No moriré sola

• angličtina I'll Never Die Alone

Čtveřice mladých dívek jede po delší době z vysokoškolských kolejí domů. Po cestě narazí na brutálně ubitou dívku. Odvezou ji na nejbližší policejní stanici ve městečku Trinidad. Po pár hodinách výslechu se vydávají opět na cestu a za chvíli zjistí, že je sleduje auto, které viděli nedaleko nebohé dívky. Začíná tuhý boj o přežití a zachování si alespoň špetky lidské důstojnosti. (Chatterer)

Soubi

Tohle byl táááááááák zdloooooouhavý film, že si více než 1* nezaslouží. PS: na těch několik dobrých scén se nevyplatí čekat ()

Pitryx

Kamera mi přišla párkrát zbytečně statická a dlouhá. Ale jinak plnila svou funkci dokonale a připočteme li absenci hudby i dost autenticky. Příběh je to skoro klasický „rape&revenge“ a stojí za to jej vidět. Konec se mi zdál nedotažený. Herečky výborné. Suma sumárum, kdo má tyhle filmy rád, neprohloupí. Vypadá to sice dost amatérsky, ale… ////*** a půl ()

oliveros

Ďalší z radu surovo sa tváriacich exploitation s dejom na pol vety. Nakoľko bol už tento žáner dávno vyčerpaný (z pochopiteľných dôvodov) vedúcou záujmovou stránkou tvorcov by malo byť spracovanie. V tomto prípade najmä realistické zvýraznenie násilia. Počas celého filmu sa mi nepodarilo nadviazať súcit s obeťami, ich charakterom je venované minimum priestoru a tak všetko skončilo iba pri tupom sledovaní znásilňovania a strieľania, ktoré však postráda väčšiu autentickosť. Na moje prekvapenie a tunajšie hodnotenie sa však diváka podarilo presvedčiť a zaujať. Mňa nie. Ale to je dobre, bol by som ešte viac utopený v otázkach, prečo a pre koho vlastne sa takéto filmy točia.. ()

Cechyno4

Proč takový film vůbec vznikl ? Jen proto, že chtěl někdo zfilmovat co se opravdu stalo ? Neuvěřitelně amatérské, ve většině chvílích nelogické, herecké výkony otřesné, hodně scén bylo velice nudných. Proč se mám dívat celý dvě minuty jak si holka obléká na záchodě halenku, či jak zahazují ještě delší dobu hrob. Aspoň jednu hvězdu dám za prvních 45 minut filmu, jinak bych musel dát odpad. ()

xSxEx odpad!

Vzdy - VZDY ocenim film aspon nejmene jednou hvezdickou,,, tohle postrada naprosto vse! Od mimiky az po hudbu, nejaky ten strih, nejaky ten herecky vykon, nejakou tu vyraznou postavu ... jedine co tak tak 2 gore pasaze me zaujali na 4vteriny ale pak jeden velkej odpor vuci teto parodi.... ()

maldoror16

Ty jo, nářez, nářez....naprosto skvělý rape & revenge, byť hodně stavící na klasikách v čele s původním I Spit on Your Grave... hodně jednoduchý zpracování (skvěle minimalistický co do slov, dialogů i hudebního doprovodu, ale i nářků a bolesti - v podstatě zdaleka nejvíc jsou slyšet klidné zvuky panenské přírody nějakého zapadákova - a vůbec jakýhokoli vysvětlování), zato s výbornou, tísnivou a od začátku nastoupivší hustou a deprimující náladou - ta mě fakt strhávala k zemi..., díky níž rape část je fakt mrazivá a revenge zas chladně zuřivá a zoufalá... po herecké stránce mi to přijde taky takové odcizeně minimalistické, ale zcela zdařilé a působivě fungující... silných 90%, možná i víc. ()

kalysta

Čirý extrakt exploation . Bez příkras, brutální, přímočarý. A taky bez velkých řečí, bez vývoje postav. A právě herci, jestli to jsou vůbec herci, jsou tragičtí. Zejména mužská část ansánblu je zřejmě tvořena přáteli režiséra, kteří si odskočili od piva natočit film. Rape mi trochu připomíná "poetiku" Last House on the Left (1972), kde však byla doprovázena skvělou hudbou, která zde prakricky úplně chybí. Film pouze pro fanoušky žánru, lepší 3*. ()

Retimo

Čekal jsem pravda trochu víc.Spíš než hluboký zážitek z příběhu,mě bavilo to jak jsou některé scény pomalu vykreslovány a to,že pocit napětí se dá vyvolat i bez k tomu určené hudby. ()

Easykill

Explo-rape-revenge. Taková klasika, čekal jsem větší nářezivo. Cením dlouhé záběry, 80tkovej look a přijatelnou stopáž. Nic co bych musel vidět znovu.. ()

Norzog

Občas náznaky dobré režie a zajímavých scén (ne, nemyslím žádnou z těch, obsahující násilí), ale jinak slabé. Snímek nejvíc zabíjí ubohé herecké výkony, které z nejhlubší díry tatak vytahuje jedna z hlavních protagonistek, jež snad za celý film ani jednou nepromluví (možná byla němá, nepostřehl jsem). ()

mlock

Ve filmu se mi nelíbilo velké množství nelogických momentů: Nejdřív ty pánové nechali holky jen tak v lese a kdyby náhodou netrefily rovnou k jejich chajdě, měli by svědkyně na krku. Když holky sejmuly 1. gaunera, zase se šly procházet po lese, místo aby mu třeba sebraly klíčky od auta nebo tam našly nějakou zbraň. Pak zahrabávaly 2. gaunera rukama (asi 10 min), když se tam válela lopata, kterou tu jámu vykopal. Jo a taky policista, když předpisově prohledává chajdu: vrže po schůdkách bez bouchačky a strká hlavu na půdu. Ze začátku se to slušně rozbíhalo, ale když došlo na akci, dost to scénáristi zvorali. Taky to mohlo trvat polovinu, spousta záběrů byla uměle natahovaná. A většina herců vypadala jako že se jich to netýká. ()

LíškaEliša odpad!

Tak toto bol strašný film! Nie strašný v zmysle "najdesivejší horor aký som kedy videla", ale v zmysle "pozerám niečo čo nemá ani hlavu, ani pätu, nerozumiem pohnútkam, ani správaniu žiadnej z postáv, vlastne nerozumiem ani scenáristovi, ani kameramanovi...aaa našla som diaľkové ovládanie, ktorým sa dá film pretočiť a tým pádom ho čo najrýchlejšie, bez akejkoľvek ujmy dopozerať". ()

Pattrick

Dějově nebo spíš zajímavostí by to bylo tak na tři, ale co mě vytáčelo, byly zrychlené momenty!!! Přišlo mi to až moc amatérské, né moc kreativní, i když párkrát jsem byl lehce znechucen = )..Největší znechucení bylo ze stupidního chování postav, které se snad takhle chovali schválně. Nevím, čekal jsem větší řežbu ()

p.a.n.d.a

Neviem či to bolo verziou filmu ale vizuál a kamera bola otrasná niekoré zábery sú amatérsky preexponované a nemyslím si,že to ból zámer. K deju iba tolko, že je to celé od veci sice je z filmu cítiť drsnú realitu ale aj tak si ma to nezískalo. odporúčam iba pre okrajového diváka. 2 hviezdičky. ()

Kaylar

Již při úvodních titulcích, během nichž můžeme sledovat ubíhající - nekonečnou - silnici, jsem měla pocit, že jsem zvolila vhodný film na sobotní odpoledne. Má očekávání byla naplněna měrou vrchovatou. Jistě má každý divák filmy, ve kterých by se chtěl ocitnout a prožívat filmový příběh spolu s jeho hrdiny - jsem však přesvědčena o tom, že v kůži a v tělech hlavních ženských postav tohoto filmu by se nechtěl ocitnout NIKDO. Film je brutální a nemilosrdný, samotná scéna rape je (ne)příjemně dlouhá, děj není předvídatelný jako v případě podobných snímků. Milovníci žánru si pošušňají. Je asi zbytečné upozorňovat, že film nelze v žádném případě doporučit pro párové sledování... ()

mdf

Takový jednoduchý příběh o holkách,kterým se něco stane a pak následuje pomsta,ani nějak zvlášť brutální mi to tedy nepřipadalo,jako to někteří tady popisují. ()