Netvor

Kráska a zviera

Beastly

Fantasy / Drama / Romantický

USA, 2011, 86 min

Moderní romantika, ne úplně nudná, ale rozhodně ani ne žádná velká bomba. Olsenka má opravdu hroznou roli, Barney je tady dost ztlumenej, takže to vyznívá zvláštně. A ústřední dvojice je přesně tak sladká a sympatická, jak to tyhle filmy požadují. Alex se mi líbil víc v číslu 4. Dívat se na to dá, průměrná romantika.(3.7.2011)

Príšerne dementný začiatok kde som mal 100 chutí to vypnúť, lenže ako plynul dej ďalej a atmosféra sa stávala čoraz viac temnejšia a romantickejšia sa môj dojem zo začiatku filmu rýchlo zmenil na viac než prijateľný......................... Soundtrack Marcelo Zarvos: 1. On the Radio - Regina Spektor [3:21] ,2. Vanity - Hanover Swain [2:57] ,3. Garden of Exile - Toby Martin [4:12] ,4. Get Free - the Vines [2:04] ,5. Boys and Girls - Raney Shockne/Jessie Mann [3:07] ,6. Crashing - Gersey [5:09] ,7. Transatlanticism - Wenzel Templeton/Robert Pegg [7:51] ,8. Today Is the Day - Tim Myers [4:29] ,9. The Long Goodbye - Army Navy [4:35] ,10. Breathe In, Breathe Out - Mat Kearney [3:42] ,11. Heaven - the Fire Theft [4:12] ,12. Broken Arrow - Raney Shockne/Jessie Mann [3:42] ,13. Be Mine - Kristina/The Dolls [3:00],(28.6.2011)

• Ant

Ups, tak tohle je teda průser s velkým P. Tak prvoplánový a vyloženě stupidní film jsem už dlouho neviděla. Celý příběh mi připadal jako šitý horkou jehlou - scénář je plný logických děr a chování postav je jako z říše pohádek. Hlavu si ale lámu nad tím, odkud se vzal Pettyfer, který nějakým způsobem získal v tomto roce hned dvě hlavní role, ale jeho herectví odpovídá zombie s faceliftem. Akorát že v tomhle filmu ani tu hezkou tvářičku nemohl prodat.(10.5.2011)

Horor??? Čo v tom bolo hororové, prosím? Ale no dobre, rozprávka prerobená pre teenegerskú časť divákov. Presne na mieru. Fešný Alex a už je tam film. Okrem toho, že prvých niekoľko minút asi 20 sa mi to zdalo priveľmi rýchle, nakoniec to prešlo do celkom príjemného filmového zážitku, pri ktorom sa určite nudiť nebudete. Neil Patrick Harris mi pripadal akobz ho vytrhli s HIMYM a strčili ho sem, len mu povedali, že je slepý a že má troška ubrať. Ale za to, že ho zbožňujem 10% naviac. 60%(8.5.2011)

• Morien

Nacházím se na pokrajích dilematu. Je to film, ve kterém se nachází čarodějnice, skleník na střeše, fešák, který je ve formě netvora opravdu fešák (a kdybych já se zamilovala do takového fešáka a pak mi najednou přišel sladký blonďák, tak to se mnou asi trochu zamává) a Neil Patrick Harris v červených slunečních brýlích, což jsou v podstatě samá pozitiva, ale přece jen je ten film skrz naskrz hloupý a pro dospívající publikum, kterému se teprve formuje pohled na svět, nejspíš i závadný.(31.12.2012)

• - Do role Kylea byl zvažován Robert Pattinson.

• - Na začátku má Kyle (Alex Pettyfer) vlasy delší a rozcuchané, avšak na konci filmu po proměně má viditelně kratší účes. (skinny)

• - Spoiler: Oproti knižní předloze lze zaznamenat několik rozdílů. Například ve filmu má postava Kyla rok na to, aby si našel lásku, od které by slyšel slova "miluji tě". V knize má roky 2 na to, aby dostal polibek od skutečné lásky. Jeho postava měla navíc oproti filmovému zpracování ještě chlupy, tesáky a dlouhé drápy. Oproti knize se také ve filmu neobjevili další bytosti jako například Žabí princ nebo Mořská víla. (Nikolal919)