• Kroketa

Znáte to - městečko, kde je všechno nadherný a děsně úžasný, žádnej zločin až na to, že tam žijou upíři, vlkodlaci, čarodějky a kdoví kdo ještě, takže se tam určitě nějakej ten zločin najde, jenom to chce, aby se přistěhoval ten správnej policajt, kterej do všeho strká nos a dává na svůj instinkt. Prostě seriál poslední doby, kterej jestli pojede furt ve stejnejch kolejích, tak po 13-ti dílech skončí. Přesto je na tom ale něco zajímavýho a herci taky nejsou k zahození. Po prvním díle průměr všech průměrů... EDIT: Tak po druhém díle snižuju hodnocení, tohleto je fakt kravina. Snad jenom to obsazení je aspoň trochu pěkný...(21.6.2010)

• Diego

Melrose place + True Blood. Do uhlazeného městečka, kde je každá osoba playmate, přijíždí šerif, jehož asistenti jsou dvě děcka, kterým byste nevěřili, že právě nevyšli střední. Jeho syn se během deseti minut zamiluje do místní holky, která chodí s vlkodlakem a ta mu lásku bez sebevětšího odporu(svědomí vůči hafákovi) opětuje. ---Spoiler-- : první zápletka se týká vraždy stavitele, celé město je monitorováno, ukazuje se záběr, jak s autem naboural do pantlu a pak "vypadla kamera", kterou asi nebyli schopni do večera nahodit, aby se mohli kouknout, co za auto vyjíždí z garaže Rhony Mitry, která tady není ani uvedena a přitom to je jediný důvod, proč zkusit druhý díl. (ve smyslu, že ukáže víc, než toporné hrání :))(1.7.2010)

Zkoukla jsem nějaké dvě, tři epizody, ale to je asi tak všechno. Matně si pamatuju nějakou paní upírku, paranoidního šerifa a pubertální děcka ve škole, kde se nejspíš poflakují nějací vlkodlaci. Bohužel to ve mně nezanechalo nic, co by mě přimělo u seriálu zůstat. Ale kdo ví, třeba se k tomu někdy vrátím...:-) Edit 7. 2. 2011 - Ano, tak téměř volné zkouškové období zapříčinilo, že jsem The Gates dala druhou šanci a jediné, čeho lituji, je to, že má seriál pouze jednu sérii. Zhruba od čtvrtého dílu se to začalo pořádně rozjíždět a scénáristi si vyšlapali trnitým porostem hezkou cestičku (jen škoda, že neměli možnost ji vydláždit), čímž odkryli spoustu zajímavých dějových linek, a mě by vážně zajímalo, co bude s Andie, Charliem, Brettem, Devon, Sarah i Leigh a s ostatními. Každopádně to byl seriál, který konečně po dlouhé době disponoval (když už ne nápaditějším spektrem postav) neotřelým nápadem. (oblíbená postava: Charlie)(14.11.2010)

• pasazovarevolta

Jediný horor odpovídající popisu seriálu je ta "amerika" co z něj čpí na sto honů. Vyfoukané vlasy, vždy dokonalé makeupy, zuby bělejší než vymáchané v Persilu, vlci co vypadají jak štěňata od disneyho, a takhle by se dalo pokračovat přes přihlouplý scénář až k nulovému ději. Jednu hvězdičku dávám de facto jen jako omluvu za to, že soudím na základě jednoho a půl dílu, protože riskovat víc si s mými žaludečními vředy netroufám.(23.6.2012)

• Campbell

Pro mě těžký zklamání a při tom jsem tak moc nečekal. Dostal jsem míchanici asi 5 seriálů které daly do tohohle asi jen to nejhorší. Prakticky ani jeden díl se neobešel bez 20 minut nudných keců o ničem, já prostě na tohle nejsem. BTW snad ani jedna herečka nebo herec se mi nelíbil a byly mi nesympatický až to bolí.(26.4.2013)