• Campbell

Pro mě těžký zklamání a při tom jsem tak moc nečekal. Dostal jsem míchanici asi 5 seriálů které daly do tohohle asi jen to nejhorší. Prakticky ani jeden díl se neobešel bez 20 minut nudných keců o ničem, já prostě na tohle nejsem. BTW snad ani jedna herečka nebo herec se mi nelíbil a byly mi nesympatický až to bolí.(26.4.2013)

Zajímavá věc, nazval bych to crossem někde mezi Desperate Housewives a Teen Wolfem. Jsem v polovině první řady a zatím je to dost dobrý. Spousta herců důvěrně známých z řady dalších seriálu, obzvlášť má oblíbená Melissa Ponzio, byť hraje jen v jednom díle, ale nevěděl jsem to, dokud se neobjevila a bylo to velmi milé překvapení. Další staří známí ve větších rolích, především Linden Ashby, Colton Haynes, Luke Mably a řada dalších. Paráda, na skoro neznámý seriál, který to dotáhl (bohužel) jen na jednu řadu, je to hodně zajímavá záležitost, která se bez problémů může rovnat slavnější konkurenci třeba ve Vampire Diaries nebo Teen Wolfovi. Za 4*. Teď po dokoukání nemám co měnit, jen nerad vidím, když seriál končí cliffhangerem a pak se rozhodne o jeho zrušení, je to škoda.(4.10.2013)

Já to vidím jako povedenou kombinaci Zoufalých manželek s True blood. Líbí se mi, že městečko na první pohled vypadá opravdu dokonale. Do posledního puntíku upravené manželky vaří složité večeře zakončené úžasným dezertem. Dobře zaměstnaní manželé vozí do školy své vzorné děti. A pak je tu ta temná stránka..Bavilo mě díl od dílu poznávat jejich pravé tváře. Jsem ráda, že seriál zůstal jen u jedné řady, jelikož pak už by to asi bylo zbytečné sci-fi. Takhle dávám zasloužené 4*.(21.8.2011)

Hodnocení po prvním dílu. Moje kamarádky byly ze seriálu nadšené, já už podstatně méně. Nemohla jsem se dočkat až ten pilotní díl skončí, pořád jsem se dívala na hodinky. Nikdo z postav mi k srdci nepřirostl - asi si říkáte, jak by také mohli, po prvním dílu, ale já si k těm fiktivním postavám utvářím vztah ihned během prvním pár sekund :) Tady se to nepovedlo. Navíc ten nápad žít v takovém vězení (tenhle pocit jsem měla z toho jejich "poklidného" městečka) mi přišel naprosto uhozený. Zkrátka v dnešní bohaté nabídce seriálů s upíry, čaroději, mi tento vychází jako jasný podprůměr.(1.10.2011)

Zkoukla jsem nějaké dvě, tři epizody, ale to je asi tak všechno. Matně si pamatuju nějakou paní upírku, paranoidního šerifa a pubertální děcka ve škole, kde se nejspíš poflakují nějací vlkodlaci. Bohužel to ve mně nezanechalo nic, co by mě přimělo u seriálu zůstat. Ale kdo ví, třeba se k tomu někdy vrátím...:-) Edit 7. 2. 2011 - Ano, tak téměř volné zkouškové období zapříčinilo, že jsem The Gates dala druhou šanci a jediné, čeho lituji, je to, že má seriál pouze jednu sérii. Zhruba od čtvrtého dílu se to začalo pořádně rozjíždět a scénáristi si vyšlapali trnitým porostem hezkou cestičku (jen škoda, že neměli možnost ji vydláždit), čímž odkryli spoustu zajímavých dějových linek, a mě by vážně zajímalo, co bude s Andie, Charliem, Brettem, Devon, Sarah i Leigh a s ostatními. Každopádně to byl seriál, který konečně po dlouhé době disponoval (když už ne nápaditějším spektrem postav) neotřelým nápadem. (oblíbená postava: Charlie)(14.11.2010)