Mitch a Dave jsou nerozluční přátelé. Jak ale léta ubíhala, jejich světy se od sebe čím dál více vzdalovaly. Dave je přepracovaný právník, manžel a otec tří dětí, Mitch je druhořadý herec, který mění ženy častěji než ponožky. Jednoho dne se spolu sejdou, popijí alkohol a u fontány si oba v tentýž okamžik přejí ocitnout se v kůži toho druhého. Následující den ráno se probudí a zjistí, že jejich přání byla vyslyšena. Nejraději by se zase hned přeměnili zpátky, ale kouzelná fontána byla mezitím odstraněna. Kam byla převezena, není možné kvůli byrokracii hned zjistit, a tak oběma mužům nezbývá než začít žít život toho druhého. Mitch musí zastoupit Davea v případu fúze firmy, na jejímž výsledku záleží, zda mu bude přiznáno partnerství. Dave má v Mitchově podobě natáčet porno. Ani jednomu se ale nový způsob života nelíbí. Podaří se oběma mužům nezničit si navzájem vlastní existenci dřív, než naleznou způsob, jak vše vrátit do původních kolejí? (TV Nova)

yaromir

Uff... přežil jsem to bez větší újmy. Naprosto jsem nad tímto "úžasným" kouskem nepřemýšlel, nerýpal se v něm, nekombinoval a nekritizoval. Lepší než se čumět do zdi. *** za zabití nudy po náročném dni. ()

Lukaso1

Kolikrát už jsme viděli ve filmech zápletku s prohozenou identitou, nespočetněkrát, ale záměna mezi chlapy? Inu, dopadlo to tak nějak na půl cesty jak vypovídá moje hodnocení. Titulní dvojka funguje docela snesitelně, ale přijde mě, že oba šli do snímku jen aby si zaplnily místo v diáři a prostě Vás to neurazí ani neoslní. Pokud nebudete mít nic jiného s drahou polovičkou na práci tak je snímek v pohodě. ()

DadysGirl

Rozjezd slušnej, pak se to trochu zpomalí... Asi jako u každého filmu, do kterého se pokusí tvůrci napasovat alespoň trochu toho ponaučení a romantiky... Ovšem nestěžuju si. Pobavila jsem se celkem dost, obzvlášť krmení dětí v kuchyni mě rozesmálo... Už druhý film, kde jsem zaregistrovala Olivii Wilde... Asi jí dám šanci. Jinak oba hlavní představitelé se svých úloh zhostili téměř na výbornou... :) ()

Marfab

Ani jsem nemusel vidět obraz postačil mi jen zvuk a muzu říct ze to bylo hodně slabe. Film založeny na tematu které tady bylo už milionkrát a v téhle verzi se opravdu nepovedl. Začatek vypadal zajímavě ale po deseti minutách můj zájem odpadl. Vlastně je to cele o ničem. ()

liberita

Nepovažujem sa žiadnu puritánku, ale mám pocit, že v poslednom čase sa z toho, čo nám Hollywood servíruje označované ako komédiu, vytratil akýkoľvek inteligentný humor. A všetko, čo z neho zostalo, sú všadeprítomné pohlavné orgány, neustále narážky a debaty o sexe a pohlavných orgánoch, fajčenie marihuany a ostré a často opakované vulgarizmy. Ak by tomu malo tak byť, tak film V cudzej koži do tohto žánru perfektne pasuje. Samotný hlavný motív o výmene tiel je zrecyklovaný z množstva starších filmov a nemá už čím prekvapiť. Batemana mám pomerne rada, na Reynoldsa a Wilde sa dá pozerať,a hviezdička navyše šla za pieseň Coldplay, Every Teardrop Is A Waterfall. Napriek očividnej snahe tvorcov o ich víziu zábavy, som sa však veľmi nezasmiala. ()

TommyDiamond

Byli zde vtipné scény, ale zbytečně se zde povídalo a povídalo. Filmů podobného ražení zde bylo už mnoho (Mezi námi děvčaty, Žába k zulíbání atd.). A hlavně tyto filmy byly o dvě třídy lepší. Myslím, že tento film i přes dobré obsazení je pro mě propadákem. Celkově 20% ()

departed

Myslel jsem, že to nikdy neskončí. Jediný, co tuhle hovadinu odděluje od odpadu, je roztomilá Leslie Mann a neskutečně hot Olivie Wilde. ()

Talina

Podle mě povedený snímek...sice už tu tohle téma bylo hodněkrát, ale vůbec mi to nevadilo, bavila jsem se i tak. ()

Bezda22

Sranda. Nic víc to neni a umí to totálně rozesmát. Vod srdce sem se několikrát zasmál a celej film sem nezažil nudu. Navíc postava Mitche je super :-D. 65% ()

Shitonit

Ježíši !!! Jak ty amíci dokážou vymrdat každej konec.. Jinak pěkná pohodovka, se ..slizským vymrdaným happy koncem :-) ()

Helmík27

Pro mě hodně pozitivní překvapení. Člověk sice zná zápletku, rozuzlení a de facto i celý děj včetně některých vtipů ještě než se objeví úvodní titulky, ale díky neortodoxnímu zpracováním The Change-Up opouští vyjeté koleje a tak nějak prostě baví. Asi je to hodně Rkovou přístupností a s tím spojeným drsnějším humorem. Rozhodně bych ale neřekl, že film je samoúčelně nebo snad přehnaně sprostý, spíš jde o takovou dospělou verzi desítek PG13 komedií na stejné téma. Jo, a skvělé obsazení je samozřejmě také faktor. The Change-Up je o úroveň jinde než kolegové z žánru, takže s klidným srdcem minimálně 70 %. ()

uodevr

Takovej fekálnější, handicapovanější bráška Freaky Friday. Nedosahuje sice jeho úrovně, klasu či humoru, ale i tak má tenhle snímek svoje kouzlo a dokonce i nejeden zajímavý nápad. Herci sice přinejlepším decentní, soundtrack sice dobrej, ale děsně ohranej, scénář i režie vcelku nenápaditá, a končí to snad až přehnaně sladce, ale jinak se to zkoukne jedním dechem a člověk se u toho docela i baví. Na jedno podívání fajn, i když znovu po tom nejspíš už nikdy nešáhnu. ()

DoubleJo

Pre mna prijemne prekvapenie. Konecne som sa schuti zasmial na americkej komedii, kde sa nerecyklovali tie iste vtipy dookola. Jason Bateman jednoznacne najvyraznejsi a najvtipnejsi, skoda len, ze tvorcovia trochu ubrali plyn v polovici po vybornom starte. Kazdopadne jedna z tych lepsich sucasnych komedii, urcite odporucam. ()

Katte

Dala bych tak 3 a půl hvězdičky. Dobrá komedie, bavila jsem se a občas i od srdce zasmála, na čtyři hvězdičky to ale bylo málo :-) ()

mirkath1

Celkem to ušlo, na to že na tohle téma bylo natočeno spoustu lepších věcí, ale co mě dostalo byla ta šíleně trapná scéna z ukázky lehkého porna. Ta žena snad fuj tajbl byla oživlá mumie nebo co, no byl to hnus. Jinak bych dala 3 hvězdy, ale tohle režisér posral :( ()

Renie42

Dva kamarádi si vymění život, závidí si ten jejich. Vyčůrají se do fontány a bác, vše je vzhůru nohama. Téma, které už tu několikrát bylo, ale mě to neomrzí. Vtipných scének tam bylo požehnaně. Film se opravdu povedl. ()

Berry0153

Nechutné, neoriginální, sprosté....vážně krásný pohled na to kam všechny komedie směřují... Edit 2022: Já už jsem to někdy viděla? Tak to je dobrý gól :-D. Jako nechutné to bylo, dokonce jsem i některou z těch trapných scén s dětma přetočila, ale jinak se to celkem jako oddechovka dalo, takže to moje hodnocení v roce 2012 "odpad" bylo asi až moc extrémní, vidím to tak na dvě hvězdy. ()