Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Zodd
  ***

  Připomíná to hodně marvelovský komiksový film, tedy jeden z těch starších (myslím, že opravdu toho Spidermana), ale nemá žádnou komiksovou předlohu. Ale vykrádačkou bych to nenazýval, prostě se Rusové pokusili natočit něco po americku. A podle mě se to docela povedlo, i když se to místy hrozně táhne a herci nejsou nejlepší. Takže palec nahoru, ale jen těsně.(14.9.2016)

 • Dexter1
  ***

  Rusi si spravil taký svoj blockbuster sprvkami komixoviek á la Spider-Man. Ide o veľmi jednoduchú zábavu s fajnovými špeciálnymi efektami, nadupaným soundtrackom a prekrásnou Ruskou v hlavnej ženskej/dievčenskej úlohe. Od filmu netreba očakávať samozrejme žiadne zázraky ale prvoplánovú zábavu. Ak si ulietavate na amerických letných blockbusteroch tak si užijete rozhodne aj toto.(13.8.2010)

 • Kaluž
  ****

  Ruský Peter Parker se nad Moskvou prohání v létající Volze a na paty mu šlape diamantový magnát. Parádní superhrdinský biják šmrncnutý poetikou československých seriálů pro děti a mládež. Chci pokračování, ve kterém nakoukneme do minulosti, titulek na poslední straně hlásá: ”Co se to děje za železnou oponou? V totalitou zalité Moskvě pracuje na přísně utajovaném projektu trio nejlepších sovětských vědců. USA se snaží nakouknout pod pokličku a vysílají do Moskvy jednoho ze svých nejlepších agentů (samozřejmě superpadouch se superschopnostmi). Konspirace, špionáž, láska a jedna černá Volha. Již příští měsíc v dalším čísle Černého blesku!”(14.2.2011)

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  Jistě se mezi ruskými kráskami ještě najdou takové, které vyhledávají týpky v naleštěných Mercedesech, ale ty vychytralejší již jistě vyhlížejí na obloze nějakou tu létající Volhu, neboť superhrdinové jsou v Rusku stále ještě nedostatkovým zbožím. Přesto si myslím, že vlastník nadhledu, se schopností orientace mezi všemi těmi Viktory Alexandroviči a Olgami Andrejevnami, si tuhle ptákovinu, nestydatě kopírující emerické ptákoviny, může užít bez zásadních následků pro duševní zdraví.(27.2.2013)

 • Dromed
  ***

  V tomto případě jsou 3 hvězdičky spíše úspěchem. Čekal jsem větší průšvih, jako třeba u Noční hlídky. Efekty vypadají jak ty americké ale v 80 y letech což má své kouzlo. Rusko ale má potenciál točit kvalitní filmy. Rusko samo o sobě má dobrou atmosféru a rusové taky tak dobře megalomansky myslí, což u filmu není na škodu. Ještě chybí pár těch rublů v rozpočtu, a pak se může vrátit ruský film na výsluní. Tímto filmem to ale nebude.(7.2.2012)

 • - Auto použité v tomto filmu je Ruský GAZ 21. (Terva)