Mitch a Dave jsou nerozluční přátelé. Jak ale léta ubíhala, jejich světy se od sebe čím dál více vzdalovaly. Dave je přepracovaný právník, manžel a otec tří dětí, Mitch je druhořadý herec, který mění ženy častěji než ponožky. Jednoho dne se spolu sejdou, popijí alkohol a u fontány si oba v tentýž okamžik přejí ocitnout se v kůži toho druhého. Následující den ráno se probudí a zjistí, že jejich přání byla vyslyšena. Nejraději by se zase hned přeměnili zpátky, ale kouzelná fontána byla mezitím odstraněna. Kam byla převezena, není možné kvůli byrokracii hned zjistit, a tak oběma mužům nezbývá než začít žít život toho druhého. Mitch musí zastoupit Davea v případu fúze firmy, na jejímž výsledku záleží, zda mu bude přiznáno partnerství. Dave má v Mitchově podobě natáčet porno. Ani jednomu se ale nový způsob života nelíbí. Podaří se oběma mužům nezničit si navzájem vlastní existenci dřív, než naleznou způsob, jak vše vrátit do původních kolejí? (TV Nova)

Hpatrik

Až na ten nechutnej začátek a několik přehnaných scén to byla příjemná záležitost a musím říct, že jsem se velmi dobře bavil. Olivia Wilde je opravdu s každou rolí čím dál víc krásnější! ()

bjukenenen

Strašlivý úvod, ale pak to začlo být průměrně vtipné a skončilo to romatikou jak kráva, takže nakonec to nebylo až tak zlé. ()

Torgal

Neviem prečo, ale čakal som family friendly zábavu s obohranou zápletkou o výmene tiel a tak som bol šokovaný množstvom full frontalov, perverzných dialógov a situácii. Čo sa dialo na obrazovke bolo častokrát ďaleko za hranicami dobrého vkusu (sex s tehotnou v deviatom mesiaci, brrr, natáčanie porna so silikónovou babizňou detto), ale z celkového pohľadu ma to bavilo (hoci humor je viac či menej nechutný celý čas). Aspoň že záver sa nesie v tradičnom duchu poučenia pre všetkých zúčastnených. A Olivia Wilde... už len ona to dvíha nad priemer (ale zrovna jej full frontal chýba). 7-/10 ()

Pekisan

Velmi uzko-profilova zalezitost. Za prve je dobre byt chlap. Je v tom docela dost holych zenskych, sice jedna skoro rodi a jedna je vyslovene skareda, ale na druhu stranu je v tom Leslie Man a Olivia Wild. Vraj su vacsinou nahe len digitalne, ale who gives a fun. Dalej je fajn byt cerstvy tato, najlepsie manzel. To si clovek potom vychutna vsetky tie rodicovske hovno vtipy a manzelske strasti. A hadaj co? To som presne ja a po dlhej dobe som sa dobre zabavil.......alebo len dementnem. ()

anitae

Tak nevím, tenhle přenos pubertální komedie do středního věku mě nesedl, točení lorna, apod. Zasmála jsem se, ale trapného tam bylo taky dost. ()

mattpro

Skvelá komédia, napriek tomu, že má film takmer 2 hodiny, ani chvílu som sa pri ňom nenudil. Celý príbeh ubehol rýchlo a mnoho scén bolo naozaj zábavných. A tlieskam za skvelý výber hercov :) ()

vikino1

Klasické přehození dvou osobností. Nic co by tu už stokrát nebylo. Párkrát se tomu zasmát dá něco mězi dvěma a třema *... ()

pribina

Kvalitná komédia na večer. Naozaj odporúčam. Film ktorý sa na nič nehrá je to komédia preto tu netreba nič brať moc vážne. Určite potešilo herecké obsadenie. Asi najviac ma prekvapila scéna s prebaľovaním :D. ()

E lan

Škoda těch několika přehnaně nechutných scén, protože jinak to je opravdu nadprůměrné dílko s příjemnou atmosférou, jednoduše poučnou pointou a povedeným obsazením. Několik scén stojí za to:-) ()

Oonika

Dost úchylný humor, sice jsem se smála, ale to ještě nutně nemusí znamenat, že to byl přímo můj cup of tea. Zbytečně dlouhé... Jednou a stačilo, na ukrácení času, když nechcete přemýšlet, to není přímo špatná volba. ()

bono22vox

no jestli si pamatujete jak si Jamie Lee Curtis prohodila identitu se svou filmovou dcerou Lindsey Lohan v Mezi nami devcaty, tak zhruba tohle, ale v muzskem provedeni, vas ceka zde... nic vic... nic min... ()

Kejdyna odpad!

Tento film obsahuje všechen druh humoru, co nemůžu bytostně vystát a v téhle kombinace je to fakt síla! Taková, že jsem se na film ani nedodívala do konce a to se moc často nestává. Upřímně to hodnocení fakt nechápu, mě to nepřišlo vtipné, ale nechutné! Never more. ()

mira.l

Hmm, další z amerických "komedií" s úplně zcela nereálnou zápletkou, mě tenhle typ filmů prostě nebere. Zpočátku v prvních asi 20 minutách jsem měl chuť to vypnout, pak jsem se rozhod to dokoukat, ale víc jak jednu * ze mně za tu spoustu nechutných scén a pitomých rádobyhlášek nikdo nedostane. ()

neo93

Jednoduchá komedie, jenž je založena na výměně mužských těl. Dave je právník, otec tří dětí, z toho dvou batolat, žijící v zavedeném rodinném a pracovním životě, naopak Mitch, je muž, věčně hulící trávu, užívající svého volného a sexuálně aktivního života, který pramení z toho, že pracuje jen tehdy, když se mu něco naskytne. Po alkoholovém opojení a následném vymočení v místní kašně, se na druhý den ocitnou v kůži toho druhého. Nejprve se jim samozřejmě nelíbí v novém těle, poté jsou okolnostmi donuceni si zvyknout, což se jim dokonce zalíbí, až nakonec prozřou k tomu, že nemohou na do smrti žít v cizím těle někoho jiného. Celý film těží na rozdílnosti obou hlavních postav a na jejich vzájemné výměně těl, rovněž ale i na infantilním až sprostém humoru. Mimo ústřední dvojku, potěší přítomnost velmi přitažlivé Olivie Wilde. Docela povedený film, který mě ale příliš nepřekvapil ani neoslovil svým podáním. ()

gemi

Už ten název lže! Prý V "cizí" kůži. Přitom jde o dva kamarády, co se znají od dětství. Naštěstí lže jenom v češtině. Je to fekální komedie. Doslova. Dětská hovna do huby v úvodní scéně jsou fakt eklhaft. Později to není o moc lepší, ale celkově mě film nijak neurážel a nenudil. Jenom je to, právě i kvůli lacinému humoru, naprosto průměrná záležitost. ()

johhny007

No moc vtipné to nebylo další film o prohození těl tentokrát takto , Viděno před cca 2 měsíci a musím říct , že moje dojmy neopadají a klidně bych se na to podíval znovu! Prostě mám rád Ryana Reynoldse.... A podívám se na to až to bude v češtině znovu, ale... Co na tomhle filmu stálo přes 50 milionů dolarů ?? asi ta socha , že by ?? ()