Elizabeth Halseyová (Cameron Diaz) je učitelka, která by z chování dostala přinejmenším dvojku. Je sprostá, zlá a chová se naprosto nevhodně. Pije, bere drogy a nemůže se dočkat, až si najde dobře situovaného muže, který se o ni postará a ona bude moci svou kariéru učitelky definitivně opustit. Když se s ní rozejde její snoubenec, vymyslí plán, jak získat jeho bohatého a pohledného náhradníka (Justin Timberlake) – o jehož přízeň soupeří se svou přehnaně aktivní kolegyní Amy (Lucy Punch) – ale zjišťuje, že je místo toho nucena bránit se snahám obhroublého učitele tělocviku (Jason Segel). Elizabethiny bizarní plány a jejich bláznivé následky šokují její studenty, spolupracovníky a dokonce i ji samotnou. (oficiální text distributora)

Fleak

Jo přesně tohle jsem potřeboval. Výborná oddychovka, která si drží celkem slušný tempo po celou dobu. Diaz střílí jeden forek za druhým, sice občas mine, ale v zápětí to zas nečím zachrání. Je vidět, že role ji opravdu sedla. Zároveň první film, kde mi Segel nepije krev. Jednoznačně pozitivní zážitek. ()

dodona

Zábava za 3 hviezdy : Cameron, Jason a Justin. Drsný humor zo školského prostredia, resp. z denníku jednej zlatokopky. Pravdaže americký poučný happyend nemôže chýbať, ale pobavila som sa viac než dosť a rada si to pozriem aj druhý krát. ()

haroska

Všechno co má cool komedijka obsahovat - hodně vtipná Cami(ostatně září jako vždycky),Justin v roli totálního MAGORA :-) A pak "Marschal" v jeho obvyklém rozpoložení.Bavila jsem se od začátku do konce - scéna mytí aut má ode mě 5*:-))) ()

Ryšty

Justin Timberlake se stále více objevuje i na filmové scéně a v tomhle filmu rozhodně nezklamal. Segal je prostě borec a "špatná" ušitelka mi taky nevadila. Příjemná komedie s sympatickými herci, která určitě neurazí. Ale nejvíc mě stejně dostala tlustá Lynn :D ()

Bart16

Cameron Diaz asi ve své nejzábavnější roli!To díky jejímu výkonu si postavu Elizabeth ihned oblíbí každý divák,téhle celkem vydařené komedie.Schválně říkám ,,celkem,,.Ale pěkně postupně.Scénář není žádné veledílo,ovšem musím dát tvůrcům plus především za dvě věci.Tou první je casting.Krom Diaz se trefili do černého i s ostatníma hercema.Timberlake tu hraje bohatého ňoumu,který to rád na sucho(kdo viděl pochopí..) a Segel je fajn,jako vždy.Co se týče jednotlivých fórů,tak ty taky nejsou kdo ví,jak originální,ale herci jsou natolik sympatičtí,že se divák beztak zasměje.Jo,abych nezapoměl,to druhé plus je za to,že se z hlavní postavy nakonec nestane napravená a děti milující učitelka,jak bývá u podobných filmů zvykem. ()

marusaj

Bez chuti a bez zápachu, nicméně místy vtipné, místy překvapivé, místy trapné a hlavně nikdy nesklouzávající do hlubin podprůměru. Cameron je OK, jinak nikdo neutkvěl. Scénář se potácí od ničeho k ničemu, nicméně.., musím uznat, že ten film má šmrnc. ()

Sign

na tenhle film mam dva nazory: 1- DĚLÁTE SI PRDEL?!?! film o zlatokopce! nvm jestli sem se mel poblit nebo rozbit, odporná hrdinka kterou jsem nemel rad hned od zacatku, upřímně jsem si film stáhl jen kvůli Jasonovi Segelovi(MARSHALL) pro mne hlavní tahoun ale bohužel dostal velmi málo prostoru...NAZOR 2: Cameron si roli vyborne uzivala a prave diky jejimu talentu zahrala opravdu skvostne tuto pro mne nechutnou zenskou za co prave davam hvezdicky, jednu za Jasona a dalsi za Cameron, herecke vykony ()

Patrik200s

Už dlhší čas som nevidel film s Cameron. Táto málo vyvinutá pani s nezvyklou tvárou a rok od roku ochablejšou postavou, ešte vždy vie zaujať úšklebkovatým úsmevom s nádychom vyšinutosti. ()

bakeero

Jelikož se mi Cameron Diaz zrovna moc nelíbí, tak jsem měl strach, že tenhle film, kterej má být (alespoň dle očekávání) postavenej na jejím sex appealu, mě nebude moc brát. Ale nakonec to tak pěkně odsejpalo a bavilo, že jsem byl na konci spokojenej :-) ()

sarfian

Na moje prekvapenie je to celkom slušná komédia, ktorá pobaví no miestami trušku nudí. Cameron ma milo prekvapila a ťahá celý film, no naopak Timberlake ho zráža k zemi. VIDENÉ 1x ()

marko66

Cameron Diaz ako sexy učitelka ktorá za peniaze, ktoré potrebuje na plastiku ''koz'', spraví čokoľvek. Ja som sa celkom bavil ale určite sa dalo vytiahnuť z toho ešte viac. ()

Searison

Film by působil úplně jinak, kdyby hlavní roli dostala jiná herečka. Cameron Diaz se k tomu prostě opravdu nehodí a působí to strašně uměle. Naopak Timberlake byl opravdu vtipný :D. Chvílema se určitě budete smát, ale žádnou pecku od toho nečekejte. ()

Ruffy

Konečně komedie co mě rozesmála! Cameron Diaz je opravdu bezkonkurenční!! Nevěděla jsem co od názvu očekávat, ale toto?? No páni!! Tleskám vážně se mi to moc líbilo! ()

Zacharias

Dvě hvězdičky za film a jedna za Cameron Diaz. Protože scénář stojí za prd, přitom potenciál to má, bože kdo tohle píše. ()

Chosef76

Oddechovka na sobotní odpoledne. Cameron Diaz se sice obličejovými plastikami lehce vzdaluje své původní přirozenosti, ale pořád je okouzlující ...60% ()

tom912

Průměrná komedie , kde Diaz je opravdu, ale opravdu k**evsky sexy. Mimo to, takovou ''úču'' jsem si vždycky přál. 60%. ()

Krotitelé duchů 3 budou perfektní

Krotitelé duchů 3 budou perfektní