava Kyla rok na to, aby si našel lásku, od které by slyšel slova "miluji tě". V knize má roky 2 na to, aby dostal polibek od skutečné lásky. Jeho postava měla navíc oproti filmovému zpracování ještě chlupy, tesáky a dlouhé drápy. Oproti knize se také ve filmu neobjevili další bytosti jako například Žabí princ nebo Mořská víla. (Nikolal919)