Mitch a Dave jsou nerozluční přátelé. Jak ale léta ubíhala, jejich světy se od sebe čím dál více vzdalovaly. Dave je přepracovaný právník, manžel a otec tří dětí, Mitch je druhořadý herec, který mění ženy častěji než ponožky. Jednoho dne se spolu sejdou, popijí alkohol a u fontány si oba v tentýž okamžik přejí ocitnout se v kůži toho druhého. Následující den ráno se probudí a zjistí, že jejich přání byla vyslyšena. Nejraději by se zase hned přeměnili zpátky, ale kouzelná fontána byla mezitím odstraněna. Kam byla převezena, není možné kvůli byrokracii hned zjistit, a tak oběma mužům nezbývá než začít žít život toho druhého. Mitch musí zastoupit Davea v případu fúze firmy, na jejímž výsledku záleží, zda mu bude přiznáno partnerství. Dave má v Mitchově podobě natáčet porno. Ani jednomu se ale nový způsob života nelíbí. Podaří se oběma mužům nezničit si navzájem vlastní existenci dřív, než naleznou způsob, jak vše vrátit do původních kolejí? (TV Nova)

KOZEL84

Škoda těch několika zbytečně trapných a nevtipných hoven (hlavně ten start),ale dvojka Bateman a Reynolds vytáhne i tuhle neoriginální kravinu.A Leslie není na rozdíl od Olivie jen na okrasu (ale i v tom je lepší). ()

TaanStari

Hovna v ksichtě byly přece jenom moc a film se nakonec dostane do té klasické klišovité romantické roviny s ponaučením na konec, ale jinak je to dost brutální a nekompromisní nářez (co se mainstreamových komedií týká). ()

rusty09

Výborná komedie, několikrát sem umíral smíchy, a na to, že je to komedie, která má téměř dvě hodiny, tak sem se celou dobu skvěle bavil. ()

dawe787

Hloupá, trapná komedie, jestli tímto tuctovým způsobem chtějí točit v Hollywoodu komedie, tak to potěš koště :-/ ()

Marcin

Skvelá pohodovka, dobre som sa zasmial a musím uznať, že aj keď dej nebol nejako epický tak som sa fakt bavil a to je pri filme dôležité. Ryan a Jason sa na takýto tip filmu perfektne hodia a postavy im sadli. K ním sa ešte pridala pekná Olivia, takže čo sa týka obsadenia nemám čo vytknúť. Na zlepšenie nálady je to ten pravý film. "That's my daughter, bithes!" ()

jasanka

Stokrát omleté téma, tentokrát provedené v úchylnějším směru. Pokud v tom nehledáte chytřejší pointu a moc nepřemýšlíte, tak jde o ideální film na odreagování. Slabší 3*. ()

TomasKotlant

Na první pohled tuctová zábavovka, která však v nitru skrývá velmi důležité otázky, přičemž na některé dokáže i odpovědět. ()

Narciska odpad!

Jen námět byl dobrý a scéna u kašny snad. Třeba se toho někdo jednou, při tom hollywoodském vykrádání a recyklování, chopí a celé to předělá a vystříhá se tak obscénností, pornografických, fekálních a dalších nechutných scén, které urážejí můj vkus, kradou filmu vtip a devalvují společenské hodnoty, posvátné, slušné či intimní mění se ve vulgární, ubohé a prodejné. U takových filmů závidím východním kulturám jejich konzervativnost a zdvořilost, protože překročit všechna tabu je krokem do nicoty a vyvolává to otázku, jak moc zkažená už je naše společnost, že potřebuje takové filmy? ()

sbl

Tolikrát omletý námět, že i klišé samo si určitě odplivlo. ALE!! Bateman a Reynolds jsou natolik dobří (komediální) herci, že i tak slaboučký scénář dokázali utáhnout bez větších problém sami dva. Navíc se stopáží skoro dvě hodiny je to docela solidní výkon. BTW z Olivie Wilde nejdou odtrhnout oči. Ta ženská je prostě anděl!!! ()

Wargoo

Dlho som na nete blúdil, dlho som rozmýšľal čo si tak s priateľkou pozriem, aby sme sa aspoň trošku nasmiali, pretože, v poslednom období tých dobrých komédií zas až tak moc nevzniklo. A tak že skúsim Change-up. A, voilá !!! Smial som sa ako blázon. Viem, bolo tam kopu hovadsky trápnych scén na hrane, ale keď sa na tom skrátka smejem, pomôcť si nedokážem. Chémia medzi hercami bola v absolútnej pohode, Batemana môžem čím ďalej tým viac a Olivia ? Woooo Hoooo :) Výmena rolí ma prekvapila, totiž, myslel som, že to tvorcovia urobia tak, že skrátka vymenia hercov, ale oni ich vlastne prevtelili... A tak sa vzorný tatko Jason Bateman prevtelí do nevymáchaného hovada Reynoldsa, a naopak, do hovada sa prevtelí tatinko... :) Znie to divne, lepšie vidieť. Sranda bola, slzy boli (od smiechu), malá humusárňa s hovienkom odpustená :))) a ja si to musím hodiť ešte raz ! 4**** a 75,822% ()

owwidius

V pohode oddychovka, ale nebolo to nieco extra. Zopar vtipnych scen a happy-end. Po 2 mesiacoch si uz ani na to nespominam :D ()

GOREGASM

Zbytečně vulgární a nahotou prolezlá (tady už bych o zbytečnosti polemizoval :-)) komedie, která se od začátků pohybuje na silně rozkolísané sinusoidě humoru, kdy začne odpornou fekální exhibicí, aby chvíli nato skutečně rozesmála. A podobná horská jízda, v níž se Ryan Reynolds a Jason Bateman ocitají v různě krkolomných situacích, pokračuje až do konce. Křeč střídá úsměv a myslím, že oba pánové, už by měli brát kvalitnější kusy, pokud si chtějí dlouhodobě zabrnkat na první housle. Na závěr nutno dodat, že Olivia Wilde je sice kusanec, ale mé hodnocení ovlivnit nemůže :-) 50% ()

Hapretor

Čekal sem pěknou blbost, ale nakonec to bylo i svým způsobem dojemné. Sice místy dost trapné a zbytečně sprosté, ale pobavilo to. To se počítá. S méně nadanými herci by to bylo podstatně horší. ()

WillyMarks

prakticky nic nového, prohození duší už tu bylo několikrát... je to stále furt to samé dokola. Nebýt některých opravdu vtipných scén a nádherné Olivie Wilde, tak bych byl nucen dát jen dvě hvězdy...jen tak tak 50% ()

Rockerman

Vůbec mi nevadí, že téma není originální. Vybavují se mi dva fimy, které řeší podobný problém. V roce 1985 byla natočena komedie "Já nejsem já" , kdy se Petr Nárožný proměnil v Oldřicha Kaisera a naopak. Poněkud drsněji to řeší jedna povídka z filmu "Acid house". Prostě vše už tu bylo, jde jen o to, jak se to podá. Většinu času jsem se u tohoto filmu bavil. Bohužel kromě skutečně humorných scén, jsou tu i scény trapné, až velmi trapné. Zvláště "fekální" scéna, kdy jde Daveova krásná manželka na záchod a nezavře si dveře, tak ta tu být opravdu nemusela. Také přemíra vulgárních výrazů je už pak kontraproduktivní. Jinak však lze film doporučit, jako nenáročnou oddychovku pro otrlejší diváky. 60% ()

gumbo

Totální překvapení. Genitální a fekální humor mě nikdy moc nebral, ale tady mi to kupodivu vůbec nevadilo. Místy přehánějící komedie, která ale netlačí na pilu a všechny přehnané 'gagy' dokáže udržet na uzdě. No a ta postava Mitche je opravdu neuvěřitelný hovado a ta scéna SPOILER kdy se sklání nad malými ratolestmi a bezelstně jim říká: "Tak copak vy malý zmrdi" KONEC SPOILERU mě utkví v paměti dlouho. 75% ()

crha

Povedená komedie, která začíná scénou, kdy mimino docela hnusně nasere tátovi do ksichtu a do huby. První polovina mě bavila o něco víc, ale potom se, dle mého očekávání, začal klást důraz na rodiné hodnoty a vše směřovalo k morálnímu ponaučení a nebýt toho slovníku, tak až k rodinné komedii. Tak už to ale u podobných filmů zkrátka je a já se i přesto velmi nadstandartně bavil. Na jednu stranu nic nového, nadruhou supervulgární a lacinej humor, který mi naprosto vyhovuje. Nic proti hercům, ale hrozně by se mi sem hodil Sean William Scott a natvrdo si mohl vystřihnout roli Stifflera. No a Olivia Wilde je pro mě jedna z nejhezčích hereček (Leslie Mann ale taky není k zahození). Hrozně bych se chtěl dostat do intelektuálních výšin, jako spousta hodnotících, ale bohužel se spokojím jen s pár vtipy a trochou toho fekálu. ()