Megapiraňa (TV film)

David Michael Latt

Bill Parker

Scénografie:

Marissa Leguizamon

Komentáře uživatelů k TV filmu (193)

• J*A*S*M

A to jsem si myslel, že už mě nemá šanci vůbec nic překvapit. Viděl jsem obří chobotnice, zombie vodníky, vraždící rajčata, Teletubbies i Turecké hvězdné války, ale tohle teda ještě ne! Mega Piranha se naprosto vymyká - a neříkám to jenom v takovém tom krátkodobém údivu nad libovolnou sračkou, kterou jsem viděl naposledy a mám ji tak v živé paměti - ne, tohle je opravdu něco nevídaného. Přestávám si myslet, že Asylum je bandou neschopných neumětelů. Mnohem spíš jsou to tvůrci, kteří jednou budou v určité fanouškovské filmové subkultuře velmi slavní a budou se těšit kultovnímu statusu. Díky filmům jako Mega Piranha.(21.5.2010)

"Plukovníku, váš plán je v řiti." Ideálnější party film, abys pohledal.(18.8.2011)

• LIVINGDEAD

MEGANESTVŮRY miluji, ale MEGAPIRAŇA byla nekonečná stupidní SRAČKA!(25.9.2010)

• Lateef

Neděle 12.12.2010 byl megaden. Viděl jsem Megapiraňu. Byl to megafilm. Jenomže v tom negativním megasmyslu. To, že Asylum je megabanda megadementů, jsem tak nějak věděl. Megachyba. Megasračka megarozměrů. Jak jinak nazvat film, kde megyryby dělají megavýskoky desítky metrů na pevninu?? Megahovnem. Rozhodně za shlédnutí stojí megaefekty. Totiž, že megapiraně jsou namalované a vystřihnuté z megačtvrtek. Ty pak plavou ve vodě. Megastoka. Megaodpad! Víc už nesnesu. Tenhle megazážitek jako megatrest smrti doporučuje 9/10 megakritiků.(17.12.2010)

Už jsem viděla ledacos, ale takhle velké pirani a tak hladové a tak skákající a ničící a zákeřné, to tedy ještě nikdy. Pro fanoušky jakýchkoli lidožravých potvor velmi zábavný film.(30.4.2010)

Mega Piranha přebírá štafetu po ultimátním Mega Shark vs. Giant Octopus (a trochu nečekaně nahrazuje jeho poněkud disfunkční pokračování Mega Shark vs. Crocosaurus) a předkládá naprosto ukázkovou formu diváckého masochismu, dovedenou zcela záměrně k dokonalosti. Tvůrčí diletantství, neschopnost a v neposlední řadě také vědomí tohoto všeho tak opět dávají vzniknout parádnímu monster béčku, kde se pro dobře mířenou špatnou hlášku nejde nikdy daleko, piraně vyskakují z vody, naráží do domů a náslesledně explodují a vysmátí statisté, vyděšeně utíkající před piraněmi se schovávají za trubky a náramně se u toho baví, v mylném domnění, že už nejsou v záběru. "You're fish fruit!"(20.8.2011)

Jakožto můj první zhlédnutý zážitek renomované společnosti Asylum, která zavedla do současného žánru nový pojem, "Mega Monster Horror", má Megapiraňa můj obdiv. Jedná se o zcela převratné dílo. Vymykající se snad všemu, co jste vůbec kdy viděli. Něco podobného ještě nikdy nebylo natočeno:) Asylum svou tvorbou otevírá zcela nové brány a netušené možnosti. Jejich styl a náměty dokáží překonávat hranice lidského chápání a logiky:D Buď z toho zešílíte, nebo budete uneseni a s nesmyslným údivem a obdivem budete mezi záchvaty smíchu této šílenosti holdovat. Paul Logan coby agent Jason Fitch, je se svým drsným, kamenným výrazem a obdivuhodnými schopnostmi zcela jistě novým akčním hrdinou:D Scéna, kdy na pláži odkopává přilétávající žravé, digitální potvory, je naprosto epochální a já musím konstatovat, že takové scény píší filmovou historii:) A samotný film bych nazvala, již teď, zcela kultovním. Je jako dokonalý, moderní prototyp nového druhu těchto výtvorů. Přemíra vskutku unikátních triků, zábavných postav, excelentních momentů (piraně zahryzávající se do baráků, či vzdušný útok na vrtulník) a odzbrojujících dialogů, které s českým dabingem získávají totálně humorný rozměr (kupříkladu scéna, kdy Logan hovoří s Barrym Williamsem o další možné variantě likvidace, ve mě vždy spolehlivě vyvolává nekontrolovatelný výbuch smíchu). Oceňuji dynamickou hudbu a zběsilý střih, který má dodat na důležitosti a dojmu rychlého tempa děje. Taktéž by mě velmi zajímalo, kdo se podílí na tvorbě velmi vydařených a neocenitelných plakátů pro Asylovské MEGA projekty. GO ASYLUM! Dodatek ke druhému zhlédnutí: Usadila jsem se pohodlně do křesla, natěšena na to, že konečně Mega Piranhu uvidím na televizní obrazovce v rámci vysílání Universal Channelu. Vzápětí jsem se však málem zakuckala, když jsem zjistila, co s ní provedli. Jedná se, nejspíš pro všechny ostatní, o nepodstatný detail, ale mě to zcela šokovalo. Oni mi ju předabovali!:) Prvně jsem ji viděla na PC, kde hlavní roli Jasona Fitche mluvil Tomáš Juřička a vůbec celé dabingové obsazení, naléhavost dialogů či intonace, se postaraly o nezapomenutelné hlášky, o něž je nová verze Universalu v jisté míře ochuzena. Pro mě je Megapiraňa neopakovatelná, a Paul Logan, Tiffany a Barry Williams zcela nenahraditelní. The Best of Asylum! MEGA Zajímavost: Věděli jste, že když máte vybitou baterku u mobilu, stačí ji vložit do úst? Kyselina ze slin dodá 10%:) Dopručuji geniální trailer, hodný typického "MUST SEE!" "It wasn't an explosion, it wasn't terrorists, it was giant piranha. Yes sir, giant piranha", "Serrasalmus are... BIGGER!!!":D "Vzorek má polovinu nových orgánů. Má dvě srdce, třikrát silnější kůži, je to hermafrodit, schopný se množit sám", "Než doplavou k ústí řeky, budou velikosti koně, osm hodin potom budou jako hroch, za další čtyři hodiny jako slon, pak velryba", "Právě jsme viděli masivní útok piraní, byl zničen celý přístav", "Právě přežily jaderný útok jakoby nic a plavou DÁL!" :D :D(22.1.2011)

• bestlama

Já osobně nechápu uvažování některých jedinců na csfd, jak může někdo takovému braku dát víc jak dvě hvězdičky? .. To jste se jako všichni dívali bez zvuku, aniž byste slyšeli, co se tam říkalo? Taková snůška debilních keců. A maximálně mě dostalo to, že si frajeři mluví pod vodou, jako by se nic nedělo. "Herci" byli právě vytažení z hospody, kde si po čtvrtém pivě střihli malou roli v tomto filmu. Dále bych okomentoval piraňe .. pitomé, hloupé animace, pitomé a debilní vysvětlení ohledně piraň a taky idiotské zvětšováni piraň. Jak se asi může takhle zvětšovat, až do takové míry? .. Jo a mimochodem, je fajn, jak dokážou piraně proskousnout tvrdou ocel.(10.12.2010)

• Ded@M@tes

To byl nářez :-D Až jsem z toho nemohl spát. A můžu jen souhlasit s uživatelem Lateef. ( Hodnocení: 0/10 )(30.3.2011)

• castor

Kdo neuvidí, neuvěří. Záměrně mizerné, záměrně stupidní. Jinak to ani nejde racionálně uchopit. Dlouhodobě podezřívám (No, co podezřívám? Ono to tak je!)pantáty ze společnosti The Asylum, že na to jdou naopak velmi chytře – kvalitě konkurovat nelze, rozpočty mají značně omezené, tudíž do výsledku vymačkají všechny své nejzběsilejší sny, představy a ranní stavy po nočním flámu. Náměty, které překonávají hranice diváckého chápání, šílené názvy, dialogy jak z pornofilmu natáčeného na mobil a technické zpracování nesmírně jalové. Výsledek je samozřejmě sračka, ve které přerostlé ryby dělají megavýskoky nad hladinu nebo se zahryzávají do budov, ale i z takovéhle žumpy se dá slušně vytěžit (stačí se mrknout na počet zdejší hodnotitelů). A tihle pantátové za kamerou pak musejí být slušně vysmátí. Nedivím se jim, sedět ve střižně, ve které už tak mizerná látka dostává nový ještě neuvěřitelnější tvar, může být k popukání!!(26.5.2013)

• Phobia

Opravdu lituju, že jsem koukala na "Trust", místo sledování tohoto žumpoidního skvostu! Kdykoliv jsem totiž při reklamách přepnula na TV Veškrnov, tento film mi okamžitě nabídl nevídané, dechberoucí scény. Obří, neuvěřitelně špatně animované piraně vyskakují z vody a demolují město tím, že narazí do střechy budovy a v záblesku plamenů explodují! Ultramegagigaobří piraňa vyskakuje z móře 50 metrů do vzduchu a polyká vrtulník! Následuje západ slunce, toporný svalovec v upnutém buzioblečku s pseudodrsným výrazem alá "spolknul jsem mouchu, jsem borec" kráčí ve zpomaleném záběru nejistým krokem, naznačujícím zcela čerstvou defloraci kaktusem... A Phobia definitivně padá z gauče, mlátí sebou smíchy o linoleum, následně se zkříženýma nohama odhopkává na hajzlík, než se jí stane to, co se jí naposledy stalo v pěti letech (pozor na sny o tom, jak se koupete a lijete do vody šampón, končí to promočeným pyžámkem!). Jako vášnivý lovec odpadů už jsem viděla opravdu kdejakou třeskutě dementní srajdu, ale "Megapiraňa" je všechny s přehledem strčí do kapsy. Někdy ji musím zkouknout celou a potvrdit si, že jsem skutečně viděla, co jsem viděla a nezdálo se mi to... i když - až TAKHLE debilní sny nemívám, přestože už mě jednou pronásledoval žralok po suchém sklepě. Tohle prostě musíte vidět! http://www.youtube.com/watch?v=_mMEDRdcMeo http://www.youtube.com/watch?v=YJuTXcf3IIo(23.5.2013)

Mega Piranha je typické Asylum poslední doby - vypadá filmově, je hrozně levná, příšerné triky, ochotnící a dřeva před kamerou, neskutečné scénaristické lapsy = je to krása. Nej scéna? když rybičky sežerou bitevní loď US navy.(31.12.2010)

• Pilda17

Občas jsou odpady opravdu nutné.. 0/10 = 0%(1.7.2011)

• Sobis87

Filmy studia Asylum si vždycky rád seženu, abych se jimi následně proklikal od úvodu k závěrečným titulkům v rozmezí 10ti-15ti minut. A jaký to má význam? Tyto filmy jsou jednoduše tak špatné, že kdybych jim věnoval celou tu půldruhou hodinu, kterou běžně trvají, neskonale bych litoval promrhaného času vzhledem ke kvalitám takových „špektáklů“. Na druhou stranu mám slabost pro přestřelené béčkové filmy plné hovadských nápadů a právě produkce studia Asylum oplývá těmi nejhoršími filmy této kategorie. Tyto filmy jsou ve své špatnosti a amatérismu vlastně celkem zábavné, platí to ale jen pro akční scény, ty konverzační jsou jen nutným zlem zajišťující filmu dlouhometrážní stopáž. Mega Piranha (tedy další „asylum-flick“ parazitující na budoucích hitech – v tomto případě se jedná o Ajovy Piraně 3D) nezůstává svému mateřskému studiu nic dlužná a udržuje laťku nastavenou filmy The Terminators a Mega Shark vs. The Giant Octopuss – tedy jednoduše řečeno to je prostě laciná sra*ka, které ohromí maximálně tím, co všechno se tvůrci nestydí vypustit na běžný trh. Proč jsem tedy tomuto filmu věnoval svůj čas, když jsem už dopředu věděl, do čeho jdu? Protože pohled na přerostlé piraně skákající z vody na město a zakousávající se do budov (navíc v otřesném provedení) prostě stojí za to.(11.5.2010)

• darkrobyk

Od filmu se slovem MEGA v názvu nemůžete čekat nic omračujícího. Já se bavil, i když často lituji, že věrohodnější mechanické efekty nahradily laciné počítačové... Jasně, je to zrůdná ptákovina, kde taky uvidíte kopanou s krvelačnými rybkami, že? Mě jen zamrzel konec....čekal jsem, že ta největší, nejhladovější a nejbestiálnější čudlička spolkne celou zeměkouli! Tak možná v Megapiraňa 2...(27.10.2010)

• kingik

Letošní rok je ve znamení hororů s pirany. Tento horor z televizní produkce Asylum nedosahuje ani v nejmenším preciznosti Ajova spektáklu Piranha 3D, a těžko obstojí i s průměrnými horory, protože podle speciálních efektů neuvěříte, že je z roku 2010. Je však na něm sympatické, jak se po celou dobu tváří sebevědomě, a jak je mu úplně jedno, že má předpotopní triky, odbytou realizaci a zcela absurdní scénář. Bere se smrtelně vážně a divákovi tak jasně dává najevo tvrzení "ber nebo nechej tak". A slovnímu spojení "stupidní horor" dává úplně jiný až obří význam. Stejně jako jsou obří, geneticky modifikované a stále rostoucí pirany, jejichž obří růst je výsledkem neúspěšného pokusu, po kterém se nepřijemně přemnožili v řece Orinoco. Jejich ostré zuby záhy pocítí dva vyznamní politici a do incidentu se vloží americká armáda, která na místo vyšle svého analytika Paula Logana, aby zjistil, co se vlastně stalo. A v tomto hororu se toho stane dost. Pirany odolají všem pokusům na jejich zničení, včetně atomové nálože, a ani slaná mořská voda jim neublíží. Film střídá dobré okamžiky se špatnými až do finále, které vidím, jako poměrně velkolepé na televizní poměry, ale aby film vypadal precizně, by musel disponovat bombastickým rozpočtem. Nedá se nic dělat. Ačkoliv se ve filmu pořád něco děje a má dynamické tempo, z podprůměrných kalných vod se vyplavit do křištálově průzračných vod, nedokáže. 40%(25.9.2010)

• SeBig

Že je to baví..(20.8.2011)

Megapiraňa je prostě film na který se musí přistoupit, Asylum si už dobře uvědomuje že nedělá seriozní filmy tak je staví aspon na zábavě, a ta se mi dostávala vskutku grandiozním způsobem, pravda je že se nejedná o nějaký dobrý film, ale vzhledem k tomu co jsem čekal jsem byl spokojen, efekty špatný, herci příšerní(hlavně Paul"nikdyneměnímtvář" Logan). A všechno je prostě blbé, ale já se bavil, kde jinde uvidíte piraně sežrat lodě?(28.10.2011)

Ti co znají fillmy z produkce Asylum věděli do čeho jdou, stejně jako já... Od začatku mi bylo jasně, že tohle bude odpad jako stehno, ale co už, mě nezajímaly herecké výkony, logika děje nebo chování postav (jedno debilnější než druhé), mě zajímalo jen jestli mě Megapiraňa pobaví... a pobavila... Když si vzpomenu na obrovské piraně ničící loď, vrtulník, ponorku nebo dokonce i budovy na pevnině, tak se musím zase smát... Nakonec jen taková poznámka... Ne každý má dostatečně úchylný smysl pro humor aby se byl schopen u tohohle kousku bavit, takže hodnocení odpad chápu, nebo že dá jeden bod za pár zábavných scének, ale že někdo dá tři body a hodnotí Megapiraňu jako průměrný film, tak to mi hlava nebere...(24.9.2010)

• Flego

Všetci tvorcovia by mali do smrti chodiť kanálmi. Všetko v tomto "filme" je zle urobené, nefunguje tu nič.(9.10.2010)

• lamps

Něco takového by mělo být zprovozeno z filmového světa. Stačí 20 minut, a o hodnocení už máte jasno. 0%(25.8.2012)

• Karamanlis

The Asylum opäť boduje :) Mega Piranha sa spočiatku javí ako pre túto spoločnosť typický mockbuster, parazitujúci na Ajovej Piranhi 3D po chvíľi však asyláci vykročia vlastnou, monstruoidnou cestou a ich konečný výtvor je tak shitový a absurdný, že Cameronova Piraňa 2: Lietajúci zabijáci sa v zrovnaní s ním javí ako seriózny film. Hlavný hrdina - svalovec Logan je absolútny antiherec, tváriaci sa dôležito ako predvolánka na súd a jeho výraz "pozor na mňa, som ostrý ako Mach3 Turbo" je fakt k popukaniu... Aj keď nie som fanúšikom asyláckych nízkorozpočtových rýchlokvasiek priznávam, že Mega Piranhi nemožno uprieť istú mieru zábavnosti... otrasné obrie CGI pirane, ktoré vo výskoku zožerú vojenskú helikoptéru alebo priamo z oceánu podnikajú kamikadze útoky na budovy v meste to sa tak ľahko nevidí...(27.10.2010)

• MáŠa

Název filmu je aliasem pro megablbost. Teda zas tak mega to není, viděl sem i horší díla, ale to není žádná omluva. Nekvalitní efekty, nerealistický scénář, to sou asi takový dva problémy, co bych ze všeho vypíchnul nejvíc.(27.12.2010)

• anderson

ČESKÁ DVD PREMIÉRA: ŘITKA VIDEO = 22.9.2010 - vydanie do "pošetky". (8.11.2010)(8.11.2010)

• ConanVJ

Tak tenhle filmek mě moc nenadchnul, ale místy jsem se alespoň zasmál těm efektům a hláškám. Ono když piraňe začnou žrát bitevní křižníky, tak to nejde se nesmát. Škoda jen, že tam nebyly alespoň pořádný baby. Ta bioložka byla hodně nic moc. Za mě 30% :)(24.5.2013)

• argenson

Záměr těžce se míjející s výsledkem. Takže při troše sebezapření koukatelné jako komedie.(16.7.2013)

• Z0oMb3E

Od Asylumu som už videl hocičo, videl som iné ľudo, budovo či lietadlovožravé monštrá, videl som stupídne zápletky a hrozných hercov, ale toto už bolo aj na mňa veľa. Všetko to, na čo som zvyknutý a očakával som to tam bolo. Po dosledovaní som normálne nevedel ako okomentovať a ako uraziť tento snímok. Potom ma však napadlo, že film sa uráža sám. Najhorší film, aký som kedy videl!(29.11.2010)

,,VYSLALI SME BALISTICKÚ PONORKU. ZA HODINU PREKRÍŽI DRÁHU PIRANÍ. AKONÁHLE BUDE BLÍZKO ODPÁLI ATOMOVKU. ASI 20 KILOTON. EKVIVALENT BOMBY NAD HIROŠIMOU." ,,AK SMIEM NIEČO DODAŤ, AKO STÚPENEC GREENPEACE, ZDVOJNÁSOBTE NÁLOŽ!" __ The Best Asylum. Zo začiatku mi vadili strihy (strih bez opodstatnenia na mesto, potom na džunglu a potom zase späť na mesto) a tiež zbytočné titulkovanie postáv, keď je predsa úplne jedno ako sa kto volá, hlavne, že sú tu drobátko väčšie pažravé rybičky. I tu však platí úslovie ,,Človek si zvykne aj na šibenicu" a tak postupne pôsobia tieto ,,kvázi" nedostatky čoraz menej rušivo. Ďalej už ostáva kochať sa logikou a baviť sa parádnou akciou. Štve ma len, že ohľadom piraní mohlo byť kadečo lepšie vysvetlené a tiež uviesť na pravú mieru či sú teda hermafroditi alebo sa rozmnožujú ,,klasicky". Zdá sa, že niektoré veci nemá človek vedieť.(177. hodnotenie, 41. komentár k filmu)(29.9.2010)

* za agenta Jasona Fitcha a jeho bombastický výraz pri vypätých situáciach, * za plnoštíhlu doktorku Sarah Monroeovú (herečku v titulkoch uvedenú ako Tiffany ;-)), ktorá nič nevyriešila, * za plukovníkovho malého ukecaného poskoka Vasca Ayudantiho a * za nezastaviteľné, nenásytné, trojžalúdkové, dvojsrdcové megapirane strmhlav sa vrhajúce do budov :D:D MEGAPI...A(22.9.2010)

• bublajsa

Viděla jsem desítky nízkorozpočtových, trapných a jinak pokleslých filmů, ale tohle je opravdu megastupidnost. V prvních minutách jsem se touhle stupiditou bavila, ale později mi bylo spíš ouzko - za lidi, kteří téhle sračce věnovali svůj čas, energii, peníze, snahu, mozkovou aktivitu, kteří tohle vymysleli, napsali, hráli v tom, i sebeméně se na tom podíleli ... a všechno to mysleli smrtelně vážně. A ještě později jsem pocítila příznaky vzteku - protože kdyby se peníze a energie vložené do takových filmů použily na dobročinné účely, bylo by na světě lépe! A nakonec pocity frustrace - proboha, kolik takových ještě existuje a nevíme o nich?! Kdykoliv si ale vzpomenu na explodující rybičky, nesmyslně zpomalené záběry, počítačové efekty, na macho-mana vleže odkopávajícího rybky jako fotbalové míče ... musím se pobaveně uchechtnout. A proto symbolická jedna hvězda za to, že se po delší době podařilo nějakému "filmu" mě fascinovat.(13.7.2011)

• Andersis

Film který odsoudíte v prvních 10 minutách nebo ho dokoukáte do konce a budete kývat hlavou jak neuvěřitelnou odvahu mají Asylum, že něco takového pouštějí do světa. Triky na úrovni počítačové hry z roku 2003, neuvěřitelně špatně zahrané a scénář..... Ehmm? Jaký scénář? No nic. 1* za odvahu a za celkově lehké pobavení. PS: Prosím vás, béčka mají úroven, tohle je céčo.(14.6.2011)

• eraserhead666

Ty má svatá prostoto. V jiných monster filmech kombinují různé možné i nemožné způsoby, jak zmutovaná monstra zneškodnit, hází na ně atomovky, infikují různými viry, vyvolávají kvůli nim zemětřesení, výbuchy sopek nebo ze spánku budí jiná monstra, tady do nich stačí jen kopat a nebo je jen postřelit a hned se můžeme radovat. Ten závěr mě naprosto rozsekal. Asylum filmy oblažují bezchybně dokonalými triky, přirozeným herectvím a libě znějícími dilaogy. Megapiraňa je toho všeho plná. Navíc to zachraňuje úžasně charakterní, tvárný Paul Logan s nespočetně výrazy své tváře. Za nejzajímavější fakt filmu považuji, že už jim zřejmě z rozpočtu nezbyly prachy na angažmá nějaké umělé tuctové sexbomdy do vedlejší role a tak tam, naštěstí, angažovali úplně normální ženskou. Jako cvičení před Sharknado to ujde.(12.12.2013)

• Tommassi3

"Ah, zastavíme je !! Jen Greenpeace se to nebude líbit.." ;)(1.10.2014)

• zlabus

Velice špatně ohodnotitelná záležitost. Bez debat stupidní a trapné. Po technické a herecké stránce vyloženě ubohé. Ovšem na druhou stranu mě to ani minutu neneudilo a dokázalo mě to skěle pobavit, i když mám určité pochybnosti, zda si tvůrci přáli abych se polovinu filmu dusil smíchy. P.S.: Nakonec zvoleno hodnocení výrazně více založeno na opravdových kvalitách filmu. Ovšem pokud se chcete zvráceně pobavit, tak Megapiraňa je ta správná volba.(3.10.2010)

• MartinezZ

10.10.2010 ~ Asylum nezklamali! V kinech trhají maso Piraně 3D, Asylum servíruje naprostou a totální pitomost Megapiraňa s tak totálně mimo scénářem, že tohle dokáží jen u Asylumu. No posuďte, kdy naposledy jste viděli piraňu vyskočit z řeky, přeskočit několik domů a jednomu z nich se zabořit do střechy, přičemž dům se pod vahou gigantické piraňě sklátí a exploduje, co? ~ Nejprve se pozastavím nad tím, proč je tohle někde popisováno jako sci-fi. Na tom není sci-fi absolutně nic, geneticky modifikovaná fauna i flóra je dnes už známý pojem, navíc jsem přesvědčen, že takováhle monstra kdesi v jihoamerických řekách 100% jsou a jen čekají na svoji příležitost vniknout až k nám do domovů a ohrožovat nás svými skoky z vodovodního kohoutku, ba co hůř, ze záchodové mísy! Ale zpět. ~ Jsme v Jižní Americe, kdesi u ústí řeky Orinoko. Není tomu dávno, co zde probíhal experiment s geneticky modifikovanými rybami, které by tak mohly vyřešit nedostatek potravin v oblasti. Někoho chytrého napadlo toto vyzkoušet na piraních. ale ouha, ono se to nějak zvrtlo a rybičky začali kurňa hodně mutovat a rostly a rostly. bylo tedy rozhodnuto je zničit, ale ouha podruhé, zcela nečekaně se to ne až tak úplně podařilo a po chvíli za to zaplatil životem americký velvyslanec a jihoamerický ministr zahraničí, co si takhle v obležení sličných děv vesele politikařili u vínka. Loď napadly piraně a všechno udělalo bum. Průser je v tom, že si všichni myslí, že za smrtí jejich státníka je právě ta druhá strana. Na místo je tedy vyslán elitní voják, aby zjistil, vo co tu jako gou, nápomocen mu má být místní člen vojenské junty, který už předem ví, že za vším stojí teroristé. Na letišti se do toho zaplete právě ona bioložka, co má nestvůrky na svědomí a všechno elitnímu vojákovi řekne. Ten se snaží nejprve s místním velitelem spolupracovat, pak vezme věci do svých rukou, zajde si zaplavat, poškádlí se s rybičkami a už jenom to, že uvidí jejich existenci, mu dá skálopevné přesvědčení, že za vše opravdu mohou rybičky (nač protahovat děj dalším dokazováním, že). ~ Všechno se tedy začíná okamžitě točit okolo způsobu vyhlazení populace každou hodinou se zvětšujících piraní, ale nic nepomáhá, ani kulomety, ani střely vzduch-země, do akce musí nastoupit i americké námořnictvo, které ovšem ani bombardováním nic nezmůže. V tu chvíli zví piraně již velikosti zahradního altánku se stolkem a dvěma zahradními židlemi.. a grilem... a vydávají se do volného moře, samozřejmě směr Florida .Cestou žerou cokoliv jim přijde do cesty, včetně bitevních amerických křižníků. Jak to? Jednoduše, rybičky jsou v tuhle chvíli už větší jak regulérní rodinná vilka s dvěma patry, garáží, zahrádkou, na níž je onen altánek se stolkem, židličkami a grilem, a navrch k tomu ještě satelitní parabolou, tak jsou velké! Rybičkám nevadí ani atomový výbuch a cestou si zblajznou i atomovou ponorku. Netrvá dlouho a monstrózní ryby jsou u floridských břehů, kde vesele skáčou na pevninu a zahryzávají se do mrakodrapů. V tu chvíli jde do akce parta potápěčů, chvíli se s nimi perou a následně jednu zraní a ostatní ji jdou sežrat. A tím je vše vyřešeno, svět je zachráněn. ~ Že vám to nedává smysl? Bodejť, jde o Asylum! Jasně, je to totální sračka, ale tak neskutečně pitomá, že si u mě tyhle Asylumoviny prostě nějakým zvláštním bizardním způsobem získávají pozornost, protože něco takhle pitomého by snad nevymyslel nikdo ani po několika pivech u táboráku pod stanem. Pominu-li imbecilní nápad a pitomý scénář, je nutno ještě vypíchnout neskutečně příšerné herecké nevýkony, ale co hůř, absolutně nekoukatelné efkové špatné a ošklivé digitální efekty, které do filmu, resp. do přírody tak hrozně moc nezapadají, až je to neuvěřitelné. Tady se záměrně nikdo nesnažil ani trochu to udělat tak, aby to vypadalo opravdově. Asi jako kdyby najednou přes obrazovku "proplula" vystřižená rybka z papíru nalepená na dřevěné špejli. Je to běs a už se těším, co za další hovadinu v Asylumu vymyslí.(7.4.2013)

• Vyrida

Věčný princ Kazisvět na poli distribuce odpadních filmů z Asylum, opět plně zaskóroval. Obětí se tentokrát stala docela očekávaná a poměrně dobře hodnocená Piranha 3D od francouzského režiséra Alexandra Aji. Kolikrát jsem si jen říkal, že už nikdy svůj přehrávač nebudu trápit s trapárnami od této společnosti a vidíte to, zase se tam jeden film s předponou MEGA či GIGA roztočil. Mega Piranha je šílený zážitek, který dokouká do konce jen člověk se silným žaludkem a pevným svěračem... nebo já. Nechci spoilerovat, ale aby nějaká ryba dosahovala velikosti větší než velryba a bezhlavně útočila na prosté občany stojicí na chodníku a bourala mrakodrapy, to byla silná káva i na mě. Když připočteme i fakta, že je nedokázala umlčet ani atomová bomba, která dokonce podle scenáře byla 10tkrát silnější, než ty co dopadly v Japonsku během druhé světové války, není pochyb že tu někdo pojedl hodně vtipné kašičky. Pokud patříte mezi ty nešťastné a někdy jste přeci jen podobný film od Asylum viděli, tak věřte, že grafické efekty, dialogy, herecké výkony zůstavají nedotčené a stále se propadají hlouběji a hlouběji v nejkalnějším odpadu. Jedna z mých oblíbených situací jsou podvodní dialogy potápěčů pomocí vysílačky s vedením, které je pozoruje ve svých monitorech na souši. Telepatie? Břichomluvectví? Spíše MEGAodpadctví!!§(1.11.2010)

• m@rz

První hvězdička je za vtip. Druhá hvězdička za skákající piraně do budov (úplně mimo). A fakt mě dostal ten závěr, když zabijí jednu pirani, dalších tisíc jich tam zůstane a oni se radují a film skončí. WTF? :D(11.5.2010)

• L_O_U_S

"It wasn't explosion. It wasn't terrorists. It was giant piranha." Tyto tři věty zhruba dokládají ujetost celého projektu s názvem Mega Piranha. Pověst předcházející tento film nelhala. Studio Asylum se tentokrát opravdu překonalo a stvořilo ten nejvíc nejhorší humus, jaký se kdy dostal na TV obrazovky. Ještě zvrácenější než Mega Shark vs. Giant Octopus, z kterého si Asyláci vypůjčili jak exteriéry, tak interiéry, herce a střihačské postupy včetně opakování použitých scén. Herci jsou trapní, Paul Logan je neuvěřitelný toporák a Tiffany na rozdíl od Deborah Gibson bohužel není ani MILF. Digitální efekty jsou hrůzné a dovedly mě k závěru, že studio Asylum točí takto špatné filmy zcela úmyslně a že zdánlivá odfláknutost triků není ničím jiným než ekonomickým kalkulem. Průměrná béčka nikoho nezajímají, a tak tvůrci záměrně vsadili na image zetkových trotlů, jen když z toho vytřískají pár dolarů navíc. (562.)(2.6.2010)

• Vampireman

Těžkotonážní debilita co už od úplného začátku výživně odsejpá. Seznámí se s postavama co vůbec neuměj hrát a co znaj jeden výraz je předvedenou formou drsňáckejch close-upů jako vystřiženejch z nějaký počítačový hry. Naproti tomu efekty jsou tragický až zastaralý (připomínaj Hitchcockovy Ptáky, ale to jsme skoro o padesát let jinde) a celý to má takovej divnej nízkorozpočtovej nádech a odfláknutou práci. Nejlépe je to vidět na tom, jak hlavní sebranka hysterickejch vědců a agenta Fitche dokolečka jezdí v autě na pár lokacích a řikaj, že tudy vede cesta do přístavu, tudy k řece a tudy do města :D (Mimochodem je to stejný směr a stejná cesta). O těch piraních, co jsou 23x větší než helikoptéra a přežijou jadernej výbuch se nemá cenu bavit...(2.6.2010)

• blackrain

To byla ale megablbost. Jak někdo může vůbec něco takového natočit?(30.9.2010)

• SOLOM.

Dámy a pánové hranice hororového žánru a především zvířecího (monster) odvětví dostaly další těžké K.O. Společnost Asylum ve spolupráci s ‘‘ režisérem‘‘ Ericem Forsbergem dokázali stvořit něco, co před nimi zřejmě ještě nikdo nedokázal a stali se nefalšovanými králi odpadních vod. Všem jenž se na tomto veledíle podíleli bych doporučil psychiatrickou léčebnu a doživotní zákaz práce ve filmovém průmyslu. Jediný důvod proč tomu nedám čistý odpad, který si mimochodem tenhle kousek plnohodnotně zaslouží je ten, že jsem se u toho opravdu několikrát musel zasmát, protože větší pi.....nu jsem snad ještě neviděl.(26.9.2010)

Obří a neustále rostoucí piraňe napadající lodě a baráky? Proč ne?. Akorát mě trochu mrzel ten divný konec kde jednu zabili ty ostatní jí začali trhat na kusy a všichni se začali radovat že zvítězili ale to že až jí ty piraně rozcupujou že se zase vrátí to už nikoho nezajímalo.(23.9.2010)

• radomiil

Čekal jsem že slupnou i sondu na oběžné dráze---úplná trapárna.(11.6.2011)

• corpsy

Čo napísať o filme, v ktorom je každý záber na smiech. A to či už po režijnej, scenáristickej alebo hereckej stránke - ak sa vôbec o týchto formách vôbec dá povedať ako o niečom ako umenie. Ako vidím, Asylum je proste spoločnosť, u ktorej má šancu každý. Tak by to mohli skúsiť aj slovenský režiséri a herci. Do takéhoto bludu by sadli ako prdel na nočník.(2.8.2011)

Na festivalu fanoušků bé plus filmů nutný jako koks v šatně hard rockový kapely. Mnohými dílčími momenty odpovídá porno filmům v těch fázích, kdy se nepíchá. Animace vytvořené v Malování sedmiletým downem. Matrix uhejbání s vrtulníkem, akční scény jak z Dívky na koštěti, drsňácký hlášky a spousta obřích kaprů.(3.1.2011)

• Morholt

Piraně, modely Heinkel He 111 a Mitstubitshi A6M Zero - kamikadze útočící ve Venezuele. Je to těžko uvěřitelný i na Asylum a to nejen díky úžasně mizerným trikům, ale i díky hlavnímu hrdinovi. tady trval casting asi hodně dlouho, protože takový nemehlo po celoobličejový mrtvici by hned tak nenašli. Tohle se prostě musí vidět. :D(10.7.2014)

• Pajky3

Co člověka vede ke sledování takového skvostu? Prozradim, recese, dva spoluhráči a flaška rumu. Snažim se, opravdu se snažim najít něco, co na tom bylo k zapamatování. A jediný co mě vlastně napadá, je to, že jsou tam použitý stejný zaběry jako v Megasharkovi. Treasure Island Rulez. A jestli jsem Megažralokovi a obří chobotnici dal jednu hvězdičku, tak tohle je zhruba tak o tři až čtyři slabší. A ty hlášky, z těch snad ani nebudu moc usnout. Tohle byla opravdu ztráta času.(22.11.2011)

• hallelluja

Megapiraňa si nepochybne svoj ODPAD! zaslúži. Vďaka svojmu naivnému príbehu, neexistujúcej réžii, vďaka šialene otrasným efektom či tupým dialógom. Je skrátka DOKONALÝM anti-filmom.(12.5.2013)

• Hans.

Megasračka, která si myslí že je hrozně cool.(4.1.2016)

• kaylin

„Megapiraňa“ je prostě klasický otřesný film, který dostanete, když chcete béčko z produkce amerických společností. Co je nejhorší, tak to je skutečnost, že tady už se kašle na to, jak budou vypadat potvůrky, prostě už jde jenom o to, aby tu bylo co nejvíc záběrů na herce, kteří vás stejně nebudou bavit. Film „Megapiraňa“ si pusťte jenom na vlastní nebezpečí, nebo pokud jste zarytými fandy žánru.(16.3.2016)

• st.jim

Jen jsem nevěřícně zíral, co se vlastně dá dnes natočit. Hledám aspoň nějaké pozitivum.......ano, závěrečné titulky ale ani za ně jednu hvězdičku nedám :-)(30.6.2010)

• darek kartac

Naprostá kravina, která nemá konce po hodině jsem vypínal. Grafika filmu strašná. Je o TV film a proto hned jak bude v TV vypínám jí!(27.9.2010)

Ajaj. Megashark zůstal nepokořen, ale stále je to megazábava. Takový odkopávání na břeh řeky útočících rybek, nebo smrtící atak na letadlovou loď U.S.S. ST. HARPER, to jsou scény kultovního statusu. A hlavní hrdina, to je prostě neuvěřitelnej, ehm, kokot! :-)))(28.9.2010)

• DivX

Dlouho jsem brečel ale ještě dýl se smál! 5% (DĚJ odpad HOROR * AKCE * EFEKTY odpad)(26.9.2011)

• Danny F.

I když jsem věděl podle hodnocení do čeho jdu, bral jsem to spíše jako zábavu. Je zde hooodně nelogických záběrů, trapných a nevtipných hlášek, ale ve filmech této společnosti je to docela běžné. 10%(15.7.2012)

• Nivenx

Ach bože. Co to zase bylo.(21.6.2012)

• Tarantinoid

Film ve kterém se obří piraňa nabodne na věž majáku. What's not to love?(5.6.2013)

tezko hodnotit, je to jasnej odpad, ale brutalni sranda - (mega) pirane jak skacou z vody a demoluji baraky a tovarny je proste mazec:) za tezkou srandu 4*(28.7.2010)

• Trustme

V dnešní době musí být strašně náročné natočit tak viditelně trapné efekty. A taktéž i já podezřívám společnost The Asylum z úmyslné nekvality a záměrně stupidního pojetí jejich tvorby. Chcete-li přece vydělat budete se snažit udělat film co nejlépe. The Asylum jdou na to ovšem fíkaně z druhé strany, nemaje tolik prostředků udělají naopak z nevýhod pozitivum. Oči rvoucí názvy filmů, extrémní náměty a technické zpracování na úrovni let 50.tých. A divák se chytne, protože tohle je mega-zhovadilost a ty jsou vzácné. Pochopitelně, že tento film funguje jen jako divácký úlet a oddych od všech těch náročných dramat Kubricka, Viscontiho, Buňuela či Pasoliniho, jimiž jsme jako nároční uživatelé ČSFD a zkušení diváci toliko ovlivněni . .. .(11.10.2010)

• ghatos

Pokud při dívání použijete zesilovač v podobě vodky, dostaví se velmi příjemný pocit z filmu :) . Neustálá akce, prostřihy, brilantní herecké výkony, dynamická dějová linka, spektakulární efekty.... např. rybičky ničící Key West! Ano, bavil jsem se :) ! 30%.(30.9.2010)

Komentár obsahuje SPOILERY. Ak sa to dá spoilermi nazvať, lebo podomnou to píše pomaly každý druhý: Sorry, ale keď ja vidím film, kde sa rehocem od začiatku až do konca filmu v podstate po celý čas, tak mu nemôžem dať nízke hodnotenie. Megažralok vs. obria chobotnica ma veľmi nebavila ale toto hej. Videl som už všeličo, ale obrovitánske pirane, ktoré vyskakujú bezúčelovo z vody a narážajú do budov nemajú chybu. A to ich exponenciálne zväčšovanie. Scéna ako Paul Logan odkopáva pirane ako futbalovú loptu je fenomenálna. Tie herecké výkony nemali "chybu". A dialógy, nad ktorými buď krútite hlavou, alebo sa jednoducho smejete. No, nedá sa to popísať to sa musí vidieť. Odpady chápem, lebo v bežnom filmovom svete toto nemá čo hľadať, ale ja som sa tak nenormálne bavil, že musím dať 4 hviezdy!(18.6.2011)

• Martin741

Akonahle ryba /pirana/ zautocila na vrtulnik, film smeroval do filmarskeho hnoja. 0 %(17.3.2013)

• Rebbit

Myslím, že tohle nejde ani komentovat, protože je vidět, že si z nás někdo jen dělá srandu. Myslím, že ani nejde natočit nič horšího než je tohle a tomu podobné filmy, jako třeba Megažralok a takové bláboli...(27.12.2012)

• xrubesd

Jedna z největších blbostí, jakou jsem kdy viděl, za to ta jedna hvězda!(19.2.2014)

• zolo23

Mega Piranha - 2D..aj tak by sa dal charakterizovať film, ktorý vážne kandiduje ( spolu s Paulom Loganom..to je snáď najhorší herec akého som kedy videl hrať ) na najhorší film všetkých čias. Dovolím si zacitovať niektoré pasáže, ktoré ma fakt pobavili. Rozhovor medzi ministrom zahraničia USA a Jasonom Fitchom : "Fitchi, dnes ráno niekto zavraždil amerického veľvyslanca Arnolda Regisa aj s Venezuelským ministrom zahraničia s ktorým cestoval. Niekto vyhodil ich loď do vzduchu. Chcem, aby ste sa hneď vydal na horný tok Orinoca do Venezuelského štátu Amazonas.Vyšetrovanie vedie plukovník Antonio Diaz v Puerto Ayacucho, asi 20 km po prúde od miesta výbuchu.On tvrdí, že to boli teroristi, podľa CIA to môže byť predohra vojenského prevratu.Musíte preskúmať riečne dno a zistiť o čo tam ide až sa tam rozpúta ďaľší AFGANISTAN! A urobte čokoľvek bude treba. A Finchi ? Ano pane.? Veľa šťastia. Ďakujem pane"....alebo...."Počúvajte, počítal som rýchlosť rastu piraní a na základe pôvodnej veľkosti, keď tam unikli a rozmerov tých obrov čo sme videli dnes, podľa mojich výpočtov sa skokový rast opakuje v skracujúcich sa intervaloch. V každom ďaľšom cykle je interval polovičný. Keď doplávu k ústiu rieky, budú veľkosti koňa, o 8 hodín potom budú ako hroch, o ďaľšie 4 hodiny ako slon, veľryba...vychádza mi, že sa ten cyklus nikdy nezastaví." No nie je to bomba? Rád by som, ale vedel, či to myslia tvorcovia filmu vážne, alebo si z nás (skôr zo seba) robia prču. Jedna * za to, že som sa naozaj pobavil na niektorých dialógoch. Nabudúce chcem krvilačného MEGAKLOKANA!(23.9.2010)

• Spike23

Ještě jsem to neviděl, tudíž tady nechci dělat žádné ukvapené závěry... Akorát mi prostě nejde do hlavy, jak někdo může v roce 2010 pojmenovat film Mega Piranha :D(22.9.2010)

• Pecival

Tohle je hodně zcestné a navíc tím zpravným způsobem, ale z nějakého záhadného důvodu jsem neměl příjemně euforické stavy jako u podobných filmů běžně mívám. Každopádně film obsahuje nemalou řádku absurdních momentů - vlastně celá zápletka je ještě o kus víc nesmyslná než obvykle - takže si člověk přijde na své. Pro roli vědkyně teda mohli vybrat hezčí ženskou, zválšť k takovýmu namusklenýmu nadsamci.(10.10.2010)

• DJ Rocco iNc

Čistý blud. Ďalšia trápna napodobenina.(19.6.2011)

• ElizabethBay

Stále jsem překvapována, co všechno se může objevit na filmovém plátně. Vyskytne se nějaké hyperhovadina a já si říkám, že je to to nejhorší, co jsem kdy viděla. Pak ale přijde nový, lepší snímek. Tím je Megapiraňa - taková kombinace ubohé režie, kamery, střihu, hereckých výkonů, katastrofálního námětu a parodie na triky, to všechno z filmu dělá to nejhorší, co jsem doposud viděla. Opravdu se jedná o přelomový film, myslím, že ho tentokrát nic jen tak nepřekoná! A nejsmutnějším faktem je to, že mám opravdu dost ráda béčkové monsterhorory...(13.6.2012)

• Holina

Asylum už si asi opravdu nevidí do huby. Megapiraňa je po všech stránkách katastrofa a jasně se chce jen přiživit na kampani k Piraňa 3D. Je to takový výsměch, že triky jsou horší než v padesátých letech a aplikují se prakticky na cokoliv. Letící vrtulník, výbuchy, skákající a vybuchující ryby, prostě všechno. Parodie, ve které se jeden záběr opakuje i několikrát. Doporučuji jako ukázku toho jak hluboko lze ve filmařině klesnout. Čekal jsem, že to bude špatné, ale že až takhle...(15.10.2010)

• Michelle8

Dvě hvězdy za to jak moc jsem se u toho nasmála.(3.1.2011)

• Paity

S tou krizí to asi ještě nebude nějaké otřesné, když se během ekonomické stagnace či poklesu dají sehnat peníze a točí se takové braqky jako je megapiraňa. Jasně, proč by to nemohlo být obrovské, přkusovat to ocelové lodě jako nanuka a kdyby to mělo i nohy (což se nedá v pokračování od tvůrců nečekat), tak by si poradila i s několika mrakodrapy.(17.10.2012)

• Haymar

Tak zase nachytali blázny (Kdo? No přeci srandisti z "Asylového domu")! Myslel sem, že Megažraloka vs. Obří chobotnici jen tak něco nepřekoná...Šeredně sem se zmílil!... Nejvtipnější (?) na tom je, že Asylum nejenže opakuje ve filmu stejný záběr klidně i 4x ale nestydí se ani kombinovat jeden záběr v rámci více filmů (viz "stojící voják" nebo "fabrika", což jsme měli "tu čest" vidět už v Megasharkovi...)... Btw: ač sem se vážně snažil, nevydržel sem to až do konce! Nešlo to! Mega-odpad!(5.10.2011)

Megazábavná srajda,ale člověk musí podobné filmy mít rád.(13.10.2011)

• Isomut

Tak toto je film z roku 2010. Efekty Dvadsiateho prvého storočia. To filmy s Fantozzim mali o mnoho lepšie efekty, ak vôbec nejaké mali. Pri tomto filme si stačí pozrieť iba trailer, aby si človek vytvoril vlastnú mienku. Niekedy sa dá človek nachytať i na 'skvele' vypadajúci plagát.(16.10.2010)

• Imrwere

Už ze začátku filmu, když jsem viděl ty triky a efekty, tak jsem si řekl že na rok 2010 by už filmy snad mohly mít úroveň, ale tohle? Je pravda, že ono se od nízkorozpočtovýho filmu nedá čekat nic extra, ale tohle je fakt síla. Piraňa si v klidu plave s vrtulníkem v hubě? Skáče z vody na baráky a ničí město? Stupidní trapárna, která mě ale ovšem pobavila, proto ta jedna hvězdička, jinak to bude asi bezkonkurenční odpad a další zrozená americká hovadina.(10.8.2011)

• t.mon

Soráč, Asylume, ale tohle se ti fakt nepovedlo. Forsbergovi a Atkinsovi se omlouvám, ale pro mě je v Asylumu snad jen jeden dobrej režisér, a to Leigh Scott (Griff Furst je ale taky dobrej, 100 Million BC je dost dobrý). Dlouho jsem se rozhodoval, jestli dám odpad, 1* nebo 2*. Nebyl jsem ani štědrý ani hrubý, ano, dal jsem 1*. Proč jsem nedal 2* jako u ostatních Asylumovek? Protože ostatní Asylumovky dávají smysl, tohle ne. A můžu jmenovat ještě hodinu. Ale pořád lepší než Atkinsův Merlin. 20%.(13.10.2011)

• Phorbo

Za opovážlivost natočit tendle hnus s tak odpornyma ... no vlastně to ani nejsou triky. Jedinou hvězdu dávám za to, že lidi maj tu kuráž todle natočit, protože to je tak odporný "film", že to ani není možný. Jak někdo může natočit, jak scénáristicky, tak režijně a vlastně jakkoliv jinak protože todle je hřích tohle udělat. Brutální film, který je k zasmání nejvíce ideální.(23.5.2013)

Vím že je to blbost , ale já jsem se na každé scéně dost nasmál. Nebylo to až tak špatný. 45%.(14.7.2014)

• Teardown

....Forsbergu, ty hajzle!!!(25.9.2010)

Odkaz Ed Wooda žije dál! Úžas nad tím, že něco takového může v roce 2010 vzniknout a "zábavná" strašlivost všeho co se tam děje, nemůže nikoho nechat chladným :-) Bavil jsem se o něco víc než u Megashark vs. Giant Octopus.(24.4.2011)

• Deywid

Unbelievable...kdo nevidel, neuverí....tak neskutočne blbé, až ma to doslova fascinovalo...a preto si to tých 5 % zaslúži...ale zaokrúhlovanie je sviňa :-))....Ideálny party film :)(15.1.2012)

• loki666

MegaShit!!!(23.9.2010)

• J*A*M*A*L

Jsem neskutečně rád, že jsem si to nekoupil v trafice......a ani bych si to nekoupil, protože to stálo 80Kč,-.Taková debilita za 80Kč,-?Stejně bych byl blázen, kdybych si to koupil.Už jen ty efekty a tak dále, no prostě ty směšné efekty jsou fakt k smíchu, že to vůbec zveřejňovali.Možná jen chtěli ukázat, jak se nemá dělat dobrý film a jak udělat naprosto stupidní film.(13.2.2013)

• Yokolobuna

Ale kdepak, není to ten nejhorší kousek co jsem kdy viděl... Je až na druhém místě za Skeleton Manem. Piraňa 3D se nebere vážně a tím je humorná a zábavná. Tohle je ale jen obrovská sračka plná ošklivých herců, stupidních triků a tak blbého scénáře, že bych lepší i vyprděl. Na druhou stranu scény, kdy mocný agent Fitch kope piraně velké jako labrador do moře, nebo když přerostlé rybky při nárazu do budovy vybuchují, mají rozhodně potenciál rozesmát.(23.5.2013)

• Vakomlok

Mně už to nepřišlo ani zvráceně vtipné, jen... hrozné.(11.10.2010)

• J. T. Kirk

Ukázková sračka. Vždyť i Megashark vs. Gigant Octopus bylo lepší a to byl jeden z nejhorších filmů, co jsem viděl. Debilní herci, debilní scénář, debilní režie a hlavně debilní efekty dělají z tohoto filmu opravdu debilní ztrátu času. Jak může někoho napadnout natočit něco takového? A kdo jim proboha píše scénáře? Vždyť moje šesti letá sestra by to napsala líp, líp by to zahrála a i ty efekty by se jí podařily udelat přesvědčivější, než jaké byly zde. Nejhorší je, že to nebylo ani k smíchu, tohle bylo spíš k pláči.(26.3.2011)

• TERRORDROME

Takže Asylum, hej? Problém s firmou Asylum je v tom, že sa vždy snažia natočiť niečo čo by malo vyzerať ako veľkofilm, ale s použitím rozpočtu amatérskej Blair Witch. Výsledkom je potom blbá megasračka s dementným scenárom, hercami typu Pinokio a efektami ktoré vyvolávajú maximálne tak vlny smiechu. To platí aj o zmutovaných megapiraniach čo nekontrolovateľne rastú a žerú lode, ponorky a aj vrtulníky. Banda hyperinteligentných a väčšinou megatučných vedcov sa rozhodnú skoncovať konečne s hladom vo svete a preto nadopujú kŕdeľ piraní rastovými hormónmi. Prečo práve pirane a nie niečo čo sa dá aj jesť napr. kapre? Lebo piraňa! Nejaký zlomyselníci im však piruše šlohnú a vypustia do rieky, ej figliari. Zmutované vodné potvory okrem nezastaviteľného rastu a nezničiteľnosti majú aj tri žalúdky, nikdy nespia, sú hermafroditi a keby bol film dlhší tak by im zrejme stihli narásť aj laserové delá na plutvách. Vidieť obrovskú digitálnu rybu trčiacu zo steny budovy sa nepodarí každý deň, to sa musí nechať, rovnako ako chlapa ležiaceho na zemi a odkopávajúceho skáčuce pirane. Okrem týchto pár zábavných kúskov je tu ale samozrejme hlavne vrece nudy. Hrdina je ďalší debilný svaloš, ktorému tu nerobí žiadny problém hovoriť pod vodou s náustkom kyslíkovej bomby v hube a konečné riešenie problému je naozaj dôsledne nezmyselné. Megapirane síce vydržia aj bombový útok, ale keď sa jedna z nich poraní, tak všetky ostané sa do poslednej navzájom pozabíjajú! Toho kto vymyslel takú chujovinu zrejme oscar neminie. Tvorcovia potom všetko zaklincujú epileptickým Fííí-Fííí strihom aby to vyzeralo poriadne akčne. Áno, je to chobotovina.(15.1.2012)

• Michael2807

Hej ty s těma břišákama pojď sem! Tady máš nějaký ten dolar a zahraješ nám ve filmu, kde ti přijde jako nejlepší nápad kulometem střílet do řeky na ryby, odkopávat je deset metrů když na tebe budou skákat na pláži a až je všechny odkopeš, sejdeš po rampě s helmou v podpaží ve zpomaleném záběru s vítěznou hudbou hrající v pozadí. A nezapomeň se celý film tvářit drsněji a drsněji!(1.7.2013)

Piraně rostou do obrovských rozměrů. Některé jsou větší než dvanáctipatrový panelák. Požírají všecko, co jim přijde do cesty, včetně lodí a domů. Armáda pro nim vyrazí s vrtulníky, které do nich střílí z kulometů a raketama. Jenže to nepomůže. Nepomůže ani vojenský křižník, který také vystřílí celou munici. Ještě že se tu ale objeví zachránce světa Jason v potápěčským munduru, který několikati piraním nakope a pak se proti nim rozhodne jít jen s nožem. A ono to fakt pomůže. :D :D :D Svět je zachráněn. Tak horor to není. Je to zábavná parodie na tyhle natural horrory jako tomu je u Sharkonada. Škoda jen té nechutně hnědé barvy filmu. [1250. hodnocení, 192. komentář, 21%](6.3.2017)

Takže já se nehorázně bavil. Nejvíc mě dostaly piraně skákající do budov přičemž jedna z nich to nevypočítala a naskočila na stožár a napichla se tam fakt mazec. I Ta reportérka sežraná v přéímém přenosu byla parádní. P.s. ohledně toho konce pro ty co to nepochopily tak Piraňha 3 D taky končila nijak a to samé má i Megapiraňha pokud budou další díly tak se těším:-).(22.9.2010)

• Johny M.

Neuvěřitelnej shit a zároveň docela slušná pr*el! :)(22.9.2010)

• vlado90

Už som videl dosť podobných hororov s prerastlými nestvorami ale na to sa fakt neda pozerat uplne nerealne a celkový dej aj postavy su o ničom.Ani neviem za čo ta jedna hviezdička.(2.10.2010)

• Hapretor

Film je tak neskutečně nemožně provedený a děj stupidní až mě zvrhlým způsobem docela pobavil. Zde musím citovat svou babičku: "To je tak debilní, až se mi to líbí!"(29.10.2010)

• DanRichter

musel bych být sjetý, opilý a ještě k tomu ve vysokých horečkách, abych vydržel sledovat tento film aspon do jeho poloviny :-)) .. bohužel, jsem se díval za střízliva a ve zdraví, takže jsem po pár minutách vzdal i ten FFW, a vypnul to .. doporučím učitelům, sledováním tohoto filmu by mohli dobře vytrestat děti za špatné chování :) P.S.: Asylum rules!:-))(18.10.2011)

• filmmovier

Bože, to byla taková strašná hovadina! Já jen nestačím zírat, že tyhle filmy ještě chlápky z Asylumu baví točit. Je sice pravda, že jsem chvíli uvažoval, že dám jednu hvězdu, protože pár scén z první poloviny filmu bylo docela povedených, ale přece jen to je stoprocentní koš. Lítající piraně velký jako autobus, která klidně spolknou panelák, to je jasnej mega(s)hit. A jestli to dělaj kvůli trikům, který opravdu nejsou dobrý, tak nechápu proč ztrácej čas a zatěžujou nás takovejma kravinama. Takže celkově 10% a rozhodně nedoporučuju.(29.3.2012)

• PenaPP

Na tomhle filmu bylo prostě všechno špatně. Nenašel jsem jediné pozitivum, a to se obvykle u těchto béček snažím.(23.5.2013)

• lxbch

Posílám Megapiraňu do odpadních vod (ale ve skrytu duše doufám, že se piraně do odpadních vod nedostanou, nestojím o blízké setkání s jejich chrupem po ránu na záchodě), ale posílám jí tam s takovou láskou, jako ještě žádný jiný film. Tenhle skvost má velký party potenciál.(23.5.2013)

• gp_one

Měl jsem se nastěhovat vejš. Třetí patro není bezpečný. Megamakrely vyhopsnou z rybníka a než se naděju, zahryznou se mi do paneláku a vysrknou mi akvárka. Pro sichr stáhnu žaluzie a jdu nakoupit víc obohaceného uranu, bo jak jsem se dozvěděl, 20 kilotun na ně nezabírá. Jóó a hlavně......ode dneška už nemám problém s vybitým founem během dne. Lížu baterku dle instrukcí každou hodinu a za 10 hodin jsem zas na 100% kapacity.(23.5.2013)

• dandislav1991

NAPROSTÁ ****** PLNÁ ********* DIALOGŮ. Zbytečně mi to zabírá místo na dis/cku(9.6.2013)

• Frankiecze

Nejenom plukovníkův plán byl v řiti, ale on tam byl celý film.(25.11.2013)

Tak proti tomuto "filmu" je i produkce Tromy artová :-))) Tohle je tak olbřímý úlet, že jsem za celý letošní rok nenatrefil na větší. Královská zábava pro každého fandu filmového braku, se vším, co k tomu patří. Pokud to však tvůrci mysleli vážně, tak by si to o nejedno sezení u psychologa koledovalo ;-)(26.8.2010)

• Slunkoo

Shock! :-O ...ta grafika a jak ich kopal na zemi lezici muz hahaha kolko ludi na Csfd je hodne debilnich a daju 4 nebo 5 *(23.9.2010)

• Slimakovec

Na něco s tak debilním názvem jsem se fakt musel podívat. Jaký to je? Hodnocení mluví za vše :D(27.9.2010)

• HonzaMag

Jak už sám název napovídá, jedná se skutečně o megasrajdu, jejíž zárukou je již tradiční společnost Asylum, která nás zásobuje svými veledíly s železnou pravidelností. Dialogy už nejsou ani k pláči, stejně tak i směšné triky. Nervní kameraman neustále škube kamerou ze strany na stranu a aby přidal na "akčnosti" - každy druhý záběr je na konci zrychlen (což ve finále působí dost směšně). Figuríny z výlohy Kenvela jsou ve svých hereckých výkonech mnohem přesvědčivější ... Logiku bych v tomto druhu snímků nehledal, ale co mne fakt odvařilo, když se hlavní klaďas přikrade podél boku terénního vozu se zrcátky jako kráva a "efektně" zneškodní překvapeného řidiče. Vůbec už jsem nějakou dobu alergickej na výraz mega, jehož používání zprofanovala TV Nova ve svých přihlouplých upoutávkách. Co bude dál? Gigasrajda/Terasrajda? Správné hodnocení by byl jasný odpad, ale jelikož se jedná o jednu z těch lepších Asylumovek, tak s trochou sebezapření ...(8.10.2010)

• SKreyn

Neodporúčam toto pozerať! Je to odpad ako vyšitý!(10.12.2010)

Jasně, že se jedná o megahovadinu, ale když si takovejhle film dokážete užívat tak budete jistě spokojeni. Takovejhle druh filmu prostě nemůžete brát vážně. Já se teda královsky bavil a nebudu mít problém s tím si ho pustit znova.(25.12.2010)

• foundation

Tak toto bolo neskutočné :D. Najskôr som uvažoval že dám z recesie nejakú tú hviezdu ale potom som sa spamätal. Ide o to že dokonca aj ten odpad je zrejme len výsmech tejto neuveriteľnej záležitosti. Je mi ľúto ale väčšia časť filmu iba preklikaná.(28.2.2011)

Svatá makrelo! Ty potvory jsou veliké jak náklaďák! Vlastně jak panelák! Panelák! (mohli po nich zkusit házet megy(ty petardy), když jsou ty ryby mega)(30.10.2011)

• Knor

Dávám jednu hvězdičku za to, že jsem několikrát vyprskl smíchy a slušně se zasmál, ale to je všechno. Jak někoho může bavit něco takového natočit.....nechápu a asi nikdy nepochopím. Kdyby se to tvůrci snažili udělat aspoň vtipně, tedy záměrně vtipně a ne to vzít na vážno proboha. Možná víc než ty megarybičky mě víc rozesmíval hlavní hrdina vykreslený jako největší drsňáckej borec na planetě vostřejší než Arnie, Stallone, Willis a Eastwood dohromady. No málem jsem si ukroutil hlavu s hubou dokořán, když megapiraně vylétávali z řeky a ničili budovy a všechno okolo.....to prostě né, ne, ne , ne a ne........VAROVÁNÍ: VYHNĚTE SE TOMUHLE MEGAOBLOUKEM(2.12.2011)

• ortoncz

Klasická sračka od Asylum , k tomu není co dodávat. 5%(28.10.2012)

• ANTYCHRYST

Další z řady D kategorie hovnofilmů :) ale musím uznat, že jsou mnohem horší srágory. 1 * za ty obrovský moc pěkně animovaný piraňky na konci :) Kam tohle může dál pokračovat... jsem opravdu sám zvědav, čeho se ještě dočkáme....(24.5.2013)

• zberatel

Strhavam jednu hviezdu za najdebilnejsi koniec vo svete megamoster .. inak to bola solidna blbina ktora bavila ako hlaskami tak jednou debilnejsou scenou za druhou :D(24.9.2014)

Neustále se opakující scény, velice primitivní příběh, plno naprostých kravin... a že sem se u toho nasmál i když to není komedie ;), vybuchující piraně ničící paneláky a bitevní lodě a naprosto nečekná romantická scéna na konci když si pan voják s vědeckou pracovnicí celý film neprojeví špetku náklonosti prostě bomba ;)(9.5.2010)

• Respex

Jsem zastáncem subjektivního postoje a hodnocení v rámci žánru.... ale toto je i na mě moc silné kafe. Jednoznačně odpad a pokud si budete dobře všímat, tak některé záběry jsou z jiných Zkových filmů. Když bych byl hodně hodně mimo, tak bych film mohl zařadit do sekce ,, Výprodej zlevněných nefilmů pouze pro vypnutí mozku a odreágování,, Potom bych asi musel dát 4*.(28.8.2010)

• intro

Velká ztráta času. MEGAHOVADINA!!!!!!!!!!!!!(28.9.2010)

Spousta uživatelů tu spekuluje, jestli svoje filmy Asylum Pictures vážně točí naschvál tak strašné. Odpověď je prostá: Ano. Přečtěte si občas asylácký blog a pochopíte, že Asylum pictures se v natáčení brakových filmů vyžívají a svoje filmy berou s nadhledem. Více zde: http://www.theasylum.cc/blog/(6.6.2011)

• vikino1

Film, kde zmutovaný ryby svými zuby potopí opancéřovanou bitevní lod, kde si armádní velitel myslí, že hejno piraní velikosti našeho kapra vyhubí střelbou z rotačních kulometů, kde se hlavní kladas v neoprenu ubrání piraním jen s nožem v ruce se prostě jinak než odpadem hodnotit nedá....(23.5.2013)

• dwbmb

Naprostý skvost z produkce Asylum. Akční scény vzniklé položením kamery na ždímačku, řazení v autě s automatickou převodovkou, helikoptéra letící na litrovku se stlačeným kyslíkem, debilní herci i dialogy v kombinaci s naprosto WTF scénářem vytvářejí nezapomenutelné momenty. Rozpočet byl tak nízký, že i prolétající helikoptéry jsou CGI. Tu pravou céčkovou atmosféru umocňuje verze s českým dabingem, který je plný zkomolenin a tu a tam se s pohyby rtů míjí i o několik vteřin (u nás má tento film na svědomí firma "Řitka video"). Párty movie k nezaplacení.(21.5.2014)

• megan017

Upřímně, z těch kanálových výměšku, co Asylum vypouští prakticky neustále, je tohle celkem dobré. Mizerné efekty, na ty si dámy a pánové zvykněte, protože to už lepší nebude. Pokud hledáte kvalitní film, taky se vyhýbejte značce "Asylum" a pokud si ho koupíte či stáhnete, tak s ničím nepočítejte. Vyjmečně uznávam, že herecké osazenstvo bylo poměrně sympatické a dostačné. Jen opět Asylum tvoří film a nenajedou si ani na blbou wikipedii, což je hodně mrzuté. Pokud vím, tak piraně utočí tak, že každá pirana si z oběti ukousnou jeden kus a odpluje a ne, že budou přisátý na jednou místě a jedou jako motorovky. Jasně, je to megastupidní, ale já vážně nechápu co jste čekali. Naši kolegové z Asylum se mužou opět poplácat po zádech...ZASE VÁS DOSTALI! HELL YEAH! :D(10.12.2014)

Velký a blbý hrdina, sub-základní herectví, pirani velikosti baráku vybuchující při kontaktu a konec, která vlastně nedává smysl ani z hlediska základní logiky. Naprosto jasných 5*.(9.7.2010)

Měl jsem chuť podívat se na pořádnou kravinu, a proto jsem si pustil Megapiraňu. Vůbec jsem nebyl zklamán. Scénář, dialogy, herci, efekty, prostě všechno, co si představíte pod pojmem film bylo strašný. Prostě odpad, jak se patří, ale já jsem se párkrát musel zasmát. Hlavně při odkopávání piraní jsem dostal výtlem, a proto ty dvě hvězdičky.(3.10.2010)

• Pochtli

Totálně zhovadilej nápad, který navíc někdo zfilmoval. To, že rybky požíraj lidi, jsem si už zvykl. Ale nenapadlo by mě, že přežijí atomový výbuch, potopí válečnou loď a ponorku či loví vrtulníky. Jako perlička k popukání už jen zbývá nevěřícně zírat, jak rybky skáčou z vody ven, zakusují se/vlétávají do domů, kde některé z nich dokonce vybuchují:oD A ty hlášky.. "olízni kontakty u baterky, vydrží ti o 10% déle"..:oD(6.8.2011)

• Boris.

Tohle byla opravdu hrůza. Příběh o obřích rybách co všechno sežerou a jediný kdo je dokáže zastavit tak nějaká bioložka a agent. Navíc je z mně nepochopitelnýho důvodu chce zabít nějakej voják...hlavní co sem na tomhle filmu nepochopil je to jak tohle někdo může vůbec natočit.(30.8.2011)

• warhammer

Masakrální sračka! Už na začátku jsem zůstal čumet na ty "speciální efekty" které bylo možno bez problémů vytvořit už v dobách kdy ješte visel Gottwald na zdi a stály se fronty na banány. Je třeba si také povšimnout strhujících hereckých výkonů hodných oskara za nejlepšího mentála. Marně se snažím přijít na to jakou duševní poruchou musí člověk trpět aby natočil tak šílenou píčovinu! Chvílemi dokonce létající piraně zdvojnásobující svou velikost každých 36 hodin řvoucí jako šavlozubý tygr z podčeledi Machairodontinae dokáží sežrat loď tak, že to vypadalá jako po výbuchu. Spolknout letící vrtulník. Sežrat ponorku, bitevní či letadlovou loď nebo dokonce vyskočit z vody a žrát barák. Už tam chybí jen aby se ty menší z vody prokousaly podzemím až do města. Zavolaly si taxiky a začaly systematicky vyuražďovat tamní obyvatelstvo. Ale musím uznat, že se u filmu dá opravdu výborně zasmát! Děj je tak strašně stupidní, že to ani jinak nejde. Extrémně imbecilní kecy, situace a záběry vás budou provázet kompletně celým filmem od začátku až do konce. Ja ani nevím jestli jsem někdy viděl větší sračku, ale vydržím to až do finále jelikož se rád směju. Jinak mé hodnocení? Odpad odpadu z odpadu. Poprvé jsem se setkal s tím, že je něco tak strašně postižený, že to snad budu muset zařadit do své filmotéky, protože tomuhle časem nikdo neuvěří! :D :D :D(22.5.2013)

• Tominni

Samozřejmě, každý film má svůj rozpočet, takže stupidní triky bych tolik neřešil, ale pro ostatní platí - takhle opravdu ne. Stačilo vidět jednou a podruhé už si podobný film odpustím.(23.5.2013)

• Kvapec

:-D :-D :-D nic víc se dodat nedá(20.2.2014)

Megaodpad za pět hvězd!!!(20.4.2014)

• monty.cl

Ó můj bože! Tak tohle by se spíš mělo jmenovat megasračka, než megapiraňa...Hlavní hrdina je ultra super borec, piraně jsou ultra super nezničitelný a celej film je ultra super demence...15%(27.9.2010)

• Killingjoke

Tak jsem si říkal, že když už jsem přežil onen proklamovaný letošní konec světa, nenechám se ničím překvapit. Tohle mně opravdu dostalo, ve špatném slova smyslu. Od začátku do konce nehorázná sračka, strašliví herci, debilní dialogy, naprosto idiotský scénář a o efektech raději pomlčet. Náhodou jsme na to dnes narazili v televizi při návštěvě u rodiny a nestačili se divit. Kdyby to bylo prezentováno jako parodie, přimhouřím obě oči, ale ono je to očividně bráno sakra vážně. I přesto, že do konce roku chybí ještě pár dní, mám zcela jasno v tom, který film je z těch které jsem letos viděl s přehledem nejhorší. Za takové úchylnosti by měli zavírat, fakt sračka…(25.12.2012)

Asylum opět dokázal, že na poli žravých potvor nemá konkurenci a obohatil seznam filmů, s rybářskou tématikou. Příběh je staré dobré Shakespearovské drama ve složení příšera, vědec, drsný agent, spousta homo sapiens jako krmení a kalsická otázka být či nebýt, někdo si tam může doplnit l. Nad mnoha scénami rozhodně ční ta kdy agent postupně odkopne půl tuctu přilétavájích piraní. Tak mě napadá že příště by to mohl být Van Damme vs. megapiraně.(22.1.2013)

• dokec

strasne velka sada, to se jen tak nevidi. jak pise woody, film na party uplne idealni, fakt jsme se nasmal :D o filmovych kvalitach se nema cenu bavit, myslim, ze i tvurci si byli od zacatku vedomi toho, kam to vsechno speje...odpad je minout nemuze, nicmene jeste jednou pripominam, ze jsem se pobavil kralovsky, vic nez u 3* filmu, ktere jsou sice Ackove,vazne ale nudne a nezazivne nejlepsi serka byla > oliznete ten telefon a budete mit presne o deset procent vic energie xD vice takovych xD(23.5.2013)

S týmto filmom sa velmo nesra... režisér Eric Forsberg mohol si dať aspoň záležať na grafike ale treba uznať že sa na tom dá zabávať keď si predstavím hotel a v ňom zapichnutú piranu tak je to haluz a ešte to malo dobru pointu a ešte dúfam že nestretnem piranu ktorá mi zozere barak 3/4 :P(24.9.2010)

• MrFarmer

Když už chcete natočit podobnej film, tak na to musíte mít rozpočet. Ve chvíli kdy divák uvěří že taková pič***a jako mega piraňa existuje, pak ten film má šanci se stát dobrým...Bohužel efekty ve filmu připomíná spíš blbej vtípek a to že podobný TV filmy ještě pořád vznikaj to nepochopim...odpad, odpadu domovního odpadu roku 2010(29.9.2010)

• beso74

Och, tvorcov filmu zhovadiť žiletkami a potom ich hodiť niekde do nejakého prítoku Orinoka či Amazonky, samozrejme, niekde tam, kde žiju tie roztomilé rybičky, a všetko to nahrať, to by bola megapiraňa!!! A nie táto sračka, ktorú snáď tromfne už len ďalšie veľdielo od Azylu, Mega Shark vs. Giant Octopus.(9.10.2010)

• jack_scott

Snímek je úplně neskutečná směsí šílenství. Kdyby Paul Logan nebyl jak mrtvej naprc*anej kačer, řekl bych, že je to prostě MegaDement. Na snímku je zajímavých spousta věcí. Kromě toho, že se vykrádají záběry a lokace.... a všechno ostatní, co těm potrhlejm hostům léčebného zařízení Azylum přišlo pod ruku, musím vyzdvihnout několik věcí. Zdálo se mi, že Forsberg na začátku točil jinej film,než na konci. Ten záměr je na začátku jasně vidět, i z představení podstav, rychlej střih, exteriéry a výprava na úrovni (cca kam může dojet dodávka filmařů na litr benzínu ). Pak ale jak byl Forsberg víc a víc v kundě, tak se to změnilo do ulítlý rubačky, kde nic nemá smysl, a skončí to tím, že to mělo skončit nějak efektně evidentně...ale neskončilo. Forsberg asi, ležíc ve vlastních zvratkách a hovnech, už nedokázal říct jak to má skončit. Úplně vypálenej kameraman (jedinej člen štábu alespon ještě při smyslech nějak základně asi), čumící na vyspeedovaný "herce", se pak na to prostě vysral. Střih, piraně sou tam pořád - pokud sami nevybuchli najednou, záběr na západ slunce a polibek při západu.. nějakýho fleku ala slunce...a pak si říkal že se na to může vysrat a nechal doufam toho sráče ležet na chodníku a jel do píče. Jinak si nedovedu vysvětlit ten posun a ustříhlej konec. Druhou nejzábavnější věcí jsou prostě dementnosti, kdy jedna lod vypadá na deseti záběrech desetkrát jinak (úplně jiná loď vždycky. rejža asi nerozezná víc než starou bitevní lod, jejíž plastovej model z činy za dvě stovky je ve všech filmech studia...podle něj jsou všecky lodě vzásadě asi tvořený jedinou základní lodí. že je vlastně na světě asi jeden typ lodi,a pak je různě maskovanej..no kotel jako kráva). taky jsou super stíny ryb ve vodě - trik z 20.let za 3 koruny, sebevražedně vyskakující pirani na baráky. ryby schopný prožrat železnou lod :-) a podobné WTF chutovky. U vrtulníků je to to samý jako u lodí, takže člověk vidí jeden vrtulník ...občas asi ručně kreslenej (za 2minuty). nezapomenutelný ovšem je, jak na zádech ležící Logan kope do skákajicích piran :-) a to asi 20x po sobě.... když už ho točili na zemi jak má po koksu epileptickej záchvat a křeče, tak je asi napadlo tohle :-) Nebo pirana krmená skákajicím potápěčem - jak když člověk krmí kachny :-D no film je hroznej masakr, rozhodně doporučuju fanouškum špatnejch filmů, je to fakt ještě lepší než mega žralok. a to je co říct. Už se těším na další Mega Hovno.(16.10.2010)

• Ajay

Hodně úsměvný filmík, herecké výkony a scénář jsou na stejné hladině jako odpadkový koš ve Windowsech, ale musím přiznat, že jsem se i zasmál :)(29.10.2010)

• djbarrel

Bylo nebylo, ale spíš nebylo než bylo, v jednom zapadákově si tři vyžraný vědátoři řekli, že vyřeší hlad na zemi a proto dají nějaký růstový hormon zvířátkům. Leckdo by zvolil třeba prase, nebo kapra, nebo třeba krávu, inu naši vědátoři zvolili piraňu. To je logické ne ? Já si taky dávám k nedělnímu obědu knedlo-piraňa-zelo, tak proč ne ... No, ale pak zjistí, že jsou tuze krvelačné(to je náhodička) a tak je chce zabít, ale nějak se to nepovede a někdo je ukradne (ha ha) a vsadí do řeky ... další události na sebe nenechají dlouho čekat ... Kdyby to bylo jen takhle byla by to klasická sračka, jenže tím to nekončí - vždyť je to MEGA piraňa a proto to musí být MEGA sračka ! Piraně totiž nespí, jsou hermafroditi, mají 3 žaludky, rozmnožujou se snad i dělením a dospívaj do 6 hodin a pokaždý když uběhne jistej čas (pokaždý kratší) se prostě dvakrát zvětší a jak nám vědátoři připomínaj celý film, nikdy to neskončí. A tak tu ve finále máme piraně co si jen tak skáčou do baráků a nebo třeba rozhlodaj ponorku nebo válečnou loď. Ani atomovka na ně nestačí. Možná jim i svědčí, protože elektrika jim svědčí taky. No děs. Vědátoři v čele s nechutnou vyžranou vědátorkou ví úplně všechno, všude se vyznají a vše dokáží, vrcholem je myslím TURBO VRTULNÍK. Vědátorka furt tvrdí, že neví jak je zastavit, ale drsnej americkej agent ji vysvětlí, že jen ona může zastavit piraně. Klasika, až na to že ona je nezastaví ... takový logický kiks. Stejně jako když třeba ztratí spojení a o 2 minuty později ho mají ... ale o tom by se dalo psát ještě týdny. Snad už jen doplním, že herecký výkony jsou naprosto otřesný, herci neskutečný (zdá se že už nikdo aspoň trochu použitelný tohle hrát nechce- ani Lorenzo Lamas), dialogy jsou snad z pekla a megapekelný střihy tomu dodávají šťávu - skutečně jedovatou. A jako každá pohádka i tohle má happy-end - jedna piraňa se zraní a proto se ostatní požerou navzájem ... OMG ... a kdo sežral tu poslední ? No a triky ? Neskutečné - kdo neviděl neuvěří. Zdá se že si kluci z Asylum shlédli všechny dostupné MEGA filmy s MEGA monstry a po mnoha lahvích pálenky se rozhodli natočit víc MEGA věc. Jen nevím, který MEGA magor mohl na tohle dát peníze. V mém soukromém žebříčku TOP SHIT se zařazuje na krásné druhé místo :) 0%(23.1.2011)

• Tomx112

mmmm, Asylum si dalo tentokrát opravdu záležet a film jsem dokázal dokoukat až do konce, takže dávám jednu *(15.2.2011)

• B3njamin

** za tu srandu z toho :D(3.1.2012)

Spolu s kolekcí dinosharka, shakoptuse, megasharka, megalodona, crocosaura a všelijakých megahadů to nejlepší co spatřilo svět :D:D:D ne teď vážně pokud se cítíte nemocní a zvrhlí, vězte, že toto je skutečná zábava.. A na tom jestli to režisér myslel vážně nebo ne vůbec nezáleží...Hodnocení v rámci guilty-pleasure - jinak jasný odpad.(1.8.2012)

Snad u žádného filmu jsem se neřezal smíchy tolik, jako u této obludnosti. Skvělé výkony (ne)herců (zvláště ta oplácaná nepohledná Tiffany! :D:D), neuvěřitelná všehoschopná za letu bobtnající monstra, fakt nářez. A ten dramatický dabing Universal Channel..... Promiňte, nemůžu jít v hodnocení pod 99,5%! :D:D:D(1.9.2012)

• dthwinter

Pokud si někdo projde má hodnocení, zjistí, že odpadu používám jako šafránu, ale u asylum většinou nemůžu jinak. Vždycky se nechám někým přesvědčit na tuhle bandu "filmařů". Chápu, že pokud máte 2 promile v krvi a pár přátel kolem sebe v podobné náladě, tak zřejmě neexistuje vhodnější film. Ale říkám si, že se u mě asi projevují nějaké masochistické sklony, protože se na takové filmy pořád dívám i za střízliva. 5 %(14.10.2012)

• Pete1790

WTF? Tak tohle bylo fakt moc! Vždycky se snažím hledat něco pozitivního, ale, že to u tohoto filmu budou pouze titulky, to jsem fakt ani já nečekal!(23.5.2013)

• bmx6

Dobrá to sračka.Aspoň jsem se zasmál.(25.6.2013)

• Fezzi

Špatný, špatný, špatný, jednoduše špatný. Stručně řečeno: vzhled herců - špatný, jejich schopnosti - hodně špatný, scénář - špatný, kamera - špatný, prostě všechno co vás napadne - špatný. Bohužel film nemůže být považován ani za recesi, neboť vše bylo myšleno se smrtelnou vážností a všichni účastníci megapiraňího pikniku si do poslední chvíli opravdu mysleli, že tvoří skutečné drama. A k tomu všemu nejlepší hláška před všemi očekávanou líbačkou na závěr - "Víš, udělal jsi na mě dojem". Proč jsem tedy neposlal film k pekelnému táboráku opékat si buřty vedle Babovřesků? Nevím jestli to co mi nakonec pohnulo rukou k * místo odpadu byla vzpomínka na scénu megapiraně skákající na vrtulník, nebo na Loganův MONSTERMEGAULTRAHOLYSHIT PIRAŇA KILL STREAK na pláži pouze za pomocí nohou, ale finální verdikt je tedy nakonec 20% -> *.(18.4.2015)

• Stuart6

Něco neuvěřitelnéhovno :-)(17.11.2015)

• sidthekid

no..něco tam strašného sem snad nikdy neviděl. Na první pohled jasný odpad, ale... pokaždé, když si na film vzpomenu neubráním se smíchu. Proto 2hvězdičky(2.7.2010)

Piraně velikosti našeho baráku, co žerou vrtulníky a bitevní lodě, to vidím fakt poprvé. A nemůžu dát odpad!, protože já se skutečně bavila, navzdory tomu, že ten film sám o sobě je strašná sračka. Ale ty ryby byly fakt prčovní, zvlášť mě dostala ta scéna na pobřežéí, kde útočí na Fitche a on je odkopává jak plážový míče, to fakt nemělo chybu. Herecký výkony jsem nesledovala, takže nemůžu posoudit, ale z toho letmýho koukání si moc velký naděje nedělám. Prostě divnej film s legračníma předimenzovanýma rybama, co sežerou všechno na co přijdou v hlavní roli.,konec.(29.7.2010)

Tohle je samozřejmě velesračka, ale s tímhle záměrem zřejmě film i vznikl. Beru to tak, že je to točeno pro úzkou skupinku nadšenců, kterou tenhle žánr baví.(21.9.2010)

• Martynez

Po deseti minutách jsem myslel, že se totálně zbláznim! Tohle se fakt nedá vydržet.....peklo!(10.12.2010)

Myslím, že zde mnoha lidem ušel termín Mockbuster. Jinak si nedokážu vysvětlit jejich přehnanou reakci. Vždyť film si už z principu na nic velkolepého nehraje. De facto jde o parodii trháků. V tomto roce se svezla na vlně Piraňa 3D. A upřímně, tohle se mi snad líbilo více. Geometrickou řadou rostoucí piraně prostě nemají chybu. Přiznám se, že jsem doufal, že je dlouho nebudou moct zabít, protože mě zajímalo, kam až porostou. Možná, že bych dal snad i pět hvězdiček, ale "romantický" vztah Paula Logana a Tiffany mě hrubě nesedl. Popravdě celá Tiffany mě na filmu jediná štvala.(31.12.2010)

• ellysium

Nemůžu tohle neokomentovat..Triky z dvacátých let minulého století,kobercové bombardování piraňí,megapiraňa,která sežere jadernou ponorku,hlavní hrdina-terminátor,který zásadně předvádí karate na rybách vleže,ke všemu si namluví tak špatnou vědkyni,že ani ve snu by mně nenapadla...To vše od společnosti,která svými výplody fantazie skutečně předčila moje očekávání...Tohle pustit dětem,tak budou zřejmě trpět retardací....dávám odpad....není co hodnotit(6.5.2011)

• chaosteory

Řekl jsem si, že otestuji veřejné mínĕní o Asylacích a pustím si něco Mega. Po MegaSharkovi, kde se mi radši hodnotit ani nechtělo, zkouším tohle. Vĕdĕt jak to dopadne, řežu si ruku, vypichuju oči a možná i víc. Exteriéry jsou skoro stejné jako jindy, takže když padne řeč o základnĕ, vsaďte boty že jste ji už vidĕli. Digitální triky končí u Winu XP, nĕkdy hůře u tužky s papírem. Scénář sežrala první piranha (nebo co to je) a zajedla ho bitevní lodí. A herci? Tak to je hukot, obzvlášť hrdina, tak kam se sere Terminátor. Zkrátka, tvůrci mají za studiem poličko trávy a tohle je další úroda. Jednu za opravdu kamený scény.(16.5.2011)

• Sorna

Společonst Asylum vyrábí opravdu filmové "perly". Nejprve jsem se na tento film dívala s nadějí, že se dočkám dechberoucího filmu s úžasnými efekty - marně. Ovšem jako komedie je tento film perfektní, hodně jsem se nasmála při pohledu na obří pirani jak skáčou na budovy a nebo jak potápeči mluví pod vodou,ikdyž mají v puse dýchací přístroje. Megapiraňa na mě doopravdy zapůsobila alespoň jako komedie, ale již nikdy více tento film vidět nechci ( Nedoporučuji, aby se na tento film dívali slabší povahy, mohli by jste si zoufalstvím podřezat žíly). Takže to shrnu: šílená kravina, ale pokud jste pod vlivem nějakých omamných látek, dá se na tento film podívat.(1.10.2011)

• M+M

Srandafilm No1 V roce 2010 natočit toto? Scénář děsnej režie děsná... Na zasmání to jde, hlavně kreslené záblesky kulometů pod vrtulníkem. Piraně byli boží. Karel Zeman by v roce 1955 udělal daleko lepší. Podle mně se museli filmaři (v uvozovkách filmaři) smát svému dílu už na place. Ale na sebe si tahle sranda vydělá, tak co.(13.10.2011)

• lusst

Strašné. Ale zábavne strašné. Herecké výkony sú okúzľujúce - Paul Logen čo by drsňácky drsňák a Tiffany v roli "vedkyne"... to musíte vidieť. Častokrát pri béčkových hororch (a sci-fi, fantasy...) rozmýšľam či si tvorcovia uvedomujú čo vlastne vytvorili. Či výsledok považujú za dobré dielo, alebo len nejak minú peniažky čo dostali od producentov. U tohto filmu som si istý: Forsberg si z toho určite robil prdel. :-))(14.10.2011)

LIDI TO JE NÁŘEZ!!!! Komedie roku, megachujovina a navíc to tzvůrci moc dobře vědí. Civěli jsme na to ožralí a náramě se bavili. Teď jsem přehodnotil svoje filmové cíle - chci vidět všechno od Asylum a vyzkoušet, jestli si mě neodveze Chocholoušek..:DDD(17.1.2012)

• Vacice92

po shlédnutí tohoto "filmu" mi přijde že Ed Wood si svoje přízvisko nejhoršího režiséra uplně tak nezaslouží; jinak pro zasmání skvělej kousek - jsou tu obří piraně požírající vrtulníky, který tak trochu vypadají jak kdyby je autoři vytvořili v Malování, dál herci co neumí hrát a přijde mi že je sebrali někde u kolotočů a samozřejmě dialogy u kterých sem se nemohla ubránit záchvatu smíchu(14.6.2012)

• brasek

Milovníci intelektuálně nenáročných akčních filmů věnovaných genetickým experimentům, které se vymkly kontrole, si přijdou na své - nuž neviem či vo svete jestvuje aspoň jeden človek, ktorého filmy od spoločnosti Asylum bavia. Podľa mňa aj sami tvorcovia zvracajú z vlastných snímkov.(25.12.2012)

• Jack_Henkel

tohle byla parodie roku,stačil mi 10minutovej sestřih na youtube(19.1.2013)

• mammutcz

Dostala mě hláška, že by se zmutované piraně mohly dostat do 48 h z Orinoka přes Amazonku do Mississippi! "Plukovníku, váš plán je v řiti!". 1* za to, že jsem viděl Orinoko, která má v pojetí Erica Forsberga korálové dno a viditelnost pod vodou několik metrů. A taky jsem poprvé viděl piraně, kterým chutnají motorové čluny, včetně dělového člunu s posádkou 20 mužů. Myslím si, že by průměrný student 1. ročníku FAMU natočil daleko lepší podívanou! A trikově jsem se vrátil do 40. let! Neuvěřitelné, co lze natočit v roce 2010! "Podepište, že všichni pracujete pro CIA!". A kdo by to nepoznal, odehrává se to v Puerto Ayacucho :-D. SERRASALMY NÁM NĚJAK VYROSTLY !! >>> a potopily U.S.S. Harper <<< Bůh nám pomáhej! U.S.S: Florida (jaderná ponorka třídy OHIO) byla jenom jako předkrm poté, co piraně přežily jaderný výbuch o síle 20 kT (kilotun). Jsou to jen ryby, tak miřte přímo do oka ! Dostáváme tady dole na prdel! Miřte na žábra! Pojď si pro mě ty svině! A to stačí poranit jednu piraňu, ostatní jí sežerou a ..... a následuje romantický polibek v zapadajícím slunci!(22.5.2013)

• studiobadguy

Pokud vás někdy zajímal ultimátní CANCER ve filmové podobě, tak tohle si určitě pusťte. Megapiraňa je nejhorší film všech dob.(2.11.2016)

• AgnesDee

Po velmi dlouhé době jsem viděla film celý, ze začátku jsem se smála a na konci už jsem bojovala s těžkými víčky. Takovou sračku jen tak nikdo nevidí.(28.5.2017)

• Amalberga

Jak?! Proč?! Co?! Tři slova, která mě napadala skoro neustále při sledování tohoto skvostu. Stačí vám vidět pět minut a víte, že tohle celý fakt vidět nemusíte.(9.7.2017)

Přece nebudu kazit zdejší hodnocení (zatím 87% :-) Výbušné piraně, co potopí křižník a na konci dokonce spolknou helikoptéru, to jsou ty filmy, kde prostě musíte před troufalostí tvůrců smeknout!(9.5.2010)

• Pattrick

:D :D :D :D :D :D ... hm :D :D :D :D :D :D ... Nejlepší na tom všem je ten plakát :D 90 minut film a já ho zkoukl tak za 10 minut, možná ani to ne .. :D(26.9.2010)

Neskutečně zábavná blbost plná absurdit, dynamická a vtipná.(26.9.2010)

• StandikK

Megacapina s mega neskutečně trapnými triky.(7.11.2010)

Tento film sa mi naozaj dostáva čoraz viac pod kožu. Ešte som skutočne nevidel tak otrasný strih, prehnane konštruktívnu kameru a o hereckých výkonoch a celkovom námete autora ani nehovorím. Všetky tie nelogické situácie a nakoniec aj nepochopitelna radost zo zabitia Najvačšej z mega piraní, ked v mori im pri zadkoch plava dalsich tisic tucnych oblud. Som skutočne rád, že také otrasné prevedenie a všetky tie iracionalne situácie a chyby v strihu vychyluju tento film z drahy klasickych pirani, zralokov, krokodylov a podobne. Niektoré zábery som si musel púšťať stále dookola pričom som sa bavil viac a viac. Geniálne zábavne.(10.11.2010)

• Mr.Matteaso

Po neskutečném úspěchu, který u mě zklidil mega žralok a megovější chobotnice, rozhodl jsem se, že si dám opět něco mega a narazil na tento film. Sliboval jsem si od něj pouze jedno, a to že uvidím něco mega, to se mi splnilo. Mega piraňa byla fakt mega, tím jsem bohužel vyčerpal vše co bych k tomuhle filmu mohl napsat, jelikož jsem nezahlédl nic víc, krom tý velký rybičky, co by stálo za hodnocení. MartinNDL ten film vystihl, u čtení toho komentáře jsem si, díky výbuchu smíchu, poprskal monitor Kofolou :-)(16.4.2011)

Absolutní pecka! Naprostá povinnost pro všechny fanoušky Asylum, "asy" jejich nejlepší film. Naprosto špičkové dialogy, při kterých se člověk chláme tolik, že skoro nestíhá sledovat film, úžasné efekty, které útočí na bránici se silou medvědí, scénář hodný Oskara. Vynikající postavy, nejhorší sny se stávají skutečností a tak vybroušený hlášky nemá ani John Matrix ve filmu http://www.csfd.cz/film/15294-komando/ . Prostě naprosto úžasnej film, kterej se musí vidět! Všichni co tu dávali odpad a podobný sračkový hodnocení maj hovno smysl pro humor a určitě by sami natočili lepší film, ale ouha, natočili kulový, jen tu kritizujou a nepoznaj vtip ani když jim ho někde vysvětlí. lopaty...(29.6.2011)

Dobrý film, slušných scén je tu docela dost(15.8.2011)

• Black5

MegaSračka !!(27.8.2011)

• DJ Laky

Tento film od Asylum byl horší než Mega Žralok vs Obří chobotnice a efekty mi nepřipadaly tak hrozný. Nejvíc mě rozesmálo jak skočila piraně na ten barák a jak sežrala letadlovou loď, atd. Chvilkama komedie. Dávám za film 40%.(14.9.2011)

• JARDAHONDA

Klasicky nepřirozená ryba,neboli MEGAPIRANA typu čelisti...spousta legrace a zábavy :) velmi doporučuji...Závěr = 0 %(25.11.2011)

• Krtekcb

Paul Logan - herec bez výrazu. Pokud má člověk něco pod kůží tak se u toho člověk hezky baví. Nevim co by tento snímek se mnou udělal za střízliva.(28.12.2011)

• aldis

chtel sem se na to dodivat(vydrzel sem 10min) ale neslo to.nechapu kdo to pise a toci.strcit mu nanuk do prd...(25.5.2012)

• dinoaa1

neverím že som sa nato dokázal pozerať 11minut(30.7.2012)

• Hrmak

Megapi*ovina(21.10.2012)

• p.hubicka

Piraně, které se množí rychleji než černokněžníci, zakusujou mrakodrapy a vrtulníky... proč ne.... ale tenhle film tak jednou jako ponaučení(8.11.2012)

• miki408

toto je len pre silné žalúdky,lebo človek má čo robiť aby sa pritom nezgrcal(29.12.2012)

• Profík

Tohle se skoro nedá hodnotit. Připadá mi, že lékaři v ústavu choromyslných uspořádali terapii psaním a pak vyhodnotili nejstupidnější scénář a ten prodali společnosti Asylum. Tohle je moje druhá zkušenost s touto společností, po War of the Worlds 2: The Next Wave. Tohle má aspoň tu výhodu, že se té pitomosti dá občas i zasmát a není to jen ubíjející kravina. Teda pardon, megakravina. 5%.(14.3.2013)

Veľká sranda, Vy ste tu všetci na smiech, pokiaľ beriete tento film ako serióznu záležitosť. Jedná sa o čistú oddychovú podívanou.(19.3.2013)

• katjaaa

Hodně špatný vtip(19.5.2013)

• Qoupe

ne, opravdu neexistuje pravděpodobně nic horšího co si řiká film ... vím konkurence je veliká ale tohle to je už fakt zlý ...(23.5.2013)

Já tomu svýma třema hvězdičkama prostě musím zvednout průměr...aha...tak nepovedlo se. No neva. Každopádně scéna, ve které megapiraně sejmou křižník, ta je nejvíc...pak si dvakrát kousnou do ponorky, načež ta vybouchne...tak ta je taky hodně...Asylum jsou borci vesmírného významu...já bych chtěl být muška jenom zlatá, abych se mohl účastnit nějaké porady producentů Asylum...mě by prostě zajímalo, jestli se berou vážně nebo se dobře bavěj těma megasračkama co vypouštěj do světa...nechápu, proč si někdo na tyhle filmy stěžuje a dává jim odpad...jasně že to je odpad, ale proboha to přece vím předem, že to bude odpad...tak se nekoukám, ne? A projet to narychlo přetáčením, případně si přečíst návod k použití a pouze na základě něj udělit odpad (věřím tomu, že takových je většina), jenom proto, abych vypadal jako intoš, co tomu rozumí... Megapiraňu, stejně jako Megashark vs. Giant Octopus, stejně jako Sharktopus, stejně jako další podobný pecky...pecičky...si člověk nejvíc užije ve tři ráno po flačce Diplomatica a tak třech gramech...ale proč ne? Vždyt ten svět by byl tak nudný...(27.5.2013)

• Vanguard_PRG

Ale musím přiznat, že jsem se už dávno tak nezasmál...(27.5.2013)

• DAJAAAA

mega pi.ovina,vivat odpadovy UNIVERSAL CHANNEL(31.8.2013)

• UnCool

jedna hvězdička jen za pěkná prsa některých hereček na začátku filmu :) takže na film stojí za to koukat tak první 3 minuty, pak to můžete klidně přepnout :)(30.9.2014)

• copterfish

Ach,ten asylum...(28.8.2015)

• Shanen29

Sakra,běhal mě mráz po zádech,co lze taky stvořit za jedinečný paskvil,to nemysleli vážně.(17.10.2015)

• buchannon

Abych i já dal odpad!, to už musí být skutečná megasračka! Až se divím, že mi z toho nepraskly oči.(28.8.2017)