Život Carly (Nichola Burley) připomíná pohádku. Chodí s charismatickým Jayem (Ukweli Roach) a jejich taneční skupina se právě probojovala do finále tanečního mistrovství UK Street Dance Championship. Pohádka ale končí ve chvíli, kdy Jay Carly skupinu opustí a všechny sny o taneční slávě se tak rychle začínají hroutit. Zlomená Carly bojuje ze všech sil, aby skupině i sobě dokázala, že k vítězství je může dovést i ona, nicméně po sérii nepříjemností a osobních porážek, mezi které patří i ztráta zkušebny, začíná o svých vůdčích schopnostech vážně pochybovat. Spása přichází v podobě učitelky baletu Heleny (Charlotte Rampling), která je fascinována schopnostmi a nadšením Carly a celé skupiny a nabídne jim, že mohou trénovat v luxusním studiu baletní akademie. Podmínkou ale je, že budou spolupracovat s jejími baletními tanečníky. Helena doufá, že Carlyino nadšení a vášeň pramenící ze street dance nakazí i její mladé svěřence před konkurzem do prestižního britského Královského baletu.

Na otázku, zda tyto dvě skupiny tanečníků najdou způsob, jak před finále tanečního mistrovství UK Street Dance Championship a před konkurzem do britského Královského baletu začít spolupracovat, odpoví historicky první 3D taneční film, který je inspirujícím a vzrušujícím výletem po britské scéně street dance, a který představí mimo jiné i hvězdy populární televizní soutěže Britain´s Got Talent – George Sampsona a skupiny Flawless a Diversity. (oficiální text distributora)

Merwin odpad!

Ne tak tohle ne... myslim že kdo vydrží dýl jak 30 minut u tohohle, ... mno nevim jak to nazvat ... třeba filmu, je borec. :D:D ()

Blazis34

Filmy s taneční tématikou se mi velice líbí. V době kdy vyšla pouze série Step Up, jsem tento film uvítal. Na StreetDance jsem přišel v klipu skvělé písničky We Dance On a od té doby se na toto dílo těšil. Určitě mě nezklamalo, nenudil jsem se, ale na druhou stranu to mohlo býti ještě více propracované a nepředvídatelnější. Přesto hodně chválim. Také za to, že se ve filmu objevily takové esa jako George Sampsona a skupiny Flawless a Diversity. To co předváděli je vskutku impozantní. Stejně jako i jiní tanečníci. Dávám čtyři hvězdy - 80%. ()

kenny79

Furt stejné jak Letś dance 1,2. Chtělo by to přijít s něčím novým a ten závěr ? Nevím jestli to bylo tím baletem, ale uspával mě :D ()

lobo87

Zaujímavý tanečný film, ktorého najväčšou devízou je určite pomer tanca a hrania. Našťastie, toho prvého je tam dostatočne na to, aby zlé hranie zakryl. 3D bolo celkom fajn a páčilo sa mi. Obsadenie sympatické, soundtrack zaujímavý a moderný, choreografie nápadité, ale tá záverečná ma fakt nedostala. Napriek tomu pochvala... 60% ()

Teachman

Námět a zápletka: 5/10 ... Vizuální stránka: 6/10 ... Soundtrack: 6/10 ... Didaktický potenciál: 4/10 ... Celkový dojem: 5/10. ()

Chuchmi

Žádná originalita s tím souhlasím, ale rozhodně na tom ten film neni tak špatně. Jelikož i já byl na předpremiéře (PK2010) tak by mě zajimalo kde hodnotící předemnou mohli snímek ve 3D vidět. Asi nikde co? Pro mě 70% :) ()

AdamK. odpad!

A to mě streetdance docela zajímá a baví! Ale ještě se mi nestalo, že bych v kině nevydrel ani 20 minut. ()

HouseFan

Tak tento film rozhodně nezklamal moje očekávání...byl opravdu tak hrozný jak jsem čekal.A rozhodně to není jen o vskusu na hudební a taneční styl.Tenhle film byl prostě trapný.Věčné zpomalování a pozastavování scén filmu opravdu nedodalo to co režiséři očekávali.Akorát tak formát 3D tomu trochu pomohl, protože v normální kvalitě už by moje hodnocení bylo nižší.Byl oto opravdu slabé... ()

dantiiik

Nechci se tím nějak moc chlubit, ale co se týče streetdance či breakdance, tak mám trošku přehled. Nápad skombinovat balet se streetdance a natočit o tom 3D film, je asi tak skvělá myšlenka jako přeplout atlantský océan v neckách. Vážně to je naprostá blbost. Tu jednu jedinou hvězdu si film zaslouží jen za to pěkné 3D hopsání, ale i přes to stále můj oblíbený les vede:) ()

LilDevil

toto je tanecny film a kto to nechape ma smolu a lutujem ho. tu nejde o hlboku myslienku ale o prepracovany tanecny zazitok. hudba a tanec ***** ()

Vozataj

Viděno na PC bez 3D a myslím, že jsem o nic nepřišel. Příběh klišé, ale nebuďme naivní, to všichni vědí a všichni s tím do toho šli. Líbily se mi taneční kreace a Nichola Burley, která mi značně připomíná naši českou bruneku Terezu Voříškovou. I když hip hop neposlouchám, ve spojení s tancem mi nevadí... ()

djcremo

Filmy tohto typu pozerám len kvôli tanečným prvkom a inak tomu nebolo ani teraz. Aspoň som nemal s čoho byť sklamaný. Film má asi všetky klišé, ktoré len môže mať. Nič nové nepriniesol a ani dejovo to nejako nezaujalo. Tanec a choreografia, boli v celku slušné, hlavne skupiny, Diversity a Flawless. Záverečný tanec, bol pre mňa sklamaním, aj keď choreograficky a scénovo nebol zlý, ale mi tam nejako nesedel a ani som zasa z neho nebol nejako namäkko. Celkovo som sa nejak pri filme nenudil, ale za srdce ma to nejako nechytilo. ()

Abalzo

Tento film není pro každého. Příběh je zde zcela kýčovitý, neoriginální. Herci zde nejsou až tak herci. A přesto se mi líbí. Proč? Protože mám rád hudební filmy a hlavně tento styl tance. Věta, kterou jsem začal tento komentář, podle mě tento film vystihuje nejlépe. Ten, kdo od filmu očekává nějaký pořádný příběh s originální zápletkou či skvělé herecké výkony, ten ať si tento film ani nepouští. Bude zklamán. V tomto filmu jde především o tanec. A toho je tady spoustu a, alespoň podle mého názoru, kvalitního. Přidáme-li 3D, pro lidi jako já super zážitek. ()

davella

Nevím na co tvůrci filmu mysleli, ale na kvalitu asi ne. Zdá se mi, že když se vymyslelo, že Street dance bude 1. taneční film ve 3D, snažili se to uspěchat tak, aby je někdo nepředhonil. Podle mého názoru si toto prvenství klidně mohli nechat ujít, protože má vzpomínka na první 3D taneční film je velké zklamání. Možná, že tvůrci vše vsadili na pohledné tvářičky všech herců (ale ani to se jim moc nepovedlo). Tanec, který ve filmu můžeme vidět mi připadá jako z 2. ročníku taneční školy. A to velké očekávání ohledně závěrečného tance? OBROVSKÉ zklamání. Kromě pár otoček tam nepředvedli vůbec nic. A dějová originalita se chválit také nedá. Je to levná napodobenina Let's dance. ()

LoboNegro

Tak přesně takhle si představuji skvělý taneční snímek. Navíc není z produkce USA, což mu, alespoň pro mě, přidává další kladné body. Dobře napsaný scénář, i zpracování. GRATULUJI. ()

kuře.gril

Závěrečná scéna se mi líbila, ale jinak to byla hrozná nuda. Hodnotím tak nízce hlavně proto, že jsem relativně nedávno viděla Step Up, což je vlastně úplně stejný film a vidět to samé podruhé už mě nebaví. Navíc- herci v tomhle filmu mi přijdou takoví hodně neslaní nemastní, ani hudebně mě to nezaujalo. Od tanečních filmů nečekám žádné zázraky, ale vždy si říkám, proč není trochu víc rozpracovná ta milostná linka. Vždyť tanec má k vášni a sexu hodně blízko a v těch tanečních filmech jsou ti hrdinové takoví strašně cudní, nesmělí nebo spíše úplně studení (co se vztahů týče). ()