Elizabeth Halseyová (Cameron Diaz) je učitelka, která by z chování dostala přinejmenším dvojku. Je sprostá, zlá a chová se naprosto nevhodně. Pije, bere drogy a nemůže se dočkat, až si najde dobře situovaného muže, který se o ni postará a ona bude moci svou kariéru učitelky definitivně opustit. Když se s ní rozejde její snoubenec, vymyslí plán, jak získat jeho bohatého a pohledného náhradníka (Justin Timberlake) – o jehož přízeň soupeří se svou přehnaně aktivní kolegyní Amy (Lucy Punch) – ale zjišťuje, že je místo toho nucena bránit se snahám obhroublého učitele tělocviku (Jason Segel). Elizabethiny bizarní plány a jejich bláznivé následky šokují její studenty, spolupracovníky a dokonce i ji samotnou. (oficiální text distributora)

Soweek

:-) za mě dobrý, já se bavil. všechny hlavní herce mám moc rád a zde dokázaly navzdory mým očekáváním vytvořit vcelku neotřelou sprostou komedii, která se nedrží klasického hollywoodského scénáře a už vůbec klasického konce, který by většina z nás čekala, rozhodně milé překvapení oproti očekávání ()

Yeosol

Musím říct, že po dlouhý době jsem se v kině docela příjemně pobavil a oddychl si od megalománských projekcí typu Transformers či jiných velkofilmu. Není vůbec špatný si někdy takhle odpočinout. :-) ()

Rousse

Když si vzpomenu na Zkaženou úču, tak se mi okamžitě vybaví moje náctiletá sousedka z kina, která si pod džínový minikraťásky dala samodržící punčochy... Asi nemusím dodávat, jak strašná to byla podívaná a proč i teď, při té vzpomínce, mám husí kůži... No - jen doufám, že právě při scéně s mytím aut slečna pochopila, že tudy cesta nevede:-) A teď k filmu - jak já jsem Cameron díky mému povolání v některých chvílích rozuměla a chápala! Pravdou však zůstává, že jsme na to zpočátku hleděli s nechápavým výrazem "kam jsme to vlezli? Tomu se máme smát?", ale pak jsme se chytli...Justin, Cameron a Jason byli úžasní a za to 3 zasloužené hvězdy. Nejedná se totiž opravdu o nic výjimečného a převratného, ale při potřebě oddechu si tohle vyhledám určitě někdy zas... ()

MiaMoonlight

Málokterá komedie si u mě vyslouží takovéhle hodnocení. Bude to zřejmě tím, že tohle není až tak typická komedie kde to s hlavním hrdinou jde z kopce do kopce a chová se jako idiot. Ba naopak, slečna učitelka se tu se vším skvěle vyrovnává a z okolního světa má jen srandu. Vyjímečně mi nic nelezlo na nervy a jen sem se skvěle bavila celých 92 minut. ()

SG-1

"Vidíš ty mistrovské trofeje? Nebyly tady, když jsem tu začal dělat. Visely támhle. Nařídil jsem je přenést." -Russell- ()

vitekpe

Docela koukatelna komedie, ktera byla misty necekane realna, coz me prekvapilo. Potesila me ucast Lucy Punch, Phyllis Smith a Jasona Segela, ktery si u mne timto mirne vylepsil reputaci. Jason Timberlake svou figuru zvladl taky s bravurou, cili nakonec docela mile prekvapeni. Silnejsi 3. ()

KR4T4S

Nedívejte se s dabingem. Nějakej mimoň to svým překladem chtěl podšoupnout nejspíš svýmu 10tiletýmu dítěti, takže je tam snad nesprostší výraz prdel. Viděl jsem v původním znění a následně porovnal ty nejpeprnější vtipy v cz verzi a spadla mi brada na zem údivem. V cz verzi se nezasmějete tomu, jak Cameron chrlí jedno fuck za druhým a různě si s tím slovem hraje a variuje jeho užití. Z toho skoro především vtip filmu těží. V cz verzi bude opravdu jen protivná úča, ne zkažená a uncensored verze bude ještě umírněnější a průměrnější. Jinak spokojenost, Punchová nepřehrává, Timberlake si ze sebe umí udělat legraci, Diazová má svou nejlepší roli a je dost možná nejvíc sexy za svou celou kariéru. Je to sice pitomost, ale v angličtině za 75%, v češtině za 20%. ()

Cejny

Bad Teacher je, bohužel, zase jen další z průměrných amerických komedií. Nadprůměrnou ji dělá Cameron Diaz, která je fakt neskutečná a do své role se úžasně vžila a poradila si s ní s veškerou parádou. Stejně sympatický a příjemný dojem na mě udělal Jason Segel. Naopak Timberlake a Punch jsou až trapní, jejich postavy jsou příšerně napsané. Čili, půl napůl, co se týče příběhu - klasika. 65 % ()

Germanotta

Miestami trošku vtipné,miestami trapáreň, tušila som že to nebude nič moc a moje obavy sa potvrdily. Zoschnutá Cameron Diaz, ktorá mala pôsobiť uvolnene a flegmaticky na mňa pôsobila skôr ako sprosté ženské ktoré tak veľmi neznášam. Ani Justin sa mi nepáčil v tejto pozícii.. ()

ZkuKol

Není to geniální, není to třeskutě vtipné. Ale na druhou stranu je to příjemně nekorektní, s minimem poučování a občas se gag fakt vydaří. Podruhé se na to koukat nemusím, ale čas utekl příjemně a to Diaz nemám rád. Být učitelem je fakt na pytel, být učitelem na pytel zase tak špatné být nemusí - pro nestraného pozorovatele... 60% ()

BMAJTZ

Poměrně ničím nepřekvapující komedie, ale bavil jsem se dostatečně. Jinak oceňuji, že se hlavní hrdinka jako zázrakem neproměnila c někoho chrabrého a ctižádostivého. ()

slovan1

Cameron Diaz táhne celý film. Segel, jakmile se dostane do popředí, tak je taky docela fajn. Timberlake mi ve své roli absolutně neseděl a přišel mi dost trapný. Celkově docela dobrá komedie, kde Diaz stíra každého kdo si to zaslouží, i ne... Písniška od Coolia je více než trefná :-) Jinak byla radost vidět Diaz jak myje auto a vlastně pořád, když se objevila ji to šíleně seklo . ()

sedm.1

Zkažená úča je o Cameron Diaz. Tvůrci na ní vsadili vše a ve výsledku asi neudělli špatně. A tak se vše točí skutečně jen a pořád kolem dokola Cameron, zápletka, dialogy, postavy, prostě Diaz jede v centru a ostatní ji mohou tak akorát přihrávat, což se jim ale nakonec docela i slušně daří. Co se týče té zápletky, je to takový nemotorný slepenec, kde se tu něco povedlo, tu zase ne. Tam scéna pobaví, tam nudí, chvíli to má spád, jiná chvíle by sa zas dala pro jistotu radši celá vystřihnout, ale jako celek by se to dalo asi za oddechovou a lehouce zábavnou podívanou označit. Co tu bohužel moc nezafungovalo, byla romantická linie, jak Timberlake tak Segel se k živelné Cameron ani jeden moc nehodí, ale na druhou stranu zase ve svých výstupech jsou oba fajn, zábavní a sympatičtí, což se ovšem už nedá tak tvrdit o Cameronině soupeřce Lucy Punch, vážně divné to stvoření. Zkažená úča je ale zkrátka taková pohodovka, s lehce originálním dějem, příjemným obsazením a nenudícím spádem, takže proč ne? ()

LuciusWlk

Myslím, že se s tohoto tématu dalo vycucat mnohem víc. Cameron byla opravdu sexy, co si budeme nalhávat. Ale když už prostředí, kde absurdita chování učitelky byla parodicky akceptovatelná, tak proč tomu nedat víc šťávy a nepokochat divákovu bránici. Učitelka Amy ( Lucy Punch ) byla fenomenálně trhlá a její postava snímek tlačí do mnohem zábavnějších rovin. Celkový koncept amorálně-moralizujícící mi nějak nesedl. Úsmíval jsem se, ale v pase jsem se nelámal. ()

prasacimor

Po ťažkopádnej Bláznivej, hlúpej láske veľmi príjemné R-kové osvieženie. Výsledok je síce jasný od začiatku a Timerblake je retardovaný až príliš, ale Cameron je v roli úplne dokonalá a väčšinu z toho, čo vypustila z ústa ma úprimne bavilo. Aj keď sú skoro dve desaťročia v biznise na jej tvári znateľne vidieť, za to telo sa nemusí hanbiť ani zamak (viď carwash). ()

Babous

Letní oddychovka, která nemá vyšší ambice než vytvořit na tvářích diváků pár úsměvů. Děj ubíhá svižně a na hlavní osazenstvo se dá hezky koukat. Průměr. ()

mikulíšek

Ona je bezostyšná mrcha, která využívá/manipuluje všechny, včetně dětí, k tomu aby si obstarala nová prsa, díky nimž si našla bohatého manžela (např. Timberlakea) a mohla seknout s učením, která ve srovnání s americkou překorektní, usměvavou a milou skupinou ostatních učitelů vypadá jako sympaťačka. Bavil jsem se dobře a to i přes některé dost divné pasáže. Bavil jsem se tím, že záporná postava vyznívá lépe, než ty ultrakladné. Bavil jsem se tím, že hajzlovství je lepší než usměvavá přetvářka. Jason Sagel je filmu dost málo a ani by tam být nemusel. Timberlake je tam málo a jeho postava je divná a úchylná. Diazová stále umí vypadat dobře, ale ne tak dobře, aby zaujala teenage maldíky. Celkově příjemná zábava, příjemné překvapení. ()

herr_carter

Můj mozek zřejmě během letních veder zaznamenává zatím nejrychlejší měknutí během poslední doby, protože se celkem s přehledem dokážu bavit u typických amerických komedií a tohle si myslím, že zase nebylo tak špatné...ale nutno podotknout, že více než Cameron jsem si všímal ostatních herců, pro mě nepříliš známá Lucy Punch je tu se svým alternativním hereckým vyučováním fakt k popukání a zajímavé bylo například i to, vidě Timberlakea v jiné roli, než jako svůdníka všech ženských kategorií (čti: tady hraje prostě intelektuálního loosera). Film mě neurážel, ani neznechucoval a víceméně pobavil,takže proč ne.....................moje hodnocení = 6 z 10. ()

Krotitelé duchů 3 budou perfektní

Krotitelé duchů 3 budou perfektní