Megamysl

Megamysl je neskutečně vtipný film, který dává všem příběhům o superhrdinech nový rozměr. Sny ďábelského zločince Megamysla o ovládnutí města Metro City se stávají skutečností, když se mu podaří přemoci ochránce města, Metromana. Pak se ale na scéně objeví další zloduch, který rozpoutá chaos, a největší „mozek“ na světě se svým legračním kumpánem Minionem se náhle ocitají v rolích zachránců... (Magic Box)

whysoserious

Vtipná oddychovka se super soundtrackem:) ( Já jako fanoušek rocku jsem při AC DC a Guns N Roses vrněl blahem) Navzdory tomu, že to má 90 minut, tak to celkem rychle uteče ( pokud se tedy necháte vtáhnout do děje) "Modrásek" je i přesto, že je to jinak navenek "strašnej kruťák" hrozně roztomilej a lidskej. Láska a city tady díky bohu nejsou tak násilně zahrnutý do příběhu, spíš jsem měl dojem, že to přišlo tak nějak postupně- a tak by to myslím mělo být. Viděl jsem i lepší animáky, ale je to rozhodně filmík kterej zabaví a neurazí:) Prostě fajn pokoukáníčko:) ()

george82

Na mě moc suchý. Když to srovnám s jinými počiny, tak to dost zaostává. Hlavně humorem, který tu až neskutečně chybí. Animace samotná to bohužel nezachrání. Hvězdy za animaci, hudbu a dabing. 65%. ()

Behind

Zadejte téma: PADOUCH VS. HRDINA, ALE NARUBY A S MIMOZEMŠŤANEM..../ Standardní počet minut? ANO..../ Standardní počet zvratů? KLIDNĚ TROCHU VÍC..../ Zvolte typ lásky: PŘEDVÍDATELNÁ..../ Intenzita happyendu: BOUŘLIVÝ S VTIPNÝMI VÝSTUPY A HUDBOU..../ Přejete si vtipy i během závěrečných titulků? NECHÁM SE PŘEKVAPIT..../// Čekejte prosím, Univerzální Scénářový Automat (USA) pracuje:...20%...60%....65%....Úkol nebylo možné dokončit z důvodu přetížení systému výrobou dalších 30-ti scénářů. Spokojíte se s takovýmto výsledkem? .....ANO. ()

J.Cobra

Film se rozjíždí hodně pomalu a docela dlouho. Dokonce tak dlouho, že jsem myslel že v tomto duchu i skončí. Naštěstí ve druhé třetině filmu se jakoby cosi změnilo a já se začal skvěle bavit a to vydrželo i dokonce. A konala se jak zábava, tak i dojetí. ()

Peter-1307

Dá sa... Nielen ako animovaný film, ako komédia, ale i ako paródia na komiksy ako také. A tá hudba k tomu... Tak to teda hej. ()

macetoma

Spousta čistokrevné zábavy - i když klasická filmová šablona padouch/hrdina dostala v tomto případě pěkně nafrak. A to je koneckonců jen dobře, u mne vítaná změna. Super hudba a super finále. Dávám 4 hvězdy. ()

Jerris008

Velmi podobné animáku Já, padouch, ale - o něco lepší. Megamysl je nápaditější, lépe zpracovaná jak po té animované stránce, tak i příběhové. To je padouch, kterého si člověk zamiluje. Skvělá hudba ()

Swayne

V každom príbehu je dobrý vždy ten dobrý a zlý vždy ten zlý... zákonite. Ale čo ak bude hrdinom príbehu týpek, ktorý je od narodenia "padouch" a jednoducho toto je jediné čo vie robiť? Vznikne pohodový animák Megamind. Pekná story vysvetľujúca už tým najmenším prckom v kine, že byť "the good one" sa nakoniec tak či tak vypláca viac ako byť "the bad one". Mne to na animák stačilo. ()

greymon

Opravdový humorný opak Superman tedy až na jeden detail. Trochu jiný film o superhrdinovi a padouchovi, který mi přijde takřka originální a zábavný. ()

konysua

Postav je sice jako šafránu, ale dohání to kvalitním příběhem, animací, dabingem, charaktery, humorem a báječným soundtrackem. Jen se obávám, že jestli nepříjde další díl, brzy se na tento animák zapomene. 8/10 ()

McMastamind

Mysl nepotřebujete, nechte jí doma. Trochu tupé, ale chytlavé vtípky se vám hned vrejou do mysli, originální pohled na svět superhrdinů vás chytne za srdce a garantuji vám, že si to užijete. Není to žádné veledílo, ale kvalitní zábava na nudné odpoledne. Měl jsem rád Batmana, Supermana, Watchmany, dokonce Ghost ridera, takže nevidím důvod, proč bych neměl mít rád Megamysla, když je navíc mnohem stylovější, než třeba Spiderman (ten je teplej). ()

Paatej

Moc milý animáč s ne až tak ohranou pointou, hezkými charaktery, příjemnou animací a super soundtrackem. Má to koule a vtip a podle mě rozhodně lepší než "Despicable me". ()

Kubi21

Megamysl je naprosto úžasný modrý sympaťák. Jeho film je výborný, ale spíše v jednotlivostech. Parádní výběr rockových písní, úžasný poskok Poskok a skvělý začátek, kdy si film utahuje ze Supermana. Bohužel po likvidaci film ztrácí tempo a drajv. Namlouvání Roxanny je nemastné a neslané a nově vzniklý "superhrdina" je otravný jak blecha v kožichu. Akční závěr je odpovídající a to discokřepčení na konci si mohli tvůrci odpustit. Co se týče výtvarné stránky, tak nemám výtek. A ještě se zastavím u českého dabingu. Je úžasný. Petr Rychlý, kterého vůbec nemusím, je výborný a skvělá je také Lucka Vondráčková. Proč to takhle parádně nejde i u jiných a převážně u hraných filmů. PS: Nakonec u mne na lehké K.O. vítězí Já, padouch. Proto, že je více hravý, rozjařený a vůbec lepší. A ten dabing má taky o chloupek lepší. ()

Horxus

Nemám ráda animáky, ale tohle je něco úplně jiného- tohle byla pecka. Možná je to proto, že mám ráda komixové hrdiny, nebo proto, že to bylo tak neuvěřitelně vtipné, nebo taky proto, že Megamind má tak perfektní soundtrack. Ale tohle mě prostě bavilo ze všech animáků snad nejvíc. ()

Ernie_13

Jak sa vraví "nebíčko v papuľke", tak toto bolo "nebíčko na obrazovke". Neskutočne som sa bavil. Malo to šmrnc, originálne nápady, hlášky. Mňa ako laika animácia potešila a to hlavné čo ma prinítilo dať tomu plný zasah bol fakt, že sa niekomu podarilo pretlačiť tvrdý ROCK do animovanej rozprávky. (navyše takým spôsobom, že sa tam naozaj hodí). Ďakujem tvorcom za prekvapenia v podobe AC/DC, Guns´N Roses, ELO, Michaela Jacksona a hlavne Ozzyho! :))) ()

Jak vycvičit draka se dočká hraného remaku

Jak vycvičit draka se dočká hraného remaku