mapollam

Je to taký..akoby "detský horror". Asi aby mal širšie publikum. Odhliadnuc od smiešnych trikových scén, poctivo-fajn letná popcornová zábava ()

lukas.pukas.

Kdo ma rad horor , bude mit tohle jako muster vsech hororu , za mne si to udrzi dlouho misto v top 5 hororu , predevsim to vsechno funguje jak ma a po dlouhe dobe to neni jenom o lekackach ktere tam sice jsou alentuhne vam krev i ponich kdy se koukate na to co vas polekalo 85% ()

leafroller

Horory nemám obecně rád. Samotná hrůza mi totiž nestačí, potřebuji i přemýšlet. A i když chápu, že v podobných filmech není potřeba vysvětlovat, kde nebo proč se netvor vzal, udržet moji pozornost na lekačkách je prostě hodně těžké. Jinak oceňuji atmosféru a jakýsi retro nádech filmu, které mě v prvních minutách doslova vtáhly, v těch posledních však již zase tak nebavily. Bez přemýšlení to prostě neumím. ()

JohnDark

To: 1 časť - It: Part One, Horor, USA 2017, R: Andy Muschietti, H: Jaeden Lieberher, Sophia Lillis, Finn Wolfhard, Jack Dylan Grazer, Wyatt Oleff, Jeremy Ray Taylor, Chosen Jacobs, Nicholas Hamilton, Owen Teague, Jackson Robert Scott, Stephen Bogaert, Bill Skarsgard, Logan Thompson, 70% ()

Tomjeczech

Můj první horor, který mě doteď baví. Některé scény jsou docela děsivý, hlavně začátek kde mu tam klaun ukousne ruku, pro rodiče to musel být totální horor když zjistili že je mrtví. Ale pro jeho staršího bratra to musel být ještě větší horor. Potom se rozhodne s partou kamarádů že klauna Pennywise zabijou, ke konci si udělají přísahu že se pořežou kusem skla. Přísahají že jestli se vrátí tak oni taky. No za mě pecka horor ()

Rumburak

Převést Kinga na plátno? Na tom si vylámalo zuby už mnoho režisérů. Toto je rozhodně jedna z nejlepších adaptací Kingových knih. Je skvělé pozorovat představu režiséra o městě Derry, i samotném TO, o postavách. Myslím, že se velmi přiblížil i mé představě, kterou jsem měl při četbě této knihy. Volba herců také povedená. Po návštěvě kina jsem knihu po letech opět vzal do ruky a během víkendu přečetl. Skvělá práce. ()

Muschietti míří od Flashe k Batmanovi

Muschietti míří od Flashe k Batmanovi