Boa - V sevření hrůzy

všechny plakáty

Šest studentů se vydá do rozlehlého a nebezpečného pralesa hledat svého ztraceného přítele. Odhodlaně po něm pátrají z paluby vzducholodi, ale vypuklá bouřka je přinutí k nouzovému přistání v parnatém pralese. Netuší, že se dostali na loviště smrtonosného Boa. Naneštěstí se v jeskyni, ve které našli úkryt před bouří, nachází kromě nich také obrovský a vražedný hroznýš, který se nemilosrdně vrhne na všechno a na všechny, kteří ho vyruší v jeho klidu. V krátké době bude všem jasné, že se už nejedná o záchrannou expedici, nýbrž zoufalý boj o život... (oficiální text distributora)

drankeryth odpad!

Banda teenagerov sa vybrala hladat do dzungle svojho kamarata. Na cestu pouzili vzdusny balon, v ktorom sa moc neohriali a stroskotali na strome. V dzungli natrafili na obrovskeho hada, ktory sa niekedy az vznasal nad zemou, ked sa pohyboval:) ako je to mozne? Ze by mal nejake magicke schopnosti? Ani to jeho zabijanie nestalo za rec. Dokonca tam boli az dva hadi, ktore mimochodom boli nejake pomale ked boli blizko ku svojej korysti. Ale ked prekonavali vacsie vzdialenosti tak isli bleskovou rychlostou. Prveho hada nachytali na jednej pasci, ktora pozostavala zasunutim na pevno osadenu macetu vo dverach. On si to nevsimol a smyyyk, a rozpolilo hada na dve casti. Druhy had zapasil s helikopterou, v ktorej bola uvaznena jedna ich kamaratka. Helikoptera sa volajako prevazila na jednu stranu a s hadom sa zrutila do hlbokej priepasti. Stastnou nahodou sa ta osoba neviem ako dostala z helikoptery von a potom uz len visela na skale. Ako to vlastne stihla sa dostat von? Hmmm, mozno bola extremne rychla a nadopovala sa hektolitrami Red Bulla:) ()

helraiser odpad!

Některé filmi jsou tak strašné až jsou opravdu zábavné a tohle je přesně ten příklad. Tragické herecké výkony- tomu se řiká opravdu umění, děj tak debilní, že by to nenapadlo ani malé dítě a had kterej by neviděsil ani mimino. No a když se to sečte tak nám z toho výjde naprostá šílenost na kterou divák kouká s otevřenou hubou a nevěří vlastním očím a uším. Jasně, že se jedná o odpad, ale tak zábavnej, že víc to už ani nešlo. ()

Pitryx odpad!

Tož tohle by lépe zvládli herci páté garnitury. Toto snad ani herci nebyli. Triky ubohé, děj jednoduchý a až uboze primitivní. Film asi dělali nějací norci, řádně zpráskaní, nebo zkouření. Nuda a utrpení. ()

Babulik odpad!

Neskutočne infantilne pôsobiace dielko s bezduchým scenárom, stupídnymi dialógmi, zúfalými hercami a príšerne lacnými efektami. Mal som ísť radšej na to pivo... ()

MT_Y

Tak já si o tomhle filmu myslím že rozhodně to zamotané nebylo, časové roviny, kdo koho hledá atp. Bylo si myslím jasně už od začátku, takže v tomhle trouble rozhodně nevidím. Dále jen, k tomuto filmu není toho co moc říct či dodat, jednoduché, a na mě dost klidné, nicméně já se zde budu rozchazet s jinými a zatím co jsem pročetl negativními komentáři (recenze).... Pro mě to byl poměrně příjemný film, ačkoliv příběh byl neoriginální a sem tam nelogický, bylo to příjemné. Víc k tomu si myslím není ani co dodat. Takže já zde zanechávám 4 ✨ 70%. (Upozorňuji že film je hodnocen z mé strany jako pouze odpočinkový film a film, který člověka v něčem ikdyz málo trochu zaujme - Doporučení filmu - Nedoporučuji náročnějším divákům) ()

bulawaio odpad!

Není odpad jako odpad! tenhle je opravdu tak čistoskvoucí, že by snad nikoho nenapadlo pomýšlet na nějakou tu hvězdu. Co dialog, to perla. Postavy na zabití, děj těžko uvěřitelný i v pohádkách a korunku nasazuje naprosto digitální had. Někdo tu říká, že Anakonda je horší, ale ta si oproti této neuvěřitelné sr*čce zaslouží moje a doufám, že i všech ostatních, krapet uznání. ()

uprchlice odpad!

Už od svého dětství jsem si myslela, že asijská kinematografie je na vysoké úrovni, ale od shlédnutí tohoto filmu si nejsem už moc jista. To, co se mi přehráno před očima byla moje skoro smrt. Tak špatný, nudný film jsem snad v životě neviděla. Chabé až otresne, ne-li otravne herecke výkony a to jsem ještě moc mirna. Had v pocitacove upravene podobizne mi dal zabrat. Musela jsem se držet, abych ten film nevypla a nehodila rovnou do koše. Bolely me z něho oci. Jsem ráda, že ho mám za sebou a už nikdy ho nepozru. Ani kdyby me mučili. Tohle bylo totiž me prave mučení. ()

BigJohn02 odpad!

Děsivá thajská hovadina se zlotřilou přerostlou hadicí, bandou děsivých nehereckých spratků a imbecilních dialogů, která zaujme snad jen svou idiocií. DVD u nás vydala jakási uherská firma Mirax, která ho vybavila jen maďarskými a rumunskými titulky, takže jsem trpěl u příšerného českého dabingu. Nakonec jsem to přepnul do thajštiny - díky debilitě dialogů jsem o nic nepřišel. ()

juro odpad!

Kdyby jsem byl majitel distribuční firmy a někdo z mých zaměstnacu přišel s tímhle filmem a nápadem, že do něho investujeme peníze, necháme ho nadabovat a pustíme do distribuce tak  má výpověď - NEKOUKATELNÉ, NELOGICKÉ, PROSTĚ VŠECHNO ŠPATNĚ  a hlavně ti thajci co to točili to mysleli vážně - ale je to jen trapný hnus ()