Elizabeth Halseyová (Cameron Diaz) je učitelka, která by z chování dostala přinejmenším dvojku. Je sprostá, zlá a chová se naprosto nevhodně. Pije, bere drogy a nemůže se dočkat, až si najde dobře situovaného muže, který se o ni postará a ona bude moci svou kariéru učitelky definitivně opustit. Když se s ní rozejde její snoubenec, vymyslí plán, jak získat jeho bohatého a pohledného náhradníka (Justin Timberlake) – o jehož přízeň soupeří se svou přehnaně aktivní kolegyní Amy (Lucy Punch) – ale zjišťuje, že je místo toho nucena bránit se snahám obhroublého učitele tělocviku (Jason Segel). Elizabethiny bizarní plány a jejich bláznivé následky šokují její studenty, spolupracovníky a dokonce i ji samotnou. (oficiální text distributora)

JK-Stinger

Průměrná komedie s ďábelskou mrchou Cameron Diaz a podivně přitepleným Timberlakem. No, jednou stačilo, večerní popcorn jak ze škatulky. ()

wampire23

Konečne nie úplne typická americká stereotypná zamilovaná komédia, ktorá končí podľa šablóny a postavy prejdú premenou, katarziou až k dokonalosti a láske až naveky. Tu vidíme nekompromisnú avšak ultra sexy Cameron ako prejde filmom bez jedinej zmeny jej nekonvekčného charakteru. A tak to má byť. Skutočná Ba/ed teacher. Timberlake ako totálny lúzer konečne ukázal, že v ňom drieme aj poriadna lama a nehral lámača ženských sŕdc (posteľná scéna nemala chybu). ,,Marshall" hral akosi svoju postavy z Mother, tak to ostalo v priemere. Celkovo hodnotím nadpriemerne v rámci súčasných komédií. ()

Jaroslaf

chudák cameron. co jí to udělali s xichtem? Neřikejte mi, že tohle je normální proces stárnutí. A film? Pokud se tak dá vůbec nazvat, vyhněte se mu obloukem a nahoďte radši Masku, kde byla Cameron DOOPRAVDY kus a nemusela svojí rajcovnost spíše předstírat. ()

blazenka

Rozhodně slušný průměr. Není to přehnaně perverzní a není tam ani špetka romantiky. Cameron Diaz je ve skvělé formě a je koukatelná. Ovšem nejvíc mě bavil Jason Segel v roli dotěrného tělocvikáře. Timberlake jej celkem snesitelný, jeho pěvecké číslo na učitelské sešlosti vyvolalo v kině největší salvy smíchu. Sympatico. Takže u mě za 55%. ()

El-Barto

Dost možná jedna z nejlepších rolí Cameron Diaz, rozhodně jí sedla líp než většina jejich romatických póz dohromady. Až na pár vtipných a trefně podaných fórů tahle komedie nepřináší nic tak super, čím by se ze Zkažený úči stala vyjímečná komedie, možná to chtělo ještě trochu přitvrdit;) 6/10. ()

jorgus

nekorektni a pro to pro me i zabavne, mam rad humor na hranici pokud je vkusny a zde vicemene byl, tech trapnych okamziu zde bylo mene nez jsem cekal..a hlavne to cele bylo svezi a svizne:)nenudil jsem se a i docela bavil..u komedie je to vyhra ne?:) ()

KOZEL84

Cameron takhle šukézní nebyla snad od Masky.Úplně vidím jak mi leští pažouta (myslím dvěstěpětku vy prasáci).Zdravím pana ''profesora'' Kaštovského. ()

Kjuk

Strašná pohodovka, na kterou se rád kouknu i podruhý a potřetí. Cameron tahle role sedla jak facka rozmazlenýmu parchantíkovi. Náhodou ji to pořád sekne a né že né! Humor Jasona Segela alias Marshala Ericksona mi neuvěřitelně imponuje, věřím tomu, že až budu vtipnej jako on, nebudu mít problém sbalit ani svoji 25ti letou profesorku manažerského účetnictví! Víc než tři hvězdičky dát ale nemůžu, ať už kvůli Džastinovi nebo kvůli Džastinovi. Nicméně tenhle kousek vřele doporučuji! ()

AndreyCSFD

Vtipně pojaté moudro, že hodné holky se sice dostanou do nebe, ale ty špatné mají dveře otevřené všude. Scénář a režie tohoto filmu patří v rámci žánru k tomu lepšímu. Děj svižně odsýpá a i přesto, že od začátku tušíte s kým Elizabeth nakonec skončí, sledovat její profesní eskapády se vyplatí. Pro Cameron Diaz je tenhle film pomalu už labutí písní odkvétající krasavice, která si je tohoto faktu dobře vědoma, a proto jí postava Elizabeth tak sedne. Dovolí jí totiž uplatnit jak zralost při pronášení mouder, tak i stále dokonalou postavu např. při scéně v automyčce. Ve vedlejších rolích potěší přitroublý Justin Timberlake a mírně neotesaný Jason Segel. ()

Kiedes

Inu mohlo to byt daleko vic perverzni, skoda. Jinak jak nemam rad Diaz, tak v roli lacine vulgarni zeny me vskutku vzrusovala! ()

Chundys

Co tohle mělo znamenat opravdu netuším! Zasmál jsem se scéně se záchodem a pak ještě pár věcem, už si ani nepamatuji! Cameron Diaz vynikající a má oblíbená herečka byla v tomhle nudném filmu úplně na nic a místy byla dost trapná. Ostatní herce ani nekomentuji, protože tam ani moc nevystupovali. No a učitelka Veverka NO COMENT... ()

adriane9

Strašně nerada dávám odpady..To jen pro kousky, které jsou opravdu strašné a není na nich nic hezkého,zajímavého.. Toto je taková obyčejná kničemukomedie, která mě vůbec nebavila..Jsem ráda když si z filmu mohu něco odnést, zapamatovat silnou pasáž, ale tady není nic. Rozhodně nic pro ženy. Bylo mi trapně při scéně kdy Cameron před dětmi jezdí zadkem po autě a vlastně celé její chování ve škole mě svým způsobem uráželo. Nebylo čemu se smát možná jen brečet nad tím, že je někdo schopný takovou stupiditu natočit.. Naprosto mi to znechutilo celou Cameron Diaz a hvězda pouze a jen za děti..protože se jistě snažili... ()

Vaiollet

Docela nuda. Cameron Diaz moc nemusím. Naopak kvůli komu to celkem ušlo byl Jason Segel. Na to, že by to měla být komedie mi ani jedna věc nevyvolala úsměv na tváři, ()

EvilMari

Když jsem slyšela o tomhle filmu a viděla asi někde v kině trailer, byla jsem znechucená. I tak došlo na promítání a předsudky musely jít stranou. Skvělá komedie, výborně obsazená a baví i po několikátém shlédnutí. ()

Krotitelé duchů 3 budou perfektní

Krotitelé duchů 3 budou perfektní