Mitch a Dave jsou nerozluční přátelé. Jak ale léta ubíhala, jejich světy se od sebe čím dál více vzdalovaly. Dave je přepracovaný právník, manžel a otec tří dětí, Mitch je druhořadý herec, který mění ženy častěji než ponožky. Jednoho dne se spolu sejdou, popijí alkohol a u fontány si oba v tentýž okamžik přejí ocitnout se v kůži toho druhého. Následující den ráno se probudí a zjistí, že jejich přání byla vyslyšena. Nejraději by se zase hned přeměnili zpátky, ale kouzelná fontána byla mezitím odstraněna. Kam byla převezena, není možné kvůli byrokracii hned zjistit, a tak oběma mužům nezbývá než začít žít život toho druhého. Mitch musí zastoupit Davea v případu fúze firmy, na jejímž výsledku záleží, zda mu bude přiznáno partnerství. Dave má v Mitchově podobě natáčet porno. Ani jednomu se ale nový způsob života nelíbí. Podaří se oběma mužům nezničit si navzájem vlastní existenci dřív, než naleznou způsob, jak vše vrátit do původních kolejí? (TV Nova)

jafuska

Film s prvky komedie, u některých pasážích jsem se i docela zasmála, ale jinak celkově je to všechno špatně, trapný, blbý, film, který určitě není vhodný pro děti, snad ani ne pro náctileté, pochybuji, že tento film mohl mít v kině nějaký úspěch. Dva chlapi co si vymění dobrovolně svoje těla? proboha, to byl ale blbý nápad, a natočený ještě blběji, raději na tento film rychle zapomenu, škoda času u toho strávit, ()

Mistr_Moon

Klasické schéma, kdy první polovina je "plná" gagů (spíše jsem se pousmál než abych se řehtal) a v druhé se řeší ty vážné věci typu jestli může ojet ženu svýho kamaráda. Jinak možná jsem divný ale líbí se mi když Ryan Reynolds mluví sprostě (look at these little... fuckers to je hláška století). ()

pekas

U tohoto hodnocení jsem na rozpacích. Film měl své slabší chvilky, které zase střídaly dobré, nečekané a drsné fórky, u kterých jsme se nasmáli. Tentokrát aktuální procenta zde asi přesně vystihují můj dojem. Slabší čtyři hvězdy. 66% ()

marek29

Dost lidí tady štve film plný klišé. A já uznávám, že scénář není nikterak novátorskej, ale to ubírá filmu jen jednu hvězdičku z 5ti :) Olivia Wilde je kočka jako prase! Všechny scény s ní sou pro chlapy TOP v tomhle počinu :) Já sem se skvěle bavil a i když to místama spadalo do extrémů (jako mimino mlátící hlavou o tyčku postele), tak bych se určitě na to podíval znova 8-) ()

J.Cobra

První třetina byla vážně pitomá. Pak se ale tempo sklidnilo, chování postav začalo dávat nějaký smysl a nakonec se z filmu vyklubala docela povedená komedie. ()

JK77

Moja draha sa na tom naramne zabavala. Ja som az tak moc nadseny nebol. Ale stale tvrdim, natocit dobru komediu nie je vobec lahke. ()

Pavlunka

3 a půl *. Někdy jsem se smála, jindy nevěřícně zírala. Oplzlý humor, který moc nemusím, ale velmi odvážný. ()

kubilov

"Nemůžu spát se svou ženou ani s ostatními? Co to je za život? Manželství!" Další z řady úžasně tupých komedií, založených na absurdní zápletce, která i když celý film dost neboostovala, by si možná zasloužila ještě o trochu vylepšit a propracovat, aby se tak z Change-Up stala daleko lépe zapamatovatelná komedie. Minimálně to ale Reynoldsovi s Batemanem docela ladí a Olivia Wilde dobře vypadá. Na to, jak hrozivě odpudivá byla první scéna, to ale nakonec všechno dobře dopadlo. ()

PichyjePan

Takhle skvělý na random puštěný film jsem dlouho neviděl a to i přes celý ten odpudivý začátek. Kdo viděl, ví. Celé je to jedno velké klišé, ale aby mi film dal radost ze života a nechal mě jít spát s opravdu skvělou náladou se mi dlouho nestalo. U komedie se mi to naposledy stalo u Proč právě on? (2016) a jo je to skvělej pocit. Jo a abych nezapomněl, Olivia Wilde je prostě Olivia Wilde... ()

Rayen1

Průměrná komedie o výměně těl.. Bylo by to snad i na čtyři, kdyby se Američani tolik nesoustredili na ten STUPIDNÍ fekal humor. Je to fakt trapný.. "Je, haha, hovinka v puse, haha! Kadici mimina, co hazej sekáčky na maso.. Hahaha. To je bzunda..". Nope, tohle fakt ne. Ty dvě děti jsou tam úplně navíc a prakticky k ničemu, v momentech kdy jsou tam dodělaný v CGI, je to cringe fest jak hovado. Ale má to jinak klasickou linku a svý vtipný momenty a oba herce mám rád. Jen prostě ráda do Hollywoodu: vyse*tě se už na ty fekal vtipy.. Není to vtipný a je to v každý vaší druhý komedii. Uf. ()

ostravak30

Nutno říct, že filmaři opravdu nepřišli s ničím novým, neboť tohle už tady bylo mnohokrát. Zdá se ale, že výměna životů je téma skoro nevyčerpatelné, protože měnit můžete mnoho charakterů i osudů a téměř vždy, když se to udělá správně, to bude vtipné. Jenže je pravda, že tady se to správně moc nedělalo. Až na pár povedených fórů jsem zpočátku cítil spíše odpor a bylo mi to nechutné. Tvůrci si jako podpůrné sloupy vybraly sex, vulgaritu a prsa. Toho všeho opravdu hodně. Jinak jde ale o takový standart. Zatímco jeden muž si užívá nevázaného života, druhý má před uzavřením důležitého kontraktu (jak originální) a jelikož si vymění těla, jeden druhému život v podstatě devastuje. Jak už to tak ale u podobných snímků bývá, snaží se dostat do diváků i jisté poselství, takže oba přijdou na důležité věci. Jenže pominu-li konec, samotná cesta k němu se mi moc nepozdává. ()

Systematic

No teda po tom začátku, který byl plný hovínek a scén s holením koulí, jsem byl docela rozčarován. Ale čím víc se blížil konec, tím víc se mi film líbil. Já vím, že už to tu bylo, že je to plné cliché a že to končí Happy endem s fakt pořádně velkým H, ale bylo to nehorázně milé. ()

Enelya

Film sice svou zápletkou nepřináší nic nového neokoukaného, já se však solidně bavila. :)Ovšem nutno uznat, nebýt Batemana a Reynoldse v hlavních rolích, nejspíše bych nedala hvězdy 4, ale jen 3. 70% ()

yatan

Na prvy pohlad blazniva komedia s par krat obohratym hlavnym motivom, na hlbsi pohlad celkom prijemne vykreslenie situacie a problematiky dnesnych "uspesnych" rodin aj ked reynoldsova postava bola niekedy trochu zbytocne pritiahnuta za vlasy. ()

Alice Ashley

Dalo se...:D Až na nechutnou scénu úplně na začátku a scénu s dvojčaty, kteří se snaží v kuchyni zabít...z té mi bylo vyloženě smutno...40%... ()

MASH_4077

Je to trhlý, jednoduchý, občas ňáká ta decentní nahotinka a hlavně převážně vtipný. Po těžkém dnu super. Můj žánr. ()

frog.g

Tak já nevím. Mně se to prostě líbilo. Smála jsem se a dokonce jsem se málem pozvracela ... Ke štěstí mi stačí málo. No a? :D Fešáci chlapi, krásné baby, malé dětičky... a nezapomeňte, že nikdy nic není jen černé nebo bílé. ()

klichem odpad!

Hroza! Od prvej "hovnovej" sceny s umelymi detmi az po posledny traaapny 5 minut predvidalny bozk to bola absolutna KATASTROFA! Neoriginalny pribeh a hrozny scenar podobny starsim disney filmom. ()

Mr.Lojza

Příběh dvou kamarádů, kteří si prohodí svá těla a snaží se popasovat s problémy toho druhého, přitom se nevyhneme vtipným scénám a konečnému rozuzlení, čí život je vlastně lepší. Tahounem filmu je dvojice Reynolds - Bateman a k ní sekundují krásné herečky Leslie Mann a Olivia Wilde. ()